Üsküdar Hurdacı

Üsküdar Bulgurlu Mahallesi Hurdacı

Şu an Üsküdar işletmeleri arasındayız. Ancak Bulgurlu mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider konumdayız. Her türlü hurda satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

Üsküdar geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Güncel İstanbul Üsküdar Bulgurlu hurda fiyat listesiyle hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Halk Metal olarak Anadolu yakası çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Bulgurlu mahallesinde hurdacı firması olarak her cins hurda eşyanızı alıyoruz İstanbul Anadolu yakası Üsküdar mahallesinin her tarafında olduğu gibi hurda alımı sebebiyle profesyonel ekip gönderiyoruz Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul Üsküdar Bulgurlu hurdacı firma olarak Bulgurlu mahallesinin her noktasında hurdacılık yapıyoruz. Anadolu yakası Üsküdar Bulgurlu mahallesinde az kullanılmış ev eşyası ve hurda malzemeler alımında peşin ödeme yapmaktayız

Üsküdar Bulgurlu Hurdacısı

Bulgurlu genelinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak hepimizin geleceğini korumaktayız. Bulgurlu hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Üsküdar Bulgurlu çevresinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Bulgurlu mahallesinde ve Üsküdar merkezinde hurda eşya alan firmalar arasındayız. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Bulgurlu ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Bulgurlu mahallesinde değil, tüm mahallelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Üsküdar hurdacı olarak Anadolu yakasında her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Anadolu yakası hurdacı olarak her gün gelişiyoruz. Sizlerde her çeşit krom hurdası satışı nedeniyle iş yerimizi tuşlamalısınız.

Ülkemizde yıllık olarak 100 bin ton tıpsal atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde oniki’sini cam hurdası, %4 civarını maden hurdaları gibi hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu değerli atıkların dörtte beşi dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu atıklar ülkemize zararı 1 milyar altı yüz milyon ₺ tutmaktadır. Halk Metal gibi geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Bulgurlu Hurdacı Telefonu

İstanbul Üsküdar Bulgurlu Mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içinde yer alıyor. Bulgurlu mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Boşa süre geçirmeden numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda fiyatları öğrenmek üzere bizi aramanız yeterlidir.

Bulgurlu Mahallesi Hurda Kablo Alanlar

Bulgurlu hurdacısı Halk Metal genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Çünkü Halk Metal firmamızla yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılıyor.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satanlar hemen bizi arayabilir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Bulgurlu mahallesinde hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Satıcılarda çoğunlukla edinilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. Ayrıca enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alımı esnasında değerinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Bulgurlu mahallesi bölgesinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo ticaretinde deneyime sahibiz. Yerinden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz.

Kablo hurdası tellerindeki bakır sebebiyle hurda kablo alanlar için önem arzeder. Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Bulgurlu mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

Hurda kablo alan hurdacı konulu içeriği okuyun. İçerisindeki telin türüne göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Bulgurlu bakır kablo fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz.

Bulgurlu Hurda Krom Alım Satımı

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Hurda krom alan yerler bağlantısına tıklayın. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı paylaşımını ziyaret edebilirsiniz. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

Bulgurlu Mahallesinde Kurşun Hurdası Alımı

Metal kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Bulgurlu kurşun hurda için yerinize geldiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Üsküdar Bulgurlu kurşun hurda ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan metal kurşun maviye yakın gümüş renkli haliyle biliniyor. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Minare kurşunu
, Cami çatı söküm kurşunu alırız.

Bulgurlu Mahallesi Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Bulgurlu Mahallesi çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko alımı içeriğinin linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Üsküdar Bulgurlu çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alımı yazısını ziyaret etmeyi unutmayın.

Bulgurlu Mahallesinde Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. İstanbul Hurda sarı alan yerler başlıklı konuyu okuyabilirsiniz.

Herkesin bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Doğruyu söylemek gerekir ise sarı hurdası adıyla hurda türü yoktur. Bulgurlu mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç almaktayız. Bu sebep ile Bulgurlu sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Firmamız tüm bu hurdaların yanında hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, hurda bronz almaktadır. Bulgurlu hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor.

Bulgurlu Sac Hurdası Alanlar

Bulgurlu çevresinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ticareti sebebi ile arayın. Şu anda bir tek deliği olmayan 2. el trapez sac hurda var. Hurda sac alıyoruz. Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Bulgurlu Mahallesi Demir Hurdası Alımı

Bulgurlu mahallesi ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz. Firmamız Bulgurlu genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Demir, Bulgurlu genelinde çokça alınıp satılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Bulgurlu toplama demir hurdası kg fiyatını telegram grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Anlık demir hurda kilo fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma makalemizi okumak iyi gelecektir. Unutmayın ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz.

Bulgurlu Mahallesi Hurda Alan Firmalar

İstanbul Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı hurda aldığımızda piyasadan yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Bulgurlu hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne geçiyoruz.

Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Bulgurlu adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek amacı ile elinizdeki hurdaları gecikmeden satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle metalin değeri düşüyor. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Hep birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı amaç edindik.

Bulgurlu Mahallesi Bakır Hurda Alan Yerler

Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki Bulgurlu bakır ton fiyatı güncellendi. İstanbul Üsküdar Bulgurlu bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bulgurlu içerisinde bakır hurda alıyoruz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz.

Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bulgurlu hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır alan Bulgurlu Mahallesindeki hurdacı iş yerimizi acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Bulgurlu Hurda Alüminyum Alımı

Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Üsküdar Bulgurlu Mahallesi alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı konulu konuya bir göz atın. Her nevi alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Bulgurlu mahallesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız.

Bulgurlu Fabrika Sökümü ve Yıkımı

İlk önce sökülecek binanın incelikle incelenmesi gerekmektedir. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Uzun yıllardır onlarca fabrika bozum ihalelerini aldık.

Böylelikle İstanbul Üsküdar fabrika sökümü yapanlar arasında lider olduk. İstanbul Üsküdar Bulgurlu fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Bulgurlu Mahallesinde Cam Hurda Alan Hurdacı

Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı madde koruyan inorganik yumuşak olmayan bir malzemedir. Bu dönemde şeffaf ve renkli kola şişesi, oto camı ve benzeri cam hurda çeşitleri baya fazla satılıyor. Bulgurlu genelinde cam hurda alan yerler arasındayız.

Bulgurlu Hurda Kağıt Alımı

Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurda karton kağıt kg fiyatı güncellendi İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesent sayesinde size ederinden yüksek oranda kâr elde etme şansı veriyoruz. Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Bulgurlu hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Halk Metal ile karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satımı gerçekleştirebilirsiniz.

En Yakın Bulgurlu Hurdacı Firma

En yakın Bulgurlu hurdacı deposu servisi ile her cinsten hurda metal ticareti nedeniyle deponuza geliyoruz. Bu haliyle size en yakın hurda alan yer Bulgurlu çevresinde hizmet ediyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Bulgurlu etrafında hurda malzeme alımı işleri yapmaktayız. Bulgurlu hurdacı firma içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile konumdan hurda satım hizmetleri veriyoruz.

Bulgurlu Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Tabiki de size araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Ancak otomobil hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda otomobil, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor . Zaman zaman Bulgurlu bölgesinde hurda araç alımı yapıyoruz.

Bulgurlu Mahallesinde Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alan firmayız alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız.

Bulgurlu Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Özellikle nikel turbo, anot nikel hurdası, %95 hurda nikel şablon ile %99 şablo nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatları veriyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları alım satımında oldukça hassas çalışmalıyız. Bulgurlu nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

7/24 Açık Bulgurlu Hurdacı

7/24 açık Bulgurlu mahallesinde hurdacı firması depomuz aracılığıyla yirmi dört saat iş yerimizdeyiz. Sektörün sağladığı deneyimler vasıtasıyla araç parkurumuzu geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık yedi yıldır hurda alımı yapmaktayız.

Bulgurlu Hurda Klima Alan Firma

Bulgurlu etrafında hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Bulgurlu bölgesinde oldukça fazla alınan hurdalar içindedir. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Bulgurlu Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Üsküdar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen moloz dökme arazilerine boşaltılır. Yıkımdan sonra anlaşmaya göre molozların taşınması güvenlikle personellerimizce yapılıyor.

Bulgurlu Hurdacı Sitesi

Hurda metaller alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Daha çok yaşanır bir İstanbul Üsküdar Bulgurlu için durmadan çaba sarfediyoruz. Bulgurlu hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımız yardımıyla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet veriyoruz.

Bulgurlu Akü Hurda Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeni ile kullanılabiliyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Üsküdar Akü hurdası ton fiyatı gönderimizi gezmek bilgi edinmenizi sağlayabilir.

Akü içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile kıymetlidir. Hurda akü alan hurdacı firmalar bölümüne göz atabilirsiniz. Dolayısı ile Halk Metal vb. kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içindedir. Akümülatör başka deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır.

Bulgurlu Plastik Hurdası Alan En Yakın Yerler

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Bulgurlu hurda plastik alımı yapan firmalar içinde öncü Bulgurlu hurdacısıyız. Sitemizdeki Bulgurlu naylon hurdası fiyat listesini arzu edenlere güncel olarak yolluyoruz Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ile Bulgurlu bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Bulgurlu Hurda Fiyatları

Bulgurlu hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri an be an değişmekte. Anlık hurda fiyatları başlıklı metine göz atabilirsiniz Hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alırken borsa fiyatlarından daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Doğru hurda ton fiyatına ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bulgurlu 2.el Hurda Raf

Sayfamızda yayımlanan Bulgurlu mahallesi ikinci el market rafı ton fiyatı biraz önce güncellendi. Hurda raf ton fiyatı bölümüne kesinlikle göz atmalısınız. Bulgurlu 2.el hurda raf almak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurda alan hurdacı bölümümüze mutlaka göz atmalısınız. Genellikle ekipmanını yenileyen şarküteriler tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, market rafları, hurda mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el raf satıyoruz.

Bulgurlu Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinci, harç mikseri 2.el iskele, ikinci el plywood satılıktır. Dolayısıyla işi bırakan nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılan yurt binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Bulgurlu Kumaş Alanlar

Spota düşmüş ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı satmak amacı ile firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Bulgurlu kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Sitemizdeki Bulgurlumahallesi hurda kumaş fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderilmektedir. Bulgurlu mahallesi etrafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize gelmekteyiz.

Kiloyla parça poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, hurda parti kumaş, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, parça penye kumaş, dokuma kumaş alıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz.

Bulgurlu Mahallesinde Kullanılmış Mutfak Aletleri Alanlar

Endüstriyel lokanta aletleri almaktayız. Kullanılabilir durumda buz makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alımı yapmaktayız. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 2 kapaklı dolap satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi ocak, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dilendirici küveti, dinlendirici ve benzeri sanayi tipi mutfak aletini yakından inceleyebilmeniz amacı ile sizi işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

Bulgurlu 2.El Eşya

Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak nedeniyle çağrı merkezimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan koltuklarınız adresinize gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat vermekteyiz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya alım satımı konusunda bilgi veren içeriğimizi okuyabilirsiniz Değerinden fiyatlarla sıfır, ikinci el ev eşyası satıyoruz. Temiz ofis mobilyaları, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası için telefonlarımızı arayın.

Bulgurlu Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkım yapılırken lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Üst tarafta fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Hurda bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bulgurlu mahallesi kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek dükkanların tekrar yapılması sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp