Sinop Hurdacı

Ayancık Hurdacı Hurda Fiyatları

En profesyonel Ayancık hurdacı firmasıyız. Halk Metal Geri Dönüşüm ismimiz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Güncel Ayancık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı almaktayız. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün faaliyetlere buradan erişebilirsiniz.

Ayancık merkezinin etrafında hurdalarınızın resimlerini iletmek sebebi ile bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Sinop hurdacısı olarak Ayancık ilçesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Türkiyemiz’in tüm ilçelerinden, hurda alımı yapıyoruz.

Sinop Ayancık Hurdacısı

Ayancık hurdacı olarak Sinop genelinde hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurda malzemelerinizin taşınması için en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz Ayancık mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğini korumaktayız. Sizde her çeşit hurda satışı amacıyla çağrı merkezimizi aramalısınız. Ayancık hurdacı mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Sinop Ayancık merkezinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Sinop ilinin değişen ilçesi Ayancık sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Ayancık için değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Ayancık Hurdacı Telefon Numarası

Ayancık adresten hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Bu sebep ile hurda atık fiyatı öğrenmek sebebiyle cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Hemen arayın günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Sinop Ayancık hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Ayancık Krom Hurda Alanlar

Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Sinop Ayancık hurda krom tank ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelir.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Ayancık Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Bu yüzden Ayancık sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Ayancık hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Sayfamızdaki Ayancık hurda sarı fiyat listesini whatsapp grup üyelerine günlük ulaştırmaktayız. Bloğumuzda bulunan sarı hurdası alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Sizinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri değerli hurda malzemeler içerisinde sayılabilir. Pirinç metaline yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurdası denmektedir.

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor. Ayancık ilçesinin tamamında sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Gerçekte sarı hurda isminde hurda cinsi bulunmamaktadır.

Ayancık Demir Hurda Alım Satımı

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı yazısını okusanız güzel olur. Ayancık ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz.

Hurda demir, yeryüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içindedir. Buradaki Sinop Ayancık toplama demir hurdası ton fiyatını dileyene saat başı yolluyoruz. Hurdacı firmamız Ayancık bölgesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Unutmayın ki her türden demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı linkine tıklayın.

Ayancık Hurda Alüminyum Alımı

Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Her türde alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Ayancık ilçesinin tümünde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz.

Burada bulunan Ayancık alüminyum hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki metine bir göz atın Sinop Ayancık hurda alüminyum alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Sizin desteğiyle her geçen gün büyüyoruz.

Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek alıyoruz.

Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz. Firmamıza verdiğiniz önem için saygılar sunarız.

Ayancık Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurdası alımı yapıyoruz. Ayancık Sinop çevresinde sac levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz. Firmamızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası vardır. Kış bahçesi çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir.

Ayancık Hurda Alan Firmalar

Hurda antimon zamak, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Tonajlı sarı hurdası ve hurda alüminyum, hurda kablo, bakır hurda, kurşun hurdası,çinko hurdası, ekstra demir alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Ayancık hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Ayancık yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdanızı zaman kaybetmeden nakite çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebep ile hurdanızın piyasadaki değerleri düşmektedir. Hurda paslanmaz alımı için adresinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Ayancık ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el eşya alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik.

Ayancık Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cami kubbe kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası fiyatıfiyatları sormak amacı ile yetkili personellerimizi arayarak iletişim kurabilirsiniz. Ayancık Sinop hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Ayancık çatı minare kurşunu fiyatlarını uygulamamızı kulananlara bedelsiz yollanmaktadır. Kurşun metali kullanılan eski madenlerden biridir. Doğada cevher olarak elde edilen kurşun mavimsi gümüş renktedir. Hurda kurşun alan hurdacı firma sayfasının linkine tıklayın.

Ayancık Çinko Hurdası Alımı

Ayancık etrafında çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Sinop Ayancık hurda çinko fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere her gün ulaştırmaktayız. Hurda çinko alanlar paylaşımına bakmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Ayancık Hurda Kablo Alımı

Sinop Ayancık hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız her çeşit hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. Adresten hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları almaktayız. Hurda kablo konulu makaleyi okuyun. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Ayancık bakır kablo fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. Sinop Ayancık hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Ancak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında piyasanın üstünde fiyatı vermekteyiz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir.

Ayancık kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Ayancık hurdacı firma arayanlara hizmet yüksek fiyatlar veriyoruz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablo, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

Ayrıca hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Satıcılarda kolayca edinilen %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Ayancık Bakır Hurdası Alanlar

Hurda bakır alan Ayancık hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Ayancık hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır alan hurdacı konumuzda daha detaylı bilgi var. TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, Antikron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Sitemizdeki Ayancık yanık bakır hurdası fiyat listesini dileyene saat başı göndermekteyiz. Sinop Ayancık bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alım satımı yapıyoruz. Ayancık içinde bakır hurda alıyoruz.

Ayancık 2. El Jeneratör Alan Hurdacı

Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan işletmeyiz alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör satılır.

Ayancık Plastik Hurda Alanlar

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Sinop ve Ayancık ilçesinin tamamından hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

Ayancık hurda plastik alan yerler içinde lider konumda olan Ayancık hurdacısıyız. Sitemizdeki Sinop Ayancık hurda plastik ton fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Ayancık İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç mikseri 2.el portatif, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan market binalarından ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pecere, mutfak dolabı, çelik kapı alan firmalar arasındayız. Ayrıca işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Ayancık Bina Yıkımı

Yıkımda bilinen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılacak iş yerlerinin en baştan yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üstteki bölümde bahsettiğimiz fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülmüş penceler, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda eşyayı alıyoruz.

Ayancık Hurdacı Sitesi

Ayancık hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamızla hurdacılık işi yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Çevreci dostlara yaşanır bir Ayancık yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alımını gerçekleştirmiyoruz.

Ayancık Nikel Hurda Alım Satımı

İlçe genelinde %95 hurda nikel şablon – %99 şablon nikel hurda, turbo nikel hurdası, anot nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Ayancık nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları taşınırken mümkün olduğunca hassasiyet ile çalıŞmalıyız.

7/24 Hizmet Veren Ayancık Hurdacı Firması

Sektörde uzun süredir faaliyet vermenin bahşettiği tecrübeler süreci ile tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Ayancık hurdacı şirketimiz vasıtası ile cumartesi pazar dahil kapınıza kadar geliriz. İki bin dokuz senesinden bugüne hurdacılıkla hizmetimizi sürdürüyoruz.

Ayancık Hurda Akü Alan Firmalar

Akü hurdaları barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu sebebiyle kıymetlidir. Biraz zaman sonra kullanılamayacak duruma düşen bataryaya akü hurdası denilmektedir. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Hurda akü kilo fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla depomuz vb. kendi bünyesinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapabiliyor. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur.

Ayancık Hurda Araç Alan Hurdacılar

Ayancık hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Ayancık çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri
, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor alıyoruz.

Ayancık Cam Hurdası Alım Satımı

Genelde renkli ve şeffaf oto camı, cam şişe vb. cam hurdalar çok miktarda satılıyor. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Ayancık genelinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

Ayancık Fabrika Bozumu

Profesyonel biçimde fabrika söküyoruz. Yıkım işi yapanların anlattığı biçimde kolay bir iş değildir. Sinop Ayancık fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Sektörde yüzlerce fabrika sökümü ihalesi yerine getirdik. Fabrika sökümünden önce yıkımı arzu edilen iş yerinin incelikle dolaşılması gerekmektedir.

Ayancık Kağıt Hurda Alanlar

Bölgenin her yerinde hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen ile hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanç etme imkanı takdim ediyoruz. Sinop Ayancık kağıt hurdası alan firmalar içindeki iş yerimiz sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satışı yapabilirsiniz. Ayancık hurda karton aldığımız ilçeler içindedir. Burada paylaşılan Ayancık hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz göndermekteyiz Piyasanın üstünde fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alımı yapmaktayız.

Ayancık Güncel Hurda Fiyatları

Daha detaylı sayfamızdaki hurda sarı fiyatları metine bir göz atın Anlık hurda ton fiyatına erişmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alımında borsasından daha fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Ayancık hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan kilo fiyatı an be an değişiklik gösteriyor.

Ayancık Kullanılmış Restoran Aletleri Alımı

Titizlik ile kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı üç kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alımı yapmaktayız. 2.el endüstriyel tip retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü mekap, dinlendirici, krom küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak aletini görmek için sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak kurtuma makinesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Ayancık Kumaş Hurdası Alımı

Sinop Ayancık ilçesinde kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır. Spota düşmüş hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında anında ödeme yapılır. Sinop Ayancık ilçesinin her bölgesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda şifon, hurda jesica, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında dilediğiniz konuma geliyoruz. Yüksek tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş satmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Sayfamızdaki Ayancık hurda kumaş kilo fiyatını günlük gönderiyoruz. Ayancık kilosu ile hurda kumaş alanlar içindeyiz.

Ayancık Beyaz Eşya Hurdası

Her türlü 2. El buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamızıtuşlayabilirsiniz. Ayancık ve çevresinde yeni gibi, ikinci el masa, sandalye alabilirsiniz. Az kullanılmış personel koltukları, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler bulunur. Az kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki koltuklarınız yerinizden alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat uygulamaktayız. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alımı yapan firmalar konusunda detaylı bilgi içeren makaleye göz atabilirsiniz

Ayancık İkinci El Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki Sinop Ayancık ikinci el market rafı fiyatlarını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler makalesini gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Hurda raf Ayancık alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen aktarlar tarafından satılan reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafları, hurda demir raflar, çelik raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el market rafları satışı yaıpyoruz.

Ayancık Hurda Klima Alanlar

Ayancık bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Ayancık ilçesinde en fazla satılan hurda eşyalar içerisindedir. Kombi hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Ayancık Moloz Döküm Yerleri

Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliyesi itinayla firmamızca yapılıyor. Yıkım molozu Ayancık Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan araziye naklediliyor. Ayancık hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza taşınması ücretsiz yapılır.

En Yakın Ayancık Hurdacı Telefonu

Ayancık hurdacıları içerisinde içinde çalışmakta olan personelimiz ile kapınızdan her türlü hurda alım ve satım hizmetleri vermeye başladık. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak Ayancık bölgesinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yer Ayancık etrafında hizmetler ediyoruz. En yakın Ayancık hurdacı firması hizmetlerimizle her cinsten hurda metal alıp satmak nedeni ile ayağınıza uzman çalışanlarımızı yolluyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp