İstanbul Hurdacı

Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı firma olan Halk Metal, İstanbul Avrupa Yakası’nın tümünde hurda alımı yapmaktadır. Avcılar hurdacısı olarak sektörde lider konuma yerleşmeyi başaran firmamızı hemen arayabilirsiniz. Avcılar’da hurda alanlar ile en büyük farkımızın aynı anda geri dönüşümle ilgilendiğimiz için müşterilere sunduğumuz fiyatlar olduğu aşikârdır. İstanbul Avrupa Yakası Avcılar’daki hurdacı firmalar ile fiyat listemizi karşılaştırdığınızda farkımızı rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Avcılar hurdacı firma olarak daima gelişiyoruz. Halk Metal ismiyle hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Türkiye’nin dört bir tarafından, her çeşit hurda satmak sebebiyle aramanız yeterlidir. Güncel Avcılar hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapıyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetler sunmaktayız.

Bütün faaliyetlerimizi buradan takip edebilirsiniz. Çok miktarda hurda malzeme alımında piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Avrupa Yakası hurdacı olarak Avcılar bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Avcılar ilçesinin yakınlarında hurdanızın resimlerini yollamak nedeni ile personellerimiz ile irtibat kurmanız yeterlidir.

İstanbul şehir merkezine 27 km uzaklıkta olan Avcılar’ın 10 mahallesi bulunmaktadır. Avcılar merkez hurdacı firmamız tüm bu mahallelerde hurdacılık hizmetleriyle sektöre yeni bir nefes getirmiştir. Geri dönüşümün öneminden bahsetmeye lüzum duymuyoruz. Her yıl tonlarca madenin çöpe atılarak ülke ekonomisine zarar verdiği bir gerçektir. Halk Metal doğaya verdiği zararın önüne geçebilmek adına her nevi hurda alımıyla hizmetlerini sürdürüyor.

İstanbul Avcılar Hurdacısı

Avcılar hurdacı firması olarak Avrupa Yakası bölgesinde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın alımı için müsait hurda nakil ekibimizi göndermeyi sürdürmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür kağıt hurdası satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı kaydedebilirsiniz. Avcılar bölgesinde hizmet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğini korumaktayız. Avcılar hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Avcılar merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Avrupa Yakası şehir merkezine bağlı hızla büyüyen ilçesi Avcılar gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sırf Avrupa Yakası Avcılar ilçe merkezinde değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz.

Avcılar Hurdacı Numarası

Avrupa Yakası Avcılar yerinden her çeşit hurda alımı hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak amacı ile mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Boş yere zaman harcamadan telefon numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Avrupa Yakası Avcılar hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir.

Avcılar Hurda Alımı

Avcılar kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Bu sebepten metalin değerini düşürüyor. Hurda alüminyum almak için adresinize kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı amaç edindik.

Avcılar hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit bakır hurdası alım hizmeti veriyor. Tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Avcılar hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz.

Avcılar Hurda Krom Alan Firmalar

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı bölümümüze bakınmak istemelisiniz. Sert yapısından dolayı zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Avcılar hurda krom kilo fiyatı günceldir.

Avcılar Kablo Hurdası Alım Satımı

Bulunduğu yerden enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Buradaki Avcılar hurda kablo fiyatları günceldir. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Satıcılarda hızlıca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Avrupa Yakası Avcılar hurdacı olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Fakat tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatı biz veriyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz. Avrupa Yakası Avcılar hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Avcılar ilçesinde kablo hurdası alan hurdacılar arasında yüksek fiyatları biz veriyoruz. Hurda kablo alanlar başlığıyla yazılmış metne göz gezdirebilirsiniz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılıyor. Bunlardan başka fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Avcılar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Kullanıldığı alanlara göre yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir.

Avcılar Kurşun Hurda Alımı

Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurdası için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası fiyatı makalesini gezmek iyi gelir. Avrupa Yakası ili Avcılar hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerdendir. Buradaki Avrupa Yakası Avcılar hurda kurşun ton fiyatını her gün gönderiyoruz. Kurşun metali hala kullanılan madendir.

Avcılar Alüminyum Hurda Alımı

Avcılar bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için telefonunuzu bekliyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle saygılar sunarız. Sitemizde yayımlanan Avrupa Yakası Avcılar alüminyum hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Daha detaylı sitemizdeki hurda alüminyum alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz.

Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız. Avrupa Yakası Avcılar alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapmaktayız. Sizin yardımıyla daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır.

Avcılar Hurda Bakır Alanlar

Avcılar bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alınır.

Bakır alan Avcılar hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alan firmayız. Avcılar bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Avcılar bakır hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Avrupa Yakası Avcılar bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alanlar bölümünde geniş bilgilendirme mevcut.

Avcılar Demir Hurda Alımı

Halk Metal Avcılar ilçe genelinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Demir, dünya genelinde çokça alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Avrupa Yakası Avcılar inşaat demiri fiyatları günceldir. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar linkine tıklayın.

Güncel demir hurdası ton fiyatı öğrenmek sebebi ile şimdi arayın. Demir hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Bildiğiniz gibi her çeşit demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alırız. Avcılar ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz.

Avcılar Çinko Hurda Alanlar

Buradaki Avcılar çinko hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Avcılar çevresinin her yerinden çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Avcılar Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı

Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Sayfamızda yayınlanan Avrupa Yakası Avcılar hurda sarı fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Pirinç sarı hurda alanlar konulu içeriği inceleyin. Bu nedenle Avcılar sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren firmayız. Avcılar ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Avrupa Yakası Avcılar hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Firmamız tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası ticaretinde piyasaya hakimdir. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri kıymetlidir.

Avcılar Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

Kış bahçesi çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Elimizde sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alımı yapan yerler arasındayız. Avcılar ilçesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatları öğrenebilirsiniz.

Güncel Anlık Avcılar Hurda Fiyatları

Avcılar hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan kilo fiyatı hurda borsasında her dakika değişmekte. En doğru hurda fiyatına ulaşmak amacıyla bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsadan fazla kilo fiyatları ödüyoruz.

Avcılar Hurdacı Sitesi

Avcılar hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızın iş birliğiyle hizmetler ediyoruz. Yalnızca bu tür malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz. Daha yaşanabilir bir Avrupa Yakası Avcılar oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Avcılar Cam Hurda Alımı

Genelde şeffaf ve renkli kırık araç camı, kola şişesi şeklinde hurda camlar yüklü miktarda geri dönüştürülmektedir. Cam saydam ya da yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları geçirmeyen inorganik amorf sert bir malzemedir. Avcılar etrafında hurda cam alan yerler arasında bulunuyoruz.

Avcılar Hurda Akü Alanlar

Hurda aküler içerdiği kurşun içeren sıvılar nedeni ile hurdacılar için oldukça değerlidir. Biraz süre sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Hurda akü alanlar gönderisine mutlaka göz atabilirsiniz. Dolayısıyla Avcılar hurdacı firmamız vb. şirket içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar içindedir. Motosikletlerde elektrik kaynağı kullanılmaktadır. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur.

Avcılar İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte iflas etmek zorunda kalan fabrikalardan satın almış olduğumuz Bazı projelerde inşaat vinçleri, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, harç pompası 2.el seyyar iskele, hurda plywood bulunmaktadır. Yıkılan depo vs binalardan çıkarılan sıfır gibi 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

Avcılar Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken istenilen tüm tedbirler Tıpkı fabrika yıkımında yaptığımız üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek evlerin yenilenerek inşa edilmesi nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler gibi her cinste hurdanızı piyasa fiyatına almaktayız.

Avcılar Plastik Hurda Alım Satımı

Güncel fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye denir. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avcılar plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden ön planda olan işletmeyiz. Sitemizde yer alan Avcılar naylon hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırıyoruz Avrupa Yakası il Avcılar bölgesinin her yerinden plastik abs, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren fiyatı öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Jeneratör Hurdası Satanlar

2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör bulunmaktadır. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Avcılar Hurdacı

Geçen senelerin bahşettiği kurumsallaşma süreci ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan yedi yıllarından buyana geri dönüşüm yaparak hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Avcılar hurdacı firması firmamız aracılığı ile haftasonları dahil çalışıyoruz.

Avcılar Hurda Kağıt Alım Satımı

Avcılar kağıt hurdası alımı yaptığımız yerler içindedir. Bu yazdıda paylaşılan Avcılar karton hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir Avrupa Yakası Avcılar kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki Halk Metal hizmetleri ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede renkli kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla satıcıya daha yüksek kazanç etme şansı sunuyoruz. Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatıyla hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz.

Avcılar 2.el Hurda Raf

Sitemizdeki Avrupa Yakası Avcılar çıkma raf fiyat listesini dileyene saat başı ulaştırmaktayız. Raf hurda kilo fiyatı makalesine göz atmanız iyi bir şey yapmış olursunuz. Raf hurdası Avcılar satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen kuruyemişçilerden aldığımız hurda market rafı, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, reyonlar, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız.

Avcılar Fabrika Bozumu

Fabrika işiyle uğraşanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Avcılar fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Güvenlice tesislerin sökümlerini yapıyoruz. Daha önce binlerce fabrika bozum ihalelerini aldık. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Fabrika sökerken sökülecek tesisin detaylıca gezilerek gerekli ekipmanın hazırlanması gerekmektedir.

Avcılar Hurda Klima Alım Satımı

Klima hurdası Avcılar bölgesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Avcılar bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Avcılar 2.el Cafe Ekipmanı Alımı

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolapları, tezgah alınır. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, endüstriyel aspiratör, krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, paslanmaz salata ve meze dolapları, sanayi tipi 3 gözlü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Sanayi tipi retoran mutfağı aletleri almaktayız.

Avcılar Kumaş Alan Hurdacı Firma

Buradaki Avcılar kumaş hurdası kilo fiyatı daima güncellenmektedir. Toptan parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı çok geçmeden arayın. Avcılar etrafında hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alım satımında belirttiğiniz konuma geliriz. Avcılar kilo ile tartarak kumaş hurda alan firmalar içindeyiz.

Hurda kumaş almaktayız. Toptan parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alım satımında nakit ödeme yapmaktayız.

Avcılar Moloz Döküm Yerleri

Avcılar hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurda malzemenin depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Avcılar Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce planlanan yere dökülmektedir. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır.

En Yakın Avcılar Hurdacı Firma

Avcılar hurdacıları içerisinde olan firmamız ile konumuzdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Avcılar en yakın hurdacı adı ile hurda eşya alım satımı nedeniyle adresinize gelmekteyiz. Halk Metal olarak Avcılar genelinde hurda malzeme alımı işleri yapmaktayız. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Avcılar genelinde servisler veriyoruz.

Avcılar Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, çalışma masası alınıp satılmaktadır. Avcılar Avrupa Yakası içerisinde titizlikle kullanılmış olan, 2. el koltuklar alabilirsiniz. Her çeşit 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile bizi tuşlayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı yerinden alınmaktadır. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile bulaşık makinası hurdası alan hurdacılar başlıklı makalemizi ziyaret ediniz

Avcılar Hurda Araba Alan Hurdacılar

Avcılar hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman Avcılar çevresinde hurda araç alıyoruz. Pek tabi size araç hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşmüş hurda otomobil, hurda vagon, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz.

Avcılar Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu ilçede %95 şablon nikel hurdalar , %99 nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel alıyoruz. Avcılar hurda nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısıyla hurda nikel ticareti yapılırken oldukça hassasiyet ile çalışılmalıdır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp