Çivril Hurdacı

Denizli Çivril hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Halk Metal firmamız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Memleketin dört bir tarafından, hurda alıyoruz. En doğru Çivril hurda fiyatları ile hurdalarınızı yerinizden alıyoruz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Bütün çalışmalarımızı buradan inceleyebilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Denizli hurdacı olarak Çivril ilçesinin tamamında hizmet veriyoruz. Çivril merkezinin yakınlarında hurda fiyatları sormak sebebiyle çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Denizli Çivril Hurdacı Firmalar

Çivril bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizlerde her nevi hurda satışı nedeniyle hatlarımızı arayabilirsiniz. Çivril hurdacı olarak Denizli ilinin tümünde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için adresinize en yakın yerde bulunan araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Çivril hurdacı mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Denizli Çivril ilçesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Denizli ilinin hızla büyüyen ilçesi Çivril 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Denizli Çivril için değil, her ilçede hizmet vermekteyiz.

Çivril Hurdacı Telefon Numarası

Denizli Çivril adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Bu nedenle hurda malzeme satmak üzere iş yerimizi aramanız gereklidir. Denizli Çivril hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Çivril Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşunun kullanılan eski madenler içinde olduğu söylenmektedir. Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda alıyoruz. Çivril Denizli hurda kurşun alım satımı için yerinize geldiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki Çivril kurşun hurdası fiyatlarını talep edenlere ücretsiz yollamaktayız. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası fiyatı paylaşımını incelemek iyi gelecektir.

Çivril Krom Hurdası Alan Firmalar

Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı gönderisini gezmelisiniz. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Yapısı itibari ile sert olduğu için zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Çivril hurda krom fiyatlarını telegram grubu üyelerimize güncel olarak gönderiyoruz.

Çivril Hurda Alanlar

Çivril adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Zararı önlemek için hurda malzemelerinizi geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu nedenle metalin değeri düşüyor. Tonajlı hurda alüminyum, kablo hurda, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko hurdası, sarı hurda ve demir aldığımızda yükseltilmiş fiyat teklifi vermekteyiz. Çivril hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı amaç edindik. Hurda kurşun almak amacıyla biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar arasındayız.

Denizli Çivril ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her nevi sarı hurdası alıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Çivril Hurda Çinko Alımı

Çivril ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizde yayımlanan Çivril hurda nikel kilo fiyatını talep edenlere bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası alımı sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Çivril Hurda Bakır Alımı

Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Çivril hurda bakır fiyatları için telefonlarımızı arayabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Çivril içerisinde bakır hurdası almaktayız. Sitemizdeki Denizli Çivril bakır kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Denizli Çivril hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Çivril hurdacı numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bakır hurda alanlar makalemizde daha geniş bilgi var.

Çivril Hurda Demir Alım Satımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları gönderisini incelerseniz şahane olur. Çivril etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Firmamız Çivril ilçesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için bize ulaşın. Hurda demir alanlar linkine tıklamalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı için peşin para ödeme yapan firmayız. Demir, dünyada çokça çıkarılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Denizli Çivril demir kg fiyatını telegram grubu üyelerimize saat başı göndermekteyiz.

Çivril Hurda Kablo Alan Hurdacılar

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle hurdacılar için önem taşır. Çivril ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çivril hurdacı arayanlar için buradayız. Müşterilerde çoğunlukla toplanlanan %30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alımında değerini nakitle ödüyoruz. Çivril bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Kablo hurdası alanlar başlıklı içeriği okuyabilirsiniz. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Çivril hurdacısı Halk Metal her nevi hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları ticareti için buradayız.

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasasından fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Çivril hurda bakır kablo kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo ticareti için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kapıdan hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası alıyoruz. Ek olarak enya kablo hurdası, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz.

Çivril Sac Hurdası Alımı

Kış bahçesi çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Denizli Çivril ve çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edip kârlı çıkabilirsiniz. Firmamızda her türde 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Çivril Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Çivril hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı yapıyor. Aslına bakarsanız sarı hurda adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Çivril ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor. Dolayısıyla Çivril hurda sarı alan yerler içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır.

Sayfamızdaki Çivril sarı pirinç kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar hakkında paylaşılmış içeriğe göz atabilirsiniz. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Halk Metal şirketimiz bu hurdaların yanında hurda sarı radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurdası alımı yapıyor.

Çivril Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda satanların yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Her nevi alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası ticareti için arayın. Denizli Çivril hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır. Buradaki Denizli Çivril hurda alüminyum ton fiyatları güncelliğini koruyor.

Çivril ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını güvenle gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı için telefonunuzu bekliyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile saygılar sunarız.

Çivril 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla malesef işi bırakan esnaflardan satın aldığımız Yıkılmış market binalarından kenara ayrılan sıfır ayarında 2. el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı mikseri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, plywoon hurda bulunur.

Çivril Akü Hurdası Alanlar

Taşıtlarda enerji deposu bulunur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran suları sebebi ile kıymetlidir. Hurda akü alan yerler akü hurdası hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Yoğun kullanımla kullanılmaz haline düşen bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolayan depolardır.

Çivril Fabrika ve Makine Sökümü

Çivril fabrika sökümü deneyime sahibiz. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak imalathanenin detaylıca dolaşılarak gerekli ekipmanın seçilmesi gerekmektedir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar arasında lider konumdayız. Yıllardır on binlerce fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik.

Çivril Hurda Cam Alan Hurdacılar

Çivril genelinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Cam tam ya da yarısaydam oldukça kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi koruyan inorganik sert bir malzemedir. Günümüzde şeffaf çıkma otomobil camı, soda ve gazoz şişesi ve benzeri cam hurdaları çok miktarda satılıyor.

Çivril Hurdacı Sitesi

Çivril hurdacılar sitesi içerisindeki depomuzla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

Çivril Hurda Otomobil Alan Yerler

Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Çivril hizmet ediyoruz. Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda araba, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, hurda motor alıyoruz. Bazı dönemlerde Çivril etrafında araç hurdası alıyoruz.

Çivril Hurda Raf Alan Yerler

Hurda depolama rafları alımı liderlik ettiğimiz işlerdendir. Bu sayfadaki Çivril ikinci el raf fiyatları güncellendi. Raf hurdası alan yerler yazımızı incelemelisiniz. Raf hurdası Çivril alım satımı amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen mağazalardan satın aldığımız ürün reyonları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeni gibi ikinci el raf hurdası satışı yaıpyoruz.

Çivril Nikel Hurda Alımı

Bu yüzden nikel hurdalar alınıp satılırken oldukça dikkatle çalışmalıyız. İlçe genelinde anot nikel, %95 ile %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel alımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Çivril nikel hurdası alıyoruz.

Çivril Bina Yıkımı

Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Bir üstte fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım yapılırken lüzum görülen tedbir önlemleri Çivril kentsel dönüşüm sebebiyle yeniden inşa edilecek dükkanların tekrar yapılması için yıkımlarını yapıyoruz.

Çivril Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

Denizli il Çivril ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurda, hurda polistren kristal alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Çivril plastik hurda alan yerler içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Buradaki Çivril plastik kg fiyatını whatsapp hattımızda günlük olarak paylaşıyoruz Güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alımı yapmaktayız.

Çivril Kağıt Hurda Alanlar

derinden çok fiyatlarla kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda gazete alan yerler arasındayız. Denizli Çivril kağıt hurda alan firmalar içerisindeki firmamız Halk Metal ile karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

Bölgede A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent ile size daha fazla miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Çivril kağıt hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Bu sayfada yer alan Çivril hurda kağıt, karton fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız

Çivril 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart almak maksadıyla bizlere ait mobil telefon numaralarıyla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlara yeni ve 2. el ev mobilyaları satın alabilirsiniz. Kullanılmış personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları bulunur. Az 2.el olarak satışa sunulabilecek durumdaki mobilyalarınızı adresinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya için iyi fiyat sunulmaktadır. Detaylı bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinası alan hurdacılar başlıklı içeriğini ziyaret edin

Çivril 2.el Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi ocaklar, krom paslanmaz salata dolapları, dinlendirme küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, aspiratör vb. kafe restaurant tipi otel ve mutfak alet edavatını görmek amacı ile sizleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar alınır. Sanayi tipi ikinci el lokanta malzemeleri almaktayız.

Çivril Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Parti malı ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş alımı için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayınız. Denizli Çivril kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

Bu sayfadaki Denizli Çivril hurda kumaş kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Çivril bölgesinin tamamında hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımı için çağırdığınız yere gelecek ekiplerimiz var.

Yüksek tonajlı poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda parti kumaş, spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alıp satmaktayız. Çivril etrafında parça kumaş hurdası alıyoruz.

En Yakın Çivril Hurdacı Firma

Çivril hurdacı şirketi olarak yerinden hurda malzeme almaya başladık. Bu yöntemle sizlere en yakın hurda alan yerler Çivril etrafında hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. En yakın Çivril hurdacı deposu adıyla her tür hurda malzeme alırken yerinize geliyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Çivril bölgesinde hurda malzeme alırız.

Çivril Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en yakın işletmeyiz. Hurda jeneratör alan işletmeyiz için en iyi fiyatı biz veriyoruz.

Güncel Çivril Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hakkındaki makaleye göz atabilirsiniz Çivril hurdacı firma olarak hurda alım satımında kullanılan ton fiyatı günlük değişkenlik gösteriyor. En doğru hurda kilo fiyatına erişmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken diğer hurdacılardan yüksek ton fiyatı tavsiye ediyoruz.

7/24 Hurda Alan Çivril Hurdacı

Yaklaşık iki bin beşden bugüne geri dönüşümde sizlere hizmet veriyoruz. 7/24 açık Çivril hurdacı iş yerimiz yardımıyla zaman farketmeksizin hurda metal alıyoruz. Sektörün verdiği güvenle makine sayımızı arttırarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Çivril Klima Hurdası Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Çivril çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Çivril ilçesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler arasındadır.

Çivril Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Çivril Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden belirlenen araziye nakledilir. Yıkımda anlasmamıza göre molozun taşınması titizlik ile yapılır.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.