Ankara Hurdacı

Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle merkezinde hurda satmak sebebi ile ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Güzel ülkemizin tüm illerinde, her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Yenimahalle hurdacı firması olarak işlerimizde liderlik yapıyoruz.

Halk Metal firmamız ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Tonajlı hurda alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güncel Yenimahalle hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetler beğeninize sunmaktayız. Sürdürdüğümüz bütün faaliyetlere ziyaret ettiğiniz gönderimizden ulaşabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Hurdacıları

Yenimahalle hurdacı firması olarak Ankara ilinin tamamında hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için uygun hurda nakliye personellerimizi göndermeye devam etmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle bizi tuşlamalısınız. Yenimahalle mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda plastik ve metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğini korumaktayız.

Yenimahalle hurdacısı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Yenimahalle bölgesinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet sunuyoruz. Ankara şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Yenimahalle 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Ankara hurdacı olarak sırf Ankara Yenimahalle ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yenimahalle Hurdacı Telefonu

Ankara Yenimahalle adresten her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Yenimahalle hurdacı telefonu sitemizin içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa süre harcamadan arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak için sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Yenimahalle Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Bu sebeple Yenimahalle hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Yenimahalle ilçesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Buradaki Yenimahalle sarı pirinç hurdası ton fiyatları biraz önce güncellendi. Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar yazıyı okuyabilirsiniz. Halk Metal hurdacılık firması tüm bu hurdaların yanında radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında liderlik etmektedir. Ankara Yenimahalle hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur.

Sizinde öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

Yenimahalle Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Buradaki Yenimahalle krom kg fiyatı güncellenmiştir. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Yenimahalle Hurda Alan Firma

Ankara Yenimahalle ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Yenimahalle kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurda malzemeleri hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır.

Bu neden ile hurdanın kıymetleri düşüyor. Tonajlı kablo hurdası ve bakır, alüminyum hurda, sarı hurdası, hurda çinko, demir hurda, kurşun hurda alırken yükseltilmiş fiyat teklifleri vermekteyiz. Yenimahalle hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda demir almak amacıyla biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Yenimahalle Sac Hurdası Alım Satımı

Bağ gumelesi çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Yenimahalle Ankara bölgesinde sac hurda levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, ticareti sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alıyoruz.

Yenimahalle Hurda Bakır Alanlar

Yenimahalle bakır hurdası fiyatları için bizi arayın. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır.

Bakır alan Yenimahalle hurdacı numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Yenimahalle bölgesinde bakır hurdası almaktayız.

Sitemizdeki Yenimahalle bakır hurdası ton fiyatları günceldir. Ankara Yenimahalle bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan hurdacı alanında daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

Yenimahalle Alüminyum Hurda Alım Satımı

Sitemizdeki Yenimahalle hurda alüminyum fiyat listesini isteyene bedelsiz yollamaktayız. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı istiyoruz.

Yenimahalle ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımı müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz. Ankara Yenimahalle alüminyum hurdası alan firmalar içinde öncüyüz.

Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda almaktayız.

Yenimahalle Hurda Kurşun Alımı

Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir. Doğada cevher şeklinde çıkarılan kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun fiyatları içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu fiyatıfiyatları öğrenmek sebebi ile sitemizde yer alan telefon numarasını tuşlayıp irtibat kurmanız gerekiyor. Yenimahalle Ankara kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Yenimahalle kurşun hurda kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Yenimahalle Hurda Kablo Alanlar

Ankara Yenimahalle ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Her yerden tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Genelde yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Hurda kablo tellerindeki bakır nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Güncel bloğumuzda önceden yazılmış kablo alan hurdacı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yenimahalle hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Yenimahalle hurdacı firma olarak her nevi antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Yenimahalle hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Yenimahalle hurda kablo ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz.

Lakin tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar, enya kablo için en güncel fiyatları biz veriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi arayın. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Etrafta sıklıkla bulunan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar alımında değerini kapınızda ödüyoruz.

Yenimahalle Hurda Çinko Alımı

Yenimahalle ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Ankara Yenimahalle nikel hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alımı makalemize kesinlikle göz atın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Yenimahalle Demir Hurda Alımı

Demir, dünya genelinde en fazla kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Yenimahalle extra demir hurda fiyatlarını dileyenlere günlük ulaştırılmaktadır. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları öğrenmek nedeniyle şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Yenimahalle etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Firmamız Yenimahalle ilçesinin her yerinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her cins pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alırız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı yazısını okusanız şahane olacaktır.

Yenimahalle Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda kükürt ile arsenik içermektedir. Yenimahalle nikel hurda alımı yapıyoruz. Özellikle %95 – %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel, anot nikel alımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alımında elimizden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir.

Yenimahalle Hurda Cam Alan Yerler

Yenimahalle çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Günümüzde renkli sökülmüş araba camı, kola şişesi türlerde cam hurdası bulunabilmektedir. Cam tam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan inorganik katı malzemelerdir.

Yenimahalle 2.El İnşaat Malzemeleri

Büyük projelerde boya tabancası, yük asansörü, alçı karıştırma makinesi, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, plywoon hurda 2.el olarak satılır. Dolayısıyla batan fabrikalardan satın aldığımız Yenimahalle bölgesinde yıkılan elbiseci binalarından kenara ayrılan yeni gibi 2.el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Yenimahalle Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin seçilmesi gereklidir. Güvenilir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektörde binlerce fabrika yıkımı ihalelerini aldık.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde öncü bir konumdayız. Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Yenimahalle fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz.

Yenimahalle Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Yenimahalle ilçesinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız. Yenimahalle etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Yenimahalle Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda anlasmamıza bağlı olarak bina molozunun taşınması güvenlikle yapılır. Halk Metal tarafından alınan tüm hurdanın depomuza nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Yenimahalle Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan moloz bırakma yerlerine dökülüyor.

En Yakın Yenimahalle Hurdacı Numarası

En yakın Yenimahalle hurdacı deposu servisi ile hurda eşya alım satımı amaçlı ayağınıza araç yolluyoruz. Bu neden ile size en yakın hurda alan yerler Yenimahalle ilçesinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Yenimahalle hurdacı firma içindeki ekiplerimizle kapınızdan her tür hurda eşya alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle Yenimahalle genelinde hurda alırız.

Yenimahalle Hurda Fiyatları

Anlık fiyatlara ulaşabilmek amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Yeni hurda demir fiyatları içerikli konuyu inceleyebilirsiniz Yenimahalle hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları hurda piyasasında çabucak değişiyor. Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken borsadan daha fazla kilo fiyatı öneriyoruz.

Yenimahalle İkinci El Jeneratör Alan Yerler

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satanlar içindeyiz.

Yenimahalle Hurda Plastik Alanlar

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır. Yenimahalle hurda plastik alanlar arasında olan firmayız. Buradaki Yenimahalle hurda naylon kg fiyatı güncellendi İyi fiyatla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapmaktayız.

Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Ankara il Yenimahalle ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Yenimahalle Hurdacı Firma

Tam 2001 yılından bu zamana kadar hurdacılıkla hizmet veriyoruz. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallık ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Yenimahalle hurdacı olarak zaman farketmeksizin açığız.

Yenimahalle Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Araçlarda elektrik ihtiyacı amacıyla kullanılır. Uzun müddet sonra kullanılamayacak duruma gelen bataryaya hurda akü denilmektedir. Aküler diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır.

Hurda akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu nedeniyle hurdacı firmalar için değerlidir. Akü hurdası alımı hakkında bilgi almak için içeriğinin olduğu linke tıklayınız. Dolayısı ile Halk Metal ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm tesisi olan firmalar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar.

Yenimahalle 2. El Endüstriyel Aletleri Alanlar

Kısa zaman kullanılan tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. İşlerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel set üstü meykap, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, küvet, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depomuza davet ediyoruz. 2.el tabak kurulama tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizi arayabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el retoran mutfağı malzemeleri almaktayız.

Yenimahalle Kumaş Alımı

Ankara Yenimahalle ilçesinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Yenimahalle çevresinin her bölgesinde kumaş hurdası alıyoruz. Kiloyla hurda atlet kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alıyoruz.

Kilosuyla hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Ankara Yenimahalle kilosu ile hurda kumaş alanlar içindeyiz. Buradaki Yenimahalle kumaş hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz yollamaktayız.

Yenimahalle Hurdacı Sitesi

Yenimahalle hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizle hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Hemşerilerimize şimdiden daha temiz bir şehir oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz.

Yenimahalle Bina Yıkımı

Yenimahalle kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken apartmanların uygun bir şekilde inşa edilmesi amacıyla yıkılmasını sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, sökülen çelik kapı hurdaları, sökülmüş laminant parkeler vb. her türde hurdayı ücretle almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Çok önce fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri

Yenimahalle Hurda Karton Alım Satımı

Avantajlı fiyata hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Yenimahalle Ankara kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı ton fiyatı sorabilirsiniz. Hurda karton, kağıt alım satımı için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Ankara Yenimahalle hurda karton ve kağıt kilo fiyatı anlık olarak güncelleniyor Bölgede renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok miktarda kazanma olanağı veriyoruz.

Yenimahalle Hurda Araç Alanlar

Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası
, çekme belgeli araba hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Yenimahalle bölgesinde araba hurdası alıyoruz.

Yenimahalle 2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki Yenimahalle ikinci el market rafı kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda raf alan yerler paylaşımını okumalısınız. Raf hurdası Yenimahalle satmak amacıyla dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan toptancılar tarafından satılan hurda market rafı, hurda çelik raflar, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir.

Yenimahalle 2.El Eşya

Sahibinden ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu stok hakkında bilgi almak amaçlı olarak çağrı merkezimizi arayın. Yenimahalle Ankara ve çevresinde çok temiz kullanıldığı görür görmez anlaşılan ve ikinci el ev mobilyası alabilirsiniz. Titizlik ile 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi yerinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alan yerler konulu sitemizi inceleyiniz İyi durumda ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebi ile telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp