Malatya Hurdacı

Darende Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Halk Metal adı ile hizmet veriyoruz. Türkiyemiz’in tüm ilçelerinde, her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Malatya hurdacı olarak Darende ilçesinin tamamında hizmet veriyoruz. En iyi Darende hurda fiyatlarıyla profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetler sunuyoruz. Bütün çalışmalarımıze buradan erişebilirsiniz. Darende bölgesinin etrafında hurdalarınızın resmini göndermek sebebi ile dilediğiniz saat firmamıza irtibat kurmanız yeterlidir. Malatya Darende hurdacı firma olarak sektörde öncülük ediyoruz.

Malatya Darende Hurdacısı

Darende genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her türlü hurda çinko satmak amacı ile telefonlarımızı aramalısınız. Darende hurdacısı olarak Malatya bölgesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda atıklar için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Darende hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Malatya Darende etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Malatya şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Darende daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Darende ilçesinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Darende Hurdacı Telefonu

Darende hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu nedenle hurda satmak üzere telefonumuzu aramanız yeterlidir. Malatya Darende hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Darende Hurda Alan Firmalar

Darende ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit hurda atık alıyor. Hurda kurşun alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Darende adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Topladığınız hurdaları gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece hurda metalin değerini düşürüyor. Tonajlı kurşun hurdası, demir hurdası, çinko, alüminyum, bakır, kablo hurda ve sarı hurda alırken fiyatlar sunuyoruz. Darende hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öne geçiyoruz.

Darende Bakır Hurda Alanlar

Darende içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Malatya Darende hurda bakır fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Malatya Darende bakır hurda alan yerler arasındayız. TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz.

Bakır hurdası alanlar bölümünde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Darende hurdacı telefon numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası alanlar içindeyiz. Darende bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

Darende Sarı Hurdası Alımı

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati türleri olduğu biliniyor. Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, sarı hurda bronz alımında liderlik etmektedir. Darende ilçesinin tamamında sarı hurda almaktayız. Bu sebep ile Darende sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren firmayız. Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

Malatya Darende hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Sayfamızdaki Darende sarı pirinç hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yollanmaktadır. Daha geniş bloğumuzda bulunan hurda pirinç sarı konuyu inceleyin. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır.

Darende Hurda Kablo Alan En Yakın Hurdacı

Malatya Darende ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alımı yaparken değerinin üzerinde fiyatları veriyoruz. Güncel bilgiye erişmek için hurda kablo alanlar metini okuyabilirsiniz. Darende hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları ticaretinde deneyimliyiz. İçerisindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Malatya Darende elektrik kablosu kilo fiyatını telegram hattımızda paylaşmaktayız. Darende bölgesinde çoğunlukla ele geçen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz.

Kablo hurdası içerdiği bakır madeni sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Malatya Darende hurdacısı Halk Metal her nevi iç tesisat kabloları, antigron kablo, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz.

Çünkü sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken hurda kablo borsası daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bir de hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Darende hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet etmekteyiz.

Darende Krom Hurdası Alımı

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımına bir göz bakmanız iyi olacaktır. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Darende hurda krom tank fiyatları güncellenmiştir. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Darende Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

Darende ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Güncel hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler bölümüne göz atarsanız şahane bir şey yaparsınız.

Firmamız Darende şehrinin tamamında demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı gönderimize göz atabilirsiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Demir, Darende bölgesinde bol miktarda alınıp satılan madenler arasında bulunur. Buradaki Darende toplama demir hurdası ton fiyatları günceldir.

Darende Hurda Kurşun Alım Satımı

Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı firma içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Kurşun metali hala kullanılan madendir. Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alırız. Darende Malatya kurşun hurdası alım satımı hizmeti verdiğimiz yerlerdendir. Buradaki Darende çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz.

Darende Sac Hurda Alanlar

Hali hazırda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. Hurda sac alan firmalar içerisindeyiz. Darende Malatya çevresinde hurda levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek nedeniyle. Veranda çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Darende Hurda Çinko Alan Firma

Buradaki Darende hurda nikel kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Hurda çinko alımı çinko hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satmak için bizimle irtibat kurun. Darende ilçesinin tümünde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Darende Hurda Alüminyum Alımı

İş yerimize verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası alımı yapan hurdacıyız. Bize hurda satanların sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapılır. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek yapıyoruz. Malatya Darende alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Darende ilçesinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alırken tartımı gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Buradaki Darende hurda alüminyum kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurda alüminyum içerikli makaleyi inceleyebilirsiniz

Darende Beyaz Eşya Hurdası

Her türlü 2. el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebi ile işletmemizle irtibata geçebilirsiniz. Çok az kullanılan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi konumunuzdan satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için buzdolabı hurdası alan hurdacı firma hakkında detaylı bilgi yazılmış gönderiye erişebilirsiniz Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, personel masaları temin edilir. Malatya Darende bölgesinde yeni, ikinci el koltuk satıyoruz.

Darende Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Darende kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dairelerin tekrar inşaatının yapılması için yıkımını yapıyoruz. Yıkımdan sonra sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen gibi tüm hurdaları alıyoruz. Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Yukarıda fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz.

Darende Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Bu bölgede %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Darende nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alım satımı yapılırken oldukça hassasiyetle davranmalıyız.

Darende Hurda Raf Alanlar

Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Bu sayfadaki Malatya Darende çıkma raf kg fiyatını günlük yollamaktayız. Hurda raf fiyatı bölümünü ziyaret etmek iyi gelecektir. Darende raf hurdası satmak nedeni ile bize ait numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden aktarlar tarafından satılan çelik raf hurdaları, orta reyonlar, hurda market rafı, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el market rafları satan hurdacılar içindeyiz.

Darende Araba Hurdası Alanlar

Fırsat buldukça Darende bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Darende hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda otomobil, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri
, römork, motor hurdası gibi hurdanıza fiyat almak için arayabilirsiniz. Pek tabi size hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araç trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Darende 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış lokanta binalarından alınan hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alıyoruz. Müteahhitler tarafından kısa süreliğine kullanılmış yük asansörleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç makinesi ikinci el demir iskele, plywoon hurda alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batan iş yerlerinden almış olduğumuz

Darende Cam Hurda Alımı

Cam tam yada yarısaydam genelde kırılgan bir yapıya sahip su tutabilen inorganik amorf katı malzemelerdir. Özellikle renkli ve şeffaf oto camları, şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri bulunabiliyor. Darende yakınlarında cam hurdası alanlar içindeyiz.

Darende Hurda Klima Alan Firmalar

İkinci el klima Darende bölgesinde en çok alınan hurdalar içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Darende bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içindeyiz.

Darende Moloz Döküm Yerleri

Fabrika yıkımında sözleşmemize göre molozun nakliyesi titizlikle personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Darende Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen yerlere boşaltılır. Darende hurdacı tarafından alınan her çeşit hurdanın firmaya ait depolama alanına taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

Darende Az Kullanılmış Jeneratör Alan En Yakın Firmalar

İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Her voltajda yüksek kw 2. el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

Darende Hurda Akü Alımı

Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu sebebiyle değerlidir. Akü hurda alım satımı gönderisine bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Bu nedenle Malatya Darende hurdacı vb. firma bünyesinde geri dönüşüm atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denir. Araçlarda enerji ihtiyaçları için kullanılabiliyor.

Güncel Anlık Darende Hurda Fiyatları

Darende hurdacı firmalar tarafından hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları her an değişiyor. Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında kilo fiyatlarından daha fazla fiyata hurda alımı uyguluyoruz. En güncel fiyatlara ulaşmak amacı ile bize ulaşın. Daha geniş yeni hurda fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz

Darende İkinci El Mutfak Malzemeleri Alımı

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurulama makinesi, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satan yerler firmamızı arayabilir. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirici vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacıyla sizi işyerimize davet etmekteyiz. İyi kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolaplar alıp satmaktayız. Sanayi tipi restoran aletleri alım satımı yapıyoruz.

Darende Kumaş Alanlar

Malatya Darende bölgesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş alımlarında yerinize personellerimizi göndermekteyiz. Hurda kumaş alıyoruz. Spot hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda için nakit para ödeme yapılır.

Parti malı hurda ceketlik, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satmak amacıyla firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Darende kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki Malatya Darende kumaş hurdası fiyatları bugün güncellendi.

Darende Hurda Plastik Alım Satımı

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Malatya il Darende bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Avantajlı fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen alım satım işleri yapmaktayız. Darende plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan Darende hurdacısıyız. Sayfamızdaki Darende hurda naylon kilo fiyatını arzu edenlere bedelsiz yolluyoruz

Darende Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Profesyonel bir şekilde fabrikaların söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Darende fabrika sökümü işi yapıyoruz. Daha önce onlarca fabrika sökümü ihalesi tamamladık. Öncelikle yıkımı yapılacak taşınmazın incelikle gezilerek uygun aletlerin ayarlanması uygun olacaktır. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde öncü bir konumdayız.

Darende Hurdacılar Sitesi

Daha çok yaşanılır bir Darende için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Darende hurdacılar sitesi sekizinci blok içindeki dükkanımızla geri dönüşüm yapıyoruz.

7/24 Açık Darende Hurdacı

Sektörde uzun zamandır Darende hurdacı olmanın bahşettiği profesyonellikle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık yirmi beş seneden bu yana hurdacılık hizmeti vermekteyiz. 7/24 hurda alan Darende hurdacı olarak yirmi dört saat hurda malzeme alım satımı yaparız.

En Yakın Darende Hurdacı Numarası

Darende hurdacı firması içinde çalışan çalışanlarımız ile adresinizden her türde hurda atık satım hizmeti vermeye başladık. Darende en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her nevi hurda ticareti amacıyla deponuza geliyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurdacı firma Darende ilçesinin her yerinde servis ediyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Darende ilçesinde hurda alırız.

Darende Karton Hurda Alanlar

İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde size çok daha fazla oranda kazanma şansı yöneltiyoruz. Darende hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki iş yerimiz ile çalışarak toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Darende karton hurdası fiyatlarını arzu edenlere her gün ulaştırıyoruz Avantajlı kilo fiyatıyla kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, hurda gazete alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp