Kocaeli Hurdacı

Başiskele Hurdacı Telefonu

Halk Metal adı ile faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. En iyi Kocaeli Başiskele hurda alım fiyatları ile hurda ticareti yapıyoruz. Daha önce görmediğiniz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Tüm hizmetlerimizi buradan daha detaylı öğrenebilirsiniz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kocaeli hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Başiskele yakınlarında hurda satmak için ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz. En büyük Kocaeli Başiskele hurdacı firması olarak kapınıza gelebiyoruz. Memleketin iletişime geçtiğiniz her noktasından, her türlü hurda alımı yapıyoruz.

Başiskele Hurdacıları

Başiskele hurdacı firması olarak Kocaeli bölgesinde her nevi hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınız için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Başiskele genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizde her nevi hurda atık satışı yapmak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Başiskele hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kocaeli Başiskele merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet sunuyoruz. Kocaeli merkezinin hızla değişen ilçesi Başiskele gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Kocaeli Başiskele çevresinde değil, tüm şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Başiskele Hurdacı Numarası

Kocaeli Başiskele adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Başiskele hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı nakite çevirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı istemek nedeni ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

Başiskele Sarı Pirinç Hurda Alan En Yakın Firmalar

Halk Metal şirketi bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Başiskele ilçesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sebep ile Başiskele hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz. Buradaki Başiskele pirinç sarı kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan yerler yazıya bir göz atabilirsiniz.

Gerçekte sarı hurdası adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismi verilmiştir. Başiskele hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor.

Başiskele Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatı bölümümüze kesinlikle bir göz atmalısınız. Sert olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz. Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Kocaeli Başiskele krom tank hurdası ton fiyatları az önce güncellenmiştir.

Başiskele Hurda Alan Firma

Zamak hurdası, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alan Başiskele hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Kocaeli Başiskele ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda çelik almak için kapınıza geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız.

Başiskele kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Hurda malzemeleri çok zaman harcamadan satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu yüzden metallerin fiyatının düşmesine sebep olur. Yüksek tonajlı alüminyum, hurda kablo, hurda bakır, hurda kurşun,çinko, hurda sarı ve inşaat demiri satanlara özel fiyatlar uygulamaktayız. Başiskele hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Başiskele Sac Hurda Alımı

Sac hurdası alıyoruz. Başiskele Kocaeli çevresinin tamamında hurda levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek nedeni ile arayabilirsiniz. Kiler çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Elimizde yeni üründen farksız 2. el trapez sac hurda vardır.

Başiskele Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Başiskele içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Başiskele bakır hurda fiyat listesi için bizi arayınız. Bu yazdıda yayımlanmış olan Başiskele bakır kg fiyatını whatsapp grubuna bedelsiz yolluyoruz. Kocaeli Başiskele bakır hurda alan yerler arasındayız.

Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Başiskele hurdacı numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Başiskele Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her çeşit alüminyum hurda alımı yapılır. Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Kocaeli Başiskele hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda Başiskele hurdacısıyız. Sayfamızda yer alan Kocaeli Başiskele alüminyum hurdası kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Başiskele bölgesinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde daha hızlı profesyonelleşiyoruz.

Başiskele Kurşun Hurda Alanlar

Hurda kurşun oluk, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu
, Cami kubbe kurşunu alıyoruz. Başiskele kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Kocaeli Başiskele hurda kurşun fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madendir. Kurşun cevheri mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alanlar hurda kurşun hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız.

Başiskele Kablo Hurda Alım Satımı

Geniş bilgi için kablo alan hurdacı içeriğe bir göz atın. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz.

İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Kocaeli Başiskele fare yemez kablo fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Başiskele hurdacı firmayız. . Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablo alımında en güncel fiyatları biz veriyoruz.

Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satarak para kazanmayı arzulayanlar bize ulaşın. Başiskele hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz.

Bulunduğu yerden hurda enya kablolar, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları alıyoruz. Kocaeli Başiskele hurdacı firması olarak her türlü antigron kablo hurdası, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız. Kullanıldığı biçimlere göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Kocaeli Başiskele hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılıyor. Piyasada sıklıkla satılan %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz.

Başiskele Hurda Çinko Alımı

Kocaeli, Başiskele ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizde yayımlanmış olan Kocaeli Başiskele çinko levha fiyat listesi anlık güncelleniyor. Çinko hurda alım satımı paylaşımımıza bir göz gezdirirseniz şahane olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyat listesi istemek için whatsapp hattımıza iletişim kurabilirsiniz.

Başiskele Demir Hurda Alımı

Başiskele ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalesine bir bakmak isteyebilirsiniz. Demir, dünyada çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Buradaki Kocaeli Başiskele 1.sınıf hurda demir ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı linkine tıklayın. Bildiğiniz üzere her nevi pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı için nakit ödeme yapıyoruz. Hurdacı firmamız Başiskele şehrinin her yerinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

Başiskele Hurda Nikel Alanlar

Bu yüzden hurda nikeller alınırken mümkün olduğunca hassasiyetle hareket etmeliyiz. Nikel hurdası zehirlidir. Kocaeli ile Başiskele nikel hurdaları alıyoruz. Bu ilçede turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %99 hurda nikel şablon ve %95 nikel şablon alımında piyasanın üzerinde fiyatlar veriyoruz.

Başiskele Hurda Cam Alımı

Özellikle şeffaf sökülmüş otomobil camları, soda ve gazoz şişesi biçiminde cam hurdaları yüksek miktarda alınıp satılıyor. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvıları tutan organik olmayan katı maddedir. Başiskele ilçesi çevresinde cam hurda alanlar arasındayız.

Başiskele 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde işi bırakan depolardan edindiğimiz Yıkılan öğrenci yurdu benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler satıyoruz. İnşaat alanlarında boya tabancası, inşaat vinci, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur.

Başiskele Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonel şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika söküm işi yapanların dile getirdiği gibi kolay bir iş değildir.

Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde öncü olduk. Öncelikle yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde projenin hazırlanması uygun olacaktır. Başiskele fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Yıllardır binlerce fabrika bozumu ihaleleri gerçekleştirdik.

Başiskele Klima Hurda Alımı

Başiskele bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Başiskele çevresinde en çok alınan hurda malzemeler içerisindedir. 2.el Kombi alan hurdacılar içindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Başiskele Moloz Döküm Yerleri

Başiskele hurdacı Halk Metal tarafından alınan her nevi hurdaların işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Başiskele Belediyesi tarafından önceden planan alanlara naklediliyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozun taşınması itinayla ekiplerimizle yapılıyor.

En Yakın Başiskele Hurdacı Firma

Başiskele hurdacı şirketi olan firmamız ile konumdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Başiskele etrafında hizmet veriyoruz. En yakın Başiskele hurdacı deposu hizmetiyle her cinsten hurda eşya tartmak için yolladığınız konuma geliyoruz. Halk Metal şirketimizle Başiskele genelinde hurda malzeme almaktayız.

Anlık Güncel Başiskele Hurda Fiyatları

Daha doğru sayfamızdaki yeni demir hurdası fiyatları konuya göz atabilirsiniz Kesin hurda kilo fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Başiskele hurdacı firma hurdacılık yaparken kullanılan ton fiyatı hızlı bir şekilde değişkenlik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımlarında borsadan yüksek fiyatla hurda alımı uyguluyoruz.

Başiskele Jeneratör Hurdası Satanlar

Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru firmayız. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için iyi fiyatı sunmaktayız.

Başiskele Plastik Hurda Alanlar

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyatlarla şeffaf naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda pimapen alıyoruz.

Başiskele hurda plastik alan firmalar içinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki Başiskele plastik kg fiyatı daima güncelleniyor Kocaeli ve Başiskele ilçesinin her yerinden plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin fiyatı edinmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır.

7/24 Hizmet Veren Başiskele Hurdacı

Yılların bahşettiği kurumsallaşmalarla sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık altı seneden bu yana hurda alım yapan işletmeye sahibiz. 7/24 hurda alan Başiskele hurdacı olan şirketimiz ile hafta sonu bile iş yerimizdeyiz.

Başiskele Hurda Akü Alım Satımı

Aküler diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolayan enerji deposudur. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Akü hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu sebeple Başiskele hurdacı firmamız gibi işletme içerisinde geri dönüştürme imalathanesi olan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapmaktadır.

Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası denir. Akü hurdası içerdiği kurşun bulunduran suyu sebebi ile oldukça değerlidir.

Başiskele Kullanılmış Cafe Malzemesi Alanlar

Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlık dolabı alıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi kuzine, aspiratör, bakır davlumbaz, evye, küvet, yemek dilendiricileri vb sanayi tipi mutfak aletlerini görmek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurtuma tezgahı satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başiskele Hurda Kumaş Alanlar

Toptan hurda parti kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, atletlik kumaş alım satımında yüksek fiyattan ödeme yapılır. Kocaeli Başiskele ilçesinin tamamında kumaş fire hurdası almaktayız. Parti malı pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için bizi çok geçmeden aramalısınız. Başiskele ilçesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alımlarında yerinize gelmekteyiz. Başiskele kilo ile tartıp kumaş hurda alanlar arasındayız. Sitemizdeki Kocaeli Başiskele hurda kumaş fiyat listesini saat başı yollamaktayız.

Başiskele Hurdacılar Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Başiskele hurdacılar sitesi içerisindeki depomuzun vasıtasıyla hurda malzeme geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sadece bu türlü eşyaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Olması gerektiği gibi temiz bir Kocaeli Başiskele için çok çaba sarfediyoruz.

Başiskele Bina Yıkımı

Yıkımda istenilen tedbir önlemleri Yıkım bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen gibi her türlü hurda eşyayı alıyoruz. Başiskele kentsel dönüşüm sebebi ile yeniden inşa edilecek apartmanların uygun şekilde yapılması sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı ücretsiz yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

Başiskele Hurda Karton Alan Firma

Ederinden fazla kilo fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, gazete hurdası alıyoruz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt alımlarında uyguladığımız extra duyarlılık ile müşterilerimize daha çok miktarda kazanım elde etme avantajı sunuyoruz. Karton hurda almaktayız. Buradaki Başiskele kağıt hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük yollamaktayız Başiskele kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız Halk Metal ile karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt hurda satışı yapabilirsiniz.

Başiskele Hurda Otomobil Alanlar

Tabiki de sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ama otomobil hurdası trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı araba hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, römork, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Başiskele bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Başiskele İkinci El Hurda Raf

Özellikle batan yerler tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, market rafları, orta reyonlar, hurda çelik raflar, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el raf satışı yaıpyoruz. Bu sayfadaki Başiskele 2.el raf fiyat listesini her gün yollamaktayız. Raf hurda alan hurdacı firmalar bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz. Başiskele 2.el hurda raf alımı sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Başiskele İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. 2.el ofis büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası alıyoruz. Başiskele bölgesinde yeni ve 2.el mobilya satabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları adresinizden satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası alımı yapan firmalar başlıklı gönderimizi ziyaret ediniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp