Hurda Alımı

Hurda Akü Fiyatları

Eski hurda akü alan yerler arasındayız. En güncel hurda akü fiyatları ile nakit ödeme yapıyoruz. Eski aküleri satın alan firmalar içerisindeyiz. Çağımızın en önemli ulaşım araçları olan otomobil, motosiklet, otobüs, uçak ve hatta akülü sandalyeler dahil bir çok alanda aküler kullanılmaktadır. Ancak ne yazık ki diğer her şey gibi akülerinde bir ömrü vardır. Hurda akü alan yerler bu içinde en güncel fiyatı veriyoruz.

Akülerin ömrü kullanım alanları ve kullanılma sürelerine göre değişiklik gösterilmektedir. Genellikle 4 ila 6 yıl dayanmaktadır. Günümüzde otomobillerde kullanılan aküler ortalama 5 yıl kullanılabilmektedir. Peki, arabalarda kullanılan 12 volt 60 amper hurda akü paç kara? Hep birlikte akü hurdası fiyat listesi ile karşılaştırma yapabiliriz.

Güncel Hurda Akü Fiyatları 2023

Hurda Akü Çeşitleri Kilo Fiyatı
Sulu Hurda Akü Kg Fiyatı 16,30 TL
Kuru Hurda Akü Fiyatı 16,10 TL
Küçük Hurda Akü Kilo Fiyatı 15,95 TL
12 Volt 40 Amper Hurda Akü Alış Fiyatı 10,55 TL
12 Volt 44 Amper Hurda Akü Alış Fiyatı 10,95 TL
12 Volt 49 Amper Hurda Akü Alış Fiyatı 11,20 TL
12 Volt 54 Amper Hurda Akü Alış Fiyatı 11,35 TL
12 Volt 60 Amper Hurda Akü Fiyatı 11,50 TL
12 VOLT HURDA AKÜ FİYAT LİSTESİ

Eski aküler ne yapılıyor?

Kullanım ömrünü tamamlamış atıl durumdaki hurda aküler, akümülatöre geri kazanım tesisi bulunan firmalarca alınmaktadır. bu tesislerde parçalarına ayrılarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Aküler içlerinde kurşun bileşikleri ve asitli çözeltiler bulundurmaktadır. Yalnızca dışındaki akü plastiği değil bu bileşiklerde geri dönüştürülmektedir. Yeni akü alırken eski akünüzü satabilir ve hatta yeni akü fiyatından düşürebilirsiniz.

Eski aküyü nereye satabilirim?

Sıfır akü alabileceğiniz tüm markaların (inci, varta, mutlu vb.) bayilik verdiği firmalar hurda aküleri sarın almaktadır. Ayrıca çeşitli otomobil tamircileri ve oto yedek parçacıları da akü alımı yapmaktadır. Elinizde yeterli miktarda akü hurdası varsa bizim gibi kurumsal hurdacı firmalara da akülerinizi satabilirsiniz.

Kiloyla hurda akü alımı yaptığımız gibi adetle de alım yapmaktayız. Hurda akü satışı yapmak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp