Hurda Alımı

Hurda Raf Alımı

Güncel hurda raf fiyatları her türlü çelik raf hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. İkinci el hurda raf alım satımı konusunda tecrübeliyiz. Hurda raf alan yerler arasında en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Kullanılmış market rafı alımı yapıyoruz. Hemen arayarak fiyat sorabilirsiniz.

Hurda Market Rafları ve Şarküteri Reyonları

Her türlü 2.el market rafı ve kullanılmış şarküteri dolabı ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlara karşılıyoruz. Çıkma çelik raf fiyatları ve ikinci el raf fiyatları için hemen irtibata geçebilirsiniz.

Hurda depo rafları, mağaza ekipmanları, kasap, şarküteri ve pastahane dolapları temin ediyoruz. Hurda raf alanlar içerisindeyiz. 2.el raf fiyatları hakkında detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Hurda raf istanbul genelinde sıklıkla alınıp satılmaktadır. Depolama alanları genişletmek isteyen işletmeler ve yeni kurulacak küçük işletmeler az kullanılmış demonte malzemelerle ihtiyaçlarını uygun fiyata karşılamayı tercih etmektedir. Özellikle büyükşehirlerde alınıp satılmaktadır. Hurda raf konya ve hurda raf izmir fiyatları birbirinden farklıdır. Ancak hala alıcı bulabilmektedir.

Raf Hurdası Fiyatları

İstanbul’da ikinci el raf satan firmalar içerisindeyiz. En iyi fiyatı biz veriyoruz. İstanbul 2.el raf fiyatları rafın cinsine ve taşıyıcı konstrüksiyonun kalınlığına göre belirlenmektedir. Elbette ki demir raf hurdası ve çelik raf hurdası birbirinden farklı fiyatlandırılmaktadır.

Hurda sayılabilecek çıkma duvar üniteleri ve orta reyonlar temin ediyoruz. Hurda raf alımlarımızı güncel hurda fiyatları ile yapmıyoruz. Malzemenizi, değerinde orijinal fiyatıyla satın alıyoruz. Ezik, çizik, kırık rafları da değerlendiriyoruz.

İstanbul’da ikinci el raf satın almak ve hurda market rafı çeşitleri için hemen arayın.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp