Datça Hurdacı Hurda Alımı

Datça hurdacı firma olarak bu alanda öncüyüz. Datça bölgesi etrafında hurdanızın resmini göndermek için personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Memleketin dört bir keşesinde, hurda alıyoruz. Tonajlı hurda malzeme ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Muğla hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Datça hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Eşsiz faaliyetler yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal ismiyle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Datça Hurdacı Firma

Datça hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Muğla Datça bölgesinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda alüminyum satmak için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Muğla şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Datça ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Datça bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Datça bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek bütün vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Datça hurdacı olarak Muğla bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeler için en yakın hurda nakil araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz.

Datça Hurdacı Telefonu

Datça hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu nedenle hurda satmak nedeniyle numaralarımızı aramanız gereklidir. Hemen arayın günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Muğla Datça hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır.

Datça Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Datça bakır hurda fiyatları için bizi arayın. Datça genelinde bakır hurda alıyoruz. Bu sayfadaki Datça yanık bakır hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Muğla Datça hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan Datça hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır.

Datça Kablo Hurda Alım Satımı

Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Muğla Datça ttr kablo hurdası ton fiyatlarını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alım satımı sırasında en yüksek fiyat teklifini teklif ediyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmak isteyenler hemen arayın. Muğla Datça hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle antigron kablolar, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Müşterilerde hızlıca edinilen 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasadan daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır tel nedeniyle hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

Kablo hurdası alanlar hakkında yazılmış yazıyı inceleyin. Muğla Datça ilçesinin her yerinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Genel olarak hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Konumdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Datça hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. Datça ilçesinin tümünde hurda kablo alıyoruz.

Datça Hurda Alüminyum Alımı

Her türden alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek Datça hurdacısıyız. Sayfamızdaki Datça alüminyum hurdası kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Hurda alüminyum alan yerler konulu konuyu inceleyin Bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Her türlü hurda alüminyum alıyoruz. Datça ilçesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda satanların sayesinde her geçen gün gelişiyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Muğla Datça alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için telefonunuzu diliyoruz.

Datça Sac Hurdası Alanlar

Datça Muğla çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek nedeni ile. Sac hurdası alımı yapan şirketler içindeyiz. Şu anda deliksiz ikinci el trapez sac bulunuyor. Bağ gumelesi çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir.

Datça Kurşun Hurda Alım Satımı

Datça hurda kurşun için en yüksek fiyat listesini verdiğimiz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Muğla Datça çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alımı yapıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı bölümümüzü gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir.

Datça Hurda Alan Firma

Datça ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Datça yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı şimdi satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su iletemas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin değeri düşüyor. Hurda alüminyum alımı için kapınıza geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı fimayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Hep beraber kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı hurda alımlarına özel değerinin üzerinde fiyat listeleri veriyoruz. Datça hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Datça Sarı Hurda Alım Satımı

İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sayfamızdaki Datça sarı pirinç hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yolluyoruz. Geniş bilgi amacıyla sarı pirinç hurdası alanlar metne göz atabilirsiniz. Dolayısıyla Datça sarı hurdası alanlar içindeyiz. Datça ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda almaktayız.

Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretinde en doğru fiyat listesini veriyor. Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri kıymetlidir. Muğla Datça hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda alımı yapıyor.

Datça Krom Hurda Alan Firmalar

Gayet sert yapısıyla zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Datça hurda krom tank kg fiyatı az önce güncellendi. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alan yerler makalemizi dolaşmalısınız. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Datça Demir Hurda Alım Satımı

Halk Metal Muğla Datça bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Datça etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Anlık demir hurda kilo fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümümüzü okumak iyi gelir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı paylaşımına kesinlikle göz atabilirsiniz. Demir, dünyada en fazla bulunabilen metaller arasındadır. Sitemizdeki Datça toplama demir hurdası fiyat listesini abonelerimize güncel olarak yolluyoruz.

Datça Çinko Hurda Alan Hurdacı

Sitemizde yayımlanan Muğla Datça hurda çinko fiyatları güncellenmiştir. Hurda çinko fiyatı paylaşımımızı güzel olacaktır. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Muğla, Datça çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Datça Plastik Hurda Alım Satımı

Muğla il Datça ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin alımı yapıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Datça plastik hurdası alan yerler arasında öncü Datça hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Datça hurda plastik fiyat listesini isteyene her gün ulaştırıyoruz

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. İyi fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alım satımı yapıyoruz.

Datça 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı mikseri, harç mikseri 2.el portatif, hurda plywood alıyoruz. Birde batan esnaflardan satın almış olduğumuz Yıkılmış ev benzeri binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları satanlar arasındayız.

Datça Bina Yıkımı

Datça kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken apartmanların gerektiği bir şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm tedbirler Hurda bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz.

Datça Klima Hurda Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Datça bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima Datça ilçesinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. İkinci el kombi alan yerler içindeyiz.

Datça Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Datça Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan yerlere nakil ediliyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmamıza göre molozların taşınması titizlik ile araçlarımızla yapılıyor. Datça hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurda eşyanızın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılır.

Datça Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satılırken çok özenli çalıŞmalıyız. Hurda nikel zehirli olabilir. Datça hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon ile %95 şablo nikel hurdası alım satımında piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz.

Datça Hurda Raf Alanlar

Genellikle ekipmanını yenileyen kuruyemişçilerden temin ettiğimiz market rafı hurdaları, orta reyonlar, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el market rafı satan yerler içerisindeyiz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Sitemizdeki Datça 2.el market rafı ton fiyatları güncellenmiştir. Raf hurdası alanlar gönderisine bir göz atın. Datça ikinci el raf hurdası satmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Datça Hurda Akü Alımı

Otomobillerde elektrik ihtiyaçları amacıyla kullanılabiliyor. Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden değerlidir. Hurda akü alanlar bölümümüzü incelerseniz şahane olacaktır. Dolayısı ile hurdacı firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere hurda akü denir. Akümülatör diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan elektrik deposudur.

Datça Kağıt Hurda Alan Firmalar

Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle hurda satmak isteyenlere çok daha yüksek kâr elde etme olanağı yöneltiyoruz. Değerinden yüksek fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, hurda gazete alımı yapan firmalar içerisindeyiz. Karton, kağıt hurda alım satımı için yerinize geliyoruz. Buradaki Datça hurda kağıt kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız Datça Muğla hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki Halk Metal yardımıyla karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt fiyatları sorabilirsiniz.

Datça 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2. el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile telefonumuzuarayabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası için yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz. Ederinden makul fiyatlarla titizlikle kullanılmış olan, ikinci el oturma odası takımı satıyoruz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alımı başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz

Datça Güncel Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. En doğru fiyata ulaşabilmek nedeniyle bizi arayın. Daha geniş yeni hurda fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz Datça hurdacı firmalar arasında hurdacılık işleri yaparken uygulanılan kilo fiyatları her saat değişiyor.

Datça Hurda Cam Alanlar

Genellikle rengarenk içecek şişesi, kırılmış araba camları cinslerde cam hurdalar bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan suları geçirmeyen inorganik amorf sert bir malzemedir. Datça ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

Datça Kullanılmış Restoran Ekipmanları Alımı

Elimizde mevcut olan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi set üstü ocak, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, evye, krom küvet, yemek dilendiricileri ve benzeri cafe restoran tipi otel ve mutfak malzemesini görmek amacıyla sizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi restoran aletleri alıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurtuma tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı üç kapaklı dolap satanlar firmamızın numarasını arayabilir. Titizlikle kullanılan çöp sıyırmalı tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alınır.

Datça Hurda Kumaş Alım Satımı

Spot parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için aşağıdaki numaraları hemen arayabilirsiniz. Muğla Datça kilo ile kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

Bu sayfada yayımlanan Muğla Datça hurda kumaş ton fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz yollanmaktadır. Muğla Datça ilçesinde jesica kumaş, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alımlarında istediğiniz yere geliriz.

Parti malı iç çamaşırı kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, parça kumaş hurda, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş alımında kapınızda ödeme yapıyoruz. Datça çevresinde kumaş hurdası alıyoruz.

Datça Hurdacılar Sitesi

Gençlere her haliyle yaşanılır bir şehir oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Yalnızca bu türden malzemeleri alıyor değiliz. Datça hurdacılar sitesi birinci blok içerisinde bulunan iş yerimizle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

Datça Fabrika Bozumu

Datça fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında başarılı bir konumdayız. Yıkım işi yapanların söylediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik. Sökümden önce yıkımı istenen mülkün titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan projenin seçilmesi uygun olur.

Datça Araba Hurdası Alanlar

Bazen Datça yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Datça hizmet ediyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan çekme belgeli araç hurdası, hurda yük vagonu, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, motor hurdası . Elbette müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama araba hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Datça Hurda Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satanlar içindeyiz. Her türlü sıfır gibi 2. el jeneratör satıyoruz. Çalışmayan jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Datça Hurdacı Firma

Farkına vardığınız üzere 11 seneden beri hurdacılık yapıyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin verdiği güvenle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Datça hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat geri dönüşümde çalışmaktayız.

En Yakın Datça Hurdacı Telefon Numarası

Datça hurdacı içindeki personelimizle yerinden hurda malzeme alım satım hizmeti veriyoruz. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Datça etrafında hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız. Halk Metal hurda alım firması olarak Datça ilçesinin yakınlarında hurda almaktayız. Datça en yakın hurdacı firma servisiyle hurda eşya alıp satarken deponuza geliyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.