Kahramanmaraş Hurdacı

Andırın Hurdacı

Andırın hurdacı firmasıyız. Andırın ilçesinde hurda satmak nedeni ile 24 saat yönetim merkezimize ulaşabilirsiniz. Halk Metal şirketimizle faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Türkiyemiz’in dört bir tarafında, hurda alımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda eşya ticaretlerinde yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Kahramanmaraş hurdacısı firmalar arasındayız. Güncel Kahramanmaraş Andırın hurda fiyat listesiyle hizmetimize devam ediyoruz. Piyasadan farklı faaliyetler yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetleri okuduğunuz gönderiden inceleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş Andırın Hurdacı Firma

Andırın hurdacı olarak Kahramanmaraş ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın taşınması için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her nevi hurda çinko satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Andırın mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin yararı için çalışıyoruz. Andırın hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Andırın içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Kahramanmaraş ilinin sempatik ilçesi Andırın gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Andırın etrafında değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Andırın Hurdacı Numarası

Andırın adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer almaktadır. Kahramanmaraş Andırın hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Boşa süre geçirmeden arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. Bu neden ile hurda malzeme satmak amacıyla bizleri aramalısınız.

Andırın Hurda Kurşun Alanlar

Metal kurşun kullanılan en eski madenlerden biridir. Kurşun cevheri gümüş-mavi renkli biçimiyle öne çıkar. Kurşun hurda kilo fiyatı sayfamıza göz atabilirsiniz. Andırın kurşun hurdası alım satımı yaptığımız ilçelerdendir. Bu sitede yer almakta olan Andırın kurşun hurda ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı hemen arayın.

Andırın Hurda Krom Alanlar

304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı makalesine göz atarsanız mükemmel bir şey yapmış olursunuz. Oldukça sert bir maden yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Kahramanmaraş Andırın hurda krom tank fiyatlarını dileyene güncel olarak gönderilmektedir.

Andırın Hurda Alan Firmalar

Tonajlı çinko, kurşun hurdası, bakır, kablo, hurda alüminyum,demir hurda ve sarı hurdası alımında değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Andırın hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alan Andırın hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi amaç edindik. Andırın ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor.

Hurda kablo almak için adresinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Andırın kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zararınızı önlemek için hurda malzemelerinizi gecikmeden paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suylatemas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda metalin iç piyasadaki piyasasının inmesine sebep olmaktadır.

Andırın Çinko Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Andırın hurda nikel ton fiyatları güncellendi. Çinko hurdası alanlar konusunda bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Andırın etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Andırın Bakır Hurda Alım Satımı

Bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Andırın içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Andırın hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Bu sayfadaki Andırın sorma bakır hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Kahramanmaraş Andırın hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Andırın bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Andırın Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Demir, yer kabuğunda en çok alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Kahramanmaraş Andırın ekstra demir hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz. Anlık demir hurda fiyatları edinmek sebebi ile zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz.

Andırın çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Andırın ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alırız.

Andırın Kablo Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden fazla teklifler veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satmayı isteyenler bize ulaşın. Çünkü yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz.

Kullanılış yerlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Bundan başka alüminyum kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle elektronik eşyalarda kullanılıyor. Kahramanmaraş Andırın hurdacı firması olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. İçindeki telin türüne göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki Andırın fare yemez kablo fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz.

Kablo hurdası içerisindeki bakır nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Fakat enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımı için en iyi fiyatları biz veriyoruz. Andırın hurdacısı olarak her türlü antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Andırın hurdacı arayanlar için buradayız. Kahramanmaraş Andırın ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Kahramanmaraş Andırın etrafında bolca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz.

Daha güncel sayfamızdaki hurda kablo metni inceleyin. Konumdan hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Andırın Sac Hurdası Alan Yerler

Andırın Kahramanmaraş bölgesinde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, kilo fiyatı istemek sebebi ile. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alımı yapıyoruz. Depolarımızda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor.

Andırın Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Andırın bölgesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Andırın hurda sarı pirinç fiyat listesi günceldir. Anlık bilgi öğrenmek amacıyla sarı pirinç hurda alanlar metine göz atabilirsiniz. Hurda satanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Gerçeği söylemek lazım ise sarı hurdası olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Bu neden ile Andırın sarı hurdası alanlar içindeyiz.

Pirinç metal hurdası halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Kahramanmaraş Andırın hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş ticaretinde öncülük etmektedir. Ayrıca kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Andırın hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor.

Andırın Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bu sayfadaki Andırın alüminyum fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Alüminyum hurda alanlar konulu metni okuyun Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Sizin sayesinde her gün büyüyoruz. Andırın ilçesinin tümünde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alımı için hurda tartımını sizinle yapmaktayız. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, alüminyum petek almaktayız.

Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel ticareti yapan firmayız. Kahramanmaraş Andırın hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

Andırın İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde iflas etmek zorunda kalmış esnaflardan satın aldığımız Yıkılan iş yeri binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler satıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinci, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el iskele, ikinci el plywood alıyoruz.

Andırın Akü Hurdası Alanlar

Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran suları sebebiyle kıymetlidir. Hurda akü alımı sayfamıza bir göz bakmanız mükemmel bir şey yapmış olursunuz. Dolayısıyla Halk Metal benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olan depolar sulu ve kuru akü alanlar içindedir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile bulunuyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denilmektedir.

Andırın Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir.

Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında öncü konumdayız. Başlamadan önce yıkımı yapılacak mülkün detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Andırın fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Sektöre girdiğimizden bu yana çok sayıda fabrika bozumu ihaleleri tamamladık.

Andırın Cam Hurdası Alım Satımı

Andırın etrafında cam hurda alan firmalar içindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı madde koruyan amorf katı maddelerin adıdır. Genellikle renkli ve şeffaf otomobil camı, gazoz ve soda şişesi cinslerde cam hurda türleri yüklü miktarda satılıp alınıyor.

Andırın Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Andırın hurdacılar sitesi içinde bulunan firmamızın vasıtası ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Daha çok temiz bir Kahramanmaraş ve şimdikinden daha yaşanılır Andırın için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

Andırın Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Andırın hizmetimize devam ediyoruz. Zaman zaman Andırın bölgesinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Fakat araç hurdası trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Andırın 2.el Raf Satanlar

Genelde kapatılan mağazalardan temin ettiğimiz market rafları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, orta reyonlar, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf hurdası satıyoruz. Sitemizdeki Andırın ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alımı konusunun linkine tıklayın. Andırın hurda raf satmak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz.

Andırın Nikel Hurda Alan Yerler

Bu bölgede turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar – %99 şablon nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar taşınırken gayet dikkat ile çalışılmalıdır. Hurda nikel zehirlidir. Andırın hurda nikel alıyoruz.

Andırın Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm tedbirler Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken evlerin yenilenerek imar edilmesi nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vs. her cinste hurdanızı satın alıyoruz.

Andırın Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

En avantajlı fiyatla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alımı ile ilgileniyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Andırın plastik hurda alanlar içerisinde olan Andırın hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Andırın plastik kg fiyatı sürekli güncelleniyor Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kahramanmaraş şehri Andırın ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Andırın Kağıt Hurda Alımı

Andırın kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki firmamız yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Bölgede defter, kitap, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet ile sizlere çok daha yüksek miktarda kazanım etme şansı yöneltiyoruz. Hurda karton alımı için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Andırın kağıt hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz Avantajlı fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, karton bardak hurdası alan yerler içinde en hızlı fiyatları teklif ediyoruz.

Andırın 2.el Ev Eşyası

Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, bilgisayar masaları, personel koltuğu bulunur. Andırın ilçesinde kullanılmış ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz yerden almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alımı yapan firmalar başlıklı yazımızı ziyaret edin Her çeşit 2.el TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile bize ait numaralarla irtibata geçerek ihtiyacınız olan ürünün elimizde mevcut bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz.

Andırın Kullanılmış Kafe ve Lokanta Aletleri Alanlar

Endüstriyel mutfak malzemeleri almaktayız. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, restoran tipi kuzine, paslanmaz krom salata ve meze reyonları, krom evye, bakır davlumbaz, krom paslanmaz küvet, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak ekipmanını görmek için sizi depomuza davet etmekteyiz. İş görecek durumda tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi alınır.

Andırın Parça Kumaş Alanlar

Yüksek tonajlı ceketlik kumaş, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satışı yapmak amacıyla firmamızı çok geçmeden arayın. Andırın kilosu ile hurda kumaş alanlar arasında en iyi fiyatı vermekteyiz.

Buradaki Andırın hurda kumaş ton fiyatı güncelliğini koruyor. Andırın etrafında viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, süprem kumaş alım satımlarında adresinize gelmekteyiz.

Parti malı parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda penye, nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Kumaş hurdası almaktayız.

En Yakın Andırın Hurdacı Numarası

Andırın hurdacı firması bünyesindeki personelimiz ile konumuzdan hurda almaya başladık. Bu sebeple size en yakın hurdacı Andırın çevresinde servisler ediyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Andırın ilçesinin her yerinden her çeşit hurda eşya alımı işi yapmaktayız. En yakın Andırın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda malzeme ticareti yapmak için yerinize uzman personel yolluyoruz.

Andırın Hurda Jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alırken peşin para ödemeler yapmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

Andırın Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alımı yaparken ton fiyatlarından yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz. Kesin fiyatlara ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşmanız yeterlidir. Andırın hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar her saat değişmekte.

7/24 Hizmet Veren Andırın Hurdacı Firma

Sizlerin verdiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Farkına vardığınız üzere on beş senedir geri dönüşüm yapan şirketiz. 7/24 hurda alan Andırın hurdacı dükkanımız aracılığıyla zaman farketmeden hurda ticareti yapıyoruz.

Andırın Hurda Klima Alan Yerler

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Andırın ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima Andırın çevresinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alan yerler içerisindeyiz.

Andırın Moloz ve Hurda Nakliyesi

Andırın hurdacı tarafından alınacak tüm hurda eşyanın firmaya ait depolama alanına yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Bina yıkımı sonrasında anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınması itinayla yapılmaktadır. Yıkım molozu Andırın Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden bildirilen moloz dökme yerlerine boşaltılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp