Trabzon Hurdacı

Yomra Hurdacı

En deneyimli Trabzon Yomra hurdacı firması olarak gün geçtikçe gelişmekteyiz. Halk Metal ismiyle hizmet veriyoruz. Anlık Yomra hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Kimseye benzemeyen geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Aktif olduğumuz tüm hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz. Yomra şehir merkezinde hurdalarınızın fotoğraflarını göndermek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Yüksek miktarlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Trabzon hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Güzel ülkemizin irtibat kurduğunuz her noktasından, hurda alıyoruz.

Yomra Hurdacı Firmalar

Yomra hurdacı olarak Trabzon genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanın transferi için müsait hurda alım mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz Yomra mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğrayan madenleri yeniden işleyerek insanlığın yararına çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda atık satışı sebebi ile bizi tuşlayabilirsiniz. Yomra hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Yomra etrafında eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Trabzon merkezinin gözde ilçesi Yomra gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Yomra bölgesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yomra Hurdacı Telefon Numarası

Yomra adresten hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Trabzon Yomra hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde hızlıca tuşyalabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu nedenle hurda atık satmak sebebi ile iş yerimizi aramanız yeterlidir. Boş yere zaman geçirmeden arayıp güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Yomra Hurda Alan Firmalar

Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Hep birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda alüminyum alımı için adresinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız.

Yomra geri dönüşüm firması Halk Metal her nevi hurda alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve demir, bakır hurdası, kurşun hurdası, hurda kablo, çinko, alüminyum hurda aldığımızda yüksek fiyatlar sunuyoruz. Yomra hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimzle ön plana çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Yomra adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdanızı zaman geçirmeden paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdaların değerini düşürmektedir.

Yomra Hurda Bakır Alan Yerler

Yomra bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan yerler alanında detaylı bilgi var. Buradaki Yomra bakır hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Trabzon Yomra hurda bakır alan yerler arasındayız. Yomra içerisinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alan Yomra hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Yomra Sarı Hurda Alım Satımı

Trabzon Yomra hurdacı işletmemiz her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Buradaki Yomra hurda sarı pirinç fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Daha detaylı sayfamızda bulunan sarı alan hurdacı yazıyı inceleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Bu sebep ile Yomra sarı hurdası alanlar içerisindeyiz.

İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurdası olarak geçen bir hurda yoktur. Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir.

Yomra ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarıların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, sarı hurda bronz ticareti yapıyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

Yomra Kablo Hurdası Alan Firma

Yomra hurda kablo alanlar içindeyiz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablo elinde olanlar bize ulaşın. Konumdan antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo alıyoruz. Satıcılarda kolayca edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini peşin parayla ödüyoruz.

Hurda kablo içerisindeki bakır sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Yomra hurdacısı Halk Metal her çeşit iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kablo hurda alanlar hakkında yazılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Trabzon Yomra hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında tecrübeliyiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genel olarak hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu çeşitleri vardır.

Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yomra hurdacı firma arayanlara özenli hizmet avantajlı fiyatlar uyguluyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar için telefon edebilirsiniz. Bunun yanısıra tek damar kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası için en doğru fiyat teklifini vermekteyiz. İçindeki iletkenin madenine göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Yomra ttr kablo hurdası kilo fiyatını abonelerimizle anlık bir şekilde paylaşıyoruz.

Yomra Krom Hurda Alanlar

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom ton fiyatı gönderisine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Yomra hurda krom tank kg fiyatını bip hattımızda paylaşmaktayız.

Oldukça sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Yomra Demir Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Güncel hurda demir kilo fiyatları talep etmek amacı ile gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı demir hurdası hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayın.

Hurda demir, yer yüzünde en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Yomra ekstra demir hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere bedelsiz gönderilmektedir. Hatırlatmak isteriz her çeşit pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı için nakit para ödeme yapan firmayız. Halk Metal Trabzon Yomra ilçesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Yomra ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz.

Yomra Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası fiyatı bölümüne bir göz atmalısınız. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami sökümü kurşun hurdası satmak sebebi ile çağrı merkezlerimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Kurşun metali kullanılan en eski madenlerdendir. Yomra hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Sitemizdeki Trabzon Yomra hurda Cami kurşunu fiyat listesini telegram grubumuza katılarla günlük olarak paylaşıyoruz.

Yomra Hurda Sac Alan Yerler

Depolarımızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Yomra ve çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek amacıyla. Müştemilat çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

Yomra Hurda Çinko Alımı

Trabzon, Yomra ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Yomra hurda nikel kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara günlük yollanmaktadır. Çinko hurda alan yerler paylaşımımıza bir göz atmanız iyi olacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yomra Hurda Alüminyum Alanlar

Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan firmayız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Her tür alüminyum hurda alınır. Trabzon Yomra alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Yomra hurda alüminyum ton fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Daha detaylı alüminyum hurda alanlar makaleyi okuyun. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası alımı yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her gün büyüyoruz. Yomra ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası alımında tartımları sizinle yapmaktayız. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda alıyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

Yomra 2.El Eşya

Kısa bir zaman kullanılan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarını yerinize gelerek alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya fiyatları konulu paylaşımımıza ulaşınız Yomra Trabzon titiz şekilde kullanılan, 2. el salon takımları satabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masaları, patron koltuğu bulunur. Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek sebebiyle firmamıza ait numaralar ile irtibatta bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz.

Yomra Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış binaların uygun şekilde yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı yapılırken belirtilen tüm güvenlik önlemleri Yıkım bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vb. tüm hurdanızı satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Yomra Nikel Hurda Alan Yerler

Nikel hurdaları zehirlidir. Bu bölgede %99 nikel şablon – %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel, anot nikel alım satımında borsasının üstünde ton fiyatı veriyoruz. Bu neden ile nikel hurdaları alım satımında mümkün olduğunca özenli çalıŞmalıyız. Yomra nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Yomra Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle yenilen aktarlardan satın aldığımız orta reyonlar, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satıyoruz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Bu sitede yayınlanan Yomra hurda raf ton fiyatlarını arzu edene her gün ulaştırmaktayız. Hurda raf alımı linkine tıklayabilirsiniz. Yomra hurda raf satmak nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yomra Hurda Araba Alan Firmalar

Yomra hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman Yomra çevresinde hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de sizlere hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen yük vagonu, çekme belgeli otomobil hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler, motor hurdası .

Yomra 2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapanan fabrikalardan edindiğimiz Yomra bölgesinde yıkılan market binalarından sökülen sıfır gibi 2.el pimapen pecere, demir kapı, mutfak dolapları satanlar içindeyiz. Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi ikinci el iskele, ikinci el plywood bulunur.

Yomra Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Son zamanlarda şeffaf kola şişesi, çıkma oto camı biçimlerinde cam hurda oldukça fazla geri dönüşüme gönderiliyor. Cam tam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri geçirmeyen organik olmayan katı malzemeye verilen adıdır. Yomra ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Yomra Klima Hurdası Alımı

2.el Klima Yomra bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. Yomra çevresinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı fimayız.

Yomra Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyalarınızın depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Yomra Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen arazilere taşınıyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılır.

Yomra Hurda Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan firmayız alım satımında iyi fiyatı sunmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör bulunur.

Yomra Hurda Akü Alım Satımı

Motosiklerde elektrik ihtiyacını karşılamak nedeniyle sıkça kullanılmaktadır. Biraz zaman sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur.

Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren sıvı ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan hurdacılar sayfamıza bir göz gezdirirseniz iyi olur. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alım satımı yapmaktadır.

Anlık Güncel Yomra Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurda alım satımı yaparken pazar fiyatlarından fazla ton fiyatı ödüyoruz. Hurda kablo fiyatları hakkındaki içeriğe göz atabilirsiniz Kesin fiyatlara ulaşmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yomra hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları saat başı değişkenlik göstermektedir.

Yomra 2. El Endüstriyel Malzemeleri Alımı

Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, evye, krom davlumbaz, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz salata reyonları, restoran tipi ocaklar ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını incelemeniz amacıyla sizi işyerimize davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta ekipmanları almaktayız. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolabı, mermer tezgah alınır.

Yomra Parça Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Parti malı ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satmak amacıyla telefonlarımızı hemen arayabilirsiniz. Spota düşmüş hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, parça kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası için kapınızda ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Sayfamızdaki Trabzon Yomra kumaş hurdası fiyatları günceldir. Yomra kilosuyla kumaş hurda alan yerler arasındayız. Yomra ilçesinde viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımlarında yerinize araç göndermekteyiz.

Yomra Plastik Hurda Alanlar

İyi fiyatla pet şişe hurdası, market poşeti, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik alıyoruz. Yomra hurda plastik alan yerler içerisinde lider konumda olan firmayız. Buradaki Yomra naylon hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı ulaştırılmaktadır Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Trabzon il Yomra bölgesinin tümünden abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yomra Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar içerisinde meşhur olduk. İlk önce yıkılacak üretim yerinin detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Yomra fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Yıllardır binlerce fabrika sökümü ihalelerini aldık.

Yomra Hurdacılar Sitesi

Sizlere olması gerektiği gibi güzel bir Trabzon Yomra yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Yomra hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımızla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

7/24 Açık Yomra Hurdacı

Tam otuz iki senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız. 7/24 hizmet veren Yomra hurdacı olarak günün her saatinde geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşmalar süreci ile teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Yomra Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal firmamızla Yomra ilçesinde hurda malzeme alıyoruz. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurdacı Yomra ilçesinin her yerinde hizmet ediyoruz. En yakın Yomra hurdacı firması hizmetleri ile hurda almak amaçlı adresinize geliyoruz. Yomra hurdacısı içindeki personelimiz ile istediğiniz mekandan her cins hurda satım hizmeti veriyoruz.

Yomra Karton Hurda Alanlar

Piyasanın üstünde fiyata kuşe kağıt hurda, karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Yomra hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki Halk Metal ile çalışarak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

İlçenin tamamında okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent sayesinde satıcılara daha fazla miktarda kazanma avantajı sunuyoruz. Yomra karton hurda aldığımız alanlar içindedir. Sayfamızda yayımlanan Trabzon Yomra kağıt hurdası kilo fiyatı günceldir

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp