Avrupa Yakası HurdacıSarıyer Hurdacı

Darüşşafaka Hurdacı

Sarıyer geri dönüşüm tesisleri arasındayız. İstanbul Avrupa yakası Sarıyer etrafında yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz Anlık Sarıyer Darüşşafaka hurda fiyatlandırma ile alım yapmaya devam ediyoruz.

Darüşşafaka mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız vazgeçilmez devam ediyor. Halk Metal şirketimizle İstanbul Sarıyer mahallesinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Sarıyer Darüşşafaka hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Her türlü hurda satmak nedeniyle iletişime geçin. İstanbul Sarıyer Darüşşafaka mahallesi bölgesinde 2.el eşya ve hurda için malzemenin ederini piyasadan daha yüksek fiyatlar ile ödüyoruz Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Darüşşafaka mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Şu an Sarıyer firmasıyız. Lakin Darüşşafaka mahallesinde de hizmetler vermekteyiz.

Darüşşafaka Mahallesi Hurdacı Firma

Darüşşafaka bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek milletimizin geleceğini kurtarıyoruz. Darüşşafaka hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Sarıyer Darüşşafaka çevresinde eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Darüşşafaka mahallesinde ve Sarıyer merkezinde hurda eşya alan firmalar arasında en doğru fiyatları sunuyoruz. İstanbul ilinin gözde mahallesi Darüşşafaka gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Sarıyer Darüşşafaka etrafında değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak her yıl büyüyoruz. Sizlerde her tür kablo hurdası satmak sebebiyle numaramızı aramalısınız.

Türkiye’de yıllık 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton ev tipi atık atılıyor. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde yirmi yedisini plastik türleri, yüzde onikisini camlar, %4 civarını metaller, yüzde 43’ünü karton hurdası vb hurdalardan oluşuyor. Ne yazık ki, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi yok olmakta. Bu atıkların değeri 1 milyar altı yüz altmış milyon ₺’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Darüşşafaka Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Sarıyer Darüşşafaka hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz mahalleler arasında yer almaktadır. Bu yüzden hurda atık fiyatı talep etmek sebebiyle cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Hemen arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. Darüşşafaka mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Darüşşafaka Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Darüşşafaka mahallesinde hurda çinko levha fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda çinko alanlar yazımızı dolaşmak iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Darüşşafaka mahellesinin her caddesinden hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatları bölümüne mutlaka göz atabilirsiniz.

Darüşşafaka Mahallesinde Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alırken nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler alanında daha geniş bilgilendirme mevcut. Darüşşafaka hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alan firmayız. Darüşşafaka içinde hurda bakır almaktayız. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer Darüşşafaka soyma bakır hurdası ton fiyatı güncellenmiştir. İstanbul Sarıyer Darüşşafaka hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Darüşşafaka Mahallesindeki hurdacı iş yerimizi şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Darüşşafaka Mahallesi Hurda Alanlar

Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Darüşşafaka mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Hurda sarı almak üzere adresinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Darüşşafaka yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan nakit paraya çevirin. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenin değeri düşmektedir. Yüksek tonajlı kurşun hurda, demir hurda, çinko, alüminyum hurda, bakır hurda, kablo hurda ve hurda sarı alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Darüşşafaka hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle ön plana çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Darüşşafaka Kablo Hurda Alan Firma

Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Piyasada bolca edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Darüşşafaka hurdacısı Halk Metal her çeşit iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları için buradayız. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden yüksek fiyatlar sunuyoruz.

İstanbul Sarıyer Darüşşafaka mahallesi bölgesinde TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satanlar bize ulaşın. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılıyor. Bundan başka hurda fare yemez kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çünkü firmamız sırf hurda alımında uğraşmıyoruz.

İçinde bulunan tellerin madenine bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Darüşşafaka kablo fiyat listesi güncellenmiştir. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Darüşşafaka hurdacı firmayız. . Bununla birlikte enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alımı esnasında en yüksek fiyat teklifini veriyoruz.

İstanbul Sarıyer Darüşşafaka mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar arasındayız. Kablo alan hurdacılar içerikli metini ziyaret edin. Adresten antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Darüşşafaka Hurda Demir Alımı

Halk Metal İstanbul Sarıyer Darüşşafaka genelinde demir hurdası ticareti yapıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Sarıyer Demir hurdası alan hurdacılar makalesini okumak iyi gelecektir. Sizinde bildiği gibi her türden demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Güncel hurda demir fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Darüşşafaka etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Demir, dünyada en çok alınıp satılan madenler içerisinde yer almaktadır. Buradaki İstanbul Sarıyer Darüşşafaka toplama demir hurdası fiyatları güncellendi.

Darüşşafaka Hurda Kurşun Alım Satımı

İstanbul Sarıyer ve Darüşşafaka kurşun hurdası için konumunuza geldiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki İstanbul Sarıyer Darüşşafaka hurda kurşun kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Cevherleri olan metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alımı bölümüne mutlaka göz atmalısınız..

Darüşşafaka Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Darüşşafaka hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Kesin sitemizde bir süre önceden paylaşılmış hurda pirinç sarı alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz. Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır.

Darüşşafaka mahallenin tümünde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Halk Metal hurdacılık tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası alımında piyasaya hakim konumdadır. Haliyle Darüşşafaka sarı hurdası alanlar içindeyiz. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

Darüşşafaka Mahallesinde Hurda Krom Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımımızı ziyaret ederseniz harika olacaktır. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Krom hurda fiyatları gönderisini okursanız şahane olacaktır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Darüşşafaka Sac Hurda Alan Firma

Depolarımızda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac vardır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depo tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. İstanbul Avrupa Darüşşafaka Sarıyer bölgesinin tamamında hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satmak amacı ile arayabilirsiniz.

Darüşşafaka Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sarıyer Darüşşafaka alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. Alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Darüşşafaka mahallesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımları güvenle yapmaktayız. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. İş yerimize güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizlerin yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. .

Darüşşafaka Kağıt Hurda Alımı

Avantajlı fiyatlarla kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, hurda gazete, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alan yerler içindeyiz. Darüşşafaka kağıt hurdası alımı yaptığımız yerler içindedir. Bu sayfadaki Darüşşafaka hurda kağıt kg fiyatını isteyene ücretsiz ulaştırmaktayız Darüşşafaka hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız Halk Metal sayesinde matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatları sorabilirsiniz. İlçenin tamamında beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle hurda satıcılarına daha yüksek miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz.

Darüşşafaka Hurda Raf Alımı

Buradaki Darüşşafaka mahallesinde hurda raf kg fiyatını arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Raf hurda fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Darüşşafaka alım satımı sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Raf hurdası alanlar bölümümüze bir göz atmalısınız. Genelde raflarını yenileyen mağazalar tarafından satışa çıkarılan market rafları, çelik raf hurdası, teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2. el raf hurdası satanlar arasındayız.

7/24 Hizmet Veren Darüşşafaka Hurdacı Firması

Bin dokuz yüz doksan dokuzdan bu günlere hurdacılıkla size hizmete devam ediyoruz. Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmalarla sektörel tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Darüşşafaka hurdacı firması olan şirketimiz ile cumartesi, pazar bile geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz.

En Yakın Darüşşafaka Hurdacı

Darüşşafaka en yakın hurdacı firma olarak her cins hurda alımında yerinize geliyoruz. Darüşşafaka hurdacı firma istihdamındaki ekiplerimizle yerinden her türde hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Halk Metal firmamızla Darüşşafaka mahallesinin tümünde hurda alıyoruz. Bu nedenle sizlere en yakın hurda alanlar Darüşşafaka genelinde hizmet sunmaktan onur duyarız.

Darüşşafaka Mahallesinde Bina Yıkılır

Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığında ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda yer döşemeleri, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma pimapen ve benzeri her cinste hurda malzemeleri ücreti karşılığında alıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış dükkanların tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkımını yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işi başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Darüşşafaka Hurda Nikel Alan Fabrikalar

İstanbul Sarıyer Darüşşafaka genelinde turbo nikel hurdası, hurda %95 ve %99 nikel şablon, anot hurda nikel alım satımında en iyi fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alımında oldukça hassas davranılmalıdır. Hurda nikel zehirli olabilir. İstanbul Sarıyer Darüşşafaka mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz.

Darüşşafaka Mahallesi Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatlarından fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz. Hurda fiyatları konulu içeriği inceleyin Güncel hurda fiyatına erişmek sebebiyle bize ulaşmanız yeterlidir. Darüşşafaka hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken uygulanılan fiyat listesi an be an güncelleniyor.

Darüşşafaka Hurda Akü Alım Satımı

Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik deposudur. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarında bulunuyor. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurdası alan yerler gönderimizi okursanız güzel olacaktır.

Hurda akü alan hurdacı firmalar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile bizim ve benzeri şirket içinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan tesisler içerisindedir. Hurda akü içindeki kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir.

Darüşşafaka Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

Titiz kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası alımı yapan firma hakkında detaylı bilgi yazılmış olan yazıyı okuyabilirsiniz İyi durumda 2.el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak nedeniyle telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Sahibinden satılık büro ofis mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası bulunmaktadır. Darüşşafaka etrafında sıfır gibi, 2. el oturma grubu alabilirsiniz.

Darüşşafaka Hurda Klima Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Darüşşafaka çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima Darüşşafaka mahallesi mahallesinde en çok alınan hurda eşyalar içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Darüşşafaka Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Darüşşafaka Belediyesi tarafından planlanan alanlara taşınıyor. Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itinayla ekiplerimizle yapılıyor.

Darüşşafaka Kırık Cam Hurda Alan Hurdacılar

Darüşşafaka genelinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Günümüzde şeffaf ve renkli içecek şişesi, kırık araç camı ve benzeri hurda cam çeşitleri bulunabilmektedir. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları koruyan amorf katı malzemelerdir.

Darüşşafaka Mahallesi Plastik Hurda Alım Satımı

En güncel fiyatla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Darüşşafaka plastik hurda alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki Darüşşafaka naylon hurdası ton fiyatları az önce güncellenmiştir İstanbul şehri Darüşşafaka bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin satmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Darüşşafaka Mahallesinde Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Darüşşafaka hurda alımında hizmet veriyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Darüşşafaka mahallesi bölgesinde hurda araba alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda araç, hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdaları
, motor hurdası . Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Darüşşafaka Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Darüşşafaka bölgesinde yıkılmış ardiye binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolapları, kapı alan yerler arasındayız. Birde batan iş yerlerinden almış olduğumuz

Darüşşafaka Fabrika Bozumu

Darüşşafaka Mahallesi fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Hurdacı firmaların anlattığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Evvela sökülmesi teklif edilen iş yerinin etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanların hazırlanması gerekmektedir.

Bu sayede Sarıyer fabrika yıkım işleri yapanlar arasında meşhur olduk. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika bozumu ihalesini tamamladık.

Darüşşafaka Hurdacılar Sitesi

Darüşşafaka hurdacılar sitesi 7. blok içindeki firmamız yardımıyla hurda eşya geri dönüşüm yapıyoruz. Hemşehrilerimize daha yaşanır bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Darüşşafaka Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Hurda kumaş alıyoruz. Parti malı iç çamaşırı kumaş parçası, parça penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda top kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. İstanbul Sarıyer Darüşşafaka mahallesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımlarında çağırdığınız yere araçlarımızı gönderiyoruz. Tonajlı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, parça pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satmak için bizi hemen arayın. Buradaki Darüşşafakamahallesi kumaş hurdası kg fiyatı güncellendi. İstanbul Sarıyer Darüşşafaka kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Darüşşafaka İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alanlar

Kısa süreliğine kullanılmış olan mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz. İkinci el endüstriyel tip lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, krom dinlendirici, endüstriyel set üstü meykap vb endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Temiz tabak ısıtma makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler firmamızın numarasını arayabilir.

Darüşşafaka İkinci El Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacıyız. Sanayi tipi sıfırdan en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için en yüksek fiyatı sunuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp