Burdur Hurdacı

Yeşilova Hurdacı Telefonu

Halk Metal ismimiz ile hizmet veriyoruz. En doğru Yeşilova hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Piyasadan farklı hizmetler beğeninize sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlere okuduğunuz içerikten erişebilirsiniz. Bol miktarda hurda ticaretinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Burdur hurdacı olarak Yeşilova ilçesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Yeşilova merkezinde hurda satmak nedeniyle personellerimizle irtibata geçebilirsiniz. Yeşilova hurdacı firmasıyız. Yurdumuzun her tarafında, hurda alımı yapıyoruz.

Burdur Yeşilova Hurdacı Firma

Yeşilova hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Burdur Yeşilova merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizde her türlü demir hurdası satışı yapmak amacı ile numaramızı tuşlamalısınız. Burdur merkezinin en yaşanılası ilçesi Yeşilova 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Yeşilova etrafında değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Yeşilova bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek milletimizin geleceğini korumaktayız. Yeşilova hurdacı olarak Burdur genelinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda atıklarınız için en yakın araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz.

Yeşilova Hurdacı Telefonu

Burdur Yeşilova hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu nedenle hurda atık fiyatı sormak nedeni ile bizleri arayabilirsiniz. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Burdur Yeşilova hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Yeşilova Hurda Kurşun Alımı

Cami kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alımı yaparız. Kurşun cevheri mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar paylaşımını incelemek iyi gelecektir. Burdur ile Yeşilova kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Burdur Yeşilova hurda Cami kurşunu fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir.

Yeşilova Krom Hurdası Alanlar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Sayfamızda yayınlanan Yeşilova krom hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak yollanmaktadır. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alımı sayfamıza kesinlikle göz atmalısınız.

Yeşilova Hurda Alan Firmalar

Burdur Yeşilova hurdacı firma olan Halk Metal her çeşit hurda alımı yapıyor. Hurda zamak, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda kablo alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun aldığımızda fiyat listeleri sunuyoruz. Yeşilova hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Yeşilova kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğrar. Böylece malzemenin değerleri düşüyor.

Yeşilova Çinko Hurda Alım Satımı

Yeşilova çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Burdur Yeşilova çinko hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çinko hurdası kilo fiyatı yazımızı okuyabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı için telefonlarımızla irtibata geçin.

Yeşilova Hurda Bakır Alımı

Sitemizdeki Yeşilova bakır kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Burdur Yeşilova bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Yeşilova bakır hurdası fiyatları için arayın. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır alan Yeşilova hurdacı firmamızı şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz. Yeşilova genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Yeşilova Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Halk Metal Burdur Yeşilova şehrinin her yerinde hurda demir alımı yapmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alımı yapıyoruz. Yeşilova etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Güncel demir hurda ton fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar gönderisine göz atabilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı sayfamıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Demir, yeryüzünde en fazla satılan madenler içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Burdur Yeşilova 1.sınıf hurda demir fiyat listesini arzu edenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

Yeşilova Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Burdur Yeşilova hurdacısı Halk Metal her çeşit antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Her yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz. Ancak enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası için değerinin üstünde fiyat listesini gönderiyoruz.

Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Yeşilova hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet yüksek fiyatlar gönderiyoruz. Yeşilova ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Burdur Yeşilova hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında değerinden pahalı teklifler veriyoruz.

Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Burdur Yeşilova bakır kablo kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. İlaveten fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kullanıldığı yerlere göre yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri vardır.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış içeriği inceleyebilirsiniz. Hurda kablo içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Çünkü sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

Yeşilova Sac Hurdası Alım Satımı

Depomuzda deliksiz 2.el trapez sac vardır. Yeşilova bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih etmelisiniz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alıyoruz.

Yeşilova Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda yoktur. Sitemizde yer almakta olan Burdur Yeşilova sarı pirinç ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara günlük yollamaktayız. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alanlar makaleyi ziyaret edin. Bu sebep ile Yeşilova hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Yeşilova genelinde hurda sarı alıyoruz.

Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Halk Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alımında piyasaya hakim konumdadır.

Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Burdur Yeşilova hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı yapmaktadır.

Yeşilova Hurda Alüminyum Alımı

Buradaki Burdur Yeşilova alüminyum hurdası ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Alüminyum alan hurdacı konulu yazıya bir göz atın Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır. Burdur Yeşilova alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Yeşilova ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alırken tartımları müşteriyle birlikte yapmaktayız. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda ticareti amacıyla arayın. Sizlerin sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi beklemekteyiz.

Yeşilova İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile kapatılan şirketlerden satın almış olduğumuz Yeşilova ilçesinde yıkılmış iş yeri binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere alıyoruz. Müteahhitler tarafından bir inşaatta kullanılmış alçı sıva mikseri, boya makinesi, yük asansörü, harç mikseri ikinci el portatif, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

Yeşilova Akü Hurdası Alanlar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Akü hurda fiyatları yazımızı okumalısınız. Bu nedenle hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren sıvı ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacı nedeni ile bulunmaktadır.

Yeşilova Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İşe başlamadan yıkımı yapılacak üretim yerinin incelikle dolaşılması gerekmektedir. Güvenlice fabrika söküm işi yapıyoruz. Burdur Yeşilova fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında meşhur olduk. Daha önce onlarca fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik.

Yeşilova Kırık Cam Hurda Alanlar

Yeşilova çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız. Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert bir yapıda olan su tutan organik olmayan katı maddedir. Genellikle şeffaf ve renkli araç camı, içecek şişesi çeşitlerinde hurda cam çeşitleri bulunabilmekte.

Yeşilova Hurdacı Sitesi

Yeşilova hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Olması gerektiği gibi temiz bir şehir yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz.

Yeşilova Hurda Otomobil Alanlar

Bazı dönemlerde Yeşilova çevresinde araba hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, hasarlı araç hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, hurda motor . Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat araç hurdası vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Yeşilova İkinci El Hurda Raf

Çoğunlukla batan depolar tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeni gibi 2.el market rafı satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Yeşilova raf hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda raf kilo fiyatı makalemize mutlaka göz atabilirsiniz. Yeşilova ikinci el raf hurdası fiyatı edinmek nedeni ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yeşilova Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında mümkün olduğunca dikkatle çalışılmalıdır. Yeşilova nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu ilçede %99 şablon nikel hurda ve %95 nikel şablon, anot nikel hurda, nikel turbo hurda alıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir.

Yeşilova Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle eskimiş ev ve işyerlerinin tekrar yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeyi değerinde alıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Bir üstte fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz.

Yeşilova Plastik Hurda Alım Satımı

Burdur ile Yeşilova bölgesinin tümünden abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası fiyatları istemek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır. Yeşilova plastik hurdası alımı yapanlar içerisinde öncü işletmeyiz. Bu sayfadaki Yeşilova naylon hurdası fiyatlarını telegram grubumuza üye olanlarla paylaşıyoruz Avantajlı fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Yeşilova Hurda Karton Alım Satımı

İlçenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra duyarlılık sayesinde satıcıya piyasadan daha yüksek kazanç etme imkanı iletiyoruz. Burdur Yeşilova hurda kağıt alan hurdacılar içindeki Halk Metal yardımıyla toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla ton fiyatlarıyla peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, karton bardak, hurda gazete alım satımı yapan yerler içindeyiz. Hurda karton, kağıt alıyoruz. Bu sayfadaki Yeşilova hurda kağıt, karton fiyatlarını günlük göndermekteyiz

Yeşilova İkinci El Ev Eşyası

Temiz kullanılmış büro ofis mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları alımı nedeni ile peşin ödeme yapıyoruz. Sıfırdan farkı olmayan 2. El derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek için firmamıza ait numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre 2. el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyalarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı firma konulu sayfamıza ulaşabilirsiniz Piyasadan fiyata çok temiz kullanılmış olan, 2.el salon takımı satabilirsiniz.

Yeşilova 2.el Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Sanayi tipi reataurant aletleri alıyoruz. Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi set üstü ocak, aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom küvet, dinlendirici vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacıyla sizi depomuza davet etmekteyiz. 2. El çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yeşilova Kumaş Hurdası Alımı

Yeşilova etrafında hurda kumaş almaktayız. Yüksek tonajlı baskı altı hurda kumaş, parça nevresim hurdası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapılır. Burdur Yeşilova etrafında hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında çağırdığınız konuma geliyoruz. Spota düşmüş kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için bizi şimdi aramalısınız. Sayfamızdaki Yeşilova hurda kumaş fiyatlarını abonelerimize bedelsiz ulaştırıyoruz. Yeşilova kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan firmalar arasındayız.

En Yakın Yeşilova Hurdacı Numarası

Yeşilova hurdacı içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile konumuzdan her cins hurda atık alım hizmetimiz var. En yakın Yeşilova hurdacı firma adıyla hurda metal ticareti yapmak sebebiyle adresinize gelmekteyiz. Halk Metal olarak Yeşilova genelinde hurda malzeme almaktayız. Bu hizmetler ile atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Yeşilova çevresinde servis vermekten kıvanç duyuyoruz.

Yeşilova 2. El Jeneratör Alan Hurdacılar

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Her türde iyi durumda 2.el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alıyoruz.

Yeşilova Hurda Fiyatları

Yeşilova hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında her dakika değişkenlik gösteriyor. Anlık kilo fiyatlarına erişmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Güncel hurda fiyatları başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz.

7/24 Hurda Alan Yeşilova Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Yeşilova hurdacı olan şirketimiz ile cumartesi pazar bile çalışıyoruz. Neredeyse üç senedir hurdacılık yapıyoruz. Geçen yılların verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Yeşilova Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Yeşilova bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. Klima hurdası Yeşilova bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alır. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Yeşilova Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya göre molozun taşınma işi itinayla araçlarımızla yapılıyor. Yeşilova hurdacı tarafından satın alınacak her cins hurdaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Yeşilova Belediyesi Fen işleri tarafından belirlenen araziye dökülüyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp