Avrupa Yakası HurdacıBeyoğlu Hurdacı

Sütlüce Hurdacı Firması

Beyoğlu Sütlüce mahallesi hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Sütlüce mahallesinde hurdacı firmasıyız. Sütlüce hurdacı olarak her türde hurda malzemenizi alıyoruz

Halk Metal ismiyle İstanbul Avrupa Beyoğlu Sütlüce mahallesinin tamamında hizmet veriyoruz. Şu an İstanbul Beyoğlu firmasıyız. Ancak Beyoğlu Sütlüce mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Beyoğlu Sütlüce mahallesinin her yerinde hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyası alım satımında nakit ödeme yapıyoruz

İstanbul Beyoğlu Sütlüce hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Günlük Beyoğlu Sütlüce hurda fiyatları ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. İstanbul çevresinde sürekli yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz

Her nevi hurda alımında profesyoneliz. Tonajlı hurda eşya ticaretinde yüksek fiyat teklifler veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm firması olan Halk Metal avantajlı devam ediyor.

Beyoğlu Sütlüce Hurdacısı

Sütlüce genelinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlığın faydasına çalışıyoruz. Sütlüce hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Sütlüce bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sütlüce mahallesinde ve Beyoğlu merkezinde hurda alan firmalar arasındayız. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Sütlüce daimi hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Yalnızca İstanbul Beyoğlu Sütlüce mahallesinde değil, her mahallede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Beyoğlu hurdacısı olarak Avrupa yakasında her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak her yıl gelişmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak nedeniyle firmamızı tuşlamalısınız.

Ülkemizde 1 yılda yüz bin ton tıbbi atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Bu atıl malzemenin yüzde dört civarını metal hurdalar, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde on ikisini hurda cam türevleri, %43’ünü hurda kağıtlar gibi malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların 4/5 dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Bu atıklar bir yılda yurdumuzu 1.55 milyar Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Halk Metal benzeri geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu paranın mümkün olduğu kadarını ülke bütçesine kazandırmaya çalışıyoruz.

Sütlüce Hurdacı Numarası

Sütlüce Mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. İstanbul Beyoğlu Sütlüce hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi sormak amacıyla sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın.

Sütlüce Mahallesinde Bakır Hurdası Alan Firmalar

Sütlüce Mahallesinde hurda bakır fiyatları için firmamızı arayın. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz.

Bakır alan Sütlüce hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Sütlüce bölgesinde bakır hurda almaktayız.

Bu sayfadaki Sütlüce soyma bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle anlık bir biçimde paylaşıyoruz. İstanbul Beyoğlu Sütlüce hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan hurdacı konumuzda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sütlüce Mahallesinde Demir Hurdası Alımı

Demir hurdası, yer kabuğunda en çok çıkarılan metaller arasındadır. Sayfamızda bulunan Sütlüce hurda demir kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Sütlüce ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Anlık hurda demir fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfamızı okumak isteyebilirsiniz. Hurdacı firmamız Sütlüce bölgesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her türden demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Beyoğlu Demir hurda alanlar yazısını ziyaret etmek iyi gelecektir.

Sütlüce Mahallesi Alüminyum Hurdası Alımı

Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Hurda satanların yardımıyla durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Daha detaylı alüminyum alan hurdacılar makaleyi okuyabilirsiniz. Beyoğlu Sütlüce alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Sütlüce mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil alımı için tartımları sizinle yapmaktayız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz.

Sütlüce Kurşun Hurda Alımı

Minare kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun fiyatıfiyatları öğrenmek nedeniyle sitemizdeki mobil hatlarımızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. İstanbul Beyoğlu ve Sütlüce kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizde yayınlanmış olan Sütlüce kurşun hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Doğada cevher şeklinde elde edilen metal kurşun gümüşe yakın mavi renkli şekliyle bilinir.

Sütlüce Mahallesinde Sac Hurda Alanlar

Sac hurda alanlar içindeyiz. Depomuzda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası var. İstanbul Avrupa Sütlüce Beyoğlu mahallesinde sac levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, bizi tercih edip çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Sütlüce Hurda Krom Alanlar

Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan hurdacı yazısına mutlaka göz atın. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Krom hurda alımı paylaşımını incelemelisiniz.

Sütlüce Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

Beyoğlu Sütlüce mahallesi çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası ton fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Bu sayfadaki Sütlüce hurda çinko ton fiyatını abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar gönderimizi ziyaret ederseniz harika olur. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz.

Sütlüce Kablo Hurda Alım Satımı

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, hurda fare yemez satanlar bizi arayabilir. Çünkü Halk Metal firmamız ile sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. İstanbul Beyoğlu Sütlüce hurdacısı Halk Metal genellikle antigron kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları ticareti yapıyoruz.

Bir de hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Sütlüce mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. . İçerisindeki tellerin madenine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Sütlüce bakır kablo kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir. İstanbul Beyoğlu Sütlüce Mahallesinde bölgesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz.

Adresten hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Kablo alan hurdacı içeriğiyle yazılmış metini ziyaret edin. Lakin tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında piyasasının üstünde fiyatları gönderiyoruz. Piyasada kolayca ticareti yapılan 30% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurdacılar için önem arz eder.

İstanbul Beyoğlu Sütlüce mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden fazla teklifler veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Sütlüce Hurda Sarı Alan Yerler

Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Sütlüce mahallesinin her yerinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Doğruyu demek lazım ise sarı hurdası diye hurda cinsi varolmamıştır. Sütlüce hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır.

Daha kesin sayfamızdaki hurda pirinç sarı içeriği okuyabilirsiniz. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Haliyle Sütlüce sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Sütlüce Hurda Alanlar

Hurda kağıt almak üzere evinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Sütlüce geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü hurda alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Sütlüce mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler içindedir. Zarar etmemek için hurda malzemeleri hemen satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece metalin piyasa kıymetini düşürüyor. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı prensip edindik. Yüksek tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, alüminyum hurdası, sarı hurda, çinko, demir hurda, hurda kurşun alımında değerinden daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Sütlüce hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Sütlüce Fabrika Söküm Yıkım İşleri

İstanbul Beyoğlu Sütlüce fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Güvenilir bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylı bir biçimde gezilmesi gerekmektedir. Hurdacıların dediği şekilde kolay bir iş sayılmaz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde öncü yerdeyiz. Uzun zamandır binlerce fabrika bozumu ihalesi tamamladık.

Sütlüce Hurda Plastik Alan Firma

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir. İstanbul ile Sütlüce mahallesinin her yerinden jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. İyi fiyatla hurda mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı için adresinize gelmekteyiz.

Sütlüce plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Buradaki Sütlüce plastik kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Sütlüce Klima Hurda Alım Satımı

Klima hurdası Sütlüce mahallesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurdalar içindedir. Sütlüce çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Sütlüce Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Beyoğlu Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce belirlenen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda anlaşmaya göre molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

Sütlüce Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile hurda nikeller alındığında elden geldiğince özen ile çalışılmalıdır. İstanbul Beyoğlu Sütlüce mahallesi nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirli hurdalar içerisindedir. İlçe genelinde %95 şablo nikel hurdası , %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alımında borsasının üzerinde fiyatlar sunuyoruz.

Sütlüce Mahallesinde Hurda Akü Alanlar

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü diyoruz. Akü hurda alımı sayfamıza göz atmalısınız. Akü hurda alımı makalemize bakmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Akü diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Akü içindeki kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Arabalarda elektrik ihtiyaçlarında bulunabiliyor.

Sütlüce 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte işi bırakan nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılmış elbiseci binalarından alınan hala kullanılabilir 2. el pimapenler, mutfak dolapları, kapı alıyoruz. İnşatlarda alçı sıva makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Sütlüce İkinci El Jeneratör Alanlar

Her voltajda az kullanılmış 2.el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

Anlık Güncel Sütlüce Hurda Fiyatları

Sayfamızdakihurda sarı fiyatları metne bir göz gezdirebilirsiniz Sütlüce Mahallesi hurdacı firmalar içinde hurdacılık yaparken uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında hızlı bir şekilde güncellenmektedir. En doğru fiyata erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken öteki Sütlüce hurdacılardan daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz.

Sütlüce Mahallesi 2.el Ev Eşyası

İstanbul Beyoğlu Sütlüce çevresinin tamamında sıfır ve 2.el yemek odası takımı alabilirsiniz. Temiz ofis büro mobilyası, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları satıyoruz. Titizlik ile kullanılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi kapınızdan satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası alan hurdacılar başlıklı yazımızı incelemelisiniz Her çeşit ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart fiyatları sormak sebebiyle firmamıza ait telefon numarasınıarayabilirsiniz.

Sütlüce Mahallesi Hurdacı Sitesi

Sütlüce hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimizle atıl hurda eşya geri dönüşüm işleriyle sektörel anlamda öncülük etmekteyiz. Sırf bu hurdanızın alımını gerçekleştirmiyoruz. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Şimdikinden daha yaşanılır bir İstanbul Beyoğlu Sütlüce için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

En Yakın Sütlüce Hurdacı Telefonu

Sütlüce hurdacı firma içinde çalışmakta olan personelimizle yerinizden hurda malzeme alım ve satım hizmeti vermeye başladık. Halk Metal hurda alım firması olarak Sütlüce mahallesinin her yerinde hurda malzeme alırız. En yakın Sütlüce hurdacı deposu olarak hurda alırken yolladığınız konuma araçlarımızı yolluyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Sütlüce çevresinde servisler veriyoruz.

Sütlüce 2.el Raf Fiyatları

Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Sütlüce hurda raf kilo fiyatı daima güncellenmektedir. Raf hurda fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Sütlüce satmak amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan pastahaneler tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, orta reyonlar, hurda market rafı, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el raf satan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda depo rafı işleri liderlik ettiğimiz alanlardandır. Raf hurdası alanlar gönderisini ziyaret etmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Sütlüce Karton Hurda Alım Satımı

Hurda kağıt, karton alım satımı için yerinize geliyoruz. Bu sayfadaki Sütlüce hurda kağıt ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük göndermekteyiz Piyasanın üstünde fiyata bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası alıyoruz. Bölgede renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen ile size daha çok miktarda kazanç etme avantajı sunuyoruz. Sütlüce kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki şirketimiz yardımıyla toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz.

Sütlüce Kumaş Alımı

Yüksek tonajlı hurda çamaşır kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş için peşin ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş firesi alıyoruz. Kilosuyla hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş, spot kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Beyoğlu Sütlüce mahallesi bölgesinde gömleklik kumaş,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yolladığınız yere gelmekteyiz. İstanbul Beyoğlu Sütlüce kilo ile kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Sitemizde paylaşılan İstanbul Beyoğlu Sütlüce kumaş hurdası kilo fiyatı güncellendi.

Sütlüce 2. El Lokanta Malzemesi Alan Firma

İş görecek durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alınır. İkinci el sanayi tipi lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri almaktayız. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, küvet, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, restorant tipi 3 gözlü ocak vs endüstriyel otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz için sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

Sütlüce Araç Hurdası Alanlar

Pek tabi sizlere hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Sütlüce mahallesinde geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Sütlüce yakınlarında hurda araç alım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri
, motor hurdası . Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Sütlüce Hurda Cam Alan Hurdacılar

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu Sütlüce çevresinde hurda cam alanlar arasındayız. Cam saydam ya da yarısaydam genelde sert yapıdaki sıvı tutan amorf sert bir malzemedir. Özellikle renkli otomobil camı, meyve suyu şişesi türde cam hurda çeşitleri bulunabilmekte.

Sütlüce Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken ev ve işyerlerinin tekrar inşa edilmesi sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, sökülmüş çelik kapı hurdaları, pimapen hurdası gibi tüm hurda eşyayı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Yıkımlarda gerekli iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Çok önce fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz.

7/24 Açık Sütlüce Hurdacı Firma

Sizlerin bahşettiği tecrübelerle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. Nerdeyse dokuz yıldan beri hurda hurda alım satımı yapıyoruz. 7/24 hurda alan Sütlüce mahallesi hurdacı firması olarak gece gündüz açığız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp