Tokat Hurdacı

Artova Hurdacı Telefonu

Güzel yurdumuzun istediğiniz köşesinden, hurda alımı yapıyoruz. Tokat Artova meydadının çevresinde hurda satmak nedeniyle gece gündüz en yakın ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Artova hurdacı firmasıyız. Tam zamanlı Artova hurda alım satım fiyatlarıyla faaliyetlerimizi ayağınıza getirmekteyiz. Kimsenin yapmadığı geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün hizmetleri ziyaret ettiğiniz paylaşımdan takip edebilirsiniz.

Halk Metal adı ile hizmetimize devam etmekteyiz. Tonajlı hurda malzeme alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Tokat hurdacı olarak Artova ilçesinde hurdacılık yapıyoruz.

Artova Hurdacı Firmalar

Artova hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Tokat Artova etrafında benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizde her tür hurda alüminyum satmak amacı ile bizi çaldırabilirsiniz. Tokat ilinin tatlı ilçesi Artova gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Tokat Artova için değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Artova hurdacı olarak Tokat ilinin tamamında her tür hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın yüklenmesi için yerinize en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz Artova mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atık plastikleri geri dönüştürerek hepimizin yararına çalışıyoruz.

Artova Hurdacı Telefonu

Tokat Artova hurda malzeme alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu sebep ile hurda satışı yapmak sebebi ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Artova hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında tek tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Artova Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Artova kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Artova kurşun hurda fiyatları güncelliğini korumaktadır. Kurşun cevheri mavimsi renkli şekliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası kilo fiyatı gönderisine bakınmak isteyebilirsiniz. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir.

Artova Krom Hurdası Alım Satımı

Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçin.

Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Artova krom hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alan yerler bölümümüze bir göz bakmanız harika bir şey yaparsınız.

Artova Hurda Alan Yerler

Tonajlı alüminyum, hurda kablo, hurda bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurdası, sarı hurda ve demir hurda aldığımızda fiyat listeleri uygulamaktayız. Artova hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Zamak hurda, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Artova hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Artova adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Zararı önlemek için elinizdeki hurda malzemeyi geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir suylatemasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın değerini düşürüyor.

Tokat Artova ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alıyor. Hurda kablo almak için adresinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Artova Çinko Hurda Alanlar

Buradaki Artova hurda çinko levha ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurda alımı makalemizi gezmek iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz. Artova etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Artova Bakır Hurda Alımı

Artova bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Sitemizdeki Tokat Artova yanık bakır hurdası fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Tokat Artova hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Artova bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın.

Hurda bakır alan yerler konumuzda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır alan Artova hurdacı telefon numarasını acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Artova Hurda Demir Alımı

Artova ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Güncel demir hurdası fiyatı için bize ulaşın. Demir hurdası alım satımı paylaşımını okumak isteyebilirsiniz. Firmamız Artova ilçesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Buradaki Tokat Artova demir hurda kilo fiyatını arzu edenlere güncel olarak yolluyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bölümünü geziniz. Hatırlatmak isteriz her tür demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz.

Artova Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Artova hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Artova hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki telin cinsine göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Burada paylaşılmış olan Artova ttr kablo hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Satıcılarda kolayca edinilebilen %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Geniş bilgi amacıyla hurda kablo alanlar metine bir göz atın. Kablo hurdaları telindeki bakır oranı nedeni ile kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasadan daha yüksek fiyat sunuyoruz.

Artova hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncülük ediyoruz. Lakin enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası satanlar bize ulaşın.

Kablo iletken olarak sıkça kullanılmaktadır. Ek olarak fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Artova hurdacısı olarak her çeşit hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları için buradayız. Kapıdan hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo almaktayız. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

Artova Sac Hurdası Alımı

Şantiye tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac vardır. Tokat Artova ve çevresinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, bizi tercih etmelisiniz.

Artova Sarı Hurdası Alımı

Aslında sarı hurda adında hurda türü bulunmamaktadır. Halk Metal bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz araiş almaktadır. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Sitemizde yer alan Tokat Artova hurda sarı pirinç fiyatları güncellenmiştir. Kesin bilgi almak için sarı alan hurdacılar yazıya göz gezdirebilirsiniz. Artova hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Pirinç metaline halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Artova ilçenin tümünde sarı hurda alımı yapıyoruz. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Bu neden ile Artova hurda sarı alan yerler içerisindeyiz.

Artova Alüminyum Hurdası Alımı

Tokat Artova hurda alüminyum alanlar içinde lideriz. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki Tokat Artova hurda alüminyum kilo fiyatını abonelerimize her gün gönderilmektedir. Alüminyum hurda alanlar başlıklı konuyu okuyabilirsiniz Bize güvendiğiniz nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Artova ilçesinin tümünde hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek almaktayız. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.

Artova 2.El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış ardiye benzeri binalardan ayırılan yeni gibi 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz. Dolayısı ile işi bırakmak mecburiyetinde kalan esnaflardan aldığımız

Artova Hurda Akü Alımı

Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Aküler diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolayan cihazdır. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları nedeni ile bulunabiliyor. Akü hurdası alan hurdacılar konusunun linkine tıklayınız. Bu yüzden Tokat Artova hurdacısı vb. şirket bünyesinde geri dönüşüm kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır. Zamanla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denir.

Artova Fabrika Sökümü

Artova fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Fabrika söküm işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Öncelikle sökülecek imalathanenin titizlikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin ayarlanması doğru olur. Sektörde sayısız fabrika sökümü ihaleleri tamamladık.

Artova Hurda Cam Alım Satımı

Artova çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri tutabilen amorf sert bir maddedir. Özellikle renkli kırık araba camları, süt şişesi biçiminde hurda camlar bulunuyor.

Artova Hurdacı Sitesi

Artova ilçesinde yaşayanlara olması gerektiği gibi yaşanılır bir Artova yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Hurda metaller alımında ayrım yapmıyoruz. Artova hurdacılar sitesindeki tesisimiziz yardımı ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sırf bu hurda eşyalarınızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Artova Hurda Araç Alanlar

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan römork, çekme belgeli hurda araba, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Bazen Artova çevresinde hurda araç alım satımı yapıyoruz.

Artova 2.el Hurda Raf

Genelde iflas eden elbisecilerden temin ettiğimiz market rafı hurdaları, çelik raflar, demir raf hurdaları, reyonlar, hurda mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda depo rafı işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Sayfamızda yer alan Artova çıkma raf kilo fiyatını telegram grubumuzdakilere ücretsiz yolluyoruz. Hurda raf fiyatı paylaşımına bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Artova 2. el raf hurdası satışı yapmak nedeni ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Artova Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdaları zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikel ticareti yapılırken oldukça hassas hareket etmeliyiz. Tokat Artova genelinde hurda turbo nikel, anot hurda nikel, %99 nikel şablon – %95 şablon nikel alıyoruz. Artova nikel hurdası alıyoruz.

Artova Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımında belirtilen tedbir önlemleri Yukarıda fabrika sökümünde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurda karşılığı bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülen kapılar, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı değerinde almaktayız. Artova kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin yeniden yapılması nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Artova Hurda Plastik Alanlar

Tokat il Artova ilçesinin her yerinden jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. En iyi fiyatlarla pet şişe hurdası, market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, kırkambar plastik alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır. Artova hurda plastik alan firmalar içinde bulunan firmayız. Bu sayfadaki Tokat Artova hurda plastik fiyatları güncellendi

Artova Hurda Karton Alanlar

Artova hurda karton aldığımız ilçeler içindedir. Buradaki Artova karton hurda fiyatları daima güncelleniyor Değerinden yüksek kilo fiyatı ile kağıt peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda gazete alımı yapan yerler içindeyiz. Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha yüksek kazanma şansı veriyoruz. Artova hurda kağıt alıp satanlar içindeki şirketimiz ile ticaret yaparak kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı yapabilirsiniz.

Artova İkinci El Ev Eşyası

Az kullanılan 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadı ile telefon numaralarımıarayabilirsiniz. Ekonomik fiyata titiz bir biçimde kullanılan ve 2. el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki yemek odası takımlarını yerinden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski busdolabı, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi verilmektedir. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacı konulu makalemizi okuyabilirsiniz Temiz kullanılmış büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları yeteri miktarda bulunur.

Artova 2.el Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurtuma tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici, sanayi tipi ocak vb cafe restoran tipi mutfak aletlerini incelemek amacı ile siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Temiz durumda buz makineleri, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıyoruz. Endüstriyel lonata mutfağı aletleri alıyoruz.

Artova Kumaş Alanlar

Bu sayfadaki Artova hurda kumaş fiyatlarını isteyene güncel olarak gönderiyoruz. Parti malı pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş alımı için bizi şimdi aramalısınız. Tokat Artova bölgesinde süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında çağırdığınız adrese deneyimli ekiplerimizi gönderiyoruz. Tokat Artova kilo ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

Hurda parça kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz.

En Yakın Artova Hurdacı Telefonu

En yakın Artova hurdacı hizmeti ile hurda metal alım satımında adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetlerle sizlere en yakın hurda alanlar Artova genelinde hizmet veriyoruz. Artova hurdacısı içinde çalışan personelimiz ile adresten hurda malzeme almaya başladık. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Artova genelinde hurda malzeme almaktayız.

Artova 2. El Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alanlar içerisindeyiz. Her türlü az kullanılmış 2. el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en iyi firmayız.

Artova Güncel Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları konulu makaleyi okuyun Artova hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında her saat değişiklik gösteriyor. Anlık kilo fiyatına erişmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alımlarında borsadan fazla fiyat teklifi sunuyoruz.

7/24 Hizmet Veren Artova Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Artova hurdacı firması olan şirketimizle haftasonları dahil sektöre hizmet vermekteyiz. Sektörde uzun süre geçirmenin sağladığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Tam tamına 29 yıldan bu yana hurdacılık yapan şirketiz.

Artova Hurda Klima Alanlar

Hurda klima Artova ilçesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Artova etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Bozuk kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Artova Moloz Nakliyesi

Artova hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozların nakliyesi itinayla tarafımızdan yapılıyor. Molozlar Artova Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen yerlere taşınıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp