Avrupa Yakası HurdacıBeylikdüzü Hurdacı

Sahil Hurdacı Hurda Alımı

Beylikdüzü Sahil mahallesi hurdacı firma olarak Sahil mahallesi etrafında hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Beylikdüzü Sahil mahallesinde temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda eşyalar alımlarında nakit ödemeler yapmaktayız Sahil mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz Şu anda Beylikdüzü depoları arasındayız. Lakin Sahil mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Sahil mahallesi hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Her türlü hurda alıyoruz. Anlık Beylikdüzü Sahil hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü mahallesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz

Halk Metal firmamızla İstanbul Beylikdüzü Sahil mahallesi yakınlarında hizmet veriyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımında piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı olarak Sahil mahallesinin tümünde hizmet ediyoruz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız beğenilerinizi toplamaya devam ediyor. Sahil mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız.

Sahil Mahallesi Hurdacıları

Sahil mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizin ve bizim faydasına çalışıyoruz. Sahil hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Beylikdüzü Sahil merkezinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sahil mahallesi çevresinde hurda eşya alanlar içindeyiz. İstanbul merkezinin sempatik mahallesi Sahil ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Sahil etrafında değil, tüm mahallelerde hizmet vermekteyiz. İstanbul Beylikdüzü hurdacısı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü bakır hurdası satışı amacıyla telefonlarımızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

Yurdumuzda yıllık yirmi dört milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Çöpe atılmış olan malzemelerin yüzde 43’ünü kağıt hurdaları, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, %12’sini cam hurdası, yüzde 4’ünü metal hurdalar gibi malzemelerden oluşuyor. Aksi gibi, bu kıymetli atıkların %82’si dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Boşa giden malzemeler yurdumuzun senede 1.55 milyar ₺ zararına neden oluyor. Hurdacı firmalar çöpe giden bu paranın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmek amacı ile çalışıyoruz.

Sahil Hurdacı Telefon Numarası

Sahil hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. İstanbul Beylikdüzü Sahil mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satarak nakit para kazanabilirsiniz. Dolayısıyla hurda satmak amacı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Sahil Sarı Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alımında piyasaya hakim konumdadır. Sahil hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Ayrıca hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Sahil genelinde sarı pirinç hurda alıyoruz.

Daha kesin sayfamızda bulunan pirinç sarı alan hurdacılar içeriğe göz atabilirsiniz. Haliyle Sahil sarı pirinç hurda alan yerler içerisindeyiz. Aslını söylemek gerekirse hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğu için sarı hurda deniliyor.

Sahil Hurda Alan Hurdacılar

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Sahil mahallesi yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi geç kalmadan nakite çevirin. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle malzemenin kıymetini düşürmektedir.

Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda kablo alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

İstanbul Beylikdüzü Sahil mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda malzeme alıyor. Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır, kablo, hurda alüminyum,hurda demir ve sarı hurdası alımında İstanbul Beylikdüzü Sahil piyasasından yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Sahil hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle ön plana çıkıyoruz.

Sahil Hurda Kablo Alımı

Kablo hurdası içerisindeki bakır teller nedeni ile hurdacılar için önemlidir. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken ederinden daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Sahil Mahallesi mahallesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımında liderlik ediyoruz. İstanbul Beylikdüzü Sahil etrafında çoğunlukla toplanlanan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini yerinde ödüyoruz. Sayfamızdaki Beylikdüzü hurda kablo içeriğe göz atın.

Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki İstanbul Beylikdüzü Sahil hurda bakır kablo ton fiyatları bugün güncellenmiştir. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz.

Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sahil hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet veriyoruz. . Lakin hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. İstanbul Beylikdüzü Sahil Mahallesi kablo hurdası alanlar içindeyiz. Sahil hurdacısı Halk Metal genellikle hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablolar alım satımı yapmaktayız.

Sahil Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızda yayımlanan Sahil çinko hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alan yerler paylaşımına bir göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. İstanbul, Beylikdüzü Sahil mahallesi yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda alanlar hurda çinko hakkında bilgi almak amacı ile içeriğinin linkine tıklayın.

Sahil Sac Hurdası Alım Satımı

Hali hazırda her boyutta 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. İstanbul Avrupa Sahil Beylikdüzü çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı öğrenmek amacıyla. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Sac hurda alıyoruz.

Sahil Kurşun Hurda Alım Satımı

Cami kurşunu, Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler arasında olduğu düşünülüyor. İstanbul Beylikdüzü Sahil kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız yerler içerisindedir. Sayfamızdaki Sahil hurda kurşun ton fiyatı güncellendi. Cevher halindeki kurşun mavimsi renktedir.

Sahil Krom Hurda Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı gönderisini ziyaret etmek iyi gelir. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alanlar hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın.

Yapısı itibari ile çok sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Sahil Hurda Bakır Alan Hurdacı

Bu sayfadaki İstanbul Beylikdüzü Sahil yanık bakır hurdası kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. İstanbul Beylikdüzü Sahil bakır hurda alan yerler içindeyiz. Sahil bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Sahil genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Sahil hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır alan hurdacılar yazımızda daha geniş bilgi var.

Sahil Alüminyum Hurda Alımı

Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Beylikdüzü Sahil alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. . Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Sizin sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Sahil mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını müşteriyle birlikte yapmaktayız. Bununla birlikte alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu satışı yapmak için arayın. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz.

Sahil Mahallesinde Demir Hurda Alımı

Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alırız. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla alım satımı yapılan metaller içindedir. Burada yayımlanmış olan Sahil extra demir hurda kg fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz göndermekteyiz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı istemek sebebiyle bize ulaşın. Demir hurdası alan yerler gönderisini okursanız şahane bir şey yapacaksınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alımı demir hurdası konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Sahil etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Hurdacı firmamız Sahil mahalle genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

Sahil Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Sahil kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek dükkanların tekrar inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini yapıyoruz. Tıpkı fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım hurdası bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda gerekli tedbir önlemleri Yıkım bitiminde çıkma parkeler, sökülen hurda çelik kapı, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz.

Sahil Mahallesi Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Her türde çalışır durumda 2.el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacıyız.

Sahil Araba Hurdası Alan Yerler

Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Sahil mahallesi bölgesinde araç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan vergiden düşmüş araç hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri vb hurda zirai aletler
, hurda vagon, hurda motor . Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Sahil İkinci El Eşya

Ederinden fiyatlarla kullanılmış, 2.el ev eşyaları satın alabilirsiniz. Sıfır gibi ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla işletmemizle irtibata geçebilirsiniz. Kısa bir zaman 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki oturma gruplarınızı yerinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi gönderilmiş olan içeriği ziyaret ediniz İkinci el öğrenci koltuğu, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satın almak amaçlı olarak telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Sahil Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Sahil hurdacılar sitesi içinde bulunan hurdacı dükkânımızın vasıtasıyla hurdacılık işi yapıyoruz. Sahil halkına daha yaşanır bir İstanbul Beylikdüzü ve olması gerektiği gibi temiz Sahil bırakmak için yılmadan çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her tür hurdaları alıyoruz. Sadece bu cins hurdalarınızı alıyor değiliz.

Sahil Plastik Hurda Alanlar

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir. Sahil hurda plastik alanlar içinden öne geçmeyi başaran Sahil hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İstanbul Beylikdüzü Sahil hurda naylon kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır.

İstanbul il Sahil mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda fiyatı edinmek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyata hurda pet şişe, market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz.

Sahil Akü Hurdası Alan Firma

Aküler başka deyişle batarya bir nevi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü hurda fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri fabrika içinde geri dönüştürme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alanlar arasındadır. Atıl aküler içerisindeki kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı nedeniyle kullanılmaktadır. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Beylikdüzü Akü hurdası alanlar yazısına bir göz bakarsanız pişman olmayacaksınız.

Sahil Hurda Cam Alan Firma

Genelde renkli kırılmış otomobil camları, şişesi cinslerde hurda camlar bulunabilmekte. İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü Sahil mahallesinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Genelde renkli kırılmış otomobil camları, şişesi cinslerde hurda camlar bulunabilmekte.

Sahil Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Sahil mahallesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. İkinci el kombi alan yerler arasındayız. Sahil mahallesi etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun.

Sahil Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Sahil hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan her nevi hurdanın bize ait alana yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozun taşıma işleri güvenlikle yapılır. Yıkım molozları Beylikdüzü Belediyesi’nce bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor.

Sahil Nikel Hurdası Alan Yerler

İstanbul Beylikdüzü Sahil çevresinde %95 – 99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurdası, hurda turbo nikel alımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken çok hassasiyet ile hareket edilmelidir. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirli metaller içindedir. Sahil mahallesi nikel hurda alımı yapıyoruz.

Sahil Hurda Karton Alım Satımı

Sahil hurda karton aldığımız yerler arasında yer almaktadır. Sitemizde paylaşılmış olan Sahil hurda kağıt, karton fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz İlçede kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında uyguladığımız extra titizlik sayesinde müşterilerimize değerinden daha fazla miktarda kazanç etme olanağı iletiyoruz. Sahil hurda kağıt alanlar içindeki firmamız sunduğu hizmetlerle kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası kilo fiyatı edinebilirsiniz. derinden çok fiyata bristol hurda, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Sahil Hurdacı Firma

Bu sürenin kazandırdığı güven aracılığı ile alet sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Sahil mahallesinde hurdacı firması şirketimiz vasıtasıyla günün her saatinde hurdacılık sektöründe hizmet etmekteyiz. İki bin dokuz yılından bugünlere dek hurda alım satımında müşterilere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Sahil 2.el Raf Satanlar

Sayfamızdaki Sahil hurda raf kilo fiyatını abonelerimize her gün göndermekteyiz. Raf hurda alımı paylaşımını şahane olur. Hurda raf Sahil alımı amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alım satımı hurda raf konusunda bilgi almak amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız. Özellikle raflarını yenileyen mağazalardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından personelimizce seçilen sıfır gibi 2.el raf hurdası satıyoruz.

En Yakın Sahil Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurdacılık olarak Sahil bölgesinde her nevi hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Sahil hurdacıları içerisinde olan firmamızla konumdan hurda almaya başladık. En yakın Sahil mahallesi hurdacı firma olarak her türlü hurda metal alımında dilediğiniz yere tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz. Dolayısı ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Sahil mahallesinde servis ediyoruz.

Anlık Sahil Hurda Fiyatları

Sahil hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları her an değişkenlik göstermektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasasından daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Güncel bilgiye erişmek nedeni ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Hurda fiyatları içerikli konuya bir göz atabilirsiniz

Sahil Hurda Kumaş Alan Firmalar

Defolu kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Spota düşmüş dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alımlarında nakit para ödeme yapmaktayız. Parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Sahil hurda kumaş fiyat listesini telegram hattımızda her hafta paylaşıyoruz. Sahil kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Sahil etrafında süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımında adresinize geliriz.

Sahil 2.el Cafe Ekipmanı Alımı

Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Temiz durumda sanayi tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, krom yemek dilendiricileri, endüstriyel ocak ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz.

Sahil 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörü, alçı mikseri, harç karıştırma mikseri 2.el seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış depo binalarından sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batan satıcılardan satın almış olduğumuz

Sahil Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapılır

Güvenli şekilde fabrikaların söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Sahil mahallesi fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Böylelikle Beylikdüzü fabrika yıkımı gerçekleştiren hurdacılar arasında meşhur olduk. Sektörde onlarca fabrika bozum ihalesi tamamladık. Etrafta söylendiği gibi kolay olmamıştır. İşe başlamadan sökümü teklif edilen imalathanenin detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp