Avrupa Yakası HurdacıBeyoğlu Hurdacı

Cihangir Hurdacı Hurda Fiyatları

Aslında Beyoğlu firmasıyız. Elbette ki Cihangir mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Avrupa yakası genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekip gönderiyoruz Beyoğlu hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Halk Metal firmamızla İstanbul Avrupa Beyoğlu Cihangir mahallesine yakın konumlarda hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Beyoğlu Cihangir mahallesi hurdacı depoları içerisinde öncü konumdayız. Avrupa yakası Cihangir mahallesinde 2.el ev eşyaları ve hurda almaktayız

Anlık Beyoğlu Cihangir hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Çok miktarda hurda eşya satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Cihangir mahallesinin tamamında hizmet veriyoruz. Cihangir mahallesinde hurdacısı olarak her çeşit hurda eşyayı yüksek fiyata almaktayız Beyoğlu Cihangir mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. İstanbul hurdacıları arasındaki firmamız hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Beyoğlu Cihangir Hurdacısı

Cihangir hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Cihangir içerisinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Sizlerde her tür kağıt hurdası satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz. İstanbul ilinin sempatik mahallesi Cihangir daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Cihangir mahalle merkezinde değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Cihangir mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Beyoğlu merkezinde ve Cihangir mahallesinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası alanlar içerisinde en güncel fiyatı sunuyoruz. Beyoğlu hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Türkiye’de 1 sene içinde 100.000 ton hastane atığı, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan atıkların yüzde 4’ünü madenler, %12’sini cam hurdası, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturmaktadır. Ne yazıkki, bu atıkların %82’si dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Boşa giden malzemeler ülkemize zararı 1.5 milyar ₺ tutmaktadır. İstanbul Beyoğlu geri dönüşümcüleri boşa giden bu tutarın kurtarabileceğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Cihangir Hurdacı Numarası

Cihangir hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Cihangir Mh adresten hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebiyle iş yerimizi arayabilirsiniz.

Cihangir Kablo Hurda Alan Firmalar

Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Cihangir mahallesinde kablo hurdası alan firmayız. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Cihangir mahallesinde hurdacı firmayız. . Cihangir bölgesinde hızlıca edinilen %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. Cihangir Mahallesinde bölgesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Sitemizde bulunan Beyoğlu kablo hurda alanlar metine göz atın. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Cihangir hurdacısı olarak genellikle antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları ticareti yapıyoruz.

Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi arayın. Tonajlı kablo hurdası alırken kablo hurdası borsası daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Burada paylaşılan Cihangir hurda kablo ton fiyatını isteyene güncel olarak göndermekteyiz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Yerinden hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları almaktayız. Bununla birlikte enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en güzel fiyat teklifini biz veriyoruz.

Cihangir Hurda Krom Alan Firmalar

Nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı krom hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün olduğu linke tıklayınız. 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Cihangir Hurda Kurşun Alımı

Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renklidir. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu biliniyor. Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Cihangir kurşun hurda alım satımı hizmeti sunduğumuz mahallelerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Beyoğlu Cihangir çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını günlük göndermekteyiz.

Cihangir Mahallesi Çinko Hurda Alan Hurdacılar

Cihangir mahallesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan yerler yazımıza kesinlikle göz atmalısınız. Bu sayfadaki İstanbul Beyoğlu Cihangir çinko levha kg fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz gönderilmektedir. Hurda çinko alımı linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Cihangir Mahallesinde Hurda Sarı Alanlar

Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Bu neden ile Cihangir hurda sarı alan hurdacılar arasındayız. Cihangir mahallenin tümünde sarı hurda almaktayız.

Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra hurda radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz alımında en yüksek fiyatları veriyor. Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda denilmektedir. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri vardır. Cihangir hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor.

Cihangir Mahallesi Sac Hurdası Alanlar

Cihangir mahallesinde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile. Sac hurdası alımı yapan yerler içindeyiz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Depolarımızda sıfırdan farksız 2. el trapez sac bulunuyor.

Cihangir Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Cihangir bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız. Bildiğiniz üzere her nevi pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni için peşin para ödeme yapan firmayız.

Anlık demir hurda ton fiyatı istemek sebebi ile Cihangir hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümümüze bir göz gezdirmek istersiniz. Cihangir mahallesi ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda bol miktarda alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizdeki Cihangir toplama demir hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz göndermekteyiz.

Cihangir Hurda Alan Hurdacı Firma

Cihangir Mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Hurdanızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu nedenle metalin piyasa değerleri düşüyor. Hurda kurşun alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay alan Cihangir mahallesinde hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Cihangir hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle öne çıkıyoruz. Cihangir mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapan Halk Metal her çeşit hurda malzeme alımı yapıyor.

Cihangir Bakır Hurda Alan Hurdacı

Cihangir içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan Cihangir mahallesinde hurdacı iş yerimizi hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Cihangir mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Beyoğlu Hurda bakır alanlar makalemizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki Cihangir soyma bakır hurdası kg fiyatını her gün yollamaktayız. İstanbul Beyoğlu Cihangir bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Cihangir Mahallesinde Hurda Alüminyum Alım Satımı

Cihangir mahallesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alımında tartımı profesyonelce yapıyoruz. . Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Müşterilerimizin yardımıyla her gün profesyonelleşiyoruz.

Konumdan alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Beyoğlu Cihangir hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu ticareti için arayın.

Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek alımı yapan firmayız. İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Cihangir Fabrika Sökümü Yapılır

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Böylece İstanbul Beyoğlu fabrika söküm yıkım işleri yapan hurdacılar içinde nam saldık. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Fabrika sökülürken önce sökülecek mülkün incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların ayarlanması uygundur. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkım ihaleleri aldık. İstanbul Avrupa Beyoğlu Cihangir fabrika söküm işi deneyime sahibiz.

Cihangir Hurda Cam Alan Hurdacı Firmalar

Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla sert yapıda bulunan sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli oto camları, soda ve gazoz şişesi vs. cam hurdası bulunmaktadır. Beyoğlu Cihangir genelinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz.

Cihangir Karton Hurda Alımı

Piyasadan fazla fiyata hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası, bristol hurda, karton bardak hurdası alan yerler içinde en yüksek fiyatları biz veriyoruz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle size çok daha yüksek kazanma şansı veriyoruz. İstanbul Beyoğlu Cihangir mahallesinde kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki firmamız hizmetleri ile kağıt kırpıntı, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı kilo fiyatı edinebilirsiniz. Cihangir kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Sayfamızda yer almakta olan İstanbul Beyoğlu Cihangir mahallesi hurda kağıt fiyat listesi her geçen saat güncellenmektedir

En Yakın Cihangir Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal şirketimizle Cihangir mahallesinde hurda malzeme almaktayız. Cihangir hurdacısı firmamızla kapıdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. En yakın Cihangir hurdacı firma servisiyle her tür hurda malzeme alım satımında bulunduğunuz yere geliyoruz. Bu yöntemle atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Cihangir bölgesinde servis vermekten kıvanç duyuyoruz.

Cihangir Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

Elbette sizlere hurda otomobil alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Cihangir yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen römork, parçalanmış otomobil hurdası, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Cihangir 2.el jeneratör Alan Hurdacı

Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alım satımında yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz.

Cihangir Hurda Nikel Alan Fabrikalar

Nikel hurda zehirleyebilir. İstanbul Beyoğlu Cihangir çevresinde %95 , %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdası depolanırken oldukça dikkatli davranmalıyız. Cihangir nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

7/24 Açık Cihangir Hurdacı

Yılların kazandırdığı tecrübelerle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 açık Cihangir hurdacı firması olarak cumartesi, pazar bile iş yerimizdeyiz. Neredeyse on beş senedir geri dönüşüm yapan firmayız.

Cihangir Mahallesinde Klima Hurda Alım Satımı

Cihangir mahallesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima Cihangir çevresinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alır. 2. El Kombi alan firmalar içindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Cihangir Moloz Döküm Yerleri

Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Bina yıkımında antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşınma işleri titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Beyoğlu Belediyesi’nce bildirilen alana boşaltılıyor.

Cihangir Mahallesi Hurdacı Sitesi

Cihangir mahallesi hurdacılar sitesi B bloktaki tesisimizle hurdacılık hizmetleri ediyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Milletimize daha yaşanabilir bir İstanbul Beyoğlu ve olması gerektiği gibi yaşanabilir Cihangir yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz.

Cihangir Akü Hurdası Alan Hurdacı

Akü diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları için kullanılır. Uzun süre sonra enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Beyoğlu Hurda akü alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Akü içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Akü hurda alım satımı gönderisine bir göz atmak istersiniz. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri fabrika içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar.

Cihangir Hurda Plastik Alımı

İyi fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe alım satım işleri yapmaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Cihangir plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Cihangir hurdacı firmasıyız. Buradaki Cihangir hurda naylon fiyatlarını saat başı yollamaktayız İstanbul şehri Cihangir bölgesinin tamamından plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır.

Cihangir Mahallesi Hurda Fiyatları

Güncel fiyata ulaşmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında borsasından daha fazla fiyatlar öneriyoruz. Cihangir hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında hızlıca değişiklik gösteriyor. Bloğumuzda bulunananlık hurda bakır fiyatları metni okuyabilirsiniz

Cihangir 2.el Raf Hurdası

Buradaki Cihangir çıkma raf fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Hurda raf fiyatı raf hurda hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Raf hurdası Cihangir satın almak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda alımı yazımızı ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Özellikle raflarını yenileyen elbisecilerden elde ettiğimiz market rafları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, orta reyonlar, mağaza raf hurdası arasından seçilen yeni gibi 2. el raf hurdası satan hurdacı firmalar arasındayız.

Cihangir İkinci El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce kullanılan alçı mikseri, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılmış ev vs. binalardan ayrılan sıfır ayarında 2.el pencere, mutfak dolabı, kapı satıyoruz. Bunun ile birlikte batan depolardan almış olduğumuz

Cihangir Mahallesi Kumaş Hurdası Alım Satımı

İstanbul Beyoğlu CihangirMahallesi mahallesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alımlarında adresinize geliyoruz. Cihangir çevresinde hurda kumaş firesi almaktayız. Parti malı atletlik kumaş, parça penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, makine artığı kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş alımında nakit para ödeme yapmaktayız.

Spot hurda gabardin, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için bizi vakit kaybetmeden arayınız. İstanbul Beyoğlu Cihangir kiloayla tartıp kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Sitemizde paylaşılmış olan İstanbul Beyoğlu Cihangir kumaş hurdası kg fiyatını günlük göndermekteyiz.

Cihangir İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alan Hurdacı Firma

İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizi arayabilirsiniz. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi yemek ocağı, krom paslanmaz dinlendirici, krom davlumbaz, krom evye, paslanmaz krom küvet, aspiratör vb. lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak malzemesini yakından incelemek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah altı dolaplar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alım satımı yapmaktayız.

Cihangir Mahallesinde 2.El Eşya

Temiz kullanılmış olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi dilediğiniz konuma gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alan firma başlıklı paylaşıma ulaşın Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, bilgisayar masası, personel koltukları bulunur. İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu Cihangir bölgesinde yeni ve ikinci el ev eşyası alabilirsiniz. Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak nedeniyle bizlere ait çağrı merkezi telefonlarla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Cihangir Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Aynı fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz. Yıkımdan sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vb. tüm hurda malzemeyi alıyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı gerçekleştirilirken belirtilen iş güvenliği önlemleri Cihangir kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenmesi gereken dairelerin gerektiği şekilde imar edilmesi için yıkımlarını yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp