Malatya Hurdacı

Battalgazi Hurdacı

En iyi Battalgazi hurda fiyatları ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetler sunuyoruz. Lider olduğumuz bütün hizmetleri bu alandan öğrenebilirsiniz. Battalgazi etrafında hurda eşyalarınızın resimlerini iletmek sebebiyle dilediğiniz zaman bize görüşmeniz yeterli olacaktır. Çok miktarda hurda malzeme alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Malatya hurdacı firmalar içerisindeyiz.

En hızlı Malatya Battalgazi hurdacı firmasıyız. Türkiye’nin bütün mahallelerinde, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal adıyla hizmet vermeteyiz.

Battalgazi Hurdacıları

Battalgazi mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlığın geleceğini korumaktayız. Battalgazi hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Malatya Battalgazi bölgesinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Malatya şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Battalgazi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Malatya Battalgazi ilçesinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Battalgazi hurdacı firması olarak Malatya ilinin her yerinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yerinize en yakın hurda nakliye çalışanlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her nevi hurda inşaat demiri satmak sebebi ile telefon numaramızı çaldırabilirsiniz.

Battalgazi Hurdacı Numarası

Malatya Battalgazi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Malatya Battalgazi hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak için cep telefonumuzu aramanız gereklidir.

Battalgazi Hurda Kurşun Alan Yerler

Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu söyleniyor. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alımı yaparız. Doğada cevher şeklinde elde edilen kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası ton fiyatı bağlantısına tıklayınız. Malatya ili Battalgazi kurşun hurdası için adresinize geldiğimiz ilçelerden biridir. Burada yayınlanan Malatya Battalgazi çatı minare kurşunu ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz.

Battalgazi Hurda Krom Alan Hurdacı

Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler bölümüne bir bakınmak isteyebilirsiniz. Oldukça sert bir maden olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfada yayımlanan Malatya Battalgazi krom tank hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Battalgazi Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Hurda antimon zamak, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda atık almak için bulunduğu yere gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Battalgazi ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo, hurda alüminyum,toplama demir aldığımızda yukarısında fiyat listeleri veriyoruz. Battalgazi hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Battalgazi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası su iletemas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin kıymetini düşürmektedir.

Battalgazi Çinko Hurda Alan Yerler

Battalgazi ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Battalgazi nikel hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar bölümünü gezmek bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilo fiyatı için arayabilirsiniz.

Battalgazi Bakır Hurda Alan Yerler

Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alanlar içerisindeyiz. Battalgazi hurda bakır fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayın. Antikron kırma granür bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Battalgazi içinde hurda bakır almaktayız. Sayfamızdaki Malatya Battalgazi bakır fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Malatya Battalgazi hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Battalgazi hurdacı telefon numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgi var.

Battalgazi Demir Hurda Alımı

Hurdacı firmamız Battalgazi şehrinin tamamında hurda demir alımı yapıyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı yazımızı incelerseniz mükemmel olacaktır. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı istemek sebebiyle şimdi arayın. Demir hurdası alan hurdacı firma gönderimizi ziyaret edebilirsiniz. Battalgazi etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Demir, Battalgazi genelinde bol miktarda satılan metaller içinde yer alır. Sitemizdeki Battalgazi 1.sınıf hurda demir ton fiyatı güncellenmiştir.

Battalgazi Kablo Hurda Alanlar

Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından pahalı fiyatlar sunuyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler bizi arayabilir. Çünkü Halk Metal şirketimizle sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Bunlardan başka çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Malatya Battalgazi hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alımı yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne göre ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Malatya Battalgazi kablo ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

Hurda kablolar telindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alan yerler için önem arz eder. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Ayrıca tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında anlık fiyat listesini gönderiyoruz. Battalgazi hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz.

Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Battalgazi hurdacı arayanlar için buradayız. Malatya Battalgazi ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Malatya Battalgazi bölgesinde sıklıkla toplanan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini kapınızda ödüyoruz.

Sayfamızda bulunan kablo alan hurdacı yazıya bir göz atın. Her yerden hurda enya kablolar, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız.

Battalgazi Sac Hurdası Alan Yerler

Depomuzda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Battalgazi çevresinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, ton fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Battalgazi Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Battalgazi ilçesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Aslında sarı hurdası isminde hurda türü bulunmamaktadır. Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda denmektedir. Bu neden ile Battalgazi sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz.

Sayfamızdaki Battalgazi sarı pirinç ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Kesin sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan hurdacı içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri vardır. Halk Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş alımıyla iştigal ediyor.

Malatya Battalgazi hurdacı depomuz her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Herkesin öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Battalgazi Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı almak için aramanızı istiyoruz. Battalgazi ilçesinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken tartımları sizinle yapmaktayız. Bu sayfadaki Battalgazi hurda alüminyum fiyatları güncelliğini korumaktadır. Malatya Battalgazi alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Hurda satanların sayesinde her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Bize verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler.

Battalgazi 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden aldığımız Müteahhitlerce kısa zaman diliminde kullanılmış yük asansörü, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılan ev binalarından ayırılan sıfır gibi 2. el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı satan firmalar içerisindeyiz.

Battalgazi Akü Hurda Alımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alanlar gönderisine bir göz atabilirsiniz. Bu sebeple iş yerimiz benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar içindedir. Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından hurdacılar için oldukça değerlidir. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolanan enerji deposudur. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı sebebi ile kullanılıyor.

Battalgazi Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım işi yapanların dediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Malatya Battalgazi fabrika söküm işi uzun yılların tecrübesine sahibiz. Uzun süredir çok sayıda fabrika sökümü ihalesi gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde lider olduk. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan tesisin etraflıca incelenerek uygun araçların ayarlanması doğru bir çalışma olur.

Battalgazi Cam Hurdası Alımı

Çağımızda şeffaf sökülmüş araç camları, meyve suyu şişesi çeşitlerinde cam hurda çok miktarda alınıyor. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvıları tutan amorf ve organik olmayan sert malzemelerin adıdır. Battalgazi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz.

Battalgazi Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Battalgazi hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım depomuz sayesinde sektöre hizmet veriyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Çocuklarımıza yaşanılır bir şehir oluşturmak için sürekli çalışıyoruz.

Battalgazi Hurda Araç Alan Hurdacı

Battalgazi hizmet ediyoruz. Fırsat buldukça Battalgazi bölgesinde otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Ama hurda araba evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araba hurdası, römork, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri
, motor hurdası ve benzeri hurdanıza fiyat sormak için arayabilirsiniz.

Battalgazi 2.el Hurda Raf

Özellikle yenilen işyerleri tarafından satılan teşhir rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, market rafları içinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el raf satışı yaıpyoruz. Hurda depo rafı alım satımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Burada paylaşılan Battalgazi 2.el market rafı fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Hurda raf ton fiyatı yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Battalgazi 2.el raf hurdası alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Battalgazi Nikel Hurdası Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. Özellikle nikel turbo, %95 ile %99 şablon nikel hurdası, anot hurda nikel alımında en doğru fiyatı veriyoruz. Battalgazi hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp, satılırken oldukça özen ile çalıŞmalıyız.

Battalgazi Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yıkılacak apartmanların istenildiği biçimde inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vs. tüm hurda eşyayı değerinde satın alıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken önem verilen tüm önlemler

Battalgazi Plastik Hurda Alan En Yakın Firma

Battalgazi plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden ön planda olan Battalgazi hurdacısıyız. Bu sayfadaki Malatya Battalgazi hurda plastik ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız Malatya ile Battalgazi ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Avantajlı fiyata pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak, hurda poşet, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon alımı ile ilgileniyoruz.

Battalgazi Karton Hurdası Alım Satımı

Bölgenin her yerinde hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla sizlere çok daha fazla kazanç elde etme şansı veriyoruz. Battalgazi kağıt hurdası alanlar içerisindeki iş yerimiz hizmetleri ile ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt bardak alıyoruz. Battalgazi kağıt hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Malatya Battalgazi karton hurda fiyatlarını telegram grubu üyelerine saat başı ulaştırılmaktadır

Battalgazi 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak sebebi ile telefon numaralarımıarayabilirsiniz. Uygun fiyatlara yeni gibi, ikinci el ev eşyaları satabilirsiniz. Kısa süreliğine kullandığınız 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki koltuklarınız dilediğiniz konuma gelerek alıyoruz. Eski busdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat uyguluyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinesi hurdası alanlar konulu yazıyı ziyaret ediniz Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, bilgisayar masası, personel koltukları satacaklara peşin para ödemeler yapmaktayız.

Battalgazi 2.el Mutfak Ekipmanı Alan En Yakın Hurdacı

Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak kurulama makinesi, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle iletişime geçebilir. İyi kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alınır. Sanayi tipi retoran mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Elimizde bulunan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restorant tipi 4 gözlü ocak, salata ve meze reyonları, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, dilendirici küveti, lokanta tipi aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemek için sizi depomuza davet ediyoruz.

Battalgazi Hurda Kumaş Alan Yerler

Sitemizdeki Malatya Battalgazi hurda kumaş fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün gönderilmektedir. Spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme satmak amacıyla bizi şimdi arayın. Malatya Battalgazi bölgesinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, viskon kumaş, şifon kumaş, jesica kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında adresinize araç göndermekteyiz. Battalgazi kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Kiloyla hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş alım satımında nakit parayla ödeme yapıyoruz.

En Yakın Battalgazi Hurdacı Telefon Numarası

Battalgazi en yakın hurdacı firması hizmetiyle her tür hurda malzeme tartımı yapmak için adresinize tecrübeli ekip yolluyoruz. Battalgazi hurdacı firma içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile kapınızdan hurda malzeme alım hizmetimiz var. Halk Metal şirketimizle Battalgazi ilçesinde her türde hurda malzeme alırız. Haliyle size en yakın hurda alan yerler Battalgazi ilçesinin her sokağında servis veriyoruz.

Battalgazi Jeneratör Hurda Alanlar

Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan şirketler içindeyiz. 2. el jeneratör satanlar arasında en iyi yerlerdeniz.

Battalgazi Güncel Hurda Fiyatları

Battalgazi hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları an be an değişmekte. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarlı hurda ticaretinde kilo fiyatından yüksek ton fiyatı uyguluyoruz. Kesin fiyatlara ulaşabilmek amacıyla bizi arayabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Battalgazi Hurdacı Firması

7/24 açık Battalgazi hurdacı olarak zamana takılmadan hurda alıyoruz. Sizlerin kazandırdığı deneyim ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına 23 senedir hurda alımı yapmaktayız.

Battalgazi Klima Hurda Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Battalgazi bölgesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Hurda kombi alan hurdacı fimayız. Battalgazi ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir.

Battalgazi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Battalgazi Belediyesi’nce belirlenen araziye taşınır. Fabrika yıkımından sonra anlaşmaya göre bina molozlarının taşınması itina ile araçlarımızla yapılıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp