Zeytinburnu Hurdacı

Yenidoğan Hurdacı Hurda Alımı

Yenidoğan hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz Yenidoğan mahallesinde hurdacısıyız. Anlık İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaktayız. Zeytinburnu Yenidoğan mahallesi hurdacı firması olarak Yenidoğan mahallesi bölgesinde hizmet veriyoruz.

Şu an İstanbul Zeytinburnu firmasıyız. Bununla birlikte Yenidoğan mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Halk Metal şirketimizle İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan çevresinde hurda alıyoruz. Zeytinburnu Yenidoğan mahallesi bölgesinde hurda malzemeler ve 2.el eşyalar alımı için nakit ödemeler yapmaktayız Halk Metal şirketimizle İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan çevresinde hurda alıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu içesi genelinde her zaman yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile dilediğiniz yere geliriz

Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Zeytinburnu Yenidoğan mahallesi hurdacı işletmeleri içinde öncüyüz.

Yenidoğan Mahallesi Hurdacısı

Yenidoğan hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Yenidoğan merkezinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerde her tür hurda bakır satışı nedeniyle şirketimizi kaydedebilirsiniz. İstanbul ilinin eşi benzeri olmayan mahallesi Yenidoğan 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sadece İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan bölgesinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Zeytinburnu hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Yenidoğan mahallesinde hurda eşya alan yerler içindeyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmette sınır tanımıyor! Yenidoğan bölgesinde hurda alımı faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış olan metal ve plastikleri eriterek insanlığın yararına çalışıyoruz.

Ülkemizde yıllık olarak 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık çöplere gitmektedir. Çöpe atılmış olan atıl malzemelerin yüzde kırk üçünü kartonlar, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde 12’sini cam hurdası türevleri, yüzde dördünü madenler oluşturuyor. Malesef, bu paha biçilmez atıkların yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden boşa gidiyor. Bu malzemeler Türkiye’ye 1.57 milyar ₺ zarar vermektedir. Bizim gibi hurdacılar boşa giden bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak için çalışıyoruz.

Yenidoğan Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Yenidoğan Bakır Hurdası Alan Yerler

Buradaki Yenidoğan soyma bakır hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Yenidoğan mahallesinde hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz. Yenidoğan içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alanlar bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Yenidoğan mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın.

Yenidoğan Mahallesi Demir Hurdası Alan Hurdacı

Sizinde bildiği gibi her türden demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler gönderisini ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. Hurda demir, dünyada en fazla satılan metaller içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan toplama demir hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Güncel anlık hurda demir fiyatları öğrenmek sebebiyle bize ulaşın. Hurda demir alım satımı yazımıza göz atabilirsiniz. Halk Metal İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan mahalle genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Yenidoğan çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz.

Yenidoğan Mahallesinde Alüminyum Hurda Alımı

Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı yazıyı inceleyin. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz.

Zeytinburnu Yenidoğan alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası alımı yapan hurdacıyız. Yenidoğan mahallesinin tamamında hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımında hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu alıyoruz.

Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde her geçen gün büyüyoruz.

Yenidoğan Kurşun Hurda Alımı

Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Yenidoğan kurşun hurdası alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgeler içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan kurşun hurda kg fiyatını dileyenlere her gün ulaştırıyoruz. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle öne çıkıyor. Zeytinburnu Hurda kurşun alan yerler gönderimizi okumak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir..

Yenidoğan Mahallesinde Sac Hurdası Alan Firmalar

Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac bulunuyor. Hurda sac alıyoruz. Veranda tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Yenidoğan mahallesinin her yerinden hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, satışı amacıyla arayınız.

Yenidoğan Hurda Krom Alım Satımı

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Nikelle işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Zeytinburnu Krom hurda alım satımı sayfamızı gezmelisiniz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler paylaşımımıza mutlaka göz atabilirsiniz.

Yenidoğan Hurda Çinko Alanlar

Yenidoğan mahellesinin bölgesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan yerler makalemize bir göz bakmanız şahane olur. Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu Yenidoğan hurda çinko levha fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurdası fiyatları linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Yenidoğan Kablo Hurda Alımı

Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Yenidoğan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar hakkındaki konuya göz atabilirsiniz. İçinde bulunan telin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Yenidoğan bakır kablo kg fiyatını her gün gönderiyoruz.

Hurda kablo içerdiği bakır sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir. İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan Mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Yenidoğan hurdacısı Halk Metal özellikle iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo alımı yapmaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasadan pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Yenidoğan mahallesinin her yerinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar bizi arayabilir. Müşterilerde kolayca ele geçen 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Genel olarak yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Lakin tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Bir de hurda çok damarlı kablolar için telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Yerinden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

Yenidoğan Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Yenidoğan bölgesinde sarı hurdası almaktayız.

Aslına bakarsanız hurda sarı adında bir hurda varolmamıştır. Pirinç metali halk dilinde renginden dolayı sarı hurda denilmektedir. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan yerler metne bir göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş almaktadır.

Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunabilir. İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yapıyor. Bu neden ile Yenidoğan sarı pirinç hurda ticareti alan hurdacıyız.

Yenidoğan Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı kurşun hurdası, hurda demir, çinko, alüminyum, bakır hurda, kablo hurda ve hurda sarı alımlarında fiyat listesi uygulamaktayız. Yenidoğan hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Yenidoğan mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Hurda alüminyum almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Antimon zamak hurdası, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Yenidoğan adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Hurdanızı hemen nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu nedenle metalin değeri düşebilir.

Yenidoğan Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Yıkımla uğraşanların bahsettiği gibi kolay bir iş değildir. Yenidoğan fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika yıkımı ihalesi güvenle gerçekleştirdik. Bu nedenler Zeytinburnu hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık.

Yenidoğan Plastik Hurda Alan Hurdacı Firmalar

En yüksek fiyatlarla pet şişe, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik hurda almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Yenidoğan plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde olan Yenidoğan hurda deposuyuz. Sitemizdeki Yenidoğan plastik hurdası fiyatlarını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz İstanbul il Yenidoğan mahallesinin tamamından polipropilen moblen hurda, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda alımı yapıyoruz.

Yenidoğan Hurda Klima Alanlar

Yenidoğan çevresinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda klima Yenidoğan bölgesinde en çok alınan hurdalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Yenidoğan Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Yenidoğan Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden planlanan alana nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozun taşıma işi güvenle araçlarımızla yapılıyor.

Yenidoğan Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile hurda nikel alınıp satıldığında elimizden geldiğince özenli davranmalıyız. Yenidoğan nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu bölgede %95 , 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel hurdası alımında en iyi fiyatları veriyoruz.

Yenidoğan Akü Hurdası Alımı

Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Atıl aküler içindeki kurşunlu sıvı nedeniyle oldukça kıymetlidir. Biraz müddet sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü diyoruz. Akü hurda alımı akü hurdası hakkında bilgi almak amacıyla konusunun linkine tıklamalısınız. Akü hurdası alan hurdacı firmalar bölümünü gezmek bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan hurdacı şirketimiz vb. işletme içinde geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapar. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı sebebiyle kullanılıyor.

Yenidoğan 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Dolayısıyla işi bırakmak mecburiyetinde kalmış depolardan satın aldığımız Yenidoğan bölgesinde yıkılmış depo vs binalardan çıkma yeni gibi ikinci el pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz.

Yenidoğan Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alanlar

2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru yerlerdeniz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz.

Yenidoğan Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatına ulaşabilmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Yenidoğan hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişiyor. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında diğer Yenidoğan hurdacı firmalarından fazla kilo fiyatı uyguluyoruz. Hurda fiyatları içerikli konuyu inceleyebilirsiniz

Yenidoğan Beyaz Eşya Hurdası

Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile bize ait mobil telefonlarla iletişim kurarak dilediğinizi sorabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, patron masaları, öğrenci koltukları iş yerimizde adetli olarak mevcuttur. Çok az kullanılmış olan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyalarınızı belirttiğiniz yerden alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası fiyatları başlıklı yazımızı okuyunuz Yenidoğan etrafında titiz şekilde kullanıldığı kolayca anlaşılan, ikinci el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz.

Yenidoğan Hurdacı Sitesi

Yenidoğan hurdacılar sitesi 7. bloktaki firmamız vasıtasıyla sektöre hizmet veriyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Vatandaşlarımıza her haliyle yaşanır bir İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz.

En Yakın Yenidoğan Hurdacı Telefonu

Yenidoğan hurdacı firma içinde çalışan personelimizle yerinizden her türde hurda atık alım hizmetimiz var. Yenidoğan en yakın hurdacı deposu ismiyle hurda metal alımında istediğiniz yere araçlarımızı yolluyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Yenidoğan etrafında hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz ile sizlere en yakın hurdacı Yenidoğan bölgesinde servisler veriyoruz.

Yenidoğan 2.el Hurda Raf

Genelde kapanan baharatçılar tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el raf satan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan ikinci el raf ton fiyatlarını kayıt olanlara her gün gönderilmektedir. Raf hurda alımı makalemizi ziyaret etmelisiniz. Raf hurdası Yenidoğan satın almak için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Raf hurda alanlar bölümümüzü güzel bir iş yapacaksınız.

Yenidoğan Mahallesinde Kağıt Hurdası Alımı

İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra özen sayesinde satıcılara çok daha fazla kazanma avantajı veriyoruz. Yenidoğan hurda karton aldığımız alanlar içerisindedir. Sitemizde yayımlanmış olan Yenidoğan mahallesinde hurda karton ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz

Yenidoğan hurda kağıt alan firmalar içerisindeki şirketimiz sayesinde matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla hurda peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda gazete alıyoruz.

Yenidoğan Parça Kumaş Alımı

Toptan kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı alımı için bizi şimdi arayınız. Yenidoğan kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alanlar içindeyiz.

Sitemizde paylaşılmış olan İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. İstanbul Zeytinburnu Yenidoğan mahallesi etrafında parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında yerinize geliriz.

Toptan hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. Hurda kumaş alımı yapıyoruz.

Yenidoğan 2.el Restaurant Ekipmanı Alımı

Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, sanayi tipi 3 gözlü ocak vb sanayi tipi mutfak aletlerini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, çöp sıyırmalıklı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak kurutma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2. El mutfak malzemeleri almaktayız.

Yenidoğan Mahallesinde Otomobil Hurdası Alan Firmalar

Tabiki de size hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda otomobil, hurda yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz. Bazen Yenidoğan bölgesinde hurda araç alıyoruz.

Yenidoğan Cam Hurda Alanlar

Yenidoğan etrafında cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Cam tam veya yarısaydam genelde sert bir yapıdaki su tutabilen amorf katı maddelerdir. Son zamanlarda renkli süt şişesi, kırılmış otomobil camı şeklinde cam hurda çeşitleri baya fazla bulunabiliyor.

Yenidoğan Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkım esnasında lüzum görülen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Zeytinburnu Yenidoğan mahallesi kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak apartmanların istenildiği biçimde inşa edilmesi sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. her cinsten hurda eşyayı satın alıyoruz. Üst tarafta fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Yenidoğan Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Yenidoğan hurdacı olan firmamız ile 7/24 sektörde çalışıyoruz. Neredeyse üç yıldan beri geri dönüşüm yapıyoruz. Sektörün sağladığı tecrübeler sayesinde araç gereç parkurumuzu geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp