Ağrı Hurdacı

Eleşkirt Hurdacı

Halk Metal firmamız ile hizmet vermeteyiz. Ağrı Eleşkirt hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından, hurda alımı yapıyoruz. Güncel Eleşkirt hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Piyasadan farklı hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Başarı ile sürdürmeye devam ettiğimiz bütün faaliyetlere bulunduğunuz sayfamızdan erişebilirsiniz. Eleşkirt çevresinde hurda satmak amacı ile günün her saatinde hurdacı numaralarımıza iletişim kurmanız yeterlidir. Yüksek miktarlı hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat sunuyoruz. Ağrı hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Eleşkirt Hurdacı Firma

Eleşkirt hurdacısı olarak Ağrı bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanız için en yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satmak nedeniyle telefon numaralarımızı aramalısınız. Eleşkirt mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğramış malzemeleri geri dönüştürerek sizin ve bizim faydasına çalışıyoruz. Eleşkirt hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Ağrı Eleşkirt merkezinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Ağrı şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Eleşkirt öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Ağrı Eleşkirt etrafında değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Eleşkirt Hurdacı Telefonu

Ağrı Eleşkirt adresten hurda alımı hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Boşa zaman harcamadan arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı peşin paraya döndürebilirsiniz. Bu yüzden hurda satmak nedeni ile telefon numaramızı aramalısınız. Eleşkirt hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır.

Eleşkirt Kurşun Hurda Alımı

Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk alımı yaparız. Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alan yerler gönderimizi okuyunuz. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Eleşkirt kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Sitemizdeki Ağrı Eleşkirt çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatı bugün güncellendi.

Eleşkirt Krom Hurda Alanlar

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Ağrı Eleşkirt hurda krom fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar konusunun olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Eleşkirt Hurda Alanlar

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Eleşkirt yerinden hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zararı önlemek amacıyla hurda eşyalarınızı hiç zaman geçirmeden satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu sebep ile hurda malzemenizin kıymetinin düşmesine neden olmaktadır.

Hurda paslanmaz almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Ağrı Eleşkirt ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda alımı yapıyor. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve hurda sarı aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Eleşkirt hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız.

Eleşkirt Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Buradaki Eleşkirt çinko hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurda alım satımı makalesini okumalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satmak için arayabilirsiniz. Eleşkirt ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Eleşkirt Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alanlar alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Eleşkirt hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki Ağrı Eleşkirt yanık bakır hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Ağrı Eleşkirt hurda bakır alan yerler arasındayız.

Eleşkirt genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Eleşkirt hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayın.

Eleşkirt Demir Hurda Alım Satımı

Firmamız Eleşkirt ilçesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Sizinde bildiği gibi her çeşit pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alırız. Eleşkirt ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar sayfamıza mutlaka bir göz atmalısınız. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla bulunabilen madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Eleşkirt 1.sınıf hurda demir kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz.

Eleşkirt Kablo Hurdası Alım Satımı

Ancak tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alımı esnasında en güncel fiyatları veriyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Eleşkirt hurda kablo fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile saat başı paylaşıyoruz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Kablo iletkenliğiyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Eleşkirt hurdacı firma arayanlara özenli hizmet avantajlı fiyatlar uyguluyoruz. . Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından pahalı fiyat listesi veriyoruz. Ağrı Eleşkirt hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik yapıyoruz. Kapıdan antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır. Ağrı Eleşkirt etrafında sıklıkla toplanlanan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini oracıkta ödüyoruz. Daha geniş bilgi öğrenmek için kablo hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin.

Hurda telefon kabloları, karışık kablo, fare yemez kablolar satmayı isteyenler hemen arayın. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Eleşkirt ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Eleşkirt hurdacı firması olarak her çeşit antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

Eleşkirt Sac Hurda Alım Satımı

Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alıyoruz. Eleşkirt etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Eleşkirt Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor. İtiraf etmek gerekirse sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü bulunmamaktadır. Sizinde öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Buradaki Eleşkirt sarı pirinç hurdası kilo fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Detaylı bilgi almak için pirinç sarı alan hurdacı içeriği okuyabilirsiniz.

Eleşkirt genelinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Bu sebeple Eleşkirt hurda sarı alanlar içindeyiz. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri yekün tutan hurdalar arasında sayılabilmektedir. Pirinç metali halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Ağrı Eleşkirt hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Eleşkirt Alüminyum Hurda Alımı

Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda alan hurdacı firmasıyız. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Ağrı Eleşkirt alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Eleşkirt ilçesinin her yerinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımı güvenle yapıyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için telefonlarınızı istiyoruz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her geçen gün gelişiyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Sayfamızdaki Eleşkirt hurda alüminyum fiyatlarını dileyenlere güncel olarak yolluyoruz.

Eleşkirt 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalmış iş yerlerinden aldığımız Yıkılmış fabrika vb binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el iskele, hurda plywood satılıktır.

Eleşkirt Akü Hurda Alan Yerler

Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü diyoruz. Akü diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurda ton fiyatı gönderisine göz atarsanız pişman olmazsınız. Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içindedir. Otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunur.

Eleşkirt Fabrika Sökümü

Eleşkirt fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika bozumu ihaleleri yerine getirdik. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında öncü yerdeyiz. Genelde bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylıca incelenmesi gerekiyor.

Eleşkirt Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvıları geçirmeyen organik olmayan katı malzemelerdir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli kırılmış oto camı, gazoz biçiminde hurda cam cinsleri bulunuyor. Eleşkirt ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasında bulunuyoruz.

Eleşkirt Hurdacılar Sitesi

Eleşkirt ilçesinde ikamet edenlere yaşanır bir Ağrı ve şimdikinden daha yaşanılır Eleşkirt bırakmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Eleşkirt hurdacılar sitesindeki depomuz ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Eleşkirt Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Eleşkirt hizmetimize devam etmekteyiz. Bazen Eleşkirt yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, ağır hasarlı hurda araba, motor hurdası alıyoruz.

Eleşkirt 2.el Hurda Raf

Çoğunlukla resterasyon yapan marketler tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası, demir raflar, hurda çelik raflar arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf satıyoruz. Sitemizdeki Eleşkirt ikindi el raf hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda raf fiyatı yazımıza bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Hurda raf Eleşkirt satın almak amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı yapmaktayız.

Eleşkirt Nikel Hurdası Alanlar

Özellikle nikel turbo, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel hurda, anot nikel alıyoruz. Ağrı ve Eleşkirt nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel toplanırken mümkün olduğunca hassasiyetle çalışılmalıdır. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir.

Eleşkirt Bina Yıkımı

Üstteki fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Hurdalar bina yıkım işleri yapmaktayız. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Yıkım esnasında istenilen tüm önlemler Eleşkirt kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken apartmanların yeniden yapılması için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Eleşkirt Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Ağrı şehri Eleşkirt ilçesinin tamamından jelatin hurda, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren satmak amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata pet şişe, hurda poşet, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Eleşkirt plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan Eleşkirt hurdacısıyız. Sayfamızdaki Eleşkirt hurda naylon kg fiyatı her an güncelleniyor Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri vardır.

Eleşkirt Kağıt Hurdası Alımı

Bölgenin tamamında okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik sayesinde size çok daha fazla miktarda kâr etme şansı sunuyoruz. Eleşkirt Ağrı kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki şirketimiz hizmetleri ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, bristol hurda, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. Eleşkirt hurda karton ticareti yaptığımız alanlar içindedir. Bu sayfada yer almakta olan Eleşkirt hurda kağıt ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün yolluyoruz

Eleşkirt Beyaz Eşya Hurdası

Çok az kullanılan ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı öğrenmek amacı ile firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Sahibinden çalışma masaları, ofis büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı için firmamızı arayınız. Değerinden fiyatlara yeni gibi, 2. el koltuk satabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları yerinizden almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi uyguluyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alan yerler konusunda detaylı bilgi paylaşılan yazımıza göz atabilirsiniz

Eleşkirt İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alım Satımı

Sanayi tipi reataurant aletleri alıyoruz. Kısa süre kullanılmış olan mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü ocak, yemek dilendiricileri, evye, bakır davlumbaz, krom paslanmaz küvet, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizi arayabilirsiniz.

Eleşkirt Kumaş Alanlar

Hurda kumaş alıyoruz. Kilosuyla nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası için yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Ağrı Eleşkirt etrafında hurda süprem, şifon kumaş, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alım satımında yerinize geliyoruz. Parti malı hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Bu sayfadaki Eleşkirt hurda kumaş fiyatları güncelliğini koruyor. Ağrı Eleşkirt kilo ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

En Yakın Eleşkirt Hurdacı Numarası

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Eleşkirt ilçesinde hurda satımı işi yapmaktayız. Eleşkirt hurdacısı istihdamındaki personelimiz ile konumdan hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Eleşkirt en yakın hurdacı firması hizmetleri ile hurda metal tartmak amacıyla yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu sebep ile sizlere en yakın hurda alanlar Eleşkirt etrafında servis ediyoruz.

Eleşkirt İkinci El Jeneratör Alanlar

Sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içinde en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Anlık Eleşkirt Hurda Fiyatları

En doğru hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bize ulaşın. Eleşkirt hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları piyasada hızlı bir biçimde değişiklik göstermektedir. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında ton fiyatından daha fazla fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Bloğumuzda daha önce yazılanhurda sarı fiyatları metini okuyun

7/24 Hizmet Veren Eleşkirt Hurdacı Firma

Sektörün sağladığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Eleşkirt hurdacı olarak cumartesi-pazar dahil geri dönüşümde çalışıyoruz. Yaklaşık on üç yıldır hurdacılık yapmaktayız.

Eleşkirt Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Eleşkirt etrafında klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Klima hurdası Eleşkirt bölgesinde çok satılan hurdalar arasındadır. 2.el Kombi alanlar içerisindeyiz.

Eleşkirt Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda sözleşmeye göre ortaya çıkacak molozun taşınması titizlik ile yapılır. Yıkım molozları Eleşkirt Belediyesi tarafından bildirilen alana nakliyesi yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak her cins hurdaların işyerimizi taşınması bedelsiz yapılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp