Fatih Hurdacı

Zeyrek Mahallesi Hurdacı

Hali hazırda Fatih firmasıyız. Fakat Zeyrek mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Fatih Zeyrek mahallesi hurdacı depoları içerisinde lideriz. Zeyrek hurdacı firması olarak hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla almaktayız İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetinizdedir. Güncel Fatih Zeyrek hurda fiyatlarıyla alım satım yapıyoruz.

Fatih hurdacı firma olarak Zeyrek mahallesi sokaklarında hizmet veriyoruz. İstanbul Fatih Zeyrek mahallesinin tamamında 2.el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar almaktayız Her türlü hurda satmak sebebiyle iletişime geçin.

Halk Metal şirketimizle Fatih Zeyrek mahallesinin tamamında hurda alım satımı yapıyoruz. Bol miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. İstanbul çevresinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı için dilediğiniz yere profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Fatih Zeyrek hurdacıları içindeyiz.

Fatih Zeyrek Hurdacı Firmalar

Zeyrek mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek halkımızın geleceğini korumaktayız. Zeyrek hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Zeyrek merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Fatih merkezinde ve Zeyrek mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el mobilya alan yerler arasındayız. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Zeyrek 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Fatih Zeyrek etrafında değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Fatih hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Halk Metal hizmetinizdedir! Sizde her tür çinko hurdası satmak amacıyla telefonumuzu tuşlamalısınız.

Yurdumuzda her yıl bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık çöplere gidiyor. Bu atıkların yüzde 4’ünü madenler, yüzde on ikisini hurda camlar, yüzde kırk üçünü kağıtlar, %27’sini plastik hurdası oluşturuyor. Maatteessüf, bu değerli atıkların yüzde seksen ikisi yok olmakta. Bu atıklar yurdumuzun yılda 1 milyar beş yüz altmış milyon ₺ zararına yol açmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Zeyrek Hurdacı Numarası

Zeyrek hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. Zeyrek Mahallesi adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda atık satmak amacıyla cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Boş yere zaman harcamadan arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz.

Zeyrek Mahallesi Kablo Hurdası Alan Firmalar

İstanbul Fatih Zeyrek Mahallesi hurdacı firma olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Bulunduğu yerden tek damar kablo hurdası alıyoruz. Etrafta kolayca satılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo alımında peşin para ödeme yapıyoruz. İstanbul Fatih Zeyrek hurdacısı olarak özellikle iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz.

Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Zeyrek hurdacı arayanlar için buradayız. . Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, hurda fare yemez satanlar bize ulaşın. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz.

Hurda kablo içindeki bakır tel sebebiyle hurda kablo alanlar için büyük önem taşır. Daha geniş bilgi almak için bilgiye ulaşmak için kablo alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve dışındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Zeyrek elektrik kablosu fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz.

Zeyrek mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıkça kullanılmaya devam ediyor.

Zeyrek Krom Hurdası Alımı

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Krom hurda fiyatı paylaşımına göz atmanız pişman olmayacaksınız. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası fiyatları bölümümüzü okumak krom hurda konusunda bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Zeyrek Mahallesi Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun cevherleri gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. İstanbul Avrupa yakası Fatih Zeyrek kurşun hurda alım satımı yaptığımız mahallelerden biridir. Bu sayfadaki Zeyrek kurşun hurda fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare kurşunu
, Cami çatı söküm kurşunu satışı yapmak sebebi ile çağrı hatlarımızı arayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Zeyrek Çinko Hurdası Alım Satımı

İstanbul, Fatih Zeyrek yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alımı paylaşımımıza bir göz atın. Sitemizdeki Zeyrek Mahallesinde hurda nikel fiyat listesini whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurdası alım satımı linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyat listesi istemek için whatsapp hattımıza ulaşın.

Zeyrek Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Aslında sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Halk Metal hurdacılık bu hurdaların ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş almaktadır. Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati türleri kıymetli hurda malzemeler içinde sayılabilmektedir. Hurda sarı konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Zeyrek hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor.

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir. Zeyrek bölgesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda satanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Dolayısıyla Zeyrek Mahallesinde sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz.

Zeyrek Sac Hurdası Alımı

Hali hazırda tek bir deliği olmayan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Zeyrek etrafında sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, bizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Ek bina tavanı kapatmak için kullanabilirsiniz.

Zeyrek Demir Hurdası Alanlar

Halk Metal Zeyrek genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda satılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki İstanbul Fatih Zeyrek ekstra demir hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. Bildiğiniz üzere her türden demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alırız.

Güncel demir hurdası kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir ton fiyatı gönderimizi okumak iyi gelecektir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Zeyrek mahallesinin bütün caddelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Zeyrek Hurda Alımı

İstanbul Fatih Zeyrek mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hurdacı firmamız Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi yaparak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik. Zeyrek mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Topladığınız hurdayı hemen satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğruyor. Bu neden ile hurdanızın fiyatı düşebilir.

Hurda krom alımı için evinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve çinko hurda, hurda kurşun, bakır hurdası, kablo, hurda alüminyum,toplama demir alımında fiyatlar sunuyoruz. Zeyrek hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Zeyrek Mahallesi Bakır Hurda Alım Satımı

TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımında nakit ödeme yapıyoruz. Zeyrek Mahallesinde hurda bakır fiyatları için iletişim numaramızı arayın. Bakır alan Zeyrek Mahallesindeki hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Fatih Hurda bakır sayfamızda geniş bilgi var. Sayfamızda bulunan İstanbul Fatih Zeyrek yanık bakır hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Fatih Zeyrek hurda bakır alan yerler içindeyiz. Kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Zeyrek içerisinde bakır hurda alıyoruz.

Zeyrek Mahallesinde Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak için arayın. Bize hurda satanların yardımıyla her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. . Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle teşekkür ederiz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alımı için telefonunuzu diliyoruz. Fatih Zeyrek alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Zeyrek mahallesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı için tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz.

Zeyrek Mahallesi Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Fabrika söküm işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkım ihaleleri yerine getirdik. Güvenli bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Sökümden önce yıkılması arzu edilen binanın incelikle incelenmesi gerekmektedir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Zeyrek fabrika sökümü deneyime sahibiz.

Zeyrek Cam Hurdası Alan Yerler

Özellikle şeffaf ve renkli süt şişesi, çıkma oto camları biçiminde cam hurda türleri yüksek miktarda satılıyor. İstanbul Avrupa Yakası Fatih Zeyrek çevresinde cam hurda alan yerler arasında bulunmaktayız. Özellikle şeffaf ve renkli süt şişesi, çıkma oto camları biçiminde cam hurda türleri yüksek miktarda satılıyor.

Zeyrek Kağıt Hurdası Alanlar

İlçede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle satıcıya daha yüksek miktarda kazanç etme olanağı takdim ediyoruz. Zeyrek mahallesi kağıt hurdası alan firmalar arasındaki Halk Metal ile kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızda paylaşılan Zeyrek Mahallesinde hurda kağıt ton fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz gönderiyoruz Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alan yerler içindeyiz.

En Yakın Zeyrek Mahallesi Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Zeyrek bölgesinde hurda alırız. Bu biçimde atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Zeyrek genelinde servis ediyoruz. En yakın Zeyrek hurdacı ismi ile her türlü hurda eşya ticareti yapmak nedeniyle arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Zeyrek hurdacı olarak yerinizden hurda alımına devam ediyoruz.

Zeyrek Mahallesi Hurda Araba Alan Yerler

Zeyrek mahallesinde hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Zeyrek bölgesinde hurda araç alımı yapıyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası
, parçalanmış otomobil hurdası, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Zeyrek 2.el jeneratör Alanlar

Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan şirketler içerisindeyiz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmasıyız.

Zeyrek Mahallesi Nikel Hurda Alan Firmalar

Dolayısıyla nikel hurdası alınırken oldukça dikkat ile davranmalıyız. Zeyrek hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede %95 – %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir.

7/24 Hurda Alan Zeyrek Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Zeyrek mahallesi hurdacı firması olan şirketimiz ile günün her saatinde geri dönüşümde hizmet etmekteyiz. 2009 yıllarından bu günlere geri dönüşümde size hizmet veriyoruz. Sektörde uzun senelerdir faaliyet göstermenin verdiği profesyonellik ile gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Zeyrek Klima Hurda Alım Satımı

Zeyrek etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Zeyrek mahallesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alır. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız.

Zeyrek Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların depomuza yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Zeyrek Belediyesi Fen işlerince bildirilen alanlara dökülüyor. Fabrika yıkımında anlasmamıza göre bina molozunun taşınması titizlik ile personellerimizce yapılıyor.

Zeyrek Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Daha çok güzel bir Zeyrek için sürekli çalışıyoruz. Zeyrek mahallesi hurdacılar sitesi ikinci blok içinde bulunan dükkanımızla hurdacılık gerçekleştiriyoruz.

Zeyrek Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için değerlidir. Aküler diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü diyoruz. İstanbul Hurda akü alanlar bölümümüzü incelemek iyi gelir. Araçlarda elektrik kaynağı kullanılmaktadır. Hurda akü alım satımı paylaşımını inceleyiniz. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan tesisler içerisindedir.

Zeyrek Hurda Plastik Alan En Yakın Firma

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri vardır. İstanbul il Zeyrek bölgesinin tamamından jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Zeyrek hurda plastik alanlar içinde bulunan Zeyrek hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayımlanan Zeyrek plastik hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız En avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Güncel Anlık Zeyrek Hurda Fiyatları

Anlık fiyatlara ulaşmak amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Tekrar etmekte fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatından daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Zeyrek hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı hızlı bir biçimde değişmektedir.

Zeyrek Mahallesi 2.el Raf Fiyatları

Hurda raf demiri işleri deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Raf hurdası alımı paylaşımını gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Genelde yenilen aktarlardan satın aldığımız orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, demir raflar, çelik raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el market rafları satıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Fatih Zeyrek 2.el raf fiyat listesini arzu edene günlük gönderiyoruz. Raf hurda ton fiyatı raf hurdası hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Zeyrek raf hurdası fiyatları istemek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Zeyrek 2.El İnşaat Malzemesi

Birde batmış depolardan almış olduğumuz Büyük projelerde boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç pompası ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılan ev vb binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler alıyoruz.

Zeyrek Parça Kumaş Alımı

Sitemizdeki Zeyrekmahallesi kumaş hurdası kilo fiyatı her saat güncellenmektedir. Kilosuyla hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası alımı için buradaki telefon numarasını hemen aramalısınız. İstanbul Fatih Zeyrek mahallesi çevresinde gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Zeyrek kilo ile tartarak kumaş hurda alan yerler içinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Zeyrek etrafında kumaş hurdası alıyoruz. Kiloyla parça nevresim kumaşı hurdası, kumaş topu, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş için iyi fiyattan ödeme yapmaktayız.

Zeyrek Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alımı

Kısa süreliğine kullanılan tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Endüstriyel lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, endüstriyel aspiratör, dilendirici küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz meze reyonları vs lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak aletini görmek amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz.

Zeyrek İkinci El Eşya

Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, hurda ekran kartı, anakart almak maksadı ile firmamızıtuşlayabilirsiniz. Az kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yerden değerinde alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alan yerler başlıklı içeriğini incelemelisiniz İstanbul Avrupa Yakası Fatih Zeyrek içerisinde sıfır ve 2.el koltuklar satabilirsiniz. Sahibinden satılık ofis büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası için ücreti nakit ödüyoruz.

Zeyrek Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her cinsten hurda malzemeleri satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her cinsten hurda malzemeleri satın almaktayız. Aynı fabrika sökümünde olduğu üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkım işi başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkım sırasında belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Zeyrek mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile kısmen yıkılmış dükkanların gerektiği şekilde imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp