Ağrı Hurdacı

Diyadin Hurdacı Hurda Alımı

Diyadin hurdacı firma olarak adresinize geliriz. Halk Metal adı ile hizmet veriyoruz. Yurdun bütün ilçelerinde, hurda alıyoruz. En doğru Diyadin hurda fiyatları ile malzemelerinizi almaktayız. Eşi benzeri olmayan faaliyetler yürütüyoruz. Başarı ile sürdürdüğümüz tüm faaliyetleri buradan öğrenebilirsiniz. Bol miktarda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası ticaretinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ağrı hurdacı firmalar içindeyiz. Ağrı Diyadin meydanının çevresinde hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile gece gündüz en yakın ekibimize görüşmeniz yeterli olacaktır.

Ağrı Diyadin Hurdacıları

Diyadin hurdacı olarak Ağrı ilinin tamamında her türlü hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için uygun araçlarımızı gönderiyoruz. Sizde her nevi hurda malzeme satışı amacı ile telefonlarımızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Diyadin genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin faydasına çalışıyoruz. Diyadin hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Diyadin bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Ağrı şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Diyadin daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Diyadin etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Diyadin Hurdacı Numarası

Ağrı Diyadin hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak için telefonumuzu aramanız gereklidir. Ağrı Diyadin hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayıp güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz.

Diyadin Hurda Sac Alımı

Kiler tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Diyadin etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih etmelisiniz. Hali hazırda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur.

Diyadin Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

Diyadin ilçesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Diyadin hurda nikel ton fiyatı biraz önce güncellendi. Hurda çinko alan yerler makalemizi okumak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Diyadin Hurda Alım Satımı

Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurda, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo hurda, alüminyum hurdası,demir alımında fiyat listesi uygulamaktayız. Diyadin hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Ağrı Diyadin hurdacı firması olan Halk Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Diyadin adresten hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı şimdi satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların değeri düşüyor. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda demir almak üzere yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Diyadin Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Diyadin ilçesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Haliyle Diyadin hurda sarı alan yerler içindeyiz. Pirinç hurdalar halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Hurda ticareti yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Aslında sarı hurdası adıyla hurda türü yoktur. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri vardır. Diyadin hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Bu yazdıda yayımlanan Diyadin hurda sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar başlığıyla paylaşılmış içeriğe bir göz atabilirsiniz. Firmamız bu hurdaların yanında hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz ticaretinde en iyi fiyatları uyguluyor.

Diyadin Hurda Alüminyum Alan Firma

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Ağrı Diyadin alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant için peşin ödeme veriyoruz. Diyadin ilçesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında tartımları müşteriyle yapıyoruz. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Buradaki Diyadin alüminyum hurdası ton fiyatlarını isteyene bedelsiz ulaştırılmaktadır. Hurda alüminyum başlıklı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Müşterilerimizin yardımıyla daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alınır.

Diyadin Krom Hurda Alanlar

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alımı bağlantısına tıklamalısınız. Sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Burada yayınlanan Diyadin krom tank hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Diyadin Hurda Kurşun Alım Satımı

Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu fiyatıfiyatları öğrenmek sebebiyle internet sayfamızdaki numarayı şimdi tuşlayın. Metal kurşunun en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alan yerler linkine tıklamalısınız. Diyadin Ağrı kurşun hurdası alım satımıyla uğraştığımız bölgeler içerisindedir. Sayfamızdaki Ağrı Diyadin çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesi günceldir.

Diyadin Demir Hurdası Alan Yerler

Diyadin etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Hurda demir, dünyada en fazla alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Ağrı Diyadin ekstra demir hurdası kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hatırlatmak isteriz her tür demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Firmamız Diyadin bölgesinin tümünde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

Güncel anlık hurda demir fiyatları talep etmek nedeniyle zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alım satımı bölümünün olduğu linke tıklayınız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalesine mutlaka bir göz atabilirsiniz.

Diyadin Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Kesin bilgi amacıyla kablo alan hurdacılar konuya göz gezdirebilirsiniz. Satıcılarda çoğunlukla ele geçen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,50% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Diyadin hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Ağrı Diyadin ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. İçinde bulunan tellerin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Ağrı Diyadin fare yemez kablo fiyatlarını bip hattımızda paylaşmaktayız. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo almaktayız. Bunun yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında en iyi fiyatı gönderiyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satarak para kazanmayı arzulayanlar hemen arayın.

Çünkü sadece hurda alımında hizmet vermiyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir. İlaveten hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Ağrı Diyadin hurdacısı olarak özellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz.

Kullanıldığı alanlara göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsasından oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Ağrı Diyadin bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız.

Diyadin Bakır Hurdası Alan Firma

Sitemizdeki Diyadin soyma bakır hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Ağrı Diyadin bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alınır.

Hurda bakır alan Diyadin hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Diyadin bakır hurdası fiyat listesi için telefonlarımızı arayınız. Diyadin genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Diyadin Hurdacı Firması

2007 senesinden bu zamana geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin verdiği profesyonellikler sayesinde teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Diyadin hurdacı firmamız aracılığıyla 7/24 açığız.

Diyadin İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız. Sayfamızdaki Diyadin 2.el market rafı fiyatları dün güncellenmiştir. Raf hurda kilo fiyatı hurda raf konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Diyadin satışı yapmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan yerler tarafından satışa sunulan ürün reyonları, mağaza rafları, hurda market rafı, hurda demir raflar, çelik raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz.

Diyadin Akü Hurdası Alım Satımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Otomobillerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile bulunuyor. Hurda akü içerisindeki kurşunlu akü suyu sebebiyle hurdacı firmalar için kıymetlidir. Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Hurda akü kilo fiyatı sayfamızı gezmek iyi gelecektir. Bu nedenle Ağrı Diyadin hurdacısı depomuz gibi firma içinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunan firmalar kuru ve sulu akü alımı yapan tesisler arasındadır.

En Yakın Diyadin Hurdacı

Halk Metal hurda alım firması olarak Diyadin ilçesinin her yerinden hurda alırız. Diyadin en yakın hurdacı firması hizmetiyle hurda tartmak amacıyla adresinize gelmekteyiz. Diyadin hurdacı sitesi firmamız ile yerinizden hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla size en yakın hurda alan yerler Diyadin ilçesinin çevresinde servis vermekten gurur duyarız.

Diyadin İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile ne yazık ki işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz Diyadin etrafında yıkılan depo ve benzeri binalardan ayırılan hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur.

Güncel Anlık Diyadin Hurda Fiyatları

Sayfamızda bulunanhurda fiyatları içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Diyadin hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında her an değişiklik gösteriyor. Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurda alımında diğer hurdacı firmalardan yüksek kilo fiyatı uyguluyoruz.

Diyadin Klima Hurdası Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Diyadin bölgesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız. Diyadin çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun.

Diyadin Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması güvenlikle firmamızca yapılıyor. Yıkım molozu Diyadin Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce alınan kararlarla planlanan alanlara nakledilir. Diyadin hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan her çeşit hurdaların tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılır.

Diyadin Hurda Plastik Alan Yerler

Avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Diyadin plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Diyadin plastik kilo fiyatı haftada bir güncellenmektedir Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ağrı il Diyadin bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin satmak için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Diyadin Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Diyadin yakınlarında araba hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Evrak işi olmayan römork, hasarlı hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdaları, motor hurdası . Fakat hurda araba vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Diyadin 2.el Restoran Aletleri Alanlar

Sanayi tipi lokanta aletleri alıyoruz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel kuzine, sanayi tipi aspiratör, dinlendirme küveti, krom evye, davlumbaz, paslanmaz salata ve meze reyonları vs endüstriyel otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak kurtuma makinesi, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Diyadin Kumaş Alım Satımı

Diyadin çevresinde hurda jesica, şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alımlarında adresinize geliyoruz. Diyadin ilçesinde hurda kumaş almaktayız. Toptan hurda top kumaş, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında nakit parayla ödeme yapılır.

Yüksek tonajlı hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda örme, kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı vakit kaybetmeden arayınız. Ağrı Diyadin kilo ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Sitemizde yayımlanan Diyadin kumaş hurdası kg fiyatı bugün güncellenmiştir.

Diyadin Hurda Beyaz Eşya

Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı kapınızdan alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alan hurdacılar hakkında detaylı bilgi veren paylaşımımızı ziyaret ediniz Uygun fiyatlara titiz bir biçimde kullanılmış olan, 2.el salon takımı satın alabilirsiniz. Sıfır gibi ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak sebebi ile telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları satın almak amacıyla iletişim telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Diyadin Hurdacı Sitesi

Daha fazla güzel bir şehir yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Diyadin hurdacılar sitesi dördüncü blok içerisinde bulunan hurdacı tesisimiz aracığıyla atık hurda malzeme alım gerçekleştiriyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türden hurdaları alıyor değiliz.

Diyadin Jeneratör Hurda Satanlar

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Her türlü çalışır durumda 2.el jeneratör satıyoruz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacılar içindeyiz.

Diyadin Cam Hurdası Alımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki sıvı madde tutabilen amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Özellikle renkli kola meşrubat şişesi, araba camı benzeri cam hurda cinsleri bulunuyor. Diyadin çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz.

Diyadin Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış iş yerlerinin yeniden inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım hurdaları bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Aynen fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri benzeri tüm hurdayı almaktayız. Yıkım yapılırken istenen tüm güvenlik önlemleri

Diyadin Nikel Hurda Alanlar

Bu ilçede %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablon nikel hurda, anot hurda nikel, nikel turbo alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Diyadin hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar taşınırken elimizden geldiğince dikkatli hareket edilmelidir.

Diyadin Kağıt Hurdası Alan Yerler

Yüksek fiyata bristol hurda, hurda karton bardak, kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Diyadin hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız Halk Metal ile irtibat kurarak iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası satabilirsiniz.

İlçenin tamamında değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alımlarında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle sizlere ederinden fazla oranda kâr etme imkanı iletiyoruz. Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Buradaki Diyadin hurda kağıt, karton ton fiyatı güncelliğini korumaktadır

Diyadin Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Diyadin fabrika sökümü işi gerekli aletlere sahip olmanın tecrübesine sahibiz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Sektöre girdiğimizden beri onlarca fabrika bozum ihalelerini güvenilir şekilde gerçekleştirdik. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir. İlk önce yıkılacak tesisin etraflıca dolaşılarak gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması uygundur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp