Adana Hurdacı

Aladağ Hurdacı

Aladağ şehir merkezinin etrafında hurda malzemenizin resmini yollamak amacıyla personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiyemiz’in dört bir tarafında, her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Aladağ hurdacı firmasıyız. Tonajlı hurda malzeme ticaretinde yüksek fiyat sunuyoruz. Adana hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. En doğru Aladağ hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapmaktayız. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal adı ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Aladağ Hurdacı Firma

Aladağ mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri eriterek sizlerin geleceğini koruyoruz. Aladağ hurdacı mı arıyorsunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Adana Aladağ çevresinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Adana merkezinin değişen ilçesi Aladağ daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Adana Aladağ etrafında değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Aladağ hurdacısı olarak Adana bölgesinde hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın alım satımı için yakında bulunan araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda bakır satmak amacı ile telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

Aladağ Hurdacı Numarası

Aladağ yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hemen arayarak güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacı ile hizmet numaramızı aramalısınız. Aladağ hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde kolayca arayabileceğiniz yerdedir.

Aladağ Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Aslına bakarsanız sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Aladağ ilçesinin tamamında sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Pirinç hurdalar halk arasında renginden ötürü sarı hurda deniliyor. Bu sebep ile Aladağ sarı hurdası alanlar içindeyiz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır.

Bu sayfadaki Aladağ hurda sarı fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Detaylı bilgi amacıyla sarı hurda alanlar metni okuyun. Firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş ticaretinde liderdir. Adana Aladağ hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Aladağ Hurda Krom Alımı

Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Sitemizde paylaşılan Aladağ krom hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar yazımızı dolaşmak öğrenmenizi sağlar. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Aladağ Hurda Alanlar

Aladağ geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü atık hurdası alıyor. Aladağ kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metalin kıymeti düşüyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo, bakır hurdası, çatı minare kurşunu,çinko, sarı hurda ve demir hurda aldığımızda Aladağ hurda listesinden daha yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Aladağ hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Antimon zamak hurda, hurda makina, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi amaç edindik. Hurda paslanmaz alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar arasındayız.

Aladağ Sac Hurdası Alım Satımı

Hali hazırda sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası vardır. Aladağ çevresinde sac levha hurdası, sac varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satışı yapmak sebebi ile arayın. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapanlar arasındayız.

Aladağ Hurda Bakır Alımı

Bakır alan Aladağ hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Aladağ bakır hurda fiyat listesi için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Burada paylaşılan Adana Aladağ soyma bakır hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Adana Aladağ bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Aladağ içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgi var. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Aladağ Hurda Alüminyum Alımı

Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapılır. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Aladağ bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımları müşterinin yanında yapmaktayız.

Sayfamızdaki Adana Aladağ alüminyum hurda ton fiyatı az önce güncellenmiştir. Adana Aladağ alüminyum hurda alan yerler arasında lideriz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme veriyoruz.

Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek alıyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz.

Aladağ Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare kurşunu
, Cami çatı söküm kurşunu satışı yapmak nedeni ile yetkili personelimizi tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Aladağ kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Adana Aladağ çatı minare kurşunu fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Cevher şeklindeki kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alım satımı sayfamızı ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Metal kurşun kullanılmakta olan eski madendir.

Aladağ Kablo Hurda Alan Yerler

Adana Aladağ hurda kablo alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Adresten tek damar hurda kablo alıyoruz. Piyasada sıklıkla toplanlanan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı kablo hurdası alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablolar içerdiği bakır tel sebebi ile hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir. Aladağ hurdacı firması olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alanlar içeriğe bir göz atın. Aladağ ilçesinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanıldığı alanlara göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Aladağ hurdacı firmayız. . Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Bir de hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablo, çok damarlı hurda kablo için en iyi fiyatları biz veriyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Adana Aladağ bakır kablo ton fiyatlarını dileyene ücretsiz yollamaktayız.

Aladağ Hurda Çinko Alımı

Aladağ ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Aladağ çinko hurdası ton fiyatları güncellendi. Çinko hurdası alımı makalemizi okuyunuz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

Aladağ Demir Hurda Alım Satımı

Anlık hurda demir kilo fiyatı istemek sebebi ile Aladağ hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümümüzü inceleyiniz. Firmamız Aladağ ilçe genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her türlü demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız. Aladağ ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Demir, yeryüzünde çokça kullanılan madenler içindedir. Burada bulunan Aladağ ekstra demir hurdası fiyat listesi az önce güncellendi.

Aladağ Nikel Hurda Alım Satımı

Adana Aladağ ilçesinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, hurda %95 ve %99 nikel şablon alımında borsasının üstünde fiyatlar veriyoruz. Bu neden ile hurda nikel taşınırken gayet dikkat ile çalışılmalıdır. Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir. Aladağ nikel hurdası alıyoruz.

Aladağ Cam Hurdası Alım Satımı

Özellikle renkli kola meşrubat şişesi, otomobil camı cinslerde cam hurdası bulunuyor. Aladağ etrafında cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Özellikle renkli kola meşrubat şişesi, otomobil camı cinslerde cam hurdası bulunuyor.

Aladağ 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış market benzeri binalardan alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolabı, demir kapı alımı yapıyoruz. Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalan depolardan satın almış olduğumuz İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç mikseri, alçı mikseri ikinci el iskele, plywoon hurda mevcuttur.

Aladağ Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Hurdacı firmaların anlattığı biçimde kolay bir işlem değildir. Yıllardır sayısız fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik. Aladağ fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Başlamadan önce yıkılacak mülkün detaylı şekilde dolaşılarak gerekli aletler ve araçların seçilmesi uygun olur. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde öncü olduk.

Aladağ Klima Hurda Alanlar

Aladağ etrafında 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Aladağ bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Aladağ Moloz Nakliyesi

Aladağ hurdacı Halk Metal tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize taşınma işleri ücretsiz yapılıyor. Molozlar Aladağ Belediyesi tarafından belirlenen araziye naklediliyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınması titizlik ile yapılır.

En Yakın Aladağ Hurdacı

Halk Metal firmamızla Aladağ etrafında her cins hurda eşya alıyoruz. Bu yöntemle hurda satanlara en yakın hurdacı Aladağ ilçesinin çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Aladağ hurdacıları arasında olarak arzu ettiğiniz adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Aladağ en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda metal ticareti yapmak sebebi ile yerinize gelmekteyiz.

Aladağ Anlık Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz En güncel ton fiyatlarına erişmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda ticaretinde borsa fiyatından daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Aladağ hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi hızlı bir şekilde güncelleniyor.

Aladağ Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Hurda jeneratör alan hurdacıyız için iyi fiyatı sunuyoruz. 2. el jeneratör satanlar içinde en iyi hurdacı firmasıyız. Her voltajda yeni üründen farkı bulunmayan 2.el jeneratör alınır, satılır.

Aladağ Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir. İyi fiyatlarla beyaz naylon hurdası, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alım satımı ile ilgileniyoruz.

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Adana il Aladağ bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. Aladağ plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan işletmeyiz. Sitemizdeki Adana Aladağ hurda plastik fiyat listesi günceldir

7/24 Hurda Alan Aladağ Hurdacı

Sizlerin bahşettiği güvenle araç gereç sayımızı arttırarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 Aladağ hurdacı depomuz vasıtasıyla yirmi dört saat atık hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Nerdeyse yirmi sekiz senedir hurdacılık yapmaktayız.

Aladağ Akü Hurda Alan Firma

Zamanla atıl hale gelen bataryaya akü hurdası deniliyor. Hurda akü alan hurdacı firma yazısını incelemek iyi gelecektir. Dolayısıyla Adana Aladağ hurdacı benzeri işletme içinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar arasındadır. Akü diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında kullanılır. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren suları nedeni ile geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir.

Aladağ 2. El Restoran Malzemeleri Alımı

Kısa süre kullanılmış tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte 2. El retoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. 2. El tabak kurulama makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişime geçebilir. İşlerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi yemek ocağı, aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, küvet, krom paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görmek amacı ile sizleri depolarımıza davet ediyoruz.

Aladağ Hurda Kumaş Alım Satımı

Bu sayfadaki Aladağ kumaş hurdası kilo fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Kiloyla hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için firmamızı vakit kaybetmeden arayınız. Aladağ ilçesinde şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, jesica kumaş alımı için adresinize personellerimizi göndermekteyiz. Adana Aladağ kiloayla tartıp kumaş hurda alanlar arasında en doğru fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Spota düşmüş poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda parça kumaş, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, penye hurdası, dokuma kumaş alım satımı yapıyoruz.

Aladağ Hurdacılar Sitesi

Aladağ hurdacılar sitesindeki depomuzun yardımı ile hurdacılık işleri yapıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Hemşerilerimize daha temiz bir Adana Aladağ oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sırf bu atıkların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Aladağ Bina Yıkımı

Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin uygun bir şekilde yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vb. her cins hurdayı satın almaktayız. Yukarıda fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığında binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Aladağ Kağıt Hurda Alan En Yakın Firmalar

Yüksek fiyatlarla peçete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. Aladağ kağıt hurdası alıp satanlar içindeki iş yerimiz ile kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası ton fiyatı isteyebilirsiniz. Hurda karton almaktayız. Bu sayfadaki Aladağ hurda karton ve kağıt fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz Bölgede kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent sayesinde satıcılara piyasadan fazla kazanç etme şansı yöneltiyoruz.

Aladağ Araba Hurdası Alan Yerler

Bazı dönemlerde Aladağ bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Aladağ hizmet veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan ağır hasarlı hurda araba, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
, römork, motor hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat araba hurdası trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz.

Aladağ İkinci El Hurda Raf

Buradaki Aladağ ikindi el raf hurdası kilo fiyatı günceldir. Hurda raf alım satımı gönderisine bir göz atmalısınız. Hurda raf Aladağ fiyatı edinmek sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde resterasyon yapan toptancılardan satın aldığımız hurda market rafı, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, ürün reyonları, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafı satıyoruz.

Aladağ İkinci El Ev Eşyası

Aladağ içinde kullanılmış, 2.el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Temiz kullanılan ikinci el olarak satılabilecek durumdaki yemek takımlarını peşin parayla iyi fiyata alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat uyguluyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alımı yapanlar başlıklı sitemizi inceleyin Temiz kullanılmış patron koltuğu, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alınır satılır. Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek maksadı ile firmamızıarayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp