Kütahya Hurdacı

Çavdarhisar Hurdacı Telefonu

Güncel Çavdarhisar hurda piyasa listesiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetler sunmaktayız. Tüm hizmet alanlarımızı okuduğunuz paylaşımdan takip edebilirsiniz. Çavdarhisar bölgesinin etrafında hurda satmak sebebi ile hurdacı telefon numaramız ile irtibata geçebilirsiniz. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Kütahya hurdacısı olarak Çavdarhisar bölgesinde hizmet ediyoruz.

Çavdarhisar hurdacı firma olarak her geçen gün gelişiyoruz. Memleketin dilediğiniz ilçesinde, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle faaliyetleirmize devam etmekteyiz.

Çavdarhisar Hurdacıları

Çavdarhisar hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişeye lüzum yok, başardınız. Kütahya Çavdarhisar bölgesinde benzersiz bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her nevi alüminyum hurdası satmak nedeniyle hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Kütahya ilinin değişen ilçesi Çavdarhisar sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Çavdarhisar etrafında değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Çavdarhisar hurdacısı olarak Kütahya bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Çavdarhisar genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğramış metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin yararına çalışıyoruz.

Çavdarhisar Hurdacı Numarası

Çavdarhisar yerinden her tür hurda alımı hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık satmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Hemen arayın güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Kütahya Çavdarhisar hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde kolayca arayabileceğiniz yerdedir.

Çavdarhisar Hurda Sarı Alımı

Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda deniliyor. Çavdarhisar hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Bu sayfadaki Kütahya Çavdarhisar pirinç sarı fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacı başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz.

Çavdarhisar ilçesinin tamamında sarı hurdası alıyoruz. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Halk Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, hurda bronz ticaretinde anlık fiyat listesini uyguluyor.

Haliyle Çavdarhisar hurda sarı alımı yapan firmayız. Doğruyu demek lazımsa hurda sarı adında hurda türü bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır.

Çavdarhisar Hurda Krom Alanlar

Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Çavdarhisar krom hurdası fiyat listesini saat başı yollamaktayız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Çavdarhisar Hurda Alımı

Zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Kütahya Çavdarhisar ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda malzeme alıyor. Hurda alüminyum almak için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Çavdarhisar yerinden hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Topladığınız hurdaları şimdi elinizden çıkarın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda suylatemas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece metalin kıymetini düşürüyor. Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır hurdası, hurda kablo, alüminyum hurda,hurda demir ve sarı hurdası alırken fiyatlar sunuyoruz. Çavdarhisar hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve uzman personelimzle öne çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Çavdarhisar Sac Hurdası Alımı

Ardiye tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şu anda sıfırdan farkı fiyatı olan 2.el trapez sac mevcuttur. Çavdarhisar çevresinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih ederek çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurdası alan işyerleri içindeyiz.

Çavdarhisar Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızdaki Çavdarhisar sorma bakır hurdası fiyat listesini uygulamamızı kulananlara her gün yollamaktayız. Kütahya Çavdarhisar hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Çavdarhisar hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Çavdarhisar genelinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgi var. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Antikron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Çavdarhisar hurda bakır fiyatları için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Çavdarhisar Alüminyum Hurda Alım Satımı

Firmamıza gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Kütahya Çavdarhisar alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek Çavdarhisar hurdacı firmaları arasındayız. Çavdarhisar bölgesinde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston alırken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Burada yayınlanan Çavdarhisar hurda alüminyum fiyat listesi günceldir. Bunun ile birlikte hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Hurda satanların destekleriyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz.

Çavdarhisar Kurşun Hurda Alım Satımı

Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerden biridir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma gönderisine göz atarsanız harika bir şey yapmış olursunuz. Kütahya ile Çavdarhisar hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızda yayınlanan Çavdarhisar hurda kurşun kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda alırız.

Çavdarhisar Kablo Hurda Alanlar

Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Genelde yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Lakin tek damar kablolar, çok damarlı kablo, hurda enya kablolar alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Kütahya Çavdarhisar ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Hurda kablo alan hurdacı konulu metni inceleyin. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Kütahya Çavdarhisar hurda bakır kablo ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız.

Kablo hurdası içindeki bakır madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için önem arzeder. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Çavdarhisar hurdacı firmayız. . Kütahya Çavdarhisar bölgesinin her yerinden %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Kütahya Çavdarhisar hurdacısı Halk Metal firmamız her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz.

Çavdarhisar Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki Çavdarhisar hurda nikel ton fiyatı güncellenmiştir. Hurda çinko alım satımı paylaşımını incelerseniz muhteşem olacaktır. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Çavdarhisar ilçesinin tümünde hurda çinko alıyoruz.

Çavdarhisar Demir Hurda Alanlar

Firmamız Çavdarhisar bölgesinde hurda demir alımı yapıyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Unutmayın ki her türden demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz.

Anlık güncel hurda demir fiyatları için firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firmalar gönderimize göz atmalısınız. Çavdarhisar ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla çıkarılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Kütahya Çavdarhisar demir fiyat listesini telegram grumuzdakilere saat başı gönderilmektedir.

Çavdarhisar Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdaları taşınırken gayet hassas hareket etmeliyiz. Çavdarhisar hurda nikel alıyoruz. Kütahya Çavdarhisar genelinde %99 nikel şablon , %95 şablon nikel hurdalar, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir.

Çavdarhisar Cam Hurdası Alım Satımı

Cam tam ya da yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi su tutabilen amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Son zamanlarda şeffaf kırılmış araç camları, şişesi biçiminde cam hurda baya fazla bulunabiliyor. Çavdarhisar çevresinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Çavdarhisar 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan fabrika binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, kapı alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood alıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakan depolardan satın almış olduğumuz

Çavdarhisar Fabrika Sökümü

Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Daha önce bol miktarda fabrika söküm ihaleleri başarıyla tamamladık. Güvenli bir şekilde fabrikaları söküyoruz.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı yerdeyiz. Kütahya Çavdarhisar fabrika sökümü işi yapıyoruz. Sökümden önce sökülmesi arzu edilen fabrika binasının detaylıca gezilerek uygun ekipmanların ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olur.

Çavdarhisar Hurda Klima Alan Firma

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Çavdarhisar bölgesinde en fazla satılan hurdalar içinde yer alıyor. 2.el Kombi alan hurdacı fimayız. Çavdarhisar etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir.

Çavdarhisar Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından alınacak her türlü hurda malzemelerin tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımda sözleşmemize göre yıkım molozunun nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Çavdarhisar Belediyesi Fen işleri tarafından daha önce belirlenen arazilere nakliyesi yapılıyor.

En Yakın Çavdarhisar Hurdacı Firma

Çavdarhisar en yakın hurdacı firması adıyla hurda ticareti yapmak amaçlı adresinize geliyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Çavdarhisar bölgesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurdacı firma Çavdarhisar genelinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Çavdarhisar hurdacı şirketi olan firmamız ile kapınızdan her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

Çavdarhisar Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatına ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımı yaparken diğer Çavdarhisar firmalarından daha fazla ton fiyatı ödüyoruz. Çavdarhisar hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı her dakika değişiyor.

Çavdarhisar İkinci El Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar arasındayız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Çavdarhisar Plastik Hurdası Alım Satımı

Kütahya ile Çavdarhisar bölgesinin her yerinden jelatin hurdası, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çavdarhisar plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sayfamızdaki Çavdarhisar naylon hurdası kg fiyatı güncellenmiştir Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri için bildirdiğiniz adrese geliyoruz.

7/24 Hizmet Veren Çavdarhisar Hurdacı

Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşmalarla makine parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Çavdarhisar hurdacı firması olarak günün her saatinde geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz. Tam tamına yedi yıldan beri geri dönüşüm faaliyetleri veriyoruz.

Çavdarhisar Akü Hurdası Alanlar

Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarında bulunur. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolanan depolardır. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Hurda akü fiyatı paylaşımına mutlaka bir göz atın. Bu neden ile depomuz vb. firma içinde geri dönüştürme tesisi olan firmalar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denir.

Çavdarhisar Kullanılmış Kafe ve Lokanta Aletleri Alım Satımı

Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri alıyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan buz makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah, lokanta tipi bulaşık makinaları alınır. Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, salata dolapları, endüstriyel set üstü ocak vb. endüstriyel mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz için sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilir.

Çavdarhisar Hurda Kumaş Alımı

Parti malı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satmak için bizi vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Kütahya Çavdarhisar kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Bu sayfadaki Kütahya Çavdarhisar kumaş hurdası kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Çavdarhisar çevresinin tamamında gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı alımı için çağırdığınız adrese gelecek ekiplerimiz var.

Toptan nevresim kumaş parçası, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alıp satıyoruz. Çavdarhisar etrafında kumaş hurdası alıyoruz.

Çavdarhisar Hurdacı Sitesi

Çavdarhisar hurdacılar sitesindeki dükkanımızın iş birliği ile geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sevenlerine her hali ile temiz bir şehir bırakmak için sürekli çalışıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

Çavdarhisar Bina Yıkımı

Çavdarhisar kentsel dönüşüm yüzünden kısmen yıkılmış dükkanların gerektiği şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz. Çok önce fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkım hurdası bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımlarda gerekli güvenlik önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri her türde hurda malzemeleri ücretle alıyoruz.

Çavdarhisar Kağıt Hurda Alımı

Hurda kağıt alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kütahya Çavdarhisar hurda karton ton fiyatını whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile paylaşıyoruz Kütahya Çavdarhisar kağıt hurdası alan yerler arasındaki firmamız ile irtibat kurarak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli satabilirsiniz. Bölgenin tümünde beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesent sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek miktarda kazanma olanağı yöneltiyoruz. Daha fazla fiyata peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alanlar arasındayız.

Çavdarhisar Hurda Araba Alan Firma

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Çavdarhisar etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Elbette sizlere araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araba hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda vagon, hasarlı hurda araba, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

Çavdarhisar İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Sitemizdeki Çavdarhisar ikinci el raf kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alımı hakkında bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayın. Çavdarhisar 2.el hurda raf satmak nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen baharatçılardan aldığımız teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satıyoruz.

Çavdarhisar İkinci El Ev Eşyası

Kullanılmış patron koltuğu, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler devamlı bulunur. Az kullanılmış 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak için işletmemizle ulaşabilirsiniz. Titizlik ile ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda çamaşır makinası alan yerler başlıklı gönderimizi okuyabilirsiniz Ederinden fiyatlara çok az kullanılan, ikinci el kanepeler satabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp