Adana Hurdacı

Yüreğir Hurdacı Hurda Fiyatları

Yüreğir hurdacı firmasıyız. Yurdumuzun dört bir noktasından, hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda eşya alımına özel piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Adana hurdacı olarak Yüreğir ilçesinin bütün caddelerinde hurdacılık yapıyoruz.

Güncel Yüreğir hurda fiyatlarıyla hizmetimizi ayağınıza getirmekteyiz. Kimsenin yapmadığı geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere okuduğunuz sitemizden erişebilirsiniz. Adana Yüreğir etrafında hurdanızın görüntülerini yollamak nedeniyle arzu ettiğiniz zaman firmamıza iletişime geçmeniz yeterlidir. Halk Metal firmamızla hizmetlerimize devam ediyoruz.

Yüreğir Hurdacısı

Yüreğir hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Adana Yüreğir etrafında yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her türlü hurda alüminyum satmak nedeniyle numaralarımızı tuşlamalısınız. Adana ilinin tatlı ilçesi Yüreğir ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Adana Yüreğir etrafında değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Yüreğir hurdacı olarak Adana ilinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınız için en yakınınızdaki hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Yüreğir bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atık plastikleri yeniden işleyerek halkımızın yararına çalışıyoruz.

Yüreğir Hurdacı Telefon Numarası

Yüreğir hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Yüreğir hurdacılık hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içinde yer almaktadır. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Boş yere zaman geçirmeden telefonumuzu arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz.

Yüreğir Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşunun kullanılmakta olan bir maden olduğu söylenmektedir. Yüreğir Adana kurşun hurda alıp satmak için en iyi fiyat listesini uyguladığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Yüreğir kurşun hurdası ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Kurşun cevheri mavimsi gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası fiyatları linkine tıklayın.

Yüreğir Krom Hurdası Alanlar

Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Buradaki Yüreğir krom ton fiyatını her gün yollamaktayız. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı bölümümüzü gezmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz. Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor.

Yüreğir Hurda Alan Yerler

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaç edindik. Yüksek tonajlı alüminyum, bakır hurdası, demir, kablo, çinko,sarı hurda, ve çatı minare kurşunu alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Yüreğir hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

Yüreğir ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür paslanmaz hurdası alıyor. Hurda karton almak üzere adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Yüreğir adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemeleri gecikmeden nakite çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Böylece hurdaların kıymeti düşüyor.

Yüreğir Hurda Çinko Alan Firma

Sitemizdeki Adana Yüreğir çatı söküm çinkosu ton fiyatları günceldir. Çinko hurdası fiyatları linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyatları için arayabilirsiniz. Adana, Yüreğir etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz.

Yüreğir Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Bakır alan hurdacılar yazımızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki Adana Yüreğir bakır hurdası kg fiyatını arzu edene her gün yolluyoruz. Adana Yüreğir bakır hurdası alan yerler arasındayız. Yüreğir bakır hurda fiyatları için arayın.

antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Yüreğir içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Yüreğir hurdacı firmamızı kolayca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz.

Yüreğir Demir Hurda Alımı

Yüreğir ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Anlık hurda demir fiyatları için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderisine bir göz atmalısınız.

Hurdacı firmamız Yüreğir bölgesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalesini incelerseniz şahane olur. Hatırlatmak isteriz her nevi pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni için nakit ödeme yapan firmayız. Hurda demir, Yüreğir bölgesinde çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Adana Yüreğir hurda demir fiyat listesi günceldir.

Yüreğir Kablo Hurda Alımı

Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Yüreğir hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. İçinde bulunan telin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Bu sitede yer alan Yüreğir fare yemez kablo ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar bize ulaşın. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. Yüreğir hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız.

Hurda kablo alan yerler başlıklı metine göz atın. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Yüreğir hurdacı arayanlar için buradayız.

Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden yüksek fiyatlar sunuyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alımında değerini nakitle ödüyoruz. Genelde çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

İlaveten çok damarlı kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Yüreğir ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Ancak enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz.

Yüreğir Sac Hurdası Alım Satımı

Elimizde yeni gibi ikinci el trapez sac var. Adana Yüreğir etrafında sac levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih etmelisiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Yüreğir Sarı Hurda Alım Satımı

Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Firmamız tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır. Etrafta kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Bu sayfadaki Yüreğir hurda sarı pirinç fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki sarı hurdası alanlar makaleye bir göz atın. Adana Yüreğir hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı için adresinize geliyor.

Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Yüreğir ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Bu sebep ile Yüreğir hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz.

Yüreğir Alüminyum Hurdası Alımı

Adana Yüreğir hurda alüminyum alanlar arasında lideriz. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Buradaki Adana Yüreğir hurda alüminyum kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkür ederiz. Alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan firmayız. Yüreğir ilçesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını gözünüzün önünde yapıyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle durmadan kurumsallaşıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak için arayın. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonlarınızı beklemekteyiz. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır.

Yüreğir İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, alçı mikseri, yük asansörleri, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılmış iş yeri vs. binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Dolayısı ile iflas eden esnaflardan aldığımız

Yüreğir Akü Hurda Alanlar

Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran akü suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Hurda akü alım satımı makalesine göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Dolayısı ile şirketimiz vb. kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan firmalar içerisindedir. Uzun süre sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denir.

Yüreğir Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökerken sökümü istenen üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekir. Yıllardır yüzlerce fabrika sökümü ihalelerini gerçekleştirdik. Yüreğir fabrika sökümü işi yılların tecrübesine sahibiz. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık.

Yüreğir Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Yüreğir ilçesi çevresinde cam hurda alanlar arasındayız. Son zamanlarda renkli sökülmüş araç camı, gazoz türde cam hurdalar bulunabilmekte. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla sert yapıya sahibi sıvıları koruyan amorf sert maddelerdir.

Yüreğir Hurdacılar Sitesi

Yüreğir hurdacılar sitesi B blokta bulunan hurda alım dükkanımızın aracılığı ile hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Yüreğir ilçesinde ikamet edenlere şimdiden daha yaşanır bir şehir bırakmak için yılmadan çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türde hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Yüreğir Hurda Otomobil Alan Yerler

Ara sıra Yüreğir çevresinde araba hurdası alım hizmeti veriyoruz. Yüreğir hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, vagon hurdası, parçalanmış hurda araba, hurda motor alımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Ama araba hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Yüreğir İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alım satımı yapmaktayız. Genelde resterasyon yapan kasaplar tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, hurda market rafı, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Buradaki Yüreğir ikindi el raf hurdası kilo fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı bağlantısına tıklayın. Hurda raf Yüreğir alımı nedeni ile bize ulaşabilirsiniz.

Yüreğir Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurda içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirli bir metaldir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında elden geldiğince özenli çalışılmalıdır. Yüreğir nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede anot nikel hurda, %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo alımı yapıyoruz.

Yüreğir Bina Yıkımı

Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımında istenen tüm önlemler Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdaları almaktayız. Yüreğir kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenmesi gereken apartmanların yenilenerek yapılması sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz. Aynı fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz.

Yüreğir Hurda Plastik Alımı

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye denir. Adana ile Yüreğir bölgesinin tümünden jelatin hurdası, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Avantajlı fiyatla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, hurda pimapen alım satımı yapmaktayız. Yüreğir plastik hurdası alımı yapanlar içinde olan firmayız. Bu sayfadaki Yüreğir naylon hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz

Yüreğir Karton Hurda Alan Hurdacı Firma

Değerinden yüksek liste fiyatı ile karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz. Yüreğir kağıt hurda alıp satanlar içindeki firmamız Halk Metal ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası ton fiyatı isteyebilirsiniz. Kağıt, karton hurda alımı için geliyoruz. Sayfamızdaki Yüreğir hurda kağıt, karton ton fiyatlarını isteyene bedelsiz yollamaktayız İlçenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan titizlik ile hurda satıcılarına çok daha fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz.

Yüreğir 2.el Ev Eşyası

Titizlikle ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki salon takımlarınızı nakit ücret ile alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat uyguluyoruz. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alan hurdacılar başlıklı yazımızı ziyaret edin Temiz kullanılmış öğrenci koltuğu, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler için telefonumuzu arayınız. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı sormak amacıyla firmamızıarayabilirsiniz. Yüreğir çevresinde titizlikle kullanılmış ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz.

Yüreğir Kullanılmış Cafe Aletleri Alanlar

Titizlik ile kullanılmış bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, tezgahlar alınır. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Sanayi tipi 2.el retoran mutfağı aletleri alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, restoran tipi kuzine, yemek dilendiricileri, evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom küvet, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemeniz için sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

Yüreğir Kumaş Alan En Yakın Yerler

Tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı vakit geçirmeden aramalısınız. Yüreğir kilo ile hurda kumaş alanlar arasındayız.

Sitemizdeki Adana Yüreğir kumaş hurdası ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Yüreğir ilçesinde hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alım satımında adresinize geliriz.

Parti malı dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alımında iyi fiyattan ödeme yapmaktayız. Adana Yüreğir çevresinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

En Yakın Yüreğir Hurdacı Firma

Halk Metal olarak Yüreğir ilçesinde her cins hurda satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Yüreğir hurdacı ismiyle hurda metal nakliyesi yapmak için adresinize geliyoruz. Bu şekilde sizlere en yakın hurdacı firma Yüreğir çevresinde hizmet ediyoruz. Yüreğir hurdacısı bünyesindeki personelimizle yerinden hurda alım hizmetimiz var.

Yüreğir İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Her türlü iyi durumda ikinci el jeneratör satışı için arayınız. İkinci el jeneratör satanlar içinde en iyi yerlerdeniz. Çalışmayan jeneratör, trafo alıyoruz.

Yüreğir Hurda Fiyatları

Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken piyasadan daha fazla fiyatlar ödüyoruz. Anlık kilo fiyatlarına erişmek nedeniyle bizi arayın. Yüreğir hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında çabucak değişiyor. Hurda fiyatları içerikli konuyu inceleyin

7/24 Hurda Alan Yüreğir Hurdacı

Neredeyse 23 senedir hurdacılık yapmaktayız. Sektörde uzun yıllardır Yüreğir hurdacı olarak hizmet göstermenin kazandırdığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Yüreğir hurdacı olan şirketimiz ile haftanın yedi günü iş yerimizdeyiz.

Yüreğir Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima Yüreğir ilçesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Yüreğir çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Yüreğir Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işi güvenle yapılmaktadır. Yüreğir hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdanın iş yerimize taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Yüreğir Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce belirlenen yere nakil ediliyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp