Arnavutköy HurdacıAvrupa Yakası Hurdacı

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Hurdacı

Arnavutköy Yunus Emre mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy içesi bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle konumunuza profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz Anlık Arnavutköy Yunus Emre hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

Yunus Emre mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncü firmayız. İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki firmamız hizmetinizdedir. Halk Metal olarak Avrupa yakasında hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Arnavutköy merkezinde Yunus Emre mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapmaktayız.

Her türlü hurda alıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Yunus Emre mahallesinde kullanılmış eşya ve hurda malzeme ticareti yapmaktayız Bol miktarda hurda malzeme ticaretinde İstanbul Arnavutköy piyasasından yüksek fiyat teklif veriyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Yunus Emre bölgesinde hizmet veriyoruz. Yunus Emre hurdacısı olarak hurda eşya almaktayız Şu an Arnavutköy firmaları içindeyiz. Ancak Arnavutköy Yunus Emre mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Arnavutköy Yunus Emre Hurdacı Firmalar

Yurdumuzda yılda 100.000 ton tıpsal atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Bu atık malzemelerin yüzde dört kadarını metaller, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, yüzde oniki’sini cam hurdası, yüzde 43’ünü kağıt hurdası oluşturmaktadır. Ne yazıkki, bu kıymetli atıkların %75’i yok olmakta. Bu malzemeler ülkemizin yılda 1 milyar 5 yüz altmış milyon TL zararına neden olmaktadır. Hurdacı firmalar boşa atılan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacı ile çalışmaktadır.

Yunus Emre bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek insanlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Arnavutköy mahallesinde ve Yunus Emre mahallesinde her türde hurda alan firmalar arasındayız. Sizde her çeşit hurda bakır satışı için telefonumuzu aramalısınız. İstanbul Arnavutköy hurdacı firması olarak Avrupa yakası bölgesinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Yunus Emre hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Yunus Emre bölgesinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Yunus Emre sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Arnavutköy Yunus Emre mahalle merkezinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Yunus Emre Hurdacı Telefon Numarası

Yunus Emre hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Yunus Emre Mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Hemen numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız.

Yunus Emre Mahallesi Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bakır hurdası alan Yunus Emre hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Yunus Emre içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Yunus Emre mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır.

Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alan hurdacıyız. Bu yazıda yayınlanan Yunus Emre hurda bakır kilo fiyatını abonelerimize ücretsiz yolluyoruz. İstanbul Arnavutköy Yunus Emre bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Yunus Emre Demir Hurdası Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler yazımızı gezmelisiniz. Anlık demir hurda kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımımızı gezmelisiniz. Demir, dünya genelinde bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Buradaki Yunus Emre demir hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Hurdacı firmamız Yunus Emre şehrinin tamamında hurda demir alım satımı yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için nakit para ödeme yapmaktayız. Yunus Emre çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz.

Yunus Emre Alüminyum Hurda Alım Satımı

Yunus Emre bölgesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı için tartımı müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. . Alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz.

Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan firmayız. Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi alüminyum hurdası alan yerler içinde fark yaratıyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek almaktayız. Sizin sayesinde daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız.

Yunus Emre Mahallesi Hurda Kurşun Alım Satımı

İstanbul Arnavutköy Yunus Emre hurda kurşun alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Arnavutköy Yunus Emre çatı minare kurşunu kilo fiyatı bugün güncellenmiştir. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Cami kurşunu, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu bilinmektedir.

Yunus Emre Mahallesinde Sac Hurda Alan Hurdacı

Sac hurda alımı yapan yerler içerisindeyiz. Yunus Emre etrafında hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı öğrenmek sebebiyle. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Firmamızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası mevcuttur.

Yunus Emre Krom Hurda Alan Yerler

Yapısından dolayı çok sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan hurdacı makalesine bakmak istersiniz. Nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurda fiyatları yazımıza bir göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz. 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Yunus Emre Mahallesinde Hurda Çinko Alımı

Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy Yunus Emre mahallesinde hurda çinko fiyatlarını talep edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Çinko hurda alım satımı hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstanbul, Arnavutköy Yunus Emre mahellesinin çevresinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan yerler bölümüne göz atabilirsiniz.

Yunus Emre Mahallesinde Kablo Hurda Alanlar

Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Yunus Emre hurdacısı olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo ticareti yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy Yunus Emre kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Hurda kablo içerisindeki bakır yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için çok önemlidir. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Yunus Emre hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Konumdan hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alıyoruz. Çünkü yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

Sitemizdeki kablo hurdası alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Piyasada kolayca ele geçen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz. Lakin tek damar kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken en yüksek fiyatı öneriyoruz. Kablo iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz.

Yunus Emre bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki İstanbul Arnavutköy Yunus Emre kablo ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak yolluyoruz.

Yunus Emre Mahallesinde Pirinç Sarı Hurda Alan Yerler

Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. Hurda sarı pirinç hakkındaki makaleye göz atabilirsiniz.

Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Yunus Emre mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri vardır.

Bu nedenle Yunus Emre sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren firmayız. Yunus Emre Mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya bazı yörelerde renginden ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır.

Yunus Emre Hurda Alımı

Yunus Emre yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdanızı şimdi nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurdanızın kıymetinin düşmesine neden olmaktadır. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Yunus Emre mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Halk Metal her nevi hurda atık alımı yapıyor.

Tonajlı kurşun hurdası, demir hurda, çinko, alüminyum hurda, bakır, kablo ve sarı alımında yükseltilmiş fiyat listesi veriyoruz. Yunus Emre hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda alüminyum alımı için evinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Yunus Emre Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek taşınmazın detaylı şekilde dolaşılması gerekiyor. İstanbul Avrupa Arnavutköy Yunus Emre fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Bu sayede Arnavutköy fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde öncü bir yerdeyiz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozum ihaleleri aldık.

Yunus Emre Mahallesi Hurda Plastik Alanlar

İstanbul ile Yunus Emre bölgesinin her yerinden jelatin hurdası, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren satışı yapmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. En avantajlı fiyatla pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Yunus Emre plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Yunus Emre hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Yunus Emre plastik hurdası kg fiyatı güncellenmiştir

Yunus Emre Klima Hurdası Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Yunus Emre mahallesi çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. İkinci el klima Yunus Emre mahallesi mahallesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. 2.el Kombi alan hurdacılar arasındayız.

Yunus Emre Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Arnavutköy Belediyesi tarafından imzalanan karar ile belirlenen yerlere dökülür. Bina yıkımında anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması güvenlikle yapılmaktadır.

Yunus Emre Nikel Hurda Alımı

Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken mümkün olduğunca özen ile hareket edilmelidir. İstanbul Arnavutköy Yunus Emre hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. İstanbul Arnavutköy Yunus Emre mahallesinde turbo nikel, anot nikel, %99 şablon nikel hurda – %95 hurda nikel şablon alım satımında borsasının üzerinde ton fiyatı sunuyoruz.

Yunus Emre Akü Hurdası Alan Firma

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. İstanbul Akü hurdası alım satımı hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Hurda akü alımı hakkında bilgi almak amacıyla sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile şirketimiz gibi kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır. Otomobillerde elektrik ihtiyacı sebebiyle kullanılır. Akümülatör diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır.

Yunus Emre 2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca batan esnaflardan satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda plywood satılıktır. Yıkılan yurt binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencere alıyoruz.

Yunus Emre Jeneratör Hurdası Alımı

İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en yakın hurdacı firmayız. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör satılır. Kullanılamayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacıyız için nakit ödeme yapıyoruz.

Güncel Yunus Emre Hurda Fiyatları

Güncel ton fiyatına erişmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Yunus Emre hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar her dakika değişiklik göstermektedir. Tekrar söylemekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında ton fiyatından yüksek ton fiyatı sunuyoruz.

Yunus Emre 2.el Ev Eşyası

İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, patron masaları, çalışma koltuğu alınır. Yunus Emre yeni gibi ve ikinci el ev mobilyası satabilirsiniz. İyi durumda 2.el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebiyle firmamızıtuşlayabilirsiniz. Titiz kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alım satımı konulu sayfamıza bakın

Yunus Emre Hurdacı Sitesi

Çok daha güzel bir İstanbul Arnavutköy ve şimdikinden daha iyi Yunus Emre için yılmadan çalışıyoruz. Yunus Emre hurdacılar sitesi 1. blokta bulunan dükkanımız vasıtasıyla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

En Yakın Yunus Emre Hurdacı Numarası

Yunus Emre en yakın hurdacı hizmeti ile hurda ticareti amacı ile yerinize gelmekteyiz. Halk Metal şirketimizle Yunus Emre genelinde her türde hurda eşya alımı işi yapıyoruz. Yunus Emre mahallesi hurdacı firması firmamız ile konumuzdan her tür hurda atık alım hizmeti veriyoruz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Yunus Emre mahallesinde servis veriyoruz.

Yunus Emre Mahallesi Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle raflarını yenileyen dükkânlardan aldığımız hurda çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafları, hurda market rafı arasından seçtiğimiz kullanılabilir 2. el hurda raf satan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Yunus Emre 2.el market rafı ton fiyatını abonelerimize saat başı ulaştırılmaktadır. Hurda raf alan hurdacı firma hurda raf hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayınız. Raf hurdası Yunus Emre alımı sebebiyle bize ait numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Arnavutköy Hurda raf alan yerler konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayın.

Yunus Emre Mahallesi Hurda Kağıt Alımı

Değerinden yüksek fiyata bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alımı yapan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Arnavutköy Yunus Emre kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki firmamız ile çalışarak karton koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt hurda satımı yapabilirsiniz.

İlçede renkli kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alırken göstermiş olduğumuz extra titizlik ile müşterilerimize piyasadan daha fazla oranda kazanma avantajı veriyoruz. Hurda kağıt alım satımı için geliyoruz. Sayfamızdaki Yunus Emre mahallesi hurda kağıt ve karton kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız

Yunus Emre Hurda Kumaş Alan En Yakın Hurdacı

İstanbul Arnavutköy Yunus Emre bölgesinde hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı iç çamaşırı kumaş parçası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş için peşin para ödeme yapılır.

Spota düşmüş ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Yunus Emre kilo ile tartıp kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Buradaki Yunus Emremahallesi kumaş hurdası ton fiyatını saat başı göndermekteyiz.

Yunus Emre Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alanlar

Temiz kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel ocak, hücreli aspiratör, bakır davlumbaz, evye, krom küvet, paslanmaz krom meze dolapları vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacı ile sizleri depomuza davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan aletleri alıyoruz. İkinci el tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Yunus Emre Mahallesi Otomobil Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Yunus Emre bölgesinde hurda araç alıyoruz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araç evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, parçalanmış otomobil hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi hurda zirai aletler, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Yunus Emre Mahallesi Hurda Cam Alanlar

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı koruyan inorganik katı bir malzemedir. Genelde şeffaf ve renkli soda şişesi, otomobil camı şekillerinde cam hurda bulunabilmektedir. İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy Yunus Emre yakınlarında cam hurda alan firmalar içindeyiz.

Yunus Emre Mahallesinde Bina Yıkılır

Kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin uygun bir şekilde inşa edilmesi amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Üst yazıda bahsettiğimiz fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tüm önlemler Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda kapı pencere, çıkma pimapen gibi her cinsten hurda malzemeleri piyasa fiyatına alıyoruz. Hurda bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

7/24 Açık Yunus Emre Hurdacı Firması

7/24 Yunus Emre mahallesinde hurdacı firması şirketimiz aracılığı ile haftanın yedi günü hurda metal alıyoruz. Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmalarla tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. İki bin altıdan buyana hurdacılık ile hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp