Hurda Alımı

Hurda Demir Alımı

Güncel hurda demir fiyatları 2024 yılında sürekli dalgalanmaktadır. Bu olumsuz dalgalanmalardan etkilenmemek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tonajlı hurda demir alımı yapan hurdacı firmamız en güncel bilgiyi en kısa sürede iletmektedir. Hurda demirin kilo fiyatı LMB ( Londra Metal Borsası ) tarafından belirlenmektedir. Ancak elinizdeki demir hurdasının cinsine, miktarına ve bulunduğu yere göre de değişkenlik göstermektedir.

  • 1 kg hurda demir ne kadar?
  • 1 ton hurda demir kaç para?
  • Demirin ton fiyatı ne kadar?

Aşağıdaki listemizde; PİK hurda fiyatı, PİK talaşı fiyatı, DKP hurda fiyatı, EKSTRA hurda fiyatı, karışık toplama demir fiyatı, inşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu hurdası, teneke hurda fiyatı, tufal hurdası kilo fiyatı yer almaktadır.

Hurda Demir Fiyatları 2024

Hurda Demir Çeşitleri Demir KG Fiyatı
DKP Demir Hurda Fiyatı 0,00 TL
Ekstra Demir Hurda Fiyatı 0,00 TL
Karışık Toplama Demir Hurdası Kg Fiyatı 0,00 TL
Hurda Demir Talaşı Fiyatı 0,00 TL
Hurda Pik Talaşı Fiyatı 0,00 TL
İnşaat Yıkımı Hurda Fiyatı 0,00 TL
İnşaat Demir Çubuğu Hurda Fiyatı 0,00 TL
Teneke Hurda Fiyatı 0,00 TL
Tufal Hurda Fiyatı 0,00 TL

İstanbul’da hurda demir alan firmalar arasındayız. Firmamız bünyesinde bulunan hurda demir geri dönüşüm tesisi sayesinde piyasadan daha yüksek fiyat vermekteyiz. Güncel demir fiyatları ve hurda fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Hurda demirin ton fiyatı metalin cinsine ve korozyona uğrayıp uğramadığına göre belirlenmektedir.

  • Hurda demir fiyatı ne kadar?
  • Hurda demir fiyatı kaç para?
  • Hurda demir fiyatı kaç lira?
  • Hurda demir fiyatı kaç tl?

Demir hurda fiyatı sormak için arayınız. Çağrı merkezimizi arayan herkesle demir hurda fiyatı anlık verilmektedir. Böylece piyasadaki en güncel bilgiye ulaşmak mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp