Yozgat Hurdacı

Yenifakılı Hurdacı Telefonu

Halk Metal firmamız ile hurda alıyoruz. Tam zamanlı Yozgat Yenifakılı hurda fiyatları ile hizmetlerimizi ayağınıza getirmekteyiz. Daha önce görmediğiniz hurda alım faaliyetleri yürütüyoruz. Tüm faaliyetlerimize okuduğunuz alandan erişebilirsiniz. Yenifakılı çevresinde hurda satmak için personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Yozgat hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Ülkemizin her bölgesinde, her nevi hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Yenifakılı hurdacı firma olarak işlerimizde öncüyüz.

Yenifakılı Hurdacısı

Yenifakılı hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişelenmeyin. Yenifakılı etrafında eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda kurşun satmak sebebi ile iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Yozgat merkezinin büyüyen ilçesi Yenifakılı sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Yozgat Yenifakılı çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Yenifakılı mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Hurda malzemeleri işlemden geçirerek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz. Yenifakılı hurdacı olarak Yozgat ilçelerinde her türlü hurda atık alımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurda eşyalarınız için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz

Yenifakılı Hurdacı Telefon Numarası

Yozgat Yenifakılı hurdacılık hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Şimdi arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Yozgat Yenifakılı hurdacı telefonu bu sayfanın içinde kolayca tuşyalabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak amacı ile bizleri aramanız yeterlidir.

Yenifakılı Hurda Kurşun Alımı

Kurşun cevherleri mavimsi gümüş rengiyle bilinir. Kurşun hurda alımı kurşun hurda konusunda bilgi almak için bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız. Yenifakılı hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Burada yayınlanmış olan Yenifakılı hurda kurşun ton fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırılmaktadır. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda
, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yaparız. Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir.

Yenifakılı Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı yazısını incelemek öğrenmenizi sağlar. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Yozgat Yenifakılı krom tank hurdası fiyatlarını telegram grubu üyelerine bedelsiz yolluyoruz.

Yapısından dolayı sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Yenifakılı Hurda Alan Firma

Hurda zamak antimon, hurda makina, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Yenifakılı kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Zararı önlemek amacıyla elinizdeki hurdaları zaman kaybetmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle metallerin kıymeti düşmektedir. Yozgat Yenifakılı geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyor. Hurda krom alımı için adresinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar arasındayız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı toplama demir, bakır hurda, çatı minare kurşunu, kablo hurda, çinko, sarı hurdası ve alüminyum hurdası alırken piyasasının üstünde fiyat teklifleri sunmaktayız. Yenifakılı hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Yenifakılı Hurda Çinko Alanlar

Yozgat, Yenifakılı bölgesinin tümünde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Yozgat Yenifakılı hurda çinko levha ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alan hurdacı makalesine göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Yenifakılı Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır hurda alanlar yazımızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Yenifakılı içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Yenifakılı hurdacı telefonunu kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki Yozgat Yenifakılı bakır fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Yozgat Yenifakılı bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz.

Yenifakılı hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır.

Yenifakılı Demir Hurda Alımı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımına göz gezdirirseniz pişman olmazsınız. Demir, dünyada en fazla çıkarılan metaller içerisindedir. Sitemizde yayınlanan Yenifakılı demir hurda fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Güncel hurda demir kilo fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler demir hurdası hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın.

Yenifakılı etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Halk Metal Yenifakılı ilçesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi her çeşit demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Yenifakılı Kablo Hurda Alım Satımı

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yenifakılı hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. Yozgat Yenifakılı ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız. Yozgat Yenifakılı çevresinde sıklıkla toplanan %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. kablo hurda alanlar başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. İçinde bulunan iletkenin türüne bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki Yenifakılı bakır kablo fiyat listesi günceldir. Çünkü Halk Metal ismiyle sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz.

Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdaları ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Yozgat Yenifakılı hurdacı firması olarak genellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Ancak tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar için piyasanın üzerinde fiyat teklifini sunuyoruz.

Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablolar satanlar şimdi bizi arayabilir. Yenifakılı ilçesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde tecrübeye sahibiz. Hurda kablolar telindeki bakır nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder.

Yenifakılı Sac Hurdası Alımı

Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac mevcuttur. Yenifakılı ilçesinin her yerinden sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru, satışı nedeniyle arayabilirsiniz.

Yenifakılı Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Halk Metal tüm bu hurda sarıların ticaretinde sarı pirinç hurda bronz hurda araiş almaktadır. Bu sayfadaki Yozgat Yenifakılı hurda sarı pirinç ton fiyatını arzu edene güncel olarak yolluyoruz. Pirinç sarı alan hurdacılar hakkındaki makaleyi okuyun. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle bilinir. Dolayısıyla Yenifakılı hurda sarı alanlar içindeyiz. Yenifakılı hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır.

Yenifakılı ilçesinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Yenifakılı Hurda Alüminyum Alımı

Yenifakılı ilçesinin tamamında hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımında tartımı dilediğiniz yerde yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Müşterilerimizin yardımıyla her gün gelişiyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Sayfamızda paylaşılan Yenifakılı alüminyum hurda ton fiyatı bugün güncellendi. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı ticareti yapan hurdacıyız. Yozgat Yenifakılı alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz.

Yenifakılı İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapatılan satıcılardan edindiğimiz Yenifakılı bölgesinde yıkılmış öğrenci yurdu vb binalardan ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, kapı, pencereler alıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood satılıktır.

Yenifakılı Akü Hurda Alan Yerler

Aküler başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Akü hurdası alımı sayfamızı gezmelisiniz. Bu sebep ile Halk Metal gibi kendi içinde geri dönüşüm tesisi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren sıvılar nedeniyle hurdacılar için oldukça değerlidir.

Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Araçlarda enerji ihtiyacında kullanılmaktadır.

Yenifakılı Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. İşe başlamadan önce sökülecek taşınmazın detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araçların hazırlanması gerekiyor. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. Sektörde binlerce fabrika söküm ihaleleri yerine getirdik. Yenifakılı fabrika sökümü işi profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay olmamıştır.

Yenifakılı Cam Hurda Alanlar

Genelde renkli ve şeffaf soda şişesi, araç camları biçiminde cam hurda türleri oldukça fazla ticareti yapılıyor. Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeyi geçirmeyen organik olmayan sert malzemelerdir. Yenifakılı yakınlarında cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Yenifakılı Hurdacılar Sitesi

Daha fazla yaşanabilir bir şehir yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bu çeşit hurdanızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Yenifakılı hurdacılar sitesi içindeki iş yerimiz yardımı ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

Yenifakılı Araç Hurdası Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmet veriyoruz. İşten fırsat oldukça Yenifakılı yakınlarında hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek kazalı hurda araba, yük vagonu, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri
, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Yenifakılı Hurda Raf Alanlar

Genellikle yenilen mağazalardan temin ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el hurda raf satan firmalar içindeyiz. Sitemizdeki Yenifakılı 2.el market rafı ton fiyatları günceldir. Raf hurda ton fiyatı paylaşımımızı okumalısınız. Yenifakılı 2. el raf hurdası alımı amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz.

Yenifakılı Hurda Nikel Alan Firma

Dolayısı ile nikel hurdalar toplanırken elden geldiğince özen ile davranılmalıdır. Yenifakılı nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde %95 şablon nikel hurda ve %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurdası, hurda turbo nikel alım satımında borsasının üstünde fiyatlar sunuyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir.

Yenifakılı Bina Yıkımı

Yenifakılı kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile eskimiş dükkanların uygun biçimde inşa edilmesi amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her cins hurdayı alıyoruz.

Yıkım sırasında belirtilen güvenlik önlemleri Hurdalar bina yıkımı yapıyoruz.

Yenifakılı Plastik Hurdası Alım Satımı

En idel fiyata kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası almaktayız. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Yenifakılı plastik hurdası alanlar içinde olan Yenifakılı hurdacısıyız. Sitemizde yayınlanan Yozgat Yenifakılı plastik fiyatlarını her gün yollamaktayız Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Yozgat ve Yenifakılı bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

Yenifakılı Karton Hurdası Alımı

İlçenin tamamında renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik ile satıcıya daha çok miktarda kazanım elde etme imkanı veriyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Yenifakılı hurda kağıt ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız

Yenifakılı Yozgat kağıt hurda alan hurdacılar içindeki işletmemiz sayesinde hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Yüksek kilo fiyatları ile peçete hurdası, bristol hurda, hurda kuşe kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alım satımı yapan depolar arasındayız.

Yenifakılı İkinci El Eşya

Az kullanılmış olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki kanepelerinizi yerinden almaktayız. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alım satımı konusunda detaylı bilgi yazılmış gönderiyi okuyabilirsiniz Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, bilgisayar masaları bulunmaktadır. Ederinden ucuz fiyatlara çok temiz kullanılmış olan, 2. el oturma grubu satabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış ikinci el TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak amacıyla telefonumuzutuşlayabilirsiniz.

Yenifakılı 2. El Restaurant Aletleri Alım Satımı

Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, salata ve meze reyonları, restorant tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. 2. El sanayi tipi restoran ekipmanları alımı yapıyoruz. Titizlikle kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. 2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Yenifakılı Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Yozgat Yenifakılı ilçesinde hurda jesica, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize geliriz. Yozgat Yenifakılı çevresinin tamamında parça kumaş hurdası almaktayız. Kilosuyla hurda penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımı yapıyoruz.

Toptan ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş alımı için bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. Yozgat Yenifakılı kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Yenifakılı kumaş hurdası kg fiyatı güncellenmiştir.

En Yakın Yenifakılı Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal şirketimizle Yenifakılı bölgesinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Yenifakılı hurdacı firma hizmetleri ile her nevi hurda metal alırken adresinize araç yolluyoruz. Yenifakılı hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimizle yerinden her türlü hurda satım hizmetleri vermeye başladık. Haliyle hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Yenifakılı genelinde servisler veriyoruz.

Yenifakılı İkinci El Jeneratör Alımı

Bozuk jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacılar arasındayız. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en iyi yerlerdeniz. Sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Yenifakılı Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Güncel ton fiyatına ulaşmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Yenifakılı hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları an be an değişiklik gösteriyor.

7/24 Hizmet Veren Yenifakılı Hurdacı Firması

Bildiğiniz gibi sekiz yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörün sağladığı deneyimle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Yenifakılı hurdacı olarak zamana takılmadan hurda malzeme alım satımı yapmaktayız.

Yenifakılı Hurda Klima Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Yenifakılı çevresinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alır. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Yenifakılı ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır.

Yenifakılı Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınma işi itinayla yapılır. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Molozlar Yenifakılı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce imzalanan kararla belirlenen alana dökülür.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp