Erzincan Hurdacı

Çayırlı Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Halk Metal Hurdacılık olarak hizmet vermeteyiz. En doğru Çayırlı hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı alıyoruz. Piyasadan farklı faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz bütün faaliyetlere bulunduğunuz gönderiden erişebilirsiniz. Miktarı yüksek hurda alımında yüksek fiyat sunuyoruz. Erzincan hurdacısı olarak Çayırlı ilçesinin her caddesinde hizmet ediyoruz. Erzincan Çayırlı ilçesinin yakınlarında hurda satmak için günün her vaktinde şirket numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Çayırlı hurdacı firmasıyız. Yurdun dört bir köşesinden, hurda alımı yapıyoruz.

Çayırlı Hurdacı Firma

Çayırlı hurdacı olarak Erzincan bölgesinde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemelerinizin alımı için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Çayırlı genelinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak için çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz. Çayırlı hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Çayırlı bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Erzincan ilinin gözde ilçesi Çayırlı sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Erzincan Çayırlı ilçe merkezinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Çayırlı Hurdacı Numarası

Erzincan Çayırlı hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Çayırlı yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi sormak sebebiyle iş yerimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Çayırlı Hurda Alan Firma

Hurda sarı almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Çayırlı yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin kıymeti düşmektedir. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Erzincan Çayırlı ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her çeşit ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Tonajlı sarı hurda ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifi veriyoruz. Çayırlı hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz.

Çayırlı Hurda Krom Alımı

Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan yerler yazımıza bir göz atabilirsiniz. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Çayırlı krom kg fiyatını abonelerimizle dakik bir biçimde paylaşıyoruz.

Çayırlı Kablo Hurdası Alımı

Çayırlı hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alımında uzmanız. Etrafta çoğunlukla toplanan 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Her yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdaları tek damar kablo hurdaları alıyoruz.

İlaveten hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli araçlarda kullanılıyor. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Çünkü sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz.

Hurda kablolar içindeki bakır yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder. Ayrıca tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımında ederinin üzerinde veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Erzincan Çayırlı hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları ticareti için buradayız. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çayırlı hurdacı arayanlar için buradayız.

Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İçindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Çayırlı kablo kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Erzincan Çayırlı ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. kablo hurda alanlar başlıklı yazıya göz atabilirsiniz.

Çayırlı Kurşun Hurda Alan Firmalar

Çayırlı kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Sitemizde yer alan Çayırlı hurda Cami kurşunu kilo fiyatı günceldir. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alımı bölümünün linkine tıklayınız. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir.

Çayırlı Hurda Alüminyum Alım Satımı

Ayrıca hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda alıyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Erzincan Çayırlı alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Çayırlı ilçesinin her yerinde alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımı profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava almaktayız. Buradaki Çayırlı hurda alüminyum fiyat listesi bugün güncellenmiştir. Daha geniş hurda alüminyum alanlar yazıya bir göz atın.

Çayırlı Hurda Bakır Alan En Yakın Yerler

Bakır hurdası alanlar yazımızda daha detaylı bilgi var. Sitemizdeki Çayırlı sorma bakır hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Erzincan Çayırlı bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Çayırlı bakır hurdası fiyatları için arayın.

TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alımı yapılır. Çayırlı içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru alan firmayız. Hurda bakır alan Çayırlı hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Çayırlı Demir Hurdası Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar hurda demir konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sitemizde paylaşılan Çayırlı ekstra demir hurdası ton fiyatını günlük yollamaktayız. Anlık hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacılar linkine tıklayın.

Çayırlı etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Firmamız Çayırlı genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Sizinde bildiği gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit para ödeme yapan firmayız.

Çayırlı Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Çayırlı çinko levha fiyat listesini abonelerimize bedelsiz gönderilmektedir. Çinko hurda alımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satımı için arayın. Çayırlı ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Çayırlı Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Halk Metal Hurdacılık şirketi tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Aslında sarı hurda diye hurda çeşidi yoktur. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri vardır. Çayırlı ilçesinde sarı pirinç hurdası alıyoruz.

Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Dolayısıyla Çayırlı sarı hurdası alım satımı alan hurdacıyız. Buradaki Erzincan Çayırlı sarı pirinç kilo fiyatını telegram grubumuza katılanlar ile bedelsiz paylaşıyoruz. Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli yazıya göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metaline halk arasında renginden dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Çayırlı hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Çayırlı Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

Çayırlı ilçesinde sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı istemek amacı ile. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alımı yapan işyerleri arasındayız.

Çayırlı Hurda Fiyatları

Çayırlı hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında saatlik olarak güncellenmektedir. Anlık hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış yazıyı okuyun En güncel bilgiye erişmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki yüksek miktarda hurda alımlarında pazar fiyatından fazla kilo fiyatları uyguluyoruz.

Çayırlı Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden iyi bir Erzincan Çayırlı yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Çayırlı hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım dükkânımızla atık hurda malzeme alımı ve satımı işleriyle sektöre girdik. Yalnızca bu çeşitlerdeki hurdaların ticaretini yapmıyoruz.

Çayırlı Hurda Cam Alımı

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı madde koruyan organik olmayan sert bir maddedir. Genelde renkli meşrubat şişesi, oto camı vs. hurda camlar tonlarca satılıp alınıyor. Çayırlı ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

Çayırlı Akü Hurdası Alımı

Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda fiyatı linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla bizim benzeri fabrika içinde geri dönüştürme atölyesi olan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Akü içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı sebebi ile sıkça bulunmaktadır.

Çayırlı 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya tabancası ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Çayırlı bölgesinde yıkılmış iş yeri binalarından sökülmüş yeni gibi 2. el kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı satıyoruz. Birde işi bırakmak zorunda kalan nalburlardan satın almış olduğumuz

Çayırlı Bina Yıkımı

Yıkım sırasında bilinen iş güvenliği önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Çayırlı kentsel dönüşüm içerisinde yeniden inşa edilecek evlerin istendiği bir biçimde yapılması amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Çayırlı Hurda Plastik Alanlar

Çayırlı plastik hurdası alan firmalar içinde olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Çayırlı plastik hurdası kilo fiyatını isteyene bedelsiz gönderilmektedir Erzincan ile Çayırlı ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir. İyi fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen alıyoruz.

Çayırlı Jeneratör Hurda Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmasıyız. Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz.

7/24 Açık Çayırlı Hurdacı

Sektörün bahşettiği güvenle değişen tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. Neredeyse yirmi yedi seneden bu yana geri dönüşüm faaliyeti vermekteyiz. 7/24 hurda alan Çayırlı hurdacı olarak zaman kavramı olmadan çalışıyoruz.

Çayırlı Karton Hurdası Alanlar

Çayırlı kağıt hurda alım satımı yaptığımız alanlar arasında yer alıyor. Sayfamızdaki Çayırlı hurda kağıt ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz Bölgenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle hurda satmak isteyenlere daha çok kâr elde etme imkanı sunuyoruz. Piyasanın üstünde kağıt fiyatları ile hurda peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda gazete alan yerler arasında en hızlı fiyatları biz sunuyoruz. Çayırlı kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz ile hurda koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

Çayırlı 2.el Raf Fiyatları

Sayfamızdaki Çayırlı hurda çelik raf ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır. Raf hurda alımı paylaşımını mükemmel olur. Çayırlı 2. el raf hurdası satın almak nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen marketler tarafından hurdaya ayrılan mağaza raf hurdası, çelik raflar, market rafı hurdası, reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden seçilen sıfır gibi ikinci el raf satan yerler içerisindeyiz. Demir raf hurdası alımı yapıyoruz.

Çayırlı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İlk önce yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı bir biçimde gezilerek uygun ekipman ve projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Çayırlı fabrika söküm işi yapıyoruz. Hurdacıların söylediği gibi kolay olmamıştır.

Böylece hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde başarılı bir yerdeyiz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Sektörde binlerce fabrika söküm ihalesi aldık.

Çayırlı Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Çayırlı çevresinde oldukça fazla alınan hurda malzemeler içindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Çayırlı bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir.

Çayırlı 2. El Restoran Ekipmanı Alım Satımı

2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak kurulama tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. İyi durumda restoran tipi bulaşık makinaları, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır. 2.el sanayi tipi cafe, lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi set üstü mekap, hücreli aspiratör, evye, krom davlumbaz, küvet, krom paslanmaz salata ve meze reyonları vb. kafe restaurant tipi mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek amacıyla siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Çayırlı Kumaş Alan Hurdacı

Erzincan Çayırlı etrafında viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alımları için yerinize gelecek personeli oluşturduk. Çayırlı etrafında parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Parti malı parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alımında peşin parayla ödeme yapıyoruz.

Parti malı hurda kot kumaş, pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak için buradaki numaraları zaman geçirmeden arayınız. Erzincan Çayırlı kiloyla hurda kumaş alan firmalar içinde en doğru fiyatı teklif ediyoruz. Sayfamızda yer alan Çayırlı hurda kumaş fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız.

Çayırlı Moloz ve Hurda Nakliyesi

Çayırlı hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından alınacak her nevi hurda eşyanın iş yerimize taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Çayırlı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce planan moloz döküm alanlarına boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun taşınma işleri güvenli bir şekilde yapılır.

En Yakın Çayırlı Hurdacı

En yakın Çayırlı hurdacı firması servisiyle her türden hurda alım satımında deponuza personellerimizi yolluyoruz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurdacı Çayırlı genelinde servisler vermekten gurur duyuyoruz. Çayırlı hurdacısı olan firmamızla kapınızdan hurda almaya başladık. Halk Metal Hurdacılık hurdacılık olarak Çayırlı çevresinde hurda satımı yapıyoruz.

Çayırlı Hurda Beyaz Eşya

Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan ikinci el olarak satılabilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi adresten satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya için piyasasının üstünde fiyat verilmektedir. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alan hurdacı başlıklı gönderisini ziyaret edin 2.el patron masası, büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı mevcuttur. Sıfırdan farkı olmayan 2. el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek maksadı ile telefonumuz ile bağlantı kurabilirsiniz. Çayırlı çevresinin her yerinde yeni, 2. el oturma grubu satıyoruz.

Çayırlı Hurda Otomobil Alan Firma

Çayırlı hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Çayırlı etrafında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan vagon hurdası, parçalanmış araba hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Çayırlı Nikel Hurdası Alımı

Hurda nikel muhteviyatında kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Erzincan ile Çayırlı nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller taşınırken oldukça özen ile hareket etmeliyiz. İlçe genelinde anot nikel hurda, %95 , %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel alıyoruz.

Daha Fazla Göster