Hakkari Hurdacı

Çukurca Hurdacı

Hakkâri Çukurca merkezi çevresinde hurda satmak amacıyla çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Ülkemizin irtibat kurduğunuz her ilçesinden, hurda alıyoruz. Halk Metal Hurdacılık firmamızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En iyi Çukurca hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapıyoruz. Diğerlerinden farklı profesyonel faaliyetlerimizi sunmaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlere bulunduğunuz siteden ulaşabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Hakkâri hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Çukurca hurdacı firması olarak sektörümüzde öncülük ediyoruz.

Hakkâri Çukurca Hurdacı Firma

Çukurca hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Çukurca ilçesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak sebebi ile hizmet telefon numaramızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Hakkâri şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Çukurca ilk hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Hakkâri Çukurca için değil, her ilçede hurda alım hizmeti veriyoruz. Çukurca hurdacı firması olarak Hakkâri ilinin tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanın nakliyesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Çukurca mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetleri sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek hepimizin faydalanması için çalışıyoruz.

Çukurca Hurdacı Numarası

Çukurca adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu yüzden hurda atık fiyatları talep etmek sebebi ile çağrı merkezimizi aramalısınız. Boş yere zaman harcamadan arayıp güncel hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Hakkâri Çukurca hurdacı numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Çukurca Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Sitemizdeki Çukurca alüminyum hurda kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. alüminyum hurda alanlar başlıklı metne göz gezdirebilirsiniz Sizin destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz.

Çukurca ilçesinin tamamında alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını müşterinin yanında yapmaktayız. Hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme veriyoruz. Her türden hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız.

Bize güvendiğiniz sebebiyle sonsuz teşekkürler. Hakkâri Çukurca alüminyum hurda alanlar içinde lideriz.

Her tür alüminyum hurda almaktayız. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Çukurca Hurda Demir Alan En Yakın Hurdacı

Çukurca genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Demir hurdası, Çukurca ilçesinde çokça bulunabilen madenler arasındadır. Buradaki Çukurca demir hurdası kilo fiyatını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları gönderisine bir göz atmalısınız.

Anlık demir hurda fiyatları istemek amacıyla firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı yazımızı okumak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Bildiğiniz gibi her cins demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. Çukurca ilçesinin tüm mahallerinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz.

Çukurca Kablo Hurdası Alım Satımı

Hakkâri Çukurca hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. Çukurca ilçesinin tamamında %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. Genelde alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo satacak olanlar şimdi arayın. Konumdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Kesin bilgi edinmek için hurda kablo alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları vermekteyiz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Çukurca hurdacı arayanlar için buradayız. . Müşterilerde bolca satılan %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini yerinde ödüyoruz. Ayrıca fare yemez kablo hurdası alımı için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır.

İçinde bulunan telin cinsine göre ve birde dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Çukurca bakır kablo ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çukurca ilçesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Çukurca Sac Hurdası Alan Firma

Elimizde kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz. Çukurca Hakkâri etrafında hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, satmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Çukurca Hurda Alımı

Yüksek tonajlı toplama demir, hurda bakır, kurşun hurdası, kablo, çinko hurdası, sarı hurdası ve alüminyum alımlarında fiyatlar uygulamaktayız. Çukurca hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Çukurca adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeleri çok zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su iletemas halinde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden metallerin kıymetini düşürmektedir. Çukurca ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Hurda alüminyum alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Çukurca hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı prensip edindik. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Çukurca Krom Hurdası Alanlar

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alımı bölümünü dolaşmalısınız. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Hakkâri Çukurca hurda krom tank kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz.

Çukurca Kurşun Hurda Alanlar

Cami minaresi kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. Kurşun hala kullanılan en eski madendir. Yeryüzünde cevher halinde bulunan kurşun mavimsi gümüş renktedir. Hurda kurşun alım satımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Çukurca kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sitemizde bulunan Çukurca kurşun hurda ton fiyatı güncelliğini koruyor.

Çukurca Hurda Sarı Alan Firma

Dolayısıyla Çukurca sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Hakkâri Çukurca hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Sayfamızdaki Çukurca sarı pirinç fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sayfamızdaki sarı hurdası alanlar metine göz atabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Firmamız bu hurda sarıların yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakimdir. Çukurca ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda almaktayız. İtiraf etmek lazımsa sarı hurda adıyla bir hurda bulunmamaktadır.

Çukurca Hurda Çinko Alımı

Buradaki Çukurca çinko levha fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurdası kilo fiyatı makalemizi okumak iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satışı yapmak için telefonlarımızla irtibat kurabilirsiniz. Çukurca bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Çukurca Hurda Bakır Alımı

Çukurca bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Hurda bakır alan Çukurca hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alıyoruz. Çukurca genelinde hurda bakır alıyoruz.

Bu sitede yer almakta olan Hakkâri Çukurca sorma bakır hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hakkâri Çukurca bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çukurca Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik el aletleri, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Çukurca çevresinde sıfır ve 2.el yemek odası takımı satıyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan 2. el piyasasında satılabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi bildirdiğiniz konuma gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski busdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinası alımı yapanlar konulu yazıyı ziyaret ediniz Temiz kullanılmış bilgisayar masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu satılır.

Çukurca 2. El Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Çukurca Hurda Fiyatları

Anlık hurda ton fiyatına ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşmanız yeterlidir. Geniş sitemizdeki hurda fiyatları içeriğe bir göz atabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretinde pazar fiyatlarından fazla fiyata alımlar uyguluyoruz. Çukurca hurdacı firmalar arasında hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatları Çukurca hurdacılar sitesinde her dakika güncellenmektedir.

Çukurca Karton Hurdası Alanlar

Çukurca Hakkâri hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki işletmemiz ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Kağıt hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Sayfamızdaki Hakkâri Çukurca hurda kağıt, karton fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız Bölgenin tümünde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz extra titizlik ile müşterilerimize daha yüksek miktarda kâr etme avantajı yöneltiyoruz.

7/24 Hurda Alan Çukurca Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Çukurca hurdacı olan firmamız ile cumartesi, pazar dahil çalışıyoruz. Yılların sağladığı tecrübeyle makine sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan altıdan bugüne hurda alım satımında size hizmet veriyoruz.

Çukurca Hurda Araç Alanlar

Zaman zaman Çukurca bölgesinde hurda araba alım satım hizmetleri vermekteyiz. Çukurca hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evraklarla zaman harcatmayan ağır hasarlı hurda araba, yük vagonu, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, motor hurdası . Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama hurda araba evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

En Yakın Çukurca Hurdacı Telefon Numarası

Çukurca hurdacı arasındaki ekiplerimizle konumdan her tür hurda atık alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bu biçimde müşterilere en yakın hurda alan yer Çukurca genelinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. Çukurca en yakın hurdacı firması hizmetleri ile her türlü hurda alımında deponuza deneyimli personel yolluyoruz. Halk Metal Hurdacılık hurdacılık olarak Çukurca bölgesinde hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Çukurca Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Çukurca ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu dönemde şeffaf araba camı, soda ve gazoz şişesi şekillerinde cam hurda türleri yüksek miktarda satılıyor. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıya sahibi suları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir.

Çukurca Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Çocuklarımıza şimdiden daha yaşanır bir Hakkâri Çukurca bırakmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Yalnızca bu tür atıkları alıyor değiliz. Çukurca hurdacılar sitesindeki dükkânımız aracığıyla hurda malzeme alım işlerine başladık.

Çukurca Fabrika Bozumu

Hakkâri Çukurca fabrika sökümü işi yapıyoruz. Daha önce yüzlerce fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik.

Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar arasında ünlü olduk. Evvela yıkıma hazırlanan üretim yerinin titizlikle incelenmesi gerekiyor. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Hurdacıların anlattığı gibi kolay sayılmaz.

Çukurca Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Çukurca bölgesinde en çok alınıp satılan hurdalar içerisindedir. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Çukurca çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun.

Çukurca Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Çukurca Belediyesi tarafından belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozunun taşınma işleri güvenle yapılır. Çukurca hurdacı Halk Metal Hurdacılık tarafından alınacak tüm hurda malzemelerin iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Çukurca Hurda Akü Alımı

Zamanla enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçlarında sıkça kullanılır. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu suları sebebi ile değerlidir. Akü hurdası alımı hurda akü hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Bu neden ile iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Aküler başka bir deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolanan cihazdır.

Çukurca Nikel Hurda Alım Satımı

Bu ilçede %95 – %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel hurdası alım satımında hurda nikel borsasından yüksek kg fiyatı veriyoruz. Çukurca nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken elden geldiğince özenli davranılmalıdır. Nikel hurda zehirleyebilir.

Çukurca İkinci El Restoran Ekipmanı Alımı

İşlerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi lonata mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. İyi kullanılan bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz. 2. El krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çukurca Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firmalar

Spota düşmüş hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş için peşin ödeme yapmaktayız. Burada paylaşılan Çukurca kumaş hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Çukurca kilo ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Hakkâri Çukurca çevresinde hurda kumaş alıyoruz.

Çukurca ilçesinde hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alım satımlarında adresinize geliyoruz. Spot hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satmak için bizi çok geçmeden arayın.

Çukurca Bina Yıkımı

Çukurca kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek apartmanların tekrar yapılması amacıyla yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vs. tüm hurda malzemeleri almaktayız. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen güvenlik önlemleri Daha önce anlattığımız fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz.

Çukurca Hurda Raf Alımı

Buradaki Hakkâri Çukurca ikindi el raf hurdası kilo fiyatını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz. Raf hurda alımı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Çukurca hurda raf alımı nedeni ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden pastanelerden aldığımız hurda mağaza rafları, hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, orta reyonlar, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2.el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz.

Çukurca Hurda Plastik Alan Hurdacı

Çukurca hurda plastik alım satımı yapanlar içinden ön planda olan Çukurca hurda deposuyuz. Sitemizdeki Hakkâri Çukurca plastik hurdası ton fiyatını telegram grubuna bedelsiz ulaştırıyoruz İyi fiyatla mavi kapak hurdası, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hakkâri il Çukurca ilçesinin tümünden jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren alımı için bize ulaşabilirsiniz.

Çukurca 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış öğrenci yurdu ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan yeni ayarında 2. el pencere, kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte malesef işi bırakan fabrikalardan aldığımız İnşatlarda inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva karıştırma mikseri az kullanılmış iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp