Konya Hurdacı

Çumra Hurdacı Telefonu

Çumra hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Ülkemizin bütün mahallelerinde, hurda alıyoruz. Miktarı yüksek hurda eşya satımında Konya Çumra piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Konya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Güncel Çumra hurda fiyatlarıyla malzeminizi almaktayız. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Başarı ile yürütmeye devam ettiğimiz tüm hizmetlere buradan erişebilirsiniz. Konya Çumra ilçesi yakınlarında hurda satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Halk Metal şirketimiz ile hurda alımı yapıyoruz.

Çumra Hurdacı Firmalar

Çumra hurdacı olarak Konya ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdanın taşınması için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Çumra bölgesinde hurda alımı hizmetleri sürdürüyoruz. İşi bitmiş plastikleri geri dönüştürerek tüm insanların yararı için çalışıyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı yapmak amacıyla numaralarımızı tuşlamalısınız. Çumra hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Çumra etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Konya ilinin sempatik ilçesi Çumra sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çumra çevresinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Çumra Hurdacı Telefonu

Çumra yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer alıyor. Çumra hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebiyle numaralarımızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı peşin paraya döndürebilirsiniz.

Çumra Hurda Sac Alımı

Çumra Konya ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ticareti nedeni ile arayınız. Sac hurdası alan yerler içindeyiz. Şantiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda yeni gibi ikinci el trapez sac var.

Çumra Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Konya, Çumra ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Çumra hurda nikel ton fiyatını isteyene saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alanlar paylaşımımızı okumak iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyatları için iletişim hatlarımızla irtibata geçin.

Çumra Hurda Alım Satımı

Çumra adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi hemen satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su iletemas halinde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple metalin kıymeti düşmektedir. Hurda inşaat demiri almak amacıyla yerinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Antimon zamak hurda, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Konya Çumra ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her türlü hurda alımı yapıyor. Tonajlı sarı hurdası ve alüminyum hurda, kablo hurda, hurda bakır, kurşun,çinko hurda, demir hurda alımlarında piyasadan daha fazla fiyat teklifleri vermekteyiz. Çumra hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Çumra Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Çumra ilçesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri olduğu biliniyor.

Konya Çumra hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yapmaktadır. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan sarı hurda olarak anılmaktadır. Çumra hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticareti yapıyor. Gerçekte hurda sarı adıyla hurda çeşidi varolmamıştır.

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Konya Çumra hurda sarı fiyatları günceldir. Hurda sarı pirinç alan yerler konulu makaleye göz gezdirebilirsiniz. Bu nedenle Çumra hurda sarı alan hurdacılar arasındayız.

Çumra Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Konya Çumra alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Sitemizde yayımlanmış olan Çumra alüminyum ton fiyatı güncelliğini koruyor. Anlık sitemizdeki hurda alüminyum alan hurdacı metine göz atabilirsiniz. Her türden alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz.

Ayrıca alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz. Çumra bölgesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alınır.

Bize duyduğunuz güven sebebi ile sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Şirketimize destek olanların destekleriyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Çumra Krom Hurda Alanlar

Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Çumra krom tank hurdası fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar hakkında bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Çumra Hurda Kurşun Alan Firmalar

Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz. Çumra hurda kurşun aldığımız ilçelerdendir. Buradaki Çumra çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatı güncellendi. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami kurşun hurdası alırız. Kurşun eski madendir.

Çumra Hurda Demir Alımı

Demir hurdası, dünya genelinde çokça bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Çumra ekstra demir hurdası kg fiyatı güncellendi. Çumra ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Güncel demir hurdası fiyat listesi için bize ulaşın. Hurda demir alan yerler makalemizi okursanız iyi olur. Halk Metal Konya Çumra genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her nevi pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı sayfamıza mutlaka bir göz atın.

Çumra Kablo Hurdası Alım Satımı

Adresten hurda enya kablo, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir. Çumra hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çumra hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Çumra hurda bakır kablo ton fiyatları güncellendi. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir. Çumra ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan hurdacılar arasında piyasasının üstünde kilo fiyatını veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında kablo hurdası borsası fazla fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Satıcılarda hızlıca satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Konya Çumra bölgesinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Bundan başka hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletken olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

Sayfamızdaki hurda kablo alanlar metni ziyaret edin. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Ancak tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için ederinin üzerinde gönderiyoruz.

Çumra Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan Çumra hurdacı iş yerimizi acilen arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Çumra hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Çumra bakır fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Konya Çumra hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alıyoruz. Çumra içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Çumra Hurdacı Firması

7/24 Çumra hurdacı olarak gece gündüz sektörde hizmet ediyoruz. Yılların kazandırdığı özgüven süreciyle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam tamına yedi seneden bu yana geri dönüşüm yapıyoruz.

Çumra 2.el Raf Fiyatları

Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Genelde kapatılan mağazalardan elde ettiğimiz reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir ikinci el market rafları satışı yaıpyoruz. Buradaki Çumra ikinci el market rafı fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Raf hurda alan hurdacılar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Raf hurdası Çumra alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Çumra Akü Hurdası Alan En Yakın Firma

Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor. Akü hurda alan hurdacılar sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple Konya Çumra hurdacısı ve benzeri fabrika içinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Aküler başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacını karşılamak amacı ile bulunmaktadır. Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren suyu nedeni ile geri dönüşüm tesileri için değerlidir.

En Yakın Çumra Hurdacı

Halk Metal olarak Çumra ilçesinin her yerinde hurda alımı yapmaktayız. Çumra en yakın hurdacı firması servisiyle hurda metal ticareti sebebiyle istediğiniz yere gelmekteyiz. Çumra hurdacısı olan firmamız ile bildirdiğiniz adresten hurda alım satımına devam ediyoruz. Bu hizmetimizle sizlere en yakın hurda alan yerler Çumra çevresinde hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çumra 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte kapatılan nalburlardan satın aldığımız Yıkılmış ardiye benzeri binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, kapı, pencere alım satımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında inşaat vinci, boya makinesi, harç pompası, alçı mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır.

Çumra Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticareti yaparken ton fiyatlarından daha fazla teklifler veriyoruz. Sitemizdekiyeni hurda bakır fiyatları metini okuyabilirsiniz Kesin hurda kilo fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Çumra hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları hızlı bir biçimde güncelleniyor.

Çumra Klima Hurda Alanlar

Klima hurdası Çumra ilçesinde çok satılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Çumra ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

Çumra Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliye işleri titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Çumra Belediyesi tarafından planlanan moloz dökme alanlarına taşınıyor. Çumra hurdacı Halk Metal tarafından alınan her cins hurdanın depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Çumra Hurda Plastik Alım Satımı

En iyi fiyatlarla mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Çumra plastik hurdası alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Sitemizdeki Çumra hurda plastik kg fiyatını abonelerimizle eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz Konya il Çumra ilçesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin alım satımı yapıyoruz.

Çumra Araç Hurdası Alan Firma

Çumra hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Çumra bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan vergiden düşmüş araba hurdası, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

Çumra 2. El Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Titizlikle kullanılmış buz makinesi, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah, bulaşık makinaları alıyoruz. 2. El endüstriyel tip lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. 2.el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi set üstü meykap, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, krom paslanmaz dinlendirici vb lokanta ve restaurant tipi mutfak alet edavatlarını incelemek amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Çumra Kumaş Alımı

Spota düşmüş parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, parça poplin kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş alım satımında nakit para ödeme yapıyoruz. Kumaş hurdası alıyoruz. Tonajlı gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, hurda kot kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satmak için bizi çok geçmeden arayınız. Konya Çumra ilçesinin her bölgesinde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem alım satımlarında yerinize araçlarımızı gönderiyoruz. Çumra kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Sayfamızdaki Konya Çumra hurda kumaş ton fiyatları günceldir.

Çumra İkinci El Ev Eşyası

Konya Çumra bölgesinin tamamında kullanılmış ve ikinci el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Temiz ofis büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası bulunmaktadır. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile bulaşık makinesi hurdası alımı yapan firma konulu içeriğe göz atınız Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak nedeni ile işletmemizle ulaşabilirsiniz.

Çumra Hurdacılar Sitesi

Hurda metaller alımında ayrım yapmıyoruz. Çumra hurdacılar sitesindeki dükkanımız iş birliği ile hurda ticareti yapıyoruz. Her hali ile temiz bir Konya ve her haliyle yaşanılır Çumra yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu türlü hurdalarınızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Çumra Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Her voltajda az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en iyi yerlerdeniz. Kullanılamayan jeneratör, elektrik trafosu alıyoruz.

Çumra Kırık Cam Hurda Alanlar

Çumra ilçesi çevresinde hurda cam alanlar arasında bulunmaktayız. Genellikle şeffaf ve renkli oto camı, gazoz ve soda şişesi şeklinde cam hurda cinsleri baya fazla bulunabiliyor. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıdaki sıvıları muhafaza eden inorganik amorf katı maddedir.

Çumra Bina Yıkımı

Yıkım esnasında istenen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken dükkanların yeniden imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vb. her cins hurdaları ücreti karşılığında satın alıyoruz.

Çumra Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile nikel hurdaları alım satımında çok hassasiyetle davranılmalıdır. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu bölgede turbo nikel hurda, %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel, anot nikel alıyoruz. Çumra nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Çumra Karton Hurda Alım Satımı

Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alımında uyguladığımız ekstra titizlikle satıcıya daha yüksek kâr elde etme avantajı takdim ediyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Çumra hurda kağıt ve karton fiyat listesini talep edenlere saat başı yollanmaktadır

Konya Çumra hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki işletmemiz sayesinde toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla peçete hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz.

Çumra Fabrika Bozumu

Başlamadan önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Uzun süredir sayısız fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Güvenli şekilde fabrika ve tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz. Çumra fabrika söküm işi profesyonelliğin deneyimine sahibiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp