Hakkari Hurdacı

Yüksekova Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Yüksekova ilçesinde hurda fiyatı öğrenmek sebebiyle bizimle irtibat kurabilirsiniz. En iyi Hakkâri Yüksekova hurda piyasası fiyatları ile alım yapıyoruz. Daha önce görmediğiniz hurda alım satım faaliyetleri yürütüyoruz. Tüm faaliyetlerimizi buradan detaylı inceleyebilirsiniz. Yüksekova hurdacı firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Türkiyemiz’in tüm mahallelerinden, hurda alıyoruz. Halk Metal Hurdacılık firmamızla hizmetlerimize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Hakkâri hurdacı olarak Yüksekova bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Hakkâri Yüksekova Hurdacısı

Yüksekova genelinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Yüksekova hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Yüksekova içerisinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hakkâri şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Yüksekova öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Hakkâri Yüksekova çevresinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Yüksekova hurdacısı olarak Hakkâri genelinde her tür hurda atık alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın taşınması için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yüksekova Hurdacı Numarası

Yüksekova adresten her tür hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Yüksekova hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Boşa süre geçirmeden arayıp günlük hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak nedeni ile operatörlerimizi aramalısınız.

Yüksekova Hurda Alan Firmalar

Hurda raf alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Yüksekova yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suylatemas halinde korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdaların değerinin düşmesine neden olmaktadır. Yüksekova ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Hurdacılık her çeşit hurda kablo alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurda, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo hurdası, hurda alüminyum,hurda demir aldığımızda yüksek fiyatlar sunuyoruz. Yüksekova hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Yüksekova Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Hakkâri Yüksekova hurda krom tank fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz yollamaktayız. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımımızı okumak iyi gelir. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin.

Yüksekova Kablo Hurda Alanlar

Her yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alımında en güncel fiyat teklifini biz veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satanlar bizi arayabilir. Kablo hurdaları telindeki bakır sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir.

Genelde yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Hakkâri Yüksekova hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımında uzmanız. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

Yüksekova ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Hakkâri Yüksekova hurdacısı Halk Metal Hurdacılık özellikle antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Kablo hurdası alanlar hakkındaki yazıyı ziyaret edin. İlaveten çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Piyasada bolca edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yüksekova hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet veriyoruz. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Hakkâri Yüksekova kablo fiyat listesini dileyene günlük ulaştırılmaktadır.

Yüksekova Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerdendir. Yüksekova Hakkâri kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Hakkâri Yüksekova hurda kurşun fiyat listesini üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare söküm kurşunu
, Cami kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda fiyatı bölümünü ziyaret ederseniz muhteşem olur.

Yüksekova Alüminyum Hurda Alım Satımı

Yüksekova ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alımında tartımları sizin yanınızda yapmaktayız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz. Bizlere verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Sayfamızdaki Yüksekova alüminyum hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak için peşin ödeme yapıyoruz.

Her türde hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Hakkâri Yüksekova alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Ek olarak alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

Yüksekova Bakır Hurda Alanlar

Yüksekova bakır hurdası kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayınız. Yüksekova içinde bakır hurda almaktayız. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alan hurdacıyız. Hurda bakır alanlar makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki Yüksekova sorma bakır hurdası kg fiyatını uygulamamızı kulananlara günlük göndermekteyiz. Hakkâri Yüksekova bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Yüksekova hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Yüksekova Demir Hurda Alan Firmalar

Hatırlatmak isteriz her çeşit demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapan firmayız. Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda kullanılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Yüksekova demir ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Güncel demir hurdası fiyat listesi için hemen arayın. Demir hurda alan hurdacı yazımızı incelemek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Yüksekova çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık Hakkâri Yüksekova ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor.

Yüksekova Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Yüksekova bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yüksekova hurda çinko levha ton fiyatları günceldir. Hurda çinko ton fiyatı linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Yüksekova Sarı Hurdası Alımı

Sayfamızdaki Yüksekova pirinç sarı kilo fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Sayfamızda bulunan hurda sarı alan hurdacı metine göz atın. Halk Metal Hurdacılık hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz araiş almaktadır.

Hakkâri Yüksekova hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bu nedenle Yüksekova sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda yoktur. Yüksekova ilçenin tümünde sarı hurdası almaktayız.

Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Pirinç metali halk ağzıyla renginden ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir.

Yüksekova Sac Hurda Alımı

Yüksekova ilçesinde sac levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek çok kârlı çıkabilirsiniz. Şu anda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Hurda sac alımı yapıyoruz. Depo çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Güncel Anlık Yüksekova Hurda Fiyatları

Anlık fiyata erişmek sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında diğer Yüksekova hurdacılarından özel kilo fiyatı öneriyoruz. Güncel hurda fiyatları hakkında yazılmış metni ziyaret edin Yüksekova hurdacı firma olarak hurda alırken kullanılan ton fiyatları an be an değişiklik göstermektedir.

Yüksekova Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yüksekova hurdacılar sitesindeki tesisimizle hizmet ediyoruz. Sırf bu cins hurdaları alıyor değiliz. Yüksekova halkına yaşanabilir bir şehir bırakmak için durmadan çalışıyoruz.

Yüksekova Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Günümüzde renkli çıkma araba camları, soda şişesi şeklinde cam hurda bulunmaktadır. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvıları muhafaza eden inorganik sert bir maddedir. Yüksekova ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Yüksekova Hurda Akü Alım Satımı

Aküler diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu kullanılır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denir.

Akü hurdası alanlar sayfasının olduğu linke tıklayınız. Dolayısı ile depomuz benzeri kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alan yerler arasındadır. Akü barındırdığı kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir.

Yüksekova İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapanan nalburlardan edindiğimiz Yıkılan ardiye vs binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pencereler satan firmalar arasındayız. İnşatlarda boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörü, harç karıştırma mikseri 2.el iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz.

Yüksekova Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurdanızı satın almaktayız. Yıkım gerçekleştirilirken önem verilen iş güvenliği önlemleri Üst taraftaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yüksekova kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken apartmanların yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Yüksekova Plastik Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Hakkâri şehri Yüksekova ilçesinin tümünden jelatin hurdası, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren alımı yapıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir. Yüksekova hurda plastik alan firmalar içerisinde öncü işletmeyiz. Sayfamızda yayınlanan Yüksekova plastik fiyat listesini günlük yollamaktayız

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. En güncel fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alımı yapıyoruz.

Yüksekova Hurda Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan hurdacıyız için yüksek fiyatı biz veriyoruz. Her türde yüksek kw 2. el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

7/24 Açık Yüksekova Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Yüksekova hurdacı olan firmamız ile hafta sonu bile hurda alıyoruz. 2006 yıllarından bugüne kadar geri dönüşüm sektöründe size hizmetimizi sürdürüyoruz. Sizlerin sağladığı kurumsallaşma vasıtası ile tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

Yüksekova Hurda Kağıt Alan Firmalar

Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz kağıt alımında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla müşterilerimize daha fazla miktarda kazanma avantajı sunuyoruz. Yüksekova hurda kağıt aldığımız yerler içindedir. Sitemizdeki Yüksekova hurda karton kağıt fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz

Yüksekova kağıt hurda alan yerler içerisindeki iş yerimiz ile irtibat kurarak matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satımı yapabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyata hurda peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alımı yapmaktayız.

Yüksekova İkinci El Hurda Raf

Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Hakkâri Yüksekova ikindi el raf hurdası kilo fiyatı güncellendi. Hurda raf alanlar paylaşımımıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Yüksekova hurda raf satışı yapmak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan mağazalardan elde ettiğimiz hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el hurda raf satıcıları içerisindeyiz.

Yüksekova Fabrika Bozumu

Profesyonel biçimde fabrika söküyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde başarılı bir konumdayız. Yüksekova fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz. İşe başlamadan önce yıkılacak üretim yerinin incelikle gezilerek gerekli ekipmanın hazırlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Uzun zamandır binlerce fabrika sökümü ihalelerini aldık.

Yüksekova Klima Hurdası Alımı

Yüksekova ilçesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Klima hurdası Yüksekova ilçesinde en çok alınan elektronik hurdaları içerisindedir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Yüksekova 2.el Cafe Aletleri Alanlar

İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, salata ve meze reyonları, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri kafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta aletleri alıyoruz.

Yüksekova Parça Kumaş Alan Yerler

Spot hurda atlet kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alımında yerinizde ödeme yapmaktayız. Hurda parça kumaş almaktayız. Tonajlı kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası satmak amacı ile telefonlarımızı vakit kaybetmeden arayın. Hakkâri Yüksekova çevresinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımlarında yerinize geliyoruz. Hakkâri Yüksekova kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sitemizde paylaşılan Hakkâri Yüksekova kumaş hurdası fiyat listesini talep edenlere saat başı göndermekteyiz.

Yüksekova Moloz Dökümü

Yüksekova hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından alınan her çeşit hurdanın firmamıza ait alana yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Yüksekova Belediyesi’nce bildirilen alana dökülüyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozun taşınması itinayla yapılır.

En Yakın Yüksekova Hurdacı Telefonu

Halk Metal Hurdacılık hurdacılık olarak Yüksekova çevresinde her tür hurda eşya alımı yapıyoruz. Bu şekilde müşterilere en yakın hurda alanlar Yüksekova ilçesinin tamamında servis ediyoruz. Yüksekova en yakın hurdacı servisi ile hurda alım satımında adresinize gelmekteyiz. Yüksekova hurdacı firma arasındaki personelimizle yerinizden hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

Yüksekova İkinci El Ev Eşyası

Yeni gibi ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Titiz kullandığınız 2el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı yerinizden satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinası alımı hakkında bilgi yazılmış paylaşımı ziyaret ediniz Temiz personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları elimizde yeteri miktarda bulunmaktadır. Değerinden fiyata yeni gibi ve ikinci el ev eşyası satıyoruz.

Yüksekova Otomobil Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen Yüksekova yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Elbette sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda araba trafikten çekme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış otomobil hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

Yüksekova Hurda Nikel Alımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken elden geldiğince hassas davranmalıyız. Nikel hurdası zehirleyebilir. Yüksekova nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, anot hurda nikel, %95 şablon nikel , %99 nikel şablon alımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp