Balıkesir Hurdacı

Erdek Hurdacı

Erdek ilçesinin etrafında hurda satmak için günün her zamanında yetkili personelimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Yüksek miktarlı hurda eşya satanlara özel Balıkesir Erdek piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Balıkesir hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Güzel ülkemizin her bölgesinde, her nevi hurda satışı nedeniyle arayın.

Erdek hurdacı firma olarak belirttiğiniz yere gelebiyoruz. Halk Metal firmamızla hurda alıyoruz. Tam zamanlı Erdek hurda fiyatları ile alım yapmaktayız. Benzersiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Balıkesir Erdek Hurdacı Firma

Erdek hurdacısı olarak Balıkesir ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurda malzemelerin alımı için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak için telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Erdek bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin faydasına çalışıyoruz. Erdek hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Erdek çevresinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Balıkesir ilinin eşsiz ilçesi Erdek gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Erdek bölgesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Erdek Hurdacı Numarası

Balıkesir Erdek yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Bu neden ile hurda satmak nedeni ile mobil hattımızı aramalısınız. Boşa süre geçirmeden arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Erdek hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Erdek Kurşun Hurdası Alımı

Doğada cevher şeklinde çıkarılan metal kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek için bölümünün olduğu linke tıklayınız. Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda satmak nedeniyle telefon numaralarımızı arayıp iletişime geçmeniz gerekiyor. Balıkesir ile Erdek hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Erdek çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatı ayda bir güncellenmektedir. Metal kurşun kullanılan en eski madenlerden biridir.

Erdek Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı paylaşımımızı okumalısınız. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Erdek krom kilo fiyatını her gün göndermekteyiz.

Erdek Hurda Alanlar

Balıkesir Erdek ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her çeşit raf hurdası alım satım hizmeti veriyor. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurdası alan Erdek hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Erdek yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Zararınızı önlemek için hurdalarınızı hemen nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Bu yüzden hurdanın değerinin inmesine sebep olur. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurda, bakır hurda, kurşun hurda,hurda çinko, hurda sarı ve toplama demir alımında yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Erdek hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkıyoruz.

Erdek Çinko Hurda Alanlar

Erdek çevresinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Erdek hurda nikel ton fiyatı güncellendi. Çinko hurda alım satımı bölümüne göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyatları için arayabilirsiniz.

Erdek Hurda Bakır Alan Yerler

Erdek bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır hurdası alanlar yazımızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Sitemizdeki Erdek bakır hurdası fiyatlarını abonelerimize günlük ulaştırmaktayız. Balıkesir Erdek bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Erdek genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan Erdek hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Erdek Demir Hurda Alan Yerler

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi edinmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler linkine tıklayınız. Erdek ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler arasında yer alır. Buradaki Erdek demir hurdası fiyat listesini abonelerimize her gün yollanmaktadır. Erdek ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Unutmayın ki her nevi demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı gönderisini ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır.

Erdek Kablo Hurda Alımı

İçinde bulunan telin cinsine göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Erdek fare yemez kablo fiyatları daima güncelleniyor. Daha geniş bilgiye sahip olmak için hurda kablo konuya göz atabilirsiniz. Balıkesir Erdek hurdacısı olarak her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablo alıyoruz.

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Bunlarla birlikte enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımı yaparken en iyi fiyatları gönderiyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. Balıkesir Erdek ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. Satıcılarda kolayca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdaları alımında peşin ödeme yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir.

Balıkesir Erdek hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Erdek hurdacı arayanlar için buradayız. .

Erdek Sac Hurda Alımı

Depo çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alıyoruz. Erdek çevresinin her yerinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, ticareti nedeni ile arayın. Depomuzda deliksiz ikinci el trapez sac hurda mevcuttur.

Erdek Hurda Sarı Alanlar

Aslında hurda sarı isminde hurda cinsi varolmamıştır. Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların ticaretinde hurda sarı hurda bronz araiş alım satımı yapıyor. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Sayfamızdaki Balıkesir Erdek hurda sarı kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hurda sarı pirinç başlıklı içeriği okuyabilirsiniz. Erdek hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yapmaktadır.

Pirinç metal hurdası halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Erdek ilçenin tümünde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden Erdek sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Erdek Hurda Alüminyum Alanlar

Bize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz.

Her tür hurda alüminyum almaktayız. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Balıkesir Erdek hurda alüminyum alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Buradaki Balıkesir Erdek alüminyum fiyatları dün güncellenmiştir. Alüminyum hurdası alanlar içerikli metni inceleyebilirsiniz

Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz. Erdek ilçesinin tümünde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları müşteriyle yapıyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda gerçekleştiriyoruz. Her türden hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz.

Erdek İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile işi bırakan esnaflardan satın aldığımız Erdek çevresinde yıkılan depo binalarından elde edilmiş kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz. İnşatlarda boya makinesi, yük asansörleri, alçı sıva makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el demir iskele, hurda plywood mevcuttur.

Erdek Akü Hurda Alanlar

Yoğun kullanımla kullanılmaz haline düşen bataryaya hurda akü deniliyor. Toplu taşıma araçlarında enerji kaynağı bulunur. Hurda akü alan hurdacı firma linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebeple hurdacı firmamız ve benzeri fabrika içinde geri dönüşüm dökümhanesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren akü suyu nedeni ile kıymetlidir.

Erdek Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak iş yerinin detaylıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin ayarlanması gerekiyor. Balıkesir Erdek fabrika söküm işi deneyime sahibiz. İnsanların söylediği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Yıllardır yüzlerce fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Güvenli şekilde tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında nam saldık.

Erdek Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Erdek çevresinde cam hurda alanlar içindeyiz. Genelde renkli içecek şişesi, kırık araç camları cinslerde cam hurdası bulunuyor.

Erdek Hurdacılar Sitesi

Erdek hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım tesisimizin aracılığı ile hurda eşya alım satımı servisi ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu eşyaların alımını yapıyor değiliz. Siz dostlarımıza iyi bir Balıkesir ve olduğundan yaşanabilir Erdek yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz.

Erdek Araba Hurdası Alan Hurdacı

Erdek hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İmkan oldukça Erdek çevresinde hurda araba alıyoruz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak otomobil hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda araba, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, hurda motor için arayabilirsiniz.

Erdek İkinci El Raf Fiyatları

Genelde kapatılan işyerlerinden aldığımız çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza rafları, market rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir 2.el raf hurdası satan hurdacı firmalar arasındayız. Buradaki Erdek çıkma raf fiyatları güncelliğini korumaktadır. Raf hurdası alımı linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Erdek satışı yapmak amacıyla sayfadaki numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Erdek Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir. İlçe genelinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları depolanırken oldukça dikkatle çalışılmalıdır. Erdek nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Erdek Bina Yıkımı

Üst tarafta ifade ettiğimiz fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım yapılırken önem verilen tüm tedbirler Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler benzeri her türlü hurdayı piyasa fiyatına alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken evlerin yeniden imar edilmesi nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz.

Erdek Plastik Hurda Alan Hurdacılar

İyi fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Erdek plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden öne çıkan Erdek hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Erdek plastik hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz Balıkesir ve Erdek ilçesinin her yerinden jelatin, abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır.

Erdek Hurda Karton Alımı

Erdek hurda kağıt alan firmalar arasındaki Halk Metal hizmetleriyle hurda koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satışı hakkında bilgi almak istediklerinizi sorabilirsiniz. Erdek karton hurda aldığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Erdek hurda kağıt ve karton ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz İlçenin tümünde renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra özenle hurda satmak isteyenlere daha çok oranda kazanım etme olanağı sunuyoruz. Daha fazla fiyata kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alıyoruz.

Erdek İkinci El Ev Eşyası

2. El sekreter koltuğu, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece stok öğrenmek için telefonumuzu arayın. Az kullanılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek durumdaki mobilyalarınızı istediğiniz yere gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinası alım satımı başlıklı gönderisini incelemelisiniz Yeniden farksız 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile cep telefonumuz ile etkileşim kurabilirsiniz. Uygun fiyatlara temiz kullanıldığı hızlıca anlaşılan ve 2.el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz.

Erdek 2. El Mutfak Ekipmanı Alan Yerler

Çok kısa süreliğine kullanılmış restoran tipi bulaşık makinası, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, pizza dolabı, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi kuzine, sanayi tipi aspiratör, krom küvet, evye, davlumbaz, dinlendirici vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görmek amacıyla sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2. El tabak ısıtma makinesi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler buradaki telefon numaralarını arayabilir. Endüstriyel retoran mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Erdek Kumaş Hurdası Alan Yerler

Sayfamızdaki Erdek kumaş hurdası fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Spot kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla bizi çok geçmeden arayın. Balıkesir Erdek etrafında hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alımlarında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Balıkesir Erdek kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

Balıkesir Erdek çevresinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş alıyoruz.

En Yakın Erdek Hurdacı Firma

En yakın Erdek hurdacı firma ismiyle hurda malzeme tartmak amacı ile adresinize gelmekteyiz. Haliyle size en yakın hurda alan yer Erdek ilçesinin her yerinde servisler sunmaktan kıvanç duyarız. Erdek hurdacı firma istihdamındaki çalışanlarımızla konumuzdan hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Erdek etrafında hurda almaktayız.

Erdek İkinci El Jeneratör Alan Firmalar

Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi işletmeyiz. Bozuk jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacı firmayız alım satımında yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

Erdek Hurda Fiyatları

En doğru ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Erdek hurdacı firma olarak hurdacılık işleri yaparken uygulanılan kilo fiyatı her dakika değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurdaların alımında borsa fiyatından fazla fiyat teklifleri veriyoruz.

7/24 Hurda Alan Erdek Hurdacı Firma

7/24 açık Erdek hurdacı firması olan firmamızla zaman farketmeksizin konumuza geliyoruz. İki bin sekizden buyana hurdacılık yaparak hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz.

Erdek Klima Hurdası Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Erdek ilçesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Erdek çevresinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Erdek Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her cins hurdaların tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre yıkım molozlarının taşıma işleri titizlik ile tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozları Erdek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce önceden planlanan yerlere taşınması gerçekleştiriliyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp