Hurda Çeşitleri

Türkiye’de en çok alınan hurdalar neler? Hurdacıların en çok alım satımını yaptığı hurda malzemeleri burada bulabilirsiniz.

Hurda Bakır Alımı

Hurda Bakır Alımı

Bakır alan hurdacı firma olarak, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hurda bakır alım satımı yapıyoruz. İstanbul’da hurda bakır alımı konusunda tecrübeliyiz. Bakır hurdası alımına uzun süre önce başladık. İstanbul’daki hurda bakır alan firmalar içerisinde, yüksek fiyatlar ile öne çıkıyoruz Hurdacılık sektörüne öncülük ediyoruz. İstanbul hurda bakır piyasası sürekli gelişiyor. Hammaddeye olan ihtiyaç arttıkça hurdalar […]

Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo Alımı

Kablo içerisinde elektrik iletmeye yarayan teller bulmaktadır. Bu tellere halk dilinde damar denilmektedir. Tek damar kablo, çok damar kablo diye anılmasının sebebi budur. İçerdiği telin madenine göre değer kazanmaktadır. Bazı kablolar alüminyum telle üretiliyor olsa da çoğunlukla bakır tel ile üretilmektedir. İletkenliği ile bilinen bakır dünyada en çok bulunan metal çeşitlerindendir. Bu sebeple kablo üretiminde […]

Hurda Krom Alımı

Hurda Krom Alımı

Krom hurdası alan hurdacı firmalar ile alakalı geniş bir yazı dizisi hazırlıyoruz. Hurda krom alanlar arasındaki rekabet ve krom alımında uygulanan fiyatlara buradan ulaşabileceksiniz.

Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Alımı

Demir hurdası alan yerler içinde olsak da aynı zamanda bir geri dönüşüm firmasıyız. Dolayısıyla hurda demir alımı yaparken uyguladığımız fiyatlar daha yüksektir. Yakın bir zamanda bu sayfada çok daha geniş bir anlatıma yer vereceğiz.

Hurda Kurşun Alımı

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun hurdası alım satımı ile ilgili her şeyi bu yazıda anlatacağız. Personellerimiz hurda kurşun alanlar hakkında yazımızı hazırlarken sizleri diğer içeriklerimizi gezmeye davet ediyoruz.