Çanakkale Hurdacı

Yenice Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Yenice merkezinde hurdanızın görüntülerini göndermek nedeniyle 24 saat firmamıza iletişim kurmanız yeterlidir. Yurdumuzun arzu ettiğiniz noktasından, hurda alıyoruz. Yenice hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Çanakkale hurdacı firmamız hizmetinizdedir. En doğru Yenice hurda fiyatları ile hurda alıyoruz. Kimseye benzemeyen hizmetler beğeninize sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal firmamızla hizmetimizi sürdürüyoruz.

Çanakkale Yenice Hurdacı Firma

Yenice hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Çanakkale Yenice bölgesinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı amacıyla telefonumuzu telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Çanakkale ilinin nadide ilçesi Yenice ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çanakkale Yenice ilçesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Yenice hurdacı firması olarak Çanakkale ilinin tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda atıklar için yakınınızdaki hurda nakil elemanlarımızı gönderiyoruz. Yenice genelinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek çocuklarımızın yararına çalışıyoruz.

Yenice Hurdacı Numarası

Yenice yerinden her nevi hurda alımı hurdacılık faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Yenice hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu sebep ile hurda satışı yapmak nedeniyle cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz.

Yenice Sac Hurdası Alanlar

Sac hurdası alımı yapıyoruz. Çanakkale Yenice çevresinin tümünde hurda sac onduline, sac varil, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı istemek nedeniyle. Depo çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şu anda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Yenice Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Yenice etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çanakkale Yenice çinko levha ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firmalar gönderisini ziyaret edebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satımı için whatsapp hattımıza ulaşın.

Yenice Hurda Alanlar

Tonajlı hurda sarı ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. Yenice hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz. Yenice kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın piyasadaki fiyatının düşmesine sebep olur. Çanakkale Yenice ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda raf alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Zamak hurda, makina artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik.

Yenice Sarı Hurda Alımı

Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımıyla iştigal ediyor. Yenice ilçesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle Yenice hurda sarı alımı alan hurdacıyız. Bu sayfadaki Yenice hurda sarı pirinç ton fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Sayfamızdaki pirinç sarı hurda alanlar içeriği okuyun. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda türü varolmamıştır.

Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası denmektedir. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Çanakkale Yenice hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Yenice Alüminyum Hurda Alımı

Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Hurdasını satanların destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Buradaki Çanakkale Yenice alüminyum hurda kg fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırıyoruz. Geniş bloğumuzda önceden yazılan alüminyum alan hurdacı metini inceleyin.

Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Çanakkale Yenice alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Her türde hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alan firmayız. Yenice ilçesinin tamamında hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımları gözünüzün önünde yapıyoruz.

Yenice Krom Hurdası Alan Yerler

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatı sayfamızı gezmelisiniz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Burada yer alan Yenice krom tank hurdası ton fiyatını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz.

Yenice Hurda Kurşun Alımı

Metal kurşun en eski madenlerden biridir. Çanakkale ile Yenice kurşun hurdası için en iyi fiyatı uyguladığımız bölgelerden biridir. Burada bulunan Yenice çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara günlük yolluyoruz. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurda alımı yaparız. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen metal kurşun gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda alanlar yazısına bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Yenice Demir Hurda Alan Firma

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları yazımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her türden pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı için peşin para ödeme yapmaktayız. Yenice ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Yenice genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı için şimdi arayın. Demir hurda alanlar bölümüne bir göz atın. Demir hurdası, Yenice genelinde en çok kullanılan metaller içindedir. Sayfamızdaki Yenice 1.sınıf hurda demir fiyat listesini telegram hattımızda paylaşmaktayız.

Yenice Hurda Kablo Alımı

Çanakkale Yenice hurdacısı Halk Metal özellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz. Çanakkale Yenice bölgesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablo satanlar bizi arayabilir. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Daha detaylı sayfamızdaki kablo hurda alanlar metni okuyabilirsiniz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı kablo alım satımında ederinin üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Çünkü sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

Hurda kablo içerdiği bakır madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Yenice hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Piyasada sıklıkla ele geçen 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Kablolar iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Bundan başka çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz.

İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Çanakkale Yenice hurda bakır kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Çanakkale Yenice ilçesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız.

Yenice Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Hurda bakır alanlar konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Sitemizdeki Yenice soyma bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çanakkale Yenice bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Yenice hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Yenice içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Yenice hurda bakır fiyat listesi için arayın.

7/24 Hurda Alan Yenice Hurdacı Firma

Sektörün sağladığı kurumsallaşmayla sektörel tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Yenice hurdacı firması olan firmamız ile zaman farketmeksizin kapınıza kadar geliyoruz. Yaklaşık dört yıldır geri dönüşüm yapmaktayız.

Yenice İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Yenice 2.el market rafı fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatı bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Yenice satın almak amacı ile sayfadaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle yenilen işyerleri tarafından satılan reyonlar, teşhir rafları, hurda çelik raflar, market rafları, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda 2.el market rafları satan hurdacılar içindeyiz.

Yenice Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında kullanılır. Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu sebebiyle kıymetlidir. Kullanımdan sonra atık haline gelen bataryalara akü hurdası denir. Akü hurda fiyatları makalemize göz atmalısınız. Bu sebep ile Halk Metal gibi kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alanlar içindedir. Aküler başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan depolardır.

En Yakın Yenice Hurdacı Numarası

Yenice hurdacısı bünyesinde çalışan ekiplerimizle kapınızdan hurda alım hizmeti vermeye başladık. Halk Metal hurda alım firması olarak Yenice bölgesinde hurda satımı yapmaktayız. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alan yer Yenice etrafında hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Yenice en yakın hurdacı hizmetleri ile hurda eşya alım satımında dilediğiniz yere gelmekteyiz.

Yenice İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapanan fabrikalardan satın aldığımız Tamamlanmış projelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı mikseri, harç pompası 2.el portatif, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış ev binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz.

Anlık Güncel Yenice Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alırken öteki firmalardan fazla fiyatlar teklif ediyoruz. En doğru ton fiyatına erişmek için iletişime geçebilirsiniz. Yenice hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar günlük değişiyor. Güncel hurda fiyatları içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz

Yenice Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

2.el Klima Yenice ilçesinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Yenice ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Yenice Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yenice hurdacı tarafından alınan tüm hurda metallerin firmamıza ait alana taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Yenice Belediyesi tarafından planlanan alana taşınır. Yıkımdan sonra anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır.

Yenice Hurda Plastik Alan Firma

Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Yenice plastik hurda alan firmalar içerisinde olan Yenice hurda deposuyuz. Buradaki Yenice naylon hurdası ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz Çanakkale ve Yenice bölgesinin tamamından plastik abs, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon almaktayız.

Yenice Hurda Araç Alan Yerler

Elbette müşterilerimize hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Yenice bölgesinde hurda araba alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgeli hurda otomobil, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, römork, hurda motor alıyoruz. Ancak araç hurdası trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

Yenice İkinci El Mutfak Ekipmanları Alanlar

İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alıp satıyoruz. İkinci el tabak ısıtma tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilir. İkinci el endüstriyel tip lonata mutfağı malzemeleri almaktayız. İşlerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi set üstü mekap, krom yemek dilendiricileri, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak malzemelerini yakından görmek amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

Yenice Hurda Kumaş Alan Hurdacı

Buradaki Yenice hurda kumaş fiyat listesini telegram grubu üyelerine günlük yollamaktayız. Yüksek tonajlı gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için firmamızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Çanakkale Yenice bölgesinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için adresinize geliriz. Çanakkale Yenice kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatı veriyoruz.

Kumaş fire hurdası alıyoruz. Parti malı parça mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alım satımı yapıyoruz.

Yenice Hurda Beyaz Eşya

Kısa süre kullanılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı kapınıza gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi sunulmaktadır. Geniş bilgilere amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapanlar başlıklı makalesini gezebilirsiniz Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle bize ait numaralarla iletişimde bulunarak sorular sorabilirsiniz. 2.el büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası bulunur. Çok ucuz fiyatlarla temiz biçimde kullanılmış ve 2.el kanepeler satıyoruz.

Yenice Hurdacı Sitesi

Yenice hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımızla hurda eşya ticareti yapmaya başladık. Sırf bu türeki eşyaların alım satımını yapmıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yarınlara güzel bir Çanakkale Yenice bırakmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz.

Yenice Hurda Jeneratör Alan Hurdacı

Sanayi tipi yeni üründen farksız ikinci el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacıyız. Bozulmuş hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz.

Yenice Kırık Cam Hurda Alımı

Genellikle rengarenk araba camları, süt şişesi çeşitlerinde hurda camlar tonlarca satılıyor. Yenice yakınlarında cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Genellikle rengarenk araba camları, süt şişesi çeşitlerinde hurda camlar tonlarca satılıyor.

Yenice Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız üzere binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen tüm önlemler Yenice kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenmesi gereken iş yerlerinin yeniden imar edilmesi için yıkılmasını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Yenice Nikel Hurda Alan Firma

Bu ilçede %99 şablon nikel hurda ve %95 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar ticareti yapılırken gayet hassasiyet ile çalışmalıyız. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir. Yenice nikel hurda alıyoruz.

Yenice Hurda Kağıt Alan Hurdacılar

Yenice kağıt hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Bu sayfadaki Yenice karton hurdası fiyat listesini kayıt olanlara günlük yollanmaktadır Değerinden yüksek fiyata kağıt bardak, kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alımı yaparız. Bölgenin her yerinde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle size daha çok miktarda kazanma şansı iletiyoruz. Yenice hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz verdiği hizmetlerle iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası satabilirsiniz.

Yenice Fabrika ve Makine Sökümü

Sökümden önce yıkıma hazırlanan iş yerinin etraflıca incelenerek gerekli ekipmanın seçilmesi uygundur. Yıllardır yüzlerce fabrika sökümü ihalesi başarılı şekilde yerine getirdik.

Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar arasında lider bir konumdayız. Çanakkale Yenice fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Güvenlice fabrikaların sökümünü yapıyoruz. Yıkım işi yapanların bahsettiği gibi kolay değildir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp