Avrupa Yakası HurdacıSilivri Hurdacı

Büyükkılıçlı Mahallesi Hurdacı

Silivri Büyükkılıçlı mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı mahallesinin tamamında hurda ve 2.el ev eşyaları ticareti yapıyoruz İstanbul Avrupa yakası Silivri genelinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle ekip gönderiyoruz İstanbul Silivri mahalle merkezindeki Büyükkılıçlı hurdacı firma olarak Büyükkılıçlı mahallesinde hurda alımı yaparız. İstanbul hurdacı firma olan Halk Metal hizmet sunmaya devam etmektedir.

Güncel Silivri Büyükkılıçlı hurda fiyatlarıyla alım hizmeti veriyoruz. Normalde Silivri firmasıyız. Lakin Büyükkılıçlı mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Silivri Büyükkılıçlı mahallesi hurdacı firmasıyız.

Büyükkılıçlı mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz Halk Metal firmamız ile İstanbul Silivri mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı hurda malzeme alımlarına özel yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz.

Büyükkılıçlı Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Silivri hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Büyükkılıçlı mahallelerinde hurda alım hizmetleri sürdürüyoruz. Atık malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda satmak için numaramızı aramalısınız. Silivri mahallesinde ve Büyükkılıçlı mahallesinde hurda malzeme alanlar arasında en iyisiyiz. Büyükkılıçlı hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı içerisinde benzersiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizdedir! İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz mahallesi Büyükkılıçlı daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Silivri Büyükkılıçlı için değil, bütün illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’de bir yıl içinde 100.000 ton hastane atığı, yirmi altı milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık çöpe gitmektedir. Ortaya çıkan bu atık malzemelerin yüzde onikisini hurda cam türleri, yüzde dördünü hurda maden, %43’ünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar vb atıklardan oluşuyor. Maatteessüf, bu atıkların dörtte beşi dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Bu malzemeler senede yurdumuzu 1.55 milyar TL zarara uğratıyor. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Büyükkılıçlı Hurdacı Telefonu

Büyükkılıçlı hurdacılık hurda malzeme alımı faaliyetleri sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Boş yere süre harcamadan numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satmak amacı ile bizi aramanız yeterlidir. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz yerdedir.

Büyükkılıçlı Bakır Hurdası Alan Yerler

TTR kırma hurda bakır, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Büyükkılıçlı hurdacı şirketimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Büyükkılıçlı bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Büyükkılıçlı Mahallesinde bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgi var. Bu sayfadaki İstanbul Silivri Büyükkılıçlı bakır hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuza kayıt olanlar ile günlük paylaşıyoruz. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Büyükkılıçlı Mahallesinde Hurda Demir Alan Hurdacı

Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit para ödeme yapmaktayız. Firmamız Büyükkılıçlı şehrinin her yerinde hurda demir alım satımı yapıyor. Demir, dünyada en çok kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Büyükkılıçlı extra demir hurda kilo fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz.

Büyükkılıçlı mahallesi ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları istemek amacı ile Büyükkılıçlı hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar bölümüne göz atmak istersiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Silivri Demir hurda alanlar hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayın.

Büyükkılıçlı Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Silivri Büyükkılıçlı alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Her türde alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Sizlerin yardımıyla her geçen gün gelişiyoruz. Daha güncel alüminyum alan hurdacılar yazıyı inceleyin. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek alıyoruz. Büyükkılıçlı mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alırken tartımları sizinle birlikte yapmaktayız. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

Büyükkılıçlı Kurşun Hurda Alımı

İstanbul Silivri Büyükkılıçlı kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Buradaki Büyükkılıçlı hurda Cami kurşunu kg fiyatını kayıt olanlara ücretsiz göndermekteyiz. Metal kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda kilo fiyatı bağlantısına tıklayın.. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Büyükkılıçlı Mahallesi Sac Hurda Alımı

Depo çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İstanbul Avrupa Büyükkılıçlı Silivri mahallesinde hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, alımı sebebiyle arayabilirsiniz. Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hurda sac alıyoruz.

Büyükkılıçlı Krom Hurda Alanlar

Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler yazısını okumak isteyebilirsiniz. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Silivri Krom hurda alanlar linkine tıklayınız.

Büyükkılıçlı Mahallesi Hurda Çinko Alan En Yakın Hurdacılar

Silivri Büyükkılıçlı mahellesinin tamamında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı yazısını gezmelisiniz. Sitemizdeki Büyükkılıçlı hurda nikel fiyatları günceldir. Hurda çinko alım satımı yazımıza bakmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

Büyükkılıçlı Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Genelde çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Büyükkılıçlı mahallesinde kablo hurdası alan firmayız. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satacak olanlar bize ulaşın.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Büyükkılıçlı hurdacı firmayız. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni yüzünden hurdacı firmalar için çok önemlidir. Ancak hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımında piyasanın üzerinde fiyat listesini sunuyoruz. Büyükkılıçlı hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından daha yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablolar elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Bundan başka hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Her yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası almaktayız.

İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki İstanbul Silivri Büyükkılıçlı hurda bakır kablo ton fiyatını isteyene saat başı yollanmaktadır. Daha doğru bilgi almak için sitemizde bulunan hurda kablo yazıyı okuyabilirsiniz. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı Mahallesi genelinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımında uğraşmıyoruz. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı mahallesi çevresinde hızlıca bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz.

Büyükkılıçlı Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Hurda satanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Büyükkılıçlı bölgesinde hurda sarı pirinç alıyoruz.

Gerçeği demek lazımsa sarı hurda diye hurda türü bulunmamaktadır. Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Hurda sarı pirinç alanlar içeriğiyle yazılmış makaleye göz atın. Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş alımı yapıyor.

Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri kıymetlidir. Büyükkılıçlı hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu sebep ile Büyükkılıçlı Mahallesi hurda sarı ticareti yapanlardanız.

Büyükkılıçlı Hurda Alım Satımı

Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Büyükkılıçlı kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı hemen satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu neden ile metalin kıymeti düşmektedir.

Hurda raf almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

İstanbul Silivri Büyükkılıçlı geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Halk Metal her tür hurda malzeme alımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurdası, kablo hurda, bakır hurdası, kurşun,çinko hurda, demir alımı yaparken İstanbul Silivri Büyükkılıçlı hurdacı firmalardan daha fazla fiyat teklifi vermekteyiz. Büyükkılıçlı hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle öne çıkmaktayız.

Büyükkılıçlı Fabrika Sökümü

Güvenli şekilde fabrika söküyoruz. Büyükkılıçlı fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Genelde söylendiği gibi kolay olmamıştır. Bu sayede İstanbul Silivri fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar arasında meşhur olduk. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılması istenen tesisin titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık.

Büyükkılıçlı Plastik Hurda Alanlar

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri plastik çeşitleri vardır. İyi fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız. İstanbul ile Büyükkılıçlı bölgesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatı istemek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Büyükkılıçlı hurda plastik alan yerler arasında lider konumda olan işletmeyiz. Buradaki İstanbul Silivri Büyükkılıçlı hurda plastik kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz

Büyükkılıçlı Mahallesi Klima Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Büyükkılıçlı etrafında 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. 2.el Klima Büyükkılıçlı mahallesi mahallesinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Bozuk hurda kombi alanlar arasındayız.

Büyükkılıçlı Moloz Nakliyesi

Büyükkılıçlı hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan her çeşit hurda malzemenin iş yerimize taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra anlasmamıza göre molozun nakliyesi güvenle yapılır. Molozlar Büyükkılıçlı Belediyesi tarafından daha önce belirlenen yere nakledilir.

Büyükkılıçlı Nikel Hurdası Alım Satımı

Özellikle anot nikel, turbo nikel, %99 şablon nikel , %95 şablon nikel hurda alım satımında piyasanın üzerinde kilo fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. İstanbul Silivri ile Büyükkılıçlı nikel hurdaları alıyoruz. Bu nedenle hurda nikel alınıp satıldığında mümkün olduğunca özenli çalışmalıyız.

Büyükkılıçlı Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacını karşılamak için bulunmaktadır. Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda alımı makalesini gezmek bilgi edinmenizi sağlayabilir. Bu sebeple depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar arasındadır. Hurda aküler içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle oldukça değerlidir. Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. Silivri Hurda akü ton fiyatı gönderimizi okumak isteyebilirsiniz.

Büyükkılıçlı İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte batan depolardan almış olduğumuz Yıkılmış ardiye vb binalardan ayırılan sıfır gibi 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alan hurdacılar içindeyiz. İnşaat alanlarında yük asansörü, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva mikseri az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz.

Büyükkılıçlı Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel yeniden en ufak farkı bulunmayan ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan firmayız alırken nakit para ödeme yapmaktayız.

Büyükkılıçlı Mahallesinde Hurda Fiyatları

Büyükkılıçlı hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı çabucak değişiklik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurda alımlarında diğer hurdacı firmalardan yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz. En güncel bilgiye erişmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyükkılıçlı Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebiyle telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı ve çevresinde kullanılmış, ikinci el kanepeler satabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuklarınız dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alanlar konulu sitemizi incelemelisiniz Sahibinden satılık sekreter masaları, ofis büro mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunur.

Büyükkılıçlı Hurdacı Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan her tür hurdayı alıyoruz. Büyükkılıçlı hurdacılar sitesindeki tesisimiz yardımı ile geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Sadece bu tür eşyaları alıyor değiliz. Daha çok yaşanılır bir İstanbul Silivri Büyükkılıçlı oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz.

En Yakın Büyükkılıçlı Mahallesinde Hurdacı Firma

Büyükkılıçlı mahallesi hurdacı firma olan firmamız ile dilediğiniz sokaktan hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu sebeple müşterilere en yakın hurdacı Büyükkılıçlı çevresinde servis vermekten kıvanç duyuyoruz. Halk Metal firmamızla Büyükkılıçlı mahallesinde her türlü hurda alıyoruz. En yakın Büyükkılıçlı hurdacı adı ile her çeşit hurda metal alırken deponuza geliyoruz.

Büyükkılıçlı Mahallesinde 2.el Raf Satanlar

Hurda raf demiri alıyoruz. Hurda raf alanlar paylaşımımızı gezmek öğrenmenizi sağlar. Sayfamızdaki İstanbul Silivri Büyükkılıçlı ikindi el raf hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Raf hurda alan hurdacı firma sayfamızı inceleyiniz. Raf hurdası Büyükkılıçlı satışı yapmak sebebi ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen mağazalardan temin ettiğimiz hurda market rafı, orta reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el hurda raf satan yerler arasındayız.

Büyükkılıçlı Kağıt Hurda Alanlar

İlçenin tamamında 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra özenle satıcılara ederinden daha yüksek oranda kâr elde etme olanağı iletiyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Silivri Büyükkılıçlı hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

derinden çok hurda kağıt fiyatları ile peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Hurda kağıt alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Silivri Büyükkılıçlı karton hurdası kilo fiyatı güncellendi

Büyükkılıçlı Mahallesinde Kumaş Hurdası Alımı

Burada yer almakta olan Büyükkılıçlı kumaş hurdası ton fiyatları biraz önce güncellendi. Toptan hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş satmak için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı mahallesinde hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş, süprem kumaş hurdası alım satımında yerinize geliyoruz. İstanbul Silivri Büyükkılıçlı kilosuyla hurda kumaş alan firmalar arasındayız.

Hurda kumaş alıyoruz. Defolu hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alımı yapıyoruz.

Büyükkılıçlı 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alanlar

2.el tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satanlar buradaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant malzemeleri alıyoruz. 2.el tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satanlar buradaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, çelik davlumbaz, krom evye, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz.

Büyükkılıçlı Mahallesi Hurda Araç Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Zaman zaman Büyükkılıçlı etrafında otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Tabiki de sizlere hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan kazalı araba hurdası, römork, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, hurda motor satmak için hemen arayın.

Büyükkılıçlı Mahallesi Kırık Cam Hurda Alımı

Cam saydam ya da yarısaydam genelde kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri tutan amorf sert malzemeye verilen adıdır. İstanbul Avrupa Yakası Silivri Büyükkılıçlı yakınlarında hurda cam alanlar içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli sökülmüş araba camları, içecek şişesi çeşitlerinde cam hurdalar tonajlı alım satımında hizmet veriyoruz.

Büyükkılıçlı Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Çıkacak hurdalar bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vs. tüm hurda malzemeleri almaktayız. Yukarıdaki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm önlemler Silivri Büyükkılıçlı kentsel dönüşümü sebebi ile kısmen yıkılmış binaların istendiği şekilde yapılması amacı ile yıkımlarını yapıyoruz.

7/24 Açık Büyükkılıçlı Mahallesi Hurdacı Firması

Yılların sağladığı deneyimlerler gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. Okuduğunuz gibi altı senedir hurda hurda alım satımı yapan şirketiz. 7/24 açık Büyükkılıçlı hurdacı olarak cumartesi-pazar bile iş yerimizdeyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp