İzmir Hurdacı

Buca Hurdacı

En hızlı Buca hurdacı firma olarak hurda eşyalarınızı kapınızdan almak için adresinizegeliriz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamızla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Türkiyemiz’in aradığınız tarafında, hurda alıyoruz. En iyi Buca hurda fiyat listeleriyle malzemelerinizi almaktayız. Eşsiz hizmetlerimizi sunmaktayız. Tüm çalışmalarımıze buradan ulaşabilirsiniz. Yüksek miktarlı hurda alımlarına özel yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İzmir hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Buca meydanında çevresinde hurda eşyalarınızın fotoğraflarını yollamak amacıyla çağrı merkezimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Buca Hurdacıları

Buca hurdacısı olarak İzmir ilçelerinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için yerinize en yakın bölgede bulunen hurda nakliye araçlarımızı yönlendiriyoruz. Buca genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri eriterek vatandaşlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satmak amacı ile hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Buca hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Buca merkezinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İzmir merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Buca sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Yalnızca Buca ilçe merkezinde değil, bütün şehirlerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Buca Hurdacı Numarası

Buca her tür hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Bu yüzden hurda fiyat listesi talep etmek üzere telefon numaramızı aramanız yeterlidir. İzmir Buca hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Buca Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

Buca ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında tartımları profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. İzmir Buca alüminyum hurda alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Her çeşit alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda ticareti amacıyla arayın. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, hurda alüminyum jant alan hurdacı firmasıyız. Burada yer alan Buca alüminyum hurda kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Buca Demir Hurdası Alımı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı linkine tıklayın. Demir hurdası, Buca ilçesinde çokça bulunan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Buca hurda demir fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Anlık demir hurda fiyatları istemek amacı ile Buca hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bağlantısına tıklayınız. Hurdacı firmamız Buca bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Buca ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Unutmayın ki her cins demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alımı yapılır.

Buca Kablo Hurda Alımı

Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları ticareti için telefon edebilirsiniz. Buca çevresinde sıklıkla edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları alımında değerini yerinde ödüyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Buca hurdacı firmayız. İçindeki telin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Buca kablo fiyat listesini bip hattımızda her hafta paylaşıyoruz. İzmir Buca hurdacısı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her çeşit antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır.

Çünkü sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Lakin tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo alımı yaparken en doğru fiyatı veriyoruz.

İzmir Buca hurdacısı olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Daha geniş bilgi almak amacıyla kablo hurda alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz. Buca hurda kablo almaktayız. Genel olarak alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Buca Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alanlar arasındayız. Buca ilçesinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek sebebi ile. Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunuyor.

Buca Hurda Alan Firma

Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. İzmir Buca ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her tür hurda atık alım hizmeti veriyor. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Buca yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin pazardaki fiyatının inmesine neden olur. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımlarına özel yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Buca hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Buca Krom Hurda Alımı

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Buca krom fiyatlarını isteyenlere bedelsiz gönderiyoruz. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımıyla ilgileniyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı yazısına mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımıyla ilgileniyoruz.

Buca Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Çatı söküm kurşunu sökümü yapıyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Buca kurşun hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Buradaki İzmir Buca kurşun hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş rengiyle bilinir. Hurda kurşun alan yerler bağlantısına tıklayın.

Buca Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz araiş almaktadır. Buca genelinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden Buca sarı pirinç hurda ticareti yapanlardanız. Sayfamızda yayımlanan İzmir Buca pirinç sarı ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Daha doğru bilgi amacıyla pirinç sarı alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz.

Aslında hurda sarı adıyla bir hurda yoktur. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi hurda sarı çeşitleri vardır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. İzmir Buca hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Buca Çinko Hurdası Alanlar

Buca, İzmir ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki İzmir Buca nikel hurdası kilo fiyatını whatsapp grumuzdakilere bedelsiz yolluyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma konusunda bilgi almak için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Buca Bakır Hurda Alım Satımı

Sayfamızda bulunan İzmir Buca bakır ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. İzmir Buca bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Buca bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Buca bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Buca hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Buca 2.el Ev Eşyası

Temiz kullandığınız ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi adresinizden yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alanlar konulu makaleye ulaşınız İzmir Buca ve çevresinde yeni ve 2. el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz. Her çeşit 2. El buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik el aletleri, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamıza ait numaralar ile iletişimde bulunarak sorular sorabilirsiniz. 2.el büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası bulunmaktadır.

Buca 2. El Jeneratör Alımı

Sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Güncel Anlık Buca Hurda Fiyatları

Sayfamızdakianlık akü hurdası fiyatları metne göz atabilirsiniz Buca hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları piyasada anlık değişkenlik gösteriyor. Kesin fiyatlara ulaşabilmek nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasadan yüksek teklifler uyguluyoruz.

Buca Kağıt Hurdası Alanlar

Buca hurda kağıt alıp satanlar içindeki işletmemiz ile çalışarak ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Buradaki Buca hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Bölgede A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik ile sizlere piyasadan daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz. Daha fazla fiyata bristol hurda, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler içindeyiz.

7/24 Açık Buca Hurdacı Firma

Bu sürenin sağladığı güvenle alet sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse dört yıldan bu yana geri dönüşüm faaliyeti sunmaktayız. 7/24 açık Buca hurdacı firması olarak haftanın yedi günü sektöre hizmet veriyoruz.

Buca Hurda Araba Alan Hurdacılar

Tabiki de sizlere araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ara sıra Buca bölgesinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, yük vagonu, motor hurdası satışı yapmak için istediğiniz an arayabilirsiniz. Lakin araç hurdası trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

En Yakın Buca Hurdacı Telefonu

Buca en yakın hurdacı firma adı ile hurda alıp satmak için yolladığınız konuma geliyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Buca ilçesinde her türlü hurda malzeme alırız. Buca hurdacı firma olan firmamızla kapıdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Buca ilçesinde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Buca Cam Hurdası Alanlar

Buca genelinde cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan inorganik sert maddelerdir. Günümüzde şeffaf ve renkli süt şişesi, araba camları türde hurda camlar bulunmaktadır.

Buca Hurdacılar Sitesi

Daha yaşanabilir bir İzmir Buca yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Buca hurdacılar sitesi 6. blokta bulunan hurda alım iş yerimizin aracılığı ile atıl hurda eşya ticareti işiyle bu sektörde öncülük yapıyoruz. Sadece bu türlerdeki eşyaların geri dönüşümünü yapıyor değiliz.

Buca Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkımla ilgilenlerin söylediği gibi kolay bir iş olmamıştır. Sektörde bol miktarda fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Buca fabrika söküm işleri senelerin tecrübesine sahibiz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde ünlü olduk. Fabrika sökümünden önce yıkılacak fabrika binasının titizlikle gezilerek uygun proje ve ekipmanın seçilmesi doğru bir çalışma olur.

Buca Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

Klima hurdası Buca çevresinde en fazla alınıp satılan hurdalar içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Buca çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alan hurdacı firmasıyız.

Buca Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Buca Belediyesi tarafından önceden belirlenen araziye taşınır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmemize göre yıkım molozunun taşıma işi titizlik ile yapılır. Firmamız tarafından alınacak tüm hurda malzemenin depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılıyor.

Buca Akü Hurdası Alan En Yakın Firma

Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Akü hurdası alımı sayfamıza bir göz atmak istersiniz. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alanlar arasındadır. Araçlarda enerji ihtiyaçları sebebi ile kullanılır. Bir müddet sonra kullanılmayacak haline gelen bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır.

Buca Nikel Hurda Alımı

Dolayısıyla nikel hurdası alınırken mümkün olduğunca hassas davranmalıyız. Nikel hurdaları zehirlidir. Buca nikel hurdaları alıyoruz. Bu ilçede turbo nikel hurdası, anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel hurda alıyoruz.

Buca İkinci El Restaurant Ekipmanları Alımı

Profesyonel mutfak ekipmanları almaktayız. Temiz tabak kurtuma makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, dinlendirici, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör ve benzeri lokanta ve restaurant tipi mutfak ekipmanlarını görebilmeniz için alıcıları işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Buca Hurda Kumaş Alanlar

Buca ilçesinde hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız. Tonajlı hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Buca etrafında jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında yerinize ekibimizi gönderiyoruz. Kilosuyla hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayınız. Sitemizdeki İzmir Buca kumaş hurdası kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Buca kiloyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

Buca Bina Yıkımı

Üstteki makalede anlattığımız fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi başarıyla yerine getiriyoruz. Buca kentsel dönüşümü gerçekleşmede kısmen yıkılmış iş yerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurda eşyayı değerinde alıyoruz.

Buca Hurda Raf Alan Yerler

Buradaki Buca ikinci el market rafı fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alanlar gönderimizi güzel olur. Hurda raf Buca satışı yapmak için dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle raflarını yenileyen toptancılardan temin ettiğimiz hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raflar, demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el raf satışı yaıpyoruz.

Buca Hurda Plastik Alım Satımı

İzmir şehri Buca ilçesinin tümünden hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Buca hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinde bulunan hurdacı firmasıyız. Buradaki Buca hurda naylon fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En ideal fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı yapıyoruz.

Buca 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte batmış iş yerlerinden edindiğimiz Yıkılan ardiye vb binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alan hurdacılar içindeyiz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya makinesi ikinci el portatif, plywoon hurda satılıktır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp