Eskişehir Hurdacı

Çifteler Hurdacı Firma

Ülkemizin bütün illerinden, hurda alıyoruz. Çifteler çevresinde hurdanızın edeceği parayı sormak amacıyla bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. En büyük Eskişehir Çifteler hurdacı firma olarak sektörümüzde liderlik etmekteyiz. En doğru Çifteler hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz.

Halk Metal Hurdacılık firmamız ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Tonajlı hurda alışverişinde piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Eskişehir hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Çifteler Hurdacı Firma

Çifteler hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Başardınız. Çifteler çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda kablo satmak nedeniyle iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Eskişehir merkezinin nadide ilçesi Çifteler ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Eskişehir Çifteler bölgesinde değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz. Çifteler bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Çifteler hurdacı olarak Eskişehir ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için yakınınızdaki hurda alım ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

Çifteler Hurdacı Telefon Numarası

Eskişehir Çifteler hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayın günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Çifteler adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı sormak sebebi ile numaralarımızı aramalısınız.

Çifteler Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Çifteler ilçesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda cinsi yoktur. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri vardır. Bu sayfadaki Eskişehir Çifteler sarı pirinç fiyatlarını abonelerimize ücretsiz yollanmaktadır. Hurda pirinç sarı başlıklı metine göz atın. Haliyle Çifteler hurda sarı alımı yapmaktayız.

Pirinç metaline halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Halk Metal Hurdacılık şirketimiz bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş alımında piyasaya hakimdir. Eskişehir Çifteler hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Çifteler Krom Hurdası Alan Firma

316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alımı hurda krom konusunda bilgi edinmek amacıyla içeriğinin linkine tıklamalısınız. Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Çifteler hurda krom tank kg fiyatı güncellendi.

Çifteler Hurda Alan Firma

Eskişehir Çifteler geri dönüşüm firması Halk Metal Hurdacılık her çeşit ikinci el eşya alıyor. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Hep beraber kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda raf almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı hurda sarı ve çatı minare kurşunu, demir hurdası, çinko, alüminyum hurda, bakır hurda, kablo alımı yaparken piyasadan daha fazla fiyat teklifi vermekteyiz. Çifteler hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Çifteler yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Elinizdeki hurdaları zaman harcamadan satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle hurdaların piyasa kıymetini düşürmektedir.

Çifteler Sac Hurda Alımı

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Çifteler çevresinde sac levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı istemek için. Depomuzda kullanılmamış 2. el trapez sac bulunuyor. Depo tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çifteler Bakır Hurda Alanlar

Hurda bakır alanlar sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. Bu sayfadaki Çifteler sorma bakır hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Eskişehir Çifteler bakır hurda alan yerler arasındayız. Çifteler içinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır boru, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin alan firmayız.

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Çifteler bakır hurda kilo fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz. Bakır alan Çifteler hurdacı firmamızı hemen arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Çifteler Alüminyum Hurda Alımı

Eskişehir Çifteler hurda alüminyum alan hurdacılar içinde öncüyüz. Burada yer alan Çifteler alüminyum hurda ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki konuya göz gezdirebilirsiniz

Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum araba jantı Çifteler hurdacısıyız. Çifteler ilçesinin her yerinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Bize hurda satanların destekleriyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı için telefonlarınızı istiyoruz.

Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır.

Çifteler Hurda Kurşun Alımı

Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alım satımı yazımıza bir göz atmalısınız. Eskişehir Çifteler kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz ilçelerdendir. Sitemizdeki Çifteler kurşun hurda kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz.

Çifteler Kablo Hurda Alım Satımı

Eskişehir Çifteler hurdacı firması olarak her türlü iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo alım satımı için adresinize geliyoruz. Her yerden enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda hızlıca bulunan %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz.

Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Ayrıca tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz. Eskişehir Çifteler ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Hurda kablo alan yerler konulu içeriği ziyaret edin.

Eskişehir Çifteler hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. İçindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Çifteler ttr kablo hurdası ton fiyatı güncellenmiştir.

Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Çifteler hurdacı firmayız. . Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alan yerler için önem arz eder. Çünkü Halk Metal Hurdacılık ismiyle sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

Çifteler Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Çifteler nikel hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurda alımı gönderisine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için firmamızla irtibata geçin. Çifteler çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çifteler Demir Hurdası Alımı

Hurda demir, yer yüzünde çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Buradaki Çifteler demir hurda fiyat listesini arzu edenlere günlük ulaştırılmaktadır. Çifteler ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapıyor. Çifteler etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı sayfamızı güzel olacaktır. Güncel demir hurdası fiyatları istemek için Çifteler hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler yazısını harika bir şey yaparsınız. Hatırlatmak isteriz her tür demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alırız.

Çifteler Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Eskişehir Çifteler hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdası alındığında gayet hassasiyet ile hareket etmeliyiz. İlçe genelinde %95 ile %99 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel alımı yapıyoruz.

Çifteler Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam yada yarısaydam genellikle sert yapıdaki sıvı maddeyi tutan inorganik katı malzemelerdir. Çifteler etrafında cam hurda alan hurdacılar içinde faaliyet veriyoruz. Son zamanlarda rengarenk araç camları, içecek şişesi ve benzeri cam hurda türleri yüksek miktarda geri dönüştürülüyor.

Çifteler 2.El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde inşaat vinçleri, harç makinesi, alçı karıştırma mikseri, boya makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda plywood mevcuttur. Çifteler ilçesinde yıkılan apartman vb binalardan temin edilen kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler satıyoruz. Bununla birlikte kapanan şirketlerden aldığımız

Çifteler Fabrika Sökümü

Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Çifteler Eskişehir fabrika sökümü yapıyoruz. Fabrika sökümünden önce sökülecek mülkün titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan projenin seçilmesi uygundur. Sektörde sayısız fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. Güvenli bir biçimde tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık.

Çifteler Hurda Klima Alanlar

Çifteler ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Çifteler bölgesinde çok satılan hurdalar arasında yer almaktadır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Çifteler Moloz Dökümü

Çifteler hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlikle personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Çifteler Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen alana nakil ediliyor.

En Yakın Çifteler Hurdacı Telefonu

Çifteler en yakın hurdacı ismiyle her nevi hurda tartmak için istediğiniz yere geliyoruz. Çifteler hurdacı firmamızla konumdan her cins hurda atık alımı ve satımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık olarak Çifteler etrafında hurda malzeme satımı yapmaktayız. Bu haliyle sizlere en yakın hurdacı firma Çifteler bölgesinde hizmetler ediyoruz.

Anlık Çifteler Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında piyasa fiyatlarından daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Çifteler hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi saat başı güncellenmektedir. Güncel fiyatlara erişmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Çifteler 2.el jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz.

Çifteler Hurda Plastik Alımı

Eskişehir şehri Çifteler ilçesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurdası alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe alıyoruz.

Çifteler hurda plastik alan yerler içerisinden öne geçmeyi başaran Çifteler hurdacısıyız. Bu sayfada yayınlanmış olan Çifteler plastik hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

7/24 Hizmet Veren Çifteler Hurdacı Firma

Sizlerin kazandırdığı deneyimlerler makine parkurumuzu çoğaltarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Çifteler hurdacı firması olarak yirmi dört saat iş yerimizdeyiz. Yaklaşık 1999 yıllarından bu günlere geri dönüşümde sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz.

Çifteler Akü Hurda Alan Hurdacı

Biraz müddet sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren suyu sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Hurda akü kilo fiyatı akü hurda konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bölümünün olduğu linke tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Halk Metal Hurdacılık gibi kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alan tesisler arasındadır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı amacı ile bulunmaktadır.

Çifteler Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alanlar

İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar alınır. İkinci el sanayi tipi lonata mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. 2. El tabak kurtuma makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar firmamıza ait telefonları arayabilir. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü meykap, sanayi tipi aspiratör, evye, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici vb. lokanta tipi mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacı ile sizi işyerimize davet etmekteyiz.

Çifteler Parça Kumaş Alanlar

Spota düşmüş iç çamaşırı kumaş parçası, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız. Hurda kumaş almaktayız. Tonajlı ceketlik kumaş, gabardin kumaş, hurda eteklik, hurda örme, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş alımı için buradaki numaraları zaman kaybetmeden arayınız. Eskişehir Çifteler çevresinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda viskon, hurda jesica, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımları için istediğiniz adrese gelecek personeli oluşturduk. Çifteler kilo ile kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Sayfamızdaki Çifteler kumaş hurdası kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

Çifteler Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Çifteler hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımızla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Şimdiki halinden yaşanılır bir şehir yaratmak için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdanızın ticaretini yapmıyoruz.

Çifteler Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Çifteler kentsel dönüşüm içinde yenilenmesi gereken dairelerin en baştan inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdaları alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında önem verilen güvenlik önlemleri

Çifteler Karton Hurdası Alımı

Çifteler kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki işletmemiz yardımıyla koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı ton fiyatı edinebilirsiniz. Ederinden fazla fiyatlarla kuşe kağıt, karton bardak hurdası, bristol hurda, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyet ile satıcılara piyasa değerinden yüksek kâr elde etme imkanı iletiyoruz. Kağıt, karton hurdası almak için konumunuza geliyoruz. Bu sitede paylaşılan Çifteler hurda karton ve kağıt ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız

Çifteler Araç Hurdası Alan Yerler

Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Çifteler hizmetimize devam ediyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
, vagon hurdası, çekme belgeli araç hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Çifteler yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz.

Çifteler İkinci El Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizdeki Çifteler 2.el raf fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Hurda raf alan hurdacı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Raf hurdası Çifteler satın almak sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen pastahanelerden aldığımız teşhir rafları, reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar, market rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el raf satıyoruz.

Çifteler Beyaz Eşya Hurdası

Kısa süre kullanılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı yerinden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda beyaz eşya alımı yapan firma başlıklı gönderiyi ziyaret ediniz Çifteler ilçesinde kullanılmış, 2. el oturma grupları satıyoruz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, patron masası elimizde adetli mevcuttur. Her çeşit 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları sormak nedeniyle numaralarımız ile etkileşime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp