Kartal Hurdacı

Yunus Mahallesi Hurdacı

Kartal hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Güncel İstanbul Kartal Yunus hurda fiyat listesi ile alım yapmaktayız. Yunus mahallesinde hurdacısı olarak hurda malzeme almaktayız Yunus mahallesinde ikinci el eşya ve hurda alım satımı için peşin ödeme yapıyoruz İstanbul hurdacı firma olan firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir.

Kartal Yunus mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız. İstanbul Anadolu yakası Kartal çevresinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle adresinize kadar araç gönderiyoruz

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Kartal Yunus mahallesinde hizmet veriyoruz. Her türlü hurda satmak için arayabilirsiniz. Normalde Kartal firmaları içerisindeyiz. Fakat Yunus mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çok miktarda hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun satımında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. Kartal Yunus mahallesinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

Yunus Hurdacısı

Yunus hurdacısı mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Kartal Yunus merkezinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak amacı ile bizi tuşlamalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Yunus öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Yunus için değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kartal hurdacı firması olarak Anadolu yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Yunus mahallesinde hurda malzeme alan yerler arasındayız. Anadolu yakası hurdacı olarak her gün gelişmekteyiz. Yunus bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlamaktayız.

Yurdumuzda 1 sene içinde yirmi 5 milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Çöplere atılan atıl malzemenin yüzde dört civarını metaller, yüzde 43’ünü kağıtlar, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, %12’sini hurda cam türevleri oluşturuyor. Malesef, bu atıkların %82’si dönüştürülmeden boşa gidiyor. Bu malzemeler ülkemize zararı 1 milyar yedi yüz altmış milyon Türk Lirası tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu tutarın elimizden gelen kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Yunus Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Kartal Yunus mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor. İstanbul Kartal Yunus hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Hemen arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Bu sebeple hurda satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı aramalısınız.

Yunus Mahallesinde Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık demir hurdası fiyatı öğrenmek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Hurda demir, dünyada en çok kullanılan madenler içerisindedir. Bu sayfada yayımlanmış olan Yunus demir hurda ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Bildiğiniz üzere her türde demir ev kapısı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Yunus genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Kartal Demir hurdası alan hurdacı bölümüne bakmak istemelisiniz. Yunus etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Yunus Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum alan hurdacı hakkındaki konuya göz gezdirebilirsiniz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda Yunus hurdacı firmaları arasındayız.

Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava almaktayız. Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Kartal Yunus alüminyum hurdası alan yerler arasında fark yaratıyoruz. İş yerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Yunus mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak için arayın. İş yerimize güvenenlerin sayesinde durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için aramanızı beklemekteyiz.

Yunus Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Bakır alan hurdacı bölümünde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Yunus mahallesindeki hurdacı telefon numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Yunus genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Yunus Mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için arayın. Buradaki Yunus hurda bakır kilo fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. İstanbul Kartal Yunus bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapılır. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Yunus Krom Hurda Alımı

Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurdası alan hurdacı firma hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı sayfamızı gezmelisiniz.

316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır.

Yunus Mahallesi Hurda Kablo Alım Satımı

Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm olarak sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Bir de hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Adresten hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

İçerisindeki tellerin türüne göre ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki İstanbul Kartal Yunus kablo kilo fiyatını abonelerimize ücretsiz gönderilmektedir. Kullanıldığı yerlere göre yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Kablo alan hurdacılar hakkında yazılmış makaleyi okuyun. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İstanbul Kartal Yunus etrafında hızlıca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde değerinden fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Yunus hurda kablo alan firmayız. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en güncel fiyat teklifini teklif ediyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar bizi arayabilir. İstanbul Kartal Yunus hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda kablo içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her tür kablo hurdası alan alan Yunus hurdacı arayanlar için buradayız. . İstanbul Kartal Yunus hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız.

Yunus Mahallesinde Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurda alıyoruz. Yunus etrafında sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek nedeni ile arayınız. Depo tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hali hazırda yeni gibi 2.el trapez sac mevcuttur.

Yunus Sarı Hurdası Alım Satımı

Pirinç metaline halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Yunus mahallesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda cinsi yoktur. Yunus hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacılar konuyu ziyaret edin. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Dolayısıyla Yunus sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Yunus Hurda Alımı

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı ilke edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, hurda alüminyum, bakır, hurda kablo alırken yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Yunus hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Yunus kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdaların değerleri düşmektedir. İstanbul Kartal Yunus geri dönüşüm firması Halk Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda çinko alımı gerçekleştiriyor.

Yunus Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Kartal Hurda kurşun fiyatları paylaşımımıza göz bakmanız iyi bir şey yapmış olursunuz.. Yunus mahallesi kurşun hurdası aldığımız mahallelerden biridir. Sayfamızdaki Yunus çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Metal kurşunun kullanılan eski bir maden olduğu söylenmektedir. Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz.

Yunus Hurda Çinko Alanlar

İstanbul, Kartal Yunus mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko alan yerler makalesine göz atabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Kartal Yunus çinko hurdası ton fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacılar yazımıza göz bakmanız mükemmel bir şey yaparsınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı için arayın.

Yunus Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi size hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Yunus hurda alımında hizmet veriyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, yük vagonu, kazalı araba hurdası, hurda motor alıyoruz. Zaman zaman Yunus etrafında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz.

Yunus Hurda Cam Kırığı Alımı

Son zamanlarda renkli ve şeffaf süt şişesi, kırık otomobil camı çeşitlerinde cam hurdaları yüksek miktarda bulunabilmektedir. Kartal Yunus mahallesinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Son zamanlarda renkli ve şeffaf süt şişesi, kırık otomobil camı çeşitlerinde cam hurdaları yüksek miktarda bulunabilmektedir.

7/24 Hurda Alan Yunus Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Yunus hurdacı firması olan şirketimizle gece gündüz hurda metal alıyoruz. Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmayla araç parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. İki bin iki yılından bugüne hurdacılığa hizmete devam ediyoruz.

Yunus İkinci El Eşya

Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak maksadıyla telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki koltuklarınız konumunuza gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alan hurdacı konusunda detaylı bilgi yazılmış yazımıza ulaşabilirsiniz İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, öğrenci masası alımında yüksek fiyatla ödemeler yapmaktayız. Makul fiyatlarla titiz şekilde kullanılmış olan ve 2.el oturma grubu alabilirsiniz.

Yunus Kağıt Hurdası Alanlar

İlçenin tamamında renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla sizlere çok daha yüksek oranda kazanç elde etme olanağı sunuyoruz. Yunus karton hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Sitemizde paylaşılan Yunus karton hurda fiyatlarını telegram grubu üyelerimize ücretsiz yollanmaktadır Piyasanın üstünde fiyatlarla peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda gazete alım satımı yaparız. Yunus Mahallesi hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki Halk Metal Geri Dönüşüm verdiği hizmetlerle iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Yunus Nikel Hurda Alanlar

İstanbul Kartal Yunus mahallesinde anot nikel hurdası, %95 ve %99 şablon nikel hurda, turbo nikel alımında piyasanın üzerinde kg fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satılırken elimizden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirlidir. Yunus nikel hurdası alıyoruz.

Yunus 2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte batmış depolardan almış olduğumuz Yıkılan iş yeri binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz.

Yunus İkinci El Jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan işletmeyiz alımında nakit para ödemeler yapıyoruz. Endüstriyel sıfır gibi ikinci el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız.

En Yakın Yunus Hurdacı Telefonu

Halk Metal Geri Dönüşüm olarak Yunus genelinde her çeşit hurda eşya satımı işi yapıyoruz. En yakın Yunus mahallesi hurdacı servisi ile her çeşit hurda eşya alıp satmak amaçlı adresinize geliyoruz. Dolayısıyla atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Yunus genelinde servis sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yunus mahallesi hurdacı firma olarak kapınızdan hurda almaya başladık.

Yunus Mahallesi 2.el Raf Hurdası

Genelde raflarını yenileyen elbisecilerden temin ettiğimiz mağaza raf hurdası, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, hurda demir raflar arasından seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yunus Mahallesinde ikindi el raf hurdası ton fiyatını whatsapp grubu üyelerimize ücretsiz göndermekteyiz. Hurda raf fiyatları bölümüne göz atın. Hurda raf Yunus almak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Kartal Hurda raf ton fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız.

Yunus Mahallesi Klima Hurdası Alan Firma

Yunus mahallesi mahallesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Yunus mahallesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Yunus Mahallesi Moloz Dökümü

Yunus hurdacı tarafından alınacak her cins hurdaların depomuza taşınması ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre bina molozlarının nakliyesi titizlik ile tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Kartal Belediyesi tarafından belirlenen alanlara boşaltılır.

Yunus Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika yıkım ihalesini tamamladık. Yunus mahallesi fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak tesisin detaylı şekilde gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olacaktır. Böylelikle fabrika söküm ve yıkımı yapan hurdacılar içerisinde meşhur olduk.

Anlık Güncel Yunus Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alırken öteki hurdacı firmalardan özel fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdakiyeni hurda fiyatları metni okuyabilirsiniz Güncel hurda ton fiyatına ulaşmak amacı ile bize ulaşın. Yunus hurdacı hurda alımı yaparken kullanılan ton fiyatları piyasada her dakika değişmektedir.

Yunus Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Olduğundan yaşanır bir İstanbul Kartal Yunus için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Yunus hurdacılar sitesi 9. blokta bulunan dükkanımızla hizmet ediyoruz.

Yunus Bina Yıkımı

Çok önce fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen benzeri tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Bina yıkımı hurdası bina yıkımları yapıyoruz.

Yıkım sırasında lüzum görülen tüm önlemler Kartal Yunus mahallesi kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenmesi gereken apartmanların tekrar inşaatının yapılması amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Yunus Kumaş Alımı

Hurda kumaş alıyoruz. Parti malı hurda parti kumaş, parça nevresim hurdası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz. İstanbul Kartal Yunus mahallesi mahallesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Toptan kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için buradaki numarayı şimdi arayınız. Burada yayınlanmış olan Yunus mahallesinde kumaş hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. İstanbul Kartal Yunus kilosuyla kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

Yunus Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizi arayabilir. Çok kısa süre kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, sanayi tipi set üstü meykap, krom dinlendirici, dilendirici küveti, evye, paslanmaz krom davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görmek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Yunus Hurda Akü Alımı

Akü başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Hurda akü alanlar yazımızı okumalısınız. Bu nedenle iş yerimiz benzeri fabrika içinde geri dönüştürme kazanları bulunan firmalar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar içindedir.

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı amacı ile bulunmaktadır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Akü hurda alan hurdacı firma bölümüne göz bakmanız pişmanlık duymazsanız.

Yunus Mahallesinde Hurda Plastik Alanlar

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Yunus plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Yunus hurda deposuyuz. Buradaki Yunus hurda plastik fiyat listesini saat başı yollamaktayız Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri vardır.

İstanbul ile Yunus mahallesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satışı yapmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp