Yozgat Hurdacı

Yerköy Hurdacı Hurda Alımı

Halk Metal şirketimizle hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Güncel Yozgat Yerköy hurda piyasa fiyat listeleriyle hurda ticareti yapıyoruz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetler sunuyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Yüksek miktarlı hurda satanlara özel yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Yozgat hurdacısı firmalar arasındayız. Yurdun bütün illerinde, hurda alımı yapıyoruz. En yakın Yerköy hurdacı firmasıyız. Yozgat Yerköy merkezi etrafında hurda fiyatları öğrenmek için personellerimizle irtibat kurmanız yeterlidir.

Yozgat Yerköy Hurdacıları

Yerköy hurdacı olarak Yozgat ilinin her yerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki atık malzemenin taşınması için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz Yerköy bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizlerin faydası için çalışıyoruz. Sizde her nevi hurda malzeme satmak nedeniyle telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Yerköy hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişe etmeyin. Yerköy ilçesinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Yozgat merkezinin tatlı ilçesi Yerköy sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Yerköy ilçesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Yerköy Hurdacı Numarası

Yozgat Yerköy yerinden hurda malzeme alımı hurda alımı faaliyetleri verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Yozgat Yerköy hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak nedeniyle firmamızı aramalısınız. Şimdi numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

Yerköy Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Yozgat Yerköy hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Yerköy ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Dolayısıyla Yerköy sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Sayfamızda paylaşılan Yerköy hurda sarı ton fiyatını abonelerimizle eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı yazıya göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda sarı radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz ticaretinde öncü firmadır. İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurda isminde hurda çeşidi varolmamıştır.

Yerköy Krom Hurdası Alanlar

430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı paylaşımına kesinlikle bir göz atmalısınız. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Sitemizde yayınlanan Yozgat Yerköy hurda krom ton fiyatını telegram grubu üyelerimize bedelsiz ulaştırılmaktadır. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor.

Yerköy Hurda Alımı

Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alan Yerköy hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve hurda sarı, bakır, inşaat demiri, kablo hurdası, çinko hurdası, kurşun hurda alımında yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Yerköy hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz.

Hurda kablo almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız. Yerköy adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin fiyatı düşmektedir. Yerköy ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor.

Yerköy Sac Hurda Alımı

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Yerköy Yozgat çevresinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Yerköy Bakır Hurda Alan Yerler

Bu sitede yayınlanan Yerköy bakır hurdası fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Yozgat Yerköy bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Yerköy içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Yerköy bakır hurda kilo fiyatı için telefonumuzu arayın. Bakır alan Yerköy hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, antikron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alımı yapıyoruz.

Yerköy Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapıyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek alıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Bu sayfadaki Yerköy hurda alüminyum kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Yerköy bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımları müşterinin yanında yapmaktayız. Yozgat Yerköy alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Konumdan hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Yerköy Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Kurşun eski madenlerdendir. Yerköy Yozgat hurda kurşun alıp satmak için yüksek fiyat listesini verdiğimiz ilçelerdendir. Buradaki Yozgat Yerköy çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Cami kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda alımı bağlantısının olduğu linke tıklayın.

Yerköy Kablo Hurda Alan Firmalar

Konumdan antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar hurda kablo almaktayız. Hurda kablo içindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem teşkil eder. Etrafta sıklıkla edinilen %30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdaları ticareti için telefon edebilirsiniz. Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Yozgat Yerköy hurdacısı olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Yerköy hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar alımı yapmaktayız. Yozgat Yerköy kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasasından pahalı fiyat veriyoruz. Hurda kablo alan hurdacı içerikli metine bir göz atın.

Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan Yerköy hurdacı arayanlar için buradayız. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İçinde bulunan telin cinsine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Yerköy bakır kablo fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz.

Yerköy Çinko Hurdası Alan En Yakın Firma

Sayfamızdaki Yozgat Yerköy çinko levha kg fiyatını dileyenlere günlük göndermekteyiz. Hurda çinko alan yerler bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için telefonlarımızla irtibat kurabilirsiniz. Yerköy etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Yerköy Demir Hurda Alım Satımı

Yerköy etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla bulunan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Yerköy ekstra demir hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz gönderilmektedir. Halk Metal Yerköy bölgesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları öğrenmek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı yazısına göz atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri için nakit ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı yazısına bir göz atmak istemelisiniz.

Yerköy Hurda Nikel Alım Satımı

Özellikle %95 – 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken mümkün olduğunca dikkatle davranılmalıdır. Nikel hurdası zehirlidir. Yerköy nikel hurda alımı yapıyoruz.

Yerköy Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Yerköy etrafında hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Son zamanlarda şeffaf ve renkli otomobil camı, şişesi türde hurda cam çeşitleri tonajlı alınıp satılıyor. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi tutabilen inorganik katı maddelerdir.

Yerköy 2.El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde boya tabancası, yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi ikinci el portatif, hurda plywood bulunur. Dolayısı ile iflas etmek zorunda kalan iş yerlerinden edindiğimiz Yıkılan depo binalarından sökülen sıfır gibi ikinci el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Yerköy Fabrika Sökümü

İlk önce yıkımı istenen imalathanenin detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi gerekiyor. Profesyonel bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde nam saldık. Yerköy fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalesi aldık. İnsanların bahsettiği şekilde kolay bir iş sayılmaz.

Yerköy Klima Hurda Alımı

Yerköy etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Yerköy çevresinde çok satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. 2. El Kombi alan firmalar arasındayız.

Yerköy Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Yerköy Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan alana taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılmaktadır.

En Yakın Yerköy Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal olarak Yerköy etrafında hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Yerköy en yakın hurdacı firma adıyla hurda metal alım satımında adresinize ekiplerimizi yolluyoruz. Yerköy hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile yerinizden hurda malzeme alım satım hizmetleri vermekteyiz. Dolayısıyla size en yakın hurdacı firma Yerköy ilçesinin her sokağında hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yerköy Anlık Hurda Fiyatları

Yerköy hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımında kullanılan ton fiyatı hurda borsasında hızlıca güncellenmektedir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatlarından fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız gereklidir.

Yerköy Hurda Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

Yerköy Hurda Plastik Alanlar

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. En güncel fiyata kırkambar plastik hurda, mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe almaktayız.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Yozgat ile Yerköy ilçesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yerköy plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde öncü hurdacı firmasıyız. Sitemizde paylaşılan Yerköy plastik hurdası kg fiyatını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz

7/24 Açık Yerköy Hurdacı

Sektörün kazandırdığı profesyonelliklerle çağın teknolojisine ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. Tam on beş yıldır hurda alımı yapan firmayız. 7/24 hurda alan Yerköy hurdacı dükkânımız sayesinde zamana takılmadan sektörde çalışmaktayız.

Yerköy Akü Hurdası Alım Satımı

Bir zaman sonra kullanılamayacak duruma gelen aküye akü hurdası diyoruz. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacını karşılamak sebebiyle kullanılır. Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Akü hurdası ton fiyatı gönderisini okuyunuz. Dolayısıyla Yozgat Yerköy hurdacı depomuz vb. kendi içerisinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor.

Yerköy 2. El Cafe Aletleri Alanlar

Dükkanımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici, lokanta tipi ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemek için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. 2.el tabak kurtuma makinesi, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle irtibata geçebilir. Temiz durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıyoruz. Endüstriyel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan malzemeleri alımı yapıyoruz.

Yerköy Hurda Kumaş Alanlar

Spota düşmüş gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Yozgat Yerköy kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Sitemizdeki Yerköy hurda kumaş kilo fiyatı günceldir. Yerköy ilçesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımlarında adresinize geliyoruz.

Defolu hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, hurda poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alıp satıyoruz. Hurda parça kumaş alıyoruz.

Yerköy Hurdacı Sitesi

Daha fazla iyi bir Yozgat Yerköy için yılmadan çalışıyoruz. Sadece bu türlü hurdalarınızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Yerköy hurdacılar sitesi ikinci blok içerisinde bulunan dükkanımızla atık hurda geri dönüşüm işlerine başladık. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Yerköy Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak iş yerlerinin istenildiği biçimde imar edilmesi sebebiyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda gerekli tüm önlemler Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurdayı ücretle alıyoruz.

Yerköy Kağıt Hurdası Alanlar

İlçenin tamamında 1. hamur kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra titizlikle satıcıya piyasadan yüksek kâr etme imkanı takdim ediyoruz. Yerköy karton hurda aldığımız alanlar içerisindedir. Bu sayfadaki Yozgat Yerköy hurda kağıt ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz Yüksek kilo fiyatları ile peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak, gazete hurdası alan yerler içindeyiz. Yerköy Yozgat hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki firmamız hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

Yerköy Hurda Araba Alan Yerler

Zaman zaman Yerköy etrafında araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Yerköy hizmet veriyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, vagon hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, hurda motor satışı yapmak için arayabilirsiniz. Elbette sizlere araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak araba hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Yerköy İkinci El Hurda Raf

Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır. Çoğunlukla iflas eden şarküterilerden satın aldığımız ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan ikinci el raf hurdası satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Yerköy ikindi el raf hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Raf hurdası fiyatı sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Hurda raf Yerköy fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yerköy İkinci El Ev Eşyası

Yozgat Yerköy çevresinde sıfır gibi, ikinci el koltuklar satıyoruz. Her çeşit 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak nedeni ile firmamıza ait cep numaralarla iletişime geçerek ihtiyacınız olan eşyanın bizde mevcut olup olmadığını sorabilirsiniz. Az kullanılmış olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alan firma başlıklı içeriğe ulaşınız Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası iş yerimizde adetli olarak bulunur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp