İzmir Hurdacı

Dikili Hurdacı Adresten Hurda Alımı

İzmir Dikili hurdacı firmasıyız. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız ile hizmet veriyoruz. Memleketin dört bir noktasından, hurda alımı yapıyoruz. En doğru İzmir Dikili hurda fiyat listeleri ile hizmet veriyoruz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi buradan daha detaylı takip edebilirsiniz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İzmir hurdacısı firmalar arasındayız. Dikili şehir merkezinin çevresinde hurda malzemenizin fotoğrafını iletmek sebebiyle günün her vaktinde firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

İzmir Dikili Hurdacı Firmalar

Dikili genelinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak hepimizin geleceğini korumaktayız. Dikili hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Dikili ilçesinde yep yeni anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İzmir ilinin değişen ilçesi Dikili sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Dikili ilçe merkezinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Dikili hurdacısı olarak İzmir ilçelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanın nakliyesi için yakın çevredeki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sizde her çeşit hurda malzeme satmak için numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Dikili Hurdacı Telefonu

İzmir Dikili hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Dikili hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasında yer alıyor. Bu sebep ile hurda malzeme satmak üzere numaralarımızı aramanız gereklidir.

Dikili Bakır Hurda Alımı

Dikili genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde daha detaylı bilgi var. antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Dikili hurdacı şirketimizi hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Sitemizde yayımlanan Dikili hurda bakır ton fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. İzmir Dikili bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Dikili bakır hurdası fiyatları için telefonumuzu arayabilirsiniz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Dikili Hurda Kablo Alımı

Çünkü Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm adıyla sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan Dikili hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet yüksek fiyatlar gönderiyoruz. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz.

İzmir Dikili hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki İzmir Dikili hurda kablo ton fiyatı biraz önce güncellendi.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablo satacak olanlar bizi arayabilir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda kablo alan hurdacı konuyu okuyun. Lakin hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyatı veriyoruz. Dikili kablo hurdası alanlar arasındayız. Dikili hurdacısı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebi ile hurda kablo alanlar için büyük önem taşır.

Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde ederinden oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Ayrıca çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılıyor. Müşterilerde sıklıkla satılan %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Dikili Hurda Alüminyum Alımı

Sayfamızdaki İzmir Dikili alüminyum ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara her gün ulaştırılmaktadır. Sayfamızdakihurda alüminyum alan hurdacı metine bir göz gezdirebilirsiniz. Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Dikili ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımında tartımı müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu istiyoruz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacı firmasıyız. İzmir Dikili hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız. Bizlere güvenenlerin desteğiyle her gün büyüyoruz.

Dikili Sac Hurda Alan Yerler

Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Dikili bölgesinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edebilirsiniz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Dikili Hurda Kurşun Alım Satımı

Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda fiyatı gönderimize göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu bilinmektedir. İzmir Dikili kurşun hurdası almak için konumunuza geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki İzmir Dikili hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz.

Dikili Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaç edindik. Zamak hurda, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Dikili yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Hurdalarınızı hemen elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebeple metallerin kıymetini düşürüyor.

İzmir Dikili ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her tür hurda malzeme alımı yapıyor. Hurda kurşun alımı için evinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar arasındayız. Yüksek tonajlı hurda çinko, hurda kurşun, bakır hurdası, hurda kablo, alüminyum hurdası,inşaat demiri ve sarı alırken yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Dikili hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz.

Dikili Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Pirinç metaline bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. Dikili genelinde hurda sarı almaktayız. Gerçekte sarı hurdası isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Herkesin bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı hurda türleri vardır.

Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretinde liderlik etmektedir. İzmir Dikili hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Bu sebeple Dikili hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Dikili pirinç sarı kg fiyatı güncellenmiştir. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç konuya göz atabilirsiniz.

Dikili Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar makalemizi okuyabilirsiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki İzmir Dikili krom hurdası kg fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız.

Dikili Hurda Demir Alım Satımı

Hurdacı firmamız Dikili ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her cins demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri için peşin ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları gönderimizi okusanız muhteşem olacaktır. Anlık hurda demir kilo fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Hurda demir, Dikili ilçesinde bol miktarda bulunan madenler arasında bulunur. Bu sitede bulunan İzmir Dikili demir kg fiyatı dün güncellendi. Dikili ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz.

Dikili Çinko Hurdası Alım Satımı

Dikili etrafında hurda çinko alıyoruz. Burada bulunan İzmir Dikili çinko hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük gönderiyoruz. Hurda çinko alım satımı gönderimize bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Dikili Plastik Hurdası Alanlar

En avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir.

Dikili plastik hurda alım satımı yapanlar içinden öne çıkan firmayız. Sayfamızda yayımlanan İzmir Dikili plastik ton fiyatı her hafta güncellenmektedir İzmir şehri Dikili ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, polistren satmak için bize ulaşabilirsiniz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Dikili İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası 2.el iskele, plywoon hurda satılıktır. Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden aldığımız Yıkılmış market binalarından elde edilen kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pecere, kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

Dikili Bina Yıkımı

Dikili kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış evlerin yenilenerek inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım sırasında lüzum görülen tüm tedbirler Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. her cinste hurda malzemeyi almaktayız. Daha önce fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Dikili Klima Hurdası Alan En Yakın Yerler

Hurda klima Dikili bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. Dikili etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk hurda kombi alan firmalar arasındayız.

Dikili Moloz Nakliyesi

Dikili hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm tarafından satın alınan her çeşit hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Dikili Belediyesi tarafından alınan kararlar ile bildirilen alana taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya göre bina molozlarının taşınması itinayla yapılmaktadır.

Dikili Nikel Hurda Alım Satımı

İzmir Dikili ilçesinde anot nikel hurdası, %95 şablon nikel – %99 şablon nikel, hurda turbo nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. İzmir Dikili nikel hurdaları alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası toplanırken gayet hassasiyet ile hareket etmeliyiz.

Dikili 2.el Raf Hurdası

Genellikle kapatılan kasaplar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, reyonlar, demir raf hurdaları içinden seçilen yeniden farkı olmayan 2.el market rafı satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda depo rafı alıyoruz. Burada yer almakta olan Dikili ikinci el market rafı fiyatlarını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Hurda raf fiyatı linkine tıklayın. Dikili 2.el hurda raf satın almak sebebi ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Dikili Akü Hurda Alan Firmalar

Bir zaman sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları nedeni ile kullanılıyor. Akü başka bir deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Hurda akü alan yerler bölümünü ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle depomuz benzeri fabrika bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alan yerler arasındadır.

Dikili Karton Hurda Alımı

İlçenin tamamında beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılıkla size daha fazla kazanç etme şansı yöneltiyoruz. Hurda karton, kağıt almaktayız. Sayfamızda yayınlanan İzmir Dikili hurda kağıt, karton ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz

Dikili İzmir hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız sayesinde kırpıntı kağıt, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Dikili 2.el Ev Eşyası

Dikili İzmir içerisinde temiz şekilde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan ve ikinci el oturma odası tk. satıyoruz. Kısa bir zaman kullanılmış 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile burdaki telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki salon takımlarınızı dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski busdolabı gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinesi alan yerler konulu içeriğimizi ziyaret ediniz 2.el çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltukları elimizde sürekli bulunmaktadır.

Dikili Hurda Fiyatları

Anlık ton fiyatına ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda alımlarında daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Dikili hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar saat başı değişiyor. Hurda demir fiyatları başlıklı metne bir göz atabilirsiniz

Dikili Hurda Cam Alımı

Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki suları geçirmeyen organik olmayan sert bir maddedir. Genellikle şeffaf araba camı, soda ve gazoz şişesi vs. cam hurdaları bulunmaktadır. Dikili yakınlarında cam hurdası alan firmalar içerisinde bulunmaktayız.

Dikili 2. El Restaurant Malzemesi Alanlar

Profesyonel mutfak ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, davlumbaz, krom dinlendirici, endüstriyel 3 gözlü ocak vs endüstriyel mutfak malzemesini inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılmış pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolabı, mermer tezgah alınır.

Dikili Hurda Kumaş Alım Satımı

Kiloyla hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Dikili kilo ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

Sayfamızdaki Dikili kumaş hurdası fiyat listesini uygulamamızı kulananlara ücretsiz gönderilmektedir. Dikili ilçesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, jesica kumaş alım satımında yerinize gelmekteyiz.

Toptan hurda dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Hurda kumaş almaktayız.

Dikili Hurdacı Sitesi

Dikili hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu tür atıkların alımını yapmıyoruz. Sizlere her haliyle güzel bir Dikili yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

Dikili Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Evvela yıkımı yapılacak fabrikanın etraflıca dolaşılarak gerekli aletlerin seçilmesi uygun olacaktır. Dikili fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Daha önce sayısız fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık.

Dikili Hurda Araba Alan Yerler

Dikili hurda alımında hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Dikili yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araba trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda yük vagonu, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Dikili 2.el jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alıyoruz. Jeneratör hurdası alan Dikili hurdacıyız için nakit para ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız.

7/24 Açık Dikili Hurdacı Firması

Yılların kazandırdığı deneyim vasıtasıyla araç gereç parkurumuzu çoğaltarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Dikili hurdacı olan şirketimiz ile gece gündüz iş yerimizdeyiz. Tam yirmi iki senedir hurdacılık yapmaktayız.

En Yakın Dikili Hurdacı

Dikili en yakın hurdacı deposu ismiyle her cinsten hurda metal almak amaçlı adresinize geliyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimizle Dikili bölgesinde hurda alırız. Dikili hurdacıları arasında firmamızla kapıdan her çeşit hurda almaya başladık. Bu şekilde sizlere en yakın hurda alan yerler Dikili ilçesinde servis vermekten gurur duyuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp