Hurda Alımı

Hurda Bakır Alımı

Bakır alan hurdacı firma olarak, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hurda bakır alım satımı yapıyoruz. İstanbul’da hurda bakır alımı konusunda tecrübeliyiz. Bakır hurdası alımına uzun süre önce başladık. İstanbul’daki hurda bakır alanlar içerisinde, yüksek fiyatlar ile öne çıkıyoruz

Hurdacılık sektörüne öncülük ediyoruz. İstanbul hurda bakır piyasası sürekli gelişiyor. Hammaddeye olan ihtiyaç arttıkça hurdalar önem kazanmaya devam ediyor.

Hurda bakır alış fiyatı giderek yükseliyor. Üretim sektörünün devamlılığı hurda bakır alım fiyatı üzerinde etki etmektedir.

Hurda Bakır Alan Firmalar

Bakır hurdası en değerli hurdalar arasındadır. İstanbul hurdacılık sektörünün vazgeçilmezleri arasında bakır hurdası yer alır. Bu nedenle hurda bakır alış fiyatı diğer hurdalara nazaran daha yüksektir. 1B geçiş grubunda yer aldığı bilinen bakır, değerli kimyasal elementler içindedir. Elektrik iletiminde kullanılır.

Gümüşten sonraki en iyi iletkendir. Bronz, Sarı Pirinç ve benzeri endüstriyel anlamda değerli alaşımlar ortaya çıkarır. Kuyumculuk ve ulaşım sanayi başta olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hurda bakır atık kodu 170401 olarak biliniyor.

Bakırın kilosu ne kadar? Belirleyebilmek için İstanbul hurda bakır borsası takip edilebilir. İstanbul’da hurda bakır alım satımı yapan firmalar borsayı yakından takip ederek, hurda bakır fiyat listesi oluşturmaktadır.

Fakat, firmamız bünyesinde hurda bakır geri dönüşüm tesisi bulunuyor. Dolayısıyla rakiplerimizden daha yüksek fiyat teklifi yapıyoruz. Eğer hurda bakır satışı yapmak istiyorsanız bizden mutlaka fiyat listesi talep edin.

Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Bakır hurdası alanlar, eninde sonunda satış yapacağı bir fabrikaya ihtiyaç duyarlar. Kendimize ait hurda bakır geri dönüşüm fabrikası sayesinde müşterilerimize doğrudan erişim sağlıyoruz.

Bu nedenler firmamızdan alacağınız hurda bakır kg fiyatı piyasasının üstünde olacaktır. İstanbul’da bakır hurdası alım satımı yapan firmayız. Bakır geri dönüşüm fabrikaları içindeyiz. Piyasadaki en iyi bakır ton fiyatı için bizi hemen arayın.

Hurda Bakır Çeşitleri

Bakır hurda geri dönüşümü ülke ekonomisine katkı sağlar. Üretimdeki kullanım alanlarına göre hurda bakır çeşitleri içerisinde soyulmuş hurda bakır, lama bakır, soyma bakır, hurda bakır boru, kırkambar bakır, TTR kırma bakır, antigron kırma bakır, %98 Külçe bakır, ham bakır hurda ve bakır talaşı yer alır. Bakır granür ve hurdacıların deyimiyle kızıl hurda talaşı en kolay bulunabilenler arasındadır.

 • Ham Bakır Hurdası
 • Antigron Kırma Bakır
 • TTR Kırma Bakır
 • Kırkambar Bakır
 • Soyma Bakır
 • %98 Külçe Bakır
 • Lama Bakır
 • Hurda Bakır Levha
 • 99.99% Külçe Bakır
 • Hurda Bakır Boru
 • Talaş Bakır

Hurda Bakır Alan Hurdacı

Bakır alan hurdacı firmasıyız. İstanbul’da hurda bakır alan hurdacılar içindeyiz. Hurda bakır geri dönüşümü yapıyoruz. Her türlü hurda bakır emtia fiyatı öğrenmek için 7/24 arayabilirsiniz.

Uzmanlarımızdan günlük bakır fiyatları öğrenebilirsiniz. Hurda bakır radyatör, hurda bakır tencere, hurda bakır kazan ayrımı yapmıyoruz. Yerinden hurda bakıl alımı yapıyoruz. Hurda sarı pirinç ve bronz hurda alıyoruz. Bakır kablo hurdası için anında fiyat teklifi alın!

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası Fiyatı149.00 ₺
Lama Bakır Hurdası Fiyatı145.00 ₺
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası Fiyatı136.00 ₺
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası Fiyatı149.50 ₺
Antikron Kırma Bakır Hurdası (Granür Hurda) FiyatıSorunuz
Bakır Talaş Hurdası (Kızıl Hurda) Fiyatı128.50 ₺

Anlık hurda bakır fiyatları yukarıda yer almaktadır. İstanbul hurdacı firmalar içinde yüksek fiyat listemizle liderlik koltuğundayız. Günlük hurda bakır fiyatları için telefon numaramızı tuşlayın. Hurda bakır ticareti yaparken zarar etmeyin. Bakır alım satımı da bir alışveriş biçimidir. Hurda bakır çok değerlidir. Tümüyle uzman ekibimiz ve profesyonel araç gereçlerimizle adresten hurda bakır alımı yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır kullanım alanı oldukça geniş madenler arasındadır. İletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılan tüm kablolar bakırdan imal edilmiştir. Bakırın kullanım alanları genişledikçe piyasada hurda bakır bulma olanağı artıyor.

Ancak sürekli olarak ihtiyaç duyulan bakır hammadde sebebiyle hurda bakır kilo fiyatı da aynı oranda yükseliyor. Her ne kadar hurda bakır alan firmalar içinde olsak da piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Avrupa’ya hurda bakır ithalatı yapan firmalar ile yapmış olduğumuz antlaşmalar neticesinde yüksek tonajlı hurda bakır alımı yapmaya başladık. Bakır hurdası alımı için nakit ödeme yapıyoruz. Her nerede olursanız olun tonajlı hurda bakır alan firmalar ile bizden fiyat teklifi alarak mutlaka karşılaştırınız.

1 kilo kablodan ne kadar bakır çıkar?

Bakır gümüşten sonraki en iletken metaldir. Dolayısıyla kablo üretiminin yapı taşıdır. Hurda bakır kablo sıklıkla karşılaşılan hurdalar arasında yer alır. Her bir kilo kabloda ortalama %60 ila %70 oranında bakır bulunmaktadır.

Bu yöntemle yapılan hesaba göre iyi bir hurda kabloda yaklaşık 600 gram ila 700 gram bakır çıkması gerekir.

Kabloların dışında bulunan kaplamanın kalınlığına göre bu oran değişebilmektedir. Tamamen genelleme yapılarak hesaplanmıştır. Tam oran ancak soyulduktan veya kırıldıktan sonra ortaya çıkar. Gerçek değerin anlaşılabilmesi için soyulmuş hurda bakır fiyatları takip edilmelidir.

Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatı günlük ve hatta anlık olarak değişmektedir. Bakır hurda fiyatı yüksektir. Çünkü hurda bakır değerli madenlerdendir. Her türdeki bakır hurdası aynı fiyata alıcı bulamaz. Hurdanın içindeki bakır oranı kilo fiyatı belirlemedeki esas faktördür. Günlük bakır fiyatları bu sayfada yayımlanmıştır.

Hurda bakır kg fiyatı hesaplarken lütfen elinizdeki malzemenin cinsinden emin olun. Bakır hurdası para eden hurdalar içerisindedir. Bakırın kilosu diğer hurdalara göre yüksektir.

Piyasadaki arzın yükselmesiyle daha da yükselebilir. Dolayısıyla, hurda bakır alan hurdacı firmalar içindeki Halk Metal piyasayı yakından takip ederek en güncel fiyat listesini sizlerle paylaşmaktadır.

 • 1 kilo hurda bakır kaç TL?
 • Hurda bakırın kilosu kaça gidiyor?
 • Hurda bakır fiyatı ne kadar?
 • Bakırın kilosu ne kadar 2021?

Müşterilerimiz, whatsapp destek hattımıza hurda bakır resimleri göndererek, rahatlıkla fiyat teklifi alabilmektedir. Hurdanın yüklenmesi ve taşınması firmamıza aittir.

Hurda bakır nakliyesi için ek ücret ödemezsiniz. Hurda sarı bakır fiyatları için hemen iletişime geçin. Bulunduğunuz yere en yakın bakır alan firmayız. Tekliflerimizi görmeden hurda bakır ithalatı yapmayın. Sizin için atık durumda olan her türlü malzemeye talibiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp