Efeler Hurdacı Telefonu

Efeler merkezinin yakınlarında hurda satmak nedeniyle günün her saatinde bize görüşmeniz yeterli olacaktır. Yurdumuzun dört bir köşesinden, hurda alıyoruz. Bol miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Aydın hurdacısı olarak Efeler bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Halk Metal olarak hizmet vermeteyiz. Tam zamanlı Efeler hurda fiyat listeleriyle hizmetimize devam ediyoruz. Benzersiz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Sürdürdüğümüz tüm faaliyetlere buradan ulaşabilirsiniz. En tecrübeli Aydın Efeler hurdacı firma olarak hurdacılık ve fabrika yıkımı yapmaktayız.

Efeler Hurdacı Firma

Efeler hurdacı firması olarak Aydın ilinin tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki atık malzemeniz için yerinize en yakın yerde bulunan hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Efeler genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin geleceğini koruyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak amacıyla telefonumuzu cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Efeler hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Aydın Efeler içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Aydın şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Efeler daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Efeler ilçesinde değil, tüm şehirlerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Efeler Hurdacı Numarası

Efeler her türde hurda alım satımı her çeşit hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Aydın Efeler hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Bu nedenle hurda malzeme satmak için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakite döndürebilirsiniz.

Efeler Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Sitemizdeki Aydın Efeler hurda sarı fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Sarı alan hurdacılar konulu metni okuyun. Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Efeler ilçesinde hurda sarı alıyoruz. Aydın Efeler hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı yapıyor. Hurdacı firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımı yapıyor.

Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğu için hurda sarı denmektedir. Bu nedenle Efeler sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz.

Efeler Hurda Krom Alan Yerler

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı konusunda bilgi edinmek için bağlantısının linkine tıklamalısınız. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Efeler hurda krom tank fiyat listesi güncelliğini koruyor. 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Efeler Hurda Alımı

Tonajlı çinko hurda, çatı minare kurşunu, bakır, kablo, alüminyum,demir hurdası ve sarı hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifleri veriyoruz. Efeler hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alan Efeler hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Efeler ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her türlü hurda atık alım satımı yapıyor.

Hurda paslanmaz almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Efeler kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi şimdi nakite çevirmelisiniz. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile metallerin kıymeti düşebilir.

Efeler Hurda Sac Alımı

Elimizde yeni ürün gibi ikinci el trapez sac bulunuyor. Ek bina tavanı kapatmak için kullanabilirsiniz. Efeler Aydın ilçesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile. Hurda sac alıyoruz.

Efeler Hurda Bakır Alanlar

Efeler bakır hurda fiyatları için arayın. Efeler genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alıyoruz. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Burada paylaşılan Aydın Efeler yanık bakır hurdası ton fiyatını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz. Aydın Efeler hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgi var. Bakır alan Efeler hurdacı telefonunu acilen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Efeler Alüminyum Hurda Alımı

Aydın Efeler alüminyum hurdası alanlar içinde fark yaratıyoruz. Her nevi alüminyum hurda peşin alınır. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu ticareti için arayın. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz. Bu sayfadaki Efeler alüminyum kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Daha güncel sayfamızdaki hurda alüminyum alan hurdacı konuyu inceleyin. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle her gün gelişiyoruz. Efeler bölgesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

Efeler Kurşun Hurda Alan Firma

Aydın ve Efeler kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Efeler hurda Cami kurşunu fiyat listesini whatsapp hattımızda bedelsiz paylaşıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Metal kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşunu satışı yapmak amacıyla firmamızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Efeler Kablo Hurdası Alımı

Efeler ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasında piyasanın üstünde ton fiyatını veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasadan fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda kablo yazıya bir göz atabilirsiniz.

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller yüzünden hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Aydın Efeler hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo hurdası, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alımı yapmaktayız. Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Satıcılarda bolca edinilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Efeler ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alım satımına liderlik ediyoruz.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık kablolar satmak isteyenler bize ulaşın. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, hurda enya kablolar alımında ederinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz.

İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizde yayımlanan Aydın Efeler kablo ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Efeler hurdacı firma arayanlara hizmet avantaj dolu fiyatlar uyguluyoruz.

Efeler Çinko Hurda Alan Hurdacı

Aydın, Efeler ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Efeler çatı söküm çinkosu fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alan yerler gönderisine bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için arayabilirsiniz.

Efeler Demir Hurdası Alımı

Halk Metal Aydın Efeler genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda bulunan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Efeler demir hurda kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar paylaşımını gezmelisiniz. Anlık hurda demir fiyat listesi talep etmek nedeniyle gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar sayfamızı okumak öğrenmenizi sağlar. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alımı yapılır. Efeler ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Efeler Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Efeler nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında gayet dikkatli hareket edilmelidir. Aydın Efeler çevresinde nikel turbo, %99 şablon nikel hurda ile %95 nikel şablon, anot nikel alımında piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Efeler Hurda Cam Alan En Yakın Yerler

Genelde şeffaf ve renkli araba camları, soda şişesi cinslerde hurda camlar yüklü miktarda geri dönüştürülüyor. Efeler çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Genelde şeffaf ve renkli araba camları, soda şişesi cinslerde hurda camlar yüklü miktarda geri dönüştürülüyor.

Efeler İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitlerce kısa zaman diliminde kullanılmış yük asansörleri, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç mikseri az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış şirketlerden satın aldığımız Yıkılmış elbiseci binalarından temin edilen yeni ayarında ikinci el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı satıyoruz.

Efeler Fabrika ve Makine Sökümü

Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı şekilde gezilmesi gerekir.

Uzun süredir binlerce fabrika bozum ihalesi aldık. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde başarılı konumdayız. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Efeler Aydın fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Efeler Hurda Klima Alanlar

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Efeler ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Efeler ilçesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları içerisindedir. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Efeler Moloz ve Hurda Nakliyesi

Efeler hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her cins hurda eşyaların tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliye işleri güvenle yapılır. Yıkım molozu Efeler Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen alana taşınır.

En Yakın Efeler Hurdacı Firma

Efeler hurdacı şirketi bünyesindeki ekiplerimizle konumuzdan hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Efeler en yakın hurdacı firması hizmetleri ile hurda eşya alım satımında ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yer Efeler ilçesinin her sokağında hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız. Halk Metal hurda alım firması olarak Efeler etrafında hurda malzeme almaktayız.

Anlık Efeler Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları başlıklı metne göz atın Kesin bilgiye ulaşabilmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Efeler hurdacı hurda alırken uygulanılan kilo fiyatları piyasada saat başı güncelleniyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında piyasadan yüksek fiyata alımlar uyguluyoruz.

Efeler Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firma

Her türlü yıpranmamış 2.el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru firmayız.

Efeler Plastik Hurdası Alanlar

Aydın ile Efeler ilçesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatla hurda pet şişe, market poşeti, mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik alıyoruz. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Efeler plastik hurdası alımı yapan firmalar arasında lider konumda olan Efeler hurdacısıyız. Sitemizdeki Efeler naylon hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız

7/24 Hizmet Veren Efeler Hurdacı

7/24 hizmet veren Efeler hurdacı firması firmamız yardımıyla zaman kavramı olmadan sektörde hizmet veriyoruz. 2016’dan bu günlere hurdacılık ile hizmet veriyoruz. Bu sürenin verdiği tecrübeyle araç gereç sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Efeler Akü Hurdası Alanlar

Otomotiv sektöründe enerji kaynağı kullanılmaktadır. Hurda akü alanlar paylaşımımıza bir göz atın. Bu yüzden şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alanlar içerisindedir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü deniliyor. Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır.

Efeler Kullanılmış Restoran Ekipmanı Alımı

İyi kullanılmış bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgahlar, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı alıp satmaktayız. Profesyonel lonata mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi kuzine, yemek dilendiricileri, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz küvet, endüstriyel aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını yakından incelemek amacı ile sizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Efeler Kumaş Alanlar

Kumaş fire hurdası almaktayız. Kiloyla hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, kumaş topu, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş alım satımı yapıyoruz. Efeler bölgesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alımı için adresinize gelecek personeli oluşturduk. Spota düşmüş hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Sitemizdeki Efeler hurda kumaş ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Aydın Efeler kiloayla tartım yaparak hurda kumaş alan yerler içindeyiz.

Efeler Hurdacılar Sitesi

Efeler hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkanımızla hurda malzeme geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Çocuklara güzel bir Aydın ve çok daha yaşanılır Efeler bırakmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Efeler Bina Yıkımı

Yıkımlarda önem verilen tüm tedbirler Yukarıda fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdası, sökülen çelik kapılar, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurdayı satın almaktayız. Efeler kentsel dönüşümü nedeniyle yıkılacak evlerin en baştan inşaatının yapılması sebebi ile yıkımını yapıyoruz.

Efeler Kağıt Hurda Alımı

Efeler karton hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Aydın Efeler hurda karton kağıt kg fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderiyoruz derinden çok ton fiyatları ile bristol hurda, karton bardak, peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda alanlar içerisindeyiz. Bölgenin her yerinde defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımı yaparken uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde sizlere daha fazla kazanç etme şansı iletiyoruz. Efeler hurda kağıt alıp satanlar arasındaki iş yerimiz ile iletişime geçerek koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda kilo fiyatı sorabilirsiniz.

Efeler Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi sizlere hurda araba alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Efeler hizmet ediyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda otomobil, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, motor hurdası . Bazı dönemlerde Efeler bölgesinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz.

Efeler Hurda Raf Alan Yerler

Sayfamızdaki Efeler ikindi el raf hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda alımı linkine tıklamalısınız. Raf hurdası Efeler alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan dükkânlardan aldığımız ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, çelik raflar arasından personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda raf demiri alım satımı liderlik ettiğimiz alanlardandır.

Efeler Beyaz Eşya Hurdası

Çok az kullanılmış 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart almak nedeniyle bizlerituşlayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla çok az kullanıldığı belli olan, ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz. İkinci el büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası bulunur. Titiz kullanılan 2.el olarak değerlendirilebilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya fiyatları konusunda bilgi yazılan sayfamıza erişebilirsiniz

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.

0 (532) 682 7866 WhatsApp