Diyarbakır Hurdacı

Çüngüş Hurdacı Telefon Numarası

Çüngüş şehir merkezinde hurdalarınızın görüntülerini göndermek sebebi ile 24 saat en yakın ekibimize iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Güncel Çüngüş hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapmaktayız. Eşsiz profesyonel hizmetler beğeninize sunmaktayız. Tüm çalışmalarımıza ziyaret ettiğiniz yazıdan ulaşabilirsiniz. Çüngüş hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Güzel yurdumuzun istediğiniz ilçesinde, hurda alıyoruz. Halk Metal şirketimizle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bol miktarda hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Diyarbakır hurdacı firmalar içindeyiz.

Diyarbakır Çüngüş Hurdacı Firma

Çüngüş hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Diyarbakır Çüngüş çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı nedeniyle telefonlarımızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Diyarbakır şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Çüngüş sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Çüngüş etrafında değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Çüngüş hurdacısı olarak Diyarbakır bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için yakınınızdaki hurda taşıma personellerimizi yönlendiriyoruz. Çüngüş mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin geleceğini koruyoruz.

Çüngüş Hurdacı Numarası

Çüngüş her türde hurda alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Çüngüş hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak amacıyla sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Boşa süre geçirmeden arayın güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Çüngüş Sac Hurdası Alım Satımı

Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hali hazırda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurda vardır. Çüngüş ve çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, alım satımı sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Çüngüş Çinko Hurda Alımı

Çüngüş, Diyarbakır çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Burada yayımlanmış olan Diyarbakır Çüngüş çinko hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz yollanmaktadır. Çinko hurda alan hurdacı firma bölümümüzü geziniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için bize iletişim kurabilirsiniz.

Çüngüş Hurda Alanlar

Diyarbakır Çüngüş hurdacı firma olan Halk Metal her türlü hurda kablo alım satımı yapıyor. Hurda atık alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Çüngüş adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmemek için topladığınız hurda malzemeleri hemen satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu neden ile metalin piyasa değerini düşürüyor. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve hurda sarı alımı yaparken yukarısında fiyat listesi uygulamaktayız. Çüngüş hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurda, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda alan Çüngüş hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedef edindik.

Çüngüş Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Çüngüş hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Çüngüş ilçenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple Çüngüş sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak renginden ötürü hurda sarı denmektedir. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir.

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Buradaki Çüngüş sarı pirinç fiyatları dün güncellendi. Hurda sarı pirinç başlıklı konuya bir göz atabilirsiniz. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alımında öncüdür. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurdası adında bir hurda yoktur.

Çüngüş Hurda Alüminyum Alanlar

Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Diyarbakır Çüngüş alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası Çüngüş hurdacı firmaları içindeyiz. Çüngüş ilçesinde alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. Sayfamızdaki Çüngüş hurda alüminyum ton fiyatını arzu edene güncel olarak ulaştırmaktayız. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Her nevi hurda alüminyum almaktayız.

Çüngüş Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası ton fiyatı yazısına bir göz bakarsanız mükemmel olur. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Çüngüş hurda krom fiyat listesini grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderilmektedir.

Oldukça sert bir maden yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Çüngüş Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşunun hala kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Çüngüş hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Çüngüş çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda için özel fiyat uyguluyoruz. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası ton fiyatı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız.

Çüngüş Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı linkine tıklayın. Anlık demir hurda fiyat listesi için Çüngüş hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan hurdacı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Demir, Çüngüş ilçesinde en çok çıkarılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Diyarbakır Çüngüş extra demir hurda ton fiyatını telegram gurubumuza katılanlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Halk Metal Çüngüş ilçesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Sizinde bildiği gibi her türde demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. Çüngüş ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Çüngüş Kablo Hurda Alan Hurdacı

Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bizi arayabilir. Çünkü sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Çüngüş hurdacısı Halk Metal her türlü elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Kablo iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılıyor. İlaveten hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çüngüş hurdacı firmayız. İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Diyarbakır Çüngüş hurda bakır kablo ton fiyatı güncellendi. Çüngüş hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız.

Konumdan tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Sitemizde bulunan hurda kablo alan yerler yazıya bir göz atın. Bunun yanısıra enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Piyasada hızlıca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebiyle hurda kablo alanlar için önem arzeder.

Çüngüş ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasında değerinde kilo fiyatını vermekteyiz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası borsasından fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

Çüngüş Bakır Hurdası Alım Satımı

Çüngüş hurda bakır fiyatları için arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar makalemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Buradaki Çüngüş bakır hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün yollanmaktadır. Diyarbakır Çüngüş bakır hurda alan yerler arasındayız.

Çüngüş bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Bakır hurdası alan Çüngüş hurdacı telefonunu şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

7/24 Açık Çüngüş Hurdacı Firma

Bin dokuz yüz doksan beşden beri geri dönüşüm faaliyetleri ile hizmetimizi sunuyoruz. Sizlerin verdiği deneyimle araç parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Çüngüş hurdacı şirketimiz yardımı ile hafta sonları bile sektöre hizmet etmekteyiz.

Çüngüş Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Çüngüş ikinci el market rafı ton fiyatını abonelerimize her gün ulaştırılmaktadır. Raf hurdası alımı gönderimizi okumak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Çüngüş 2.el raf hurdası alım satımı için dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan marketler tarafından satılan çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda market rafı arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el market rafı satıyoruz.

Çüngüş Akü Hurda Alanlar

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılır. Hurda akü alım satımı bölümümüzü incelemek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Dolayısı ile iş yerimiz gibi kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alımı yapan fabrikalar içindedir. Yoğun kullanımla atık hale düşen bataryalara hurda akü denmektedir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerji depolanan depolardır. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren suları nedeniyle oldukça değerlidir.

En Yakın Çüngüş Hurdacı

En yakın Çüngüş hurdacı firma servisi ile her türlü hurda eşya alıp satarken adresinize deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Çüngüş genelinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Halk Metal olarak Çüngüş ilçesinin yakınlarında hurda satımı yapıyoruz. Çüngüş hurdacı şirketi arasındaki ekiplerimizle adresten hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Çüngüş 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde iflas eden satıcılardan satın aldığımız İnşatlarda yük asansörleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el demir iskele, plywoon hurda bulunur. Yıkılan iş yeri benzeri binalardan temin edilmiş hala kullanılabilir 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz.

Güncel Anlık Çüngüş Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında oldukça daha fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En güncel fiyat listesine ulaşmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Çüngüş hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi Çüngüş borsasında saatlik olarak değişiyor. Hurda fiyatları hakkındaki makaleye bir göz atın

Çüngüş Hurda Klima Alımı

Klima hurdası Çüngüş ilçesinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Çüngüş ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Kombi hurdası alanlar içindeyiz.

Çüngüş Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozun taşıma işi titizlikle yapılır. Çüngüş hurdacı tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşınması ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Çüngüş Belediyesi tarafından daha önce bildirilen araziye nakil ediliyor.

Çüngüş Hurda Plastik Alan Hurdacı

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz. Diyarbakır il Çüngüş ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurda satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Çüngüş plastik hurda alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Bu sayfada paylaşılmış olan Diyarbakır Çüngüş naylon hurdası ton fiyatlarını isteyenlere günlük ulaştırıyoruz

Çüngüş Hurda Araç Alanlar

Çüngüş hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman Çüngüş yakınlarında araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araba hurdası, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çüngüş 2. El Restaurant Aletleri Alımı

2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar satmak isteyenler buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Sanayi tipi 2.el lokanta malzemeleri alıyoruz. İşlerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom dinlendirici, endüstriyel 4 gözlü ocak vb endüstriyel mutfak aletini görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Titiz kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Çüngüş Kumaş Hurdası Alımı

Buradaki Çüngüş hurda kumaş ton fiyatı az önce güncellendi. Yüksek tonajlı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak için telefonlarımızı şimdi arayınız. Çüngüş etrafında gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize personellerimizi gönderiyoruz. Diyarbakır Çüngüş kilosuyla hurda kumaş alan yerler içindeyiz.

Çüngüş çevresinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Spota düşmüş hurda nevresimlik kumaş, parça kumaş hurda, poplin kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alıp satıyoruz.

Çüngüş İkinci El Eşya

Çüngüş içerisinde sıfır gibi, 2. el koltuklar alabilirsiniz. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan mobilyaları adresten alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi sunuyoruz. Geniş bilgi için buzdolabı hurdası alan hurdacı konusunda bilgi paylaşılmış makalesini ziyaret edin Temiz kullanılmış sekreter koltukları, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece stoğu öğrenmek amacıyla dükkaânımıza ait numaraları arayınız. Yeniden farksız 2.el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile bizlere ait telefon numarasını arayarak irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

Çüngüş Hurdacı Sitesi

Çüngüş hurdacılar sitesi 4. bloktaki firmamız vasıtası ile hurdacılık hizmetleri ediyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Daha yaşanır bir Çüngüş için yılmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz.

Çüngüş Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Çüngüş Hurda Cam Kırığı Alanlar

Özellikle renkli ve şeffaf oto camı, süt şişesi biçimlerinde hurda camlar çok miktarda geri dönüştürülüyor. Çüngüş çevresinde cam hurda alanlar arasındayız. Özellikle renkli ve şeffaf oto camı, süt şişesi biçimlerinde hurda camlar çok miktarda geri dönüştürülüyor.

Çüngüş Bina Yıkımı

Yıkımda gerekli tüm önlemler Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Çüngüş kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenmesi gereken evlerin yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi her türlü hurdayı alıyoruz. Aynen fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Çüngüş Hurda Nikel Alan Hurdacılar

İlçe genelinde %95 ile %99 şablon nikel, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Diyarbakır Çüngüş nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda nikeller alınırken gayet dikkatle davranılmalıdır.

Çüngüş Kağıt Hurda Alan Firmalar

Çüngüş kağıt hurda aldığımız bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki Çüngüş hurda karton kağıt ton fiyatları güncelliğini koruyor Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle sizlere çok daha fazla kazanç elde etme olanağı veriyoruz. Diyarbakır Çüngüş kağıt hurdası alıp satanlar içindeki işletmemiz ile iletişime geçerek toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Daha fazla fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alıyoruz.

Çüngüş Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenilir bir biçimde fabrika yıkımları gerçekleştiriyoruz. Çüngüş Diyarbakır fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz.

Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde lider olduk. Fabrika sökümünden önce yıkıma hazırlanan mülkün titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Uzun zamandır bol miktarda fabrika sökümü ihaleleri tamamladık. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp