Eruh Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Türkiyemiz’in dilediğiniz bölgesinden, her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Eruh merkezi yakınlarında hurda fiyatları sormak sebebi ile 7/24 en yakın ekibimize iletişim kurmanız yeterlidir. Eruh hurdacı firmasıyız. Anlık Eruh hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Başarıyla sürdürmeye devam ettiğimiz tüm hizmetleri buradan detaylı öğrenebilirsiniz.

Halk Metal Geri Dönüşüm adıyla hizmet vermeteyiz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Siirt hurdacısı firmalar arasındayız.

Eruh Hurdacısı

Eruh hurdacı firması olarak Siirt ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için müsait araçlarımızı yönlendirmeyi sürdüyoruz Eruh bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her tür hurda malzeme satışı amacı ile firmamızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Eruh hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Eruh merkezinde benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Siirt merkezinin nadide ilçesi Eruh daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Eruh bölgesinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Eruh Hurdacı Numarası

Eruh adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu nedenle hurda satışı yapmak sebebiyle mobil hattımızı aramanız gereklidir. Eruh hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları nakite döndürebilirsiniz.

Eruh Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

Çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda sökümü yapıyoruz. Kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Eruh kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Eruh çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatı güncelliğini koruyor. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda alanlar bölümüne göz atmalısınız.

Eruh Hurda Krom Alım Satımı

Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızda bulunan Eruh krom tank hurdası fiyat listesini uygulamamızı kulananlara her gün yollamaktayız. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Eruh Hurda Alan Firmalar

Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Eruh kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Topladığınız hurda malzemeyi geç kalmadan nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların değeri düşmektedir.

Siirt Eruh hurdacı firma olan Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her nevi hurda alım satımı yapıyor. Hurda raf almak için adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda kablo, hurda bakır, hurda kurşun,çinko hurda, sarı hurda ve demir hurdası alımı yaparken yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Eruh hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz.

Eruh Hurda Çinko Alımı

Eruh ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Eruh çinko hurdası kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası ton fiyatı paylaşımına mutlaka bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Eruh Hurda Bakır Alım Satımı

Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz. Soyma bakır hurdası, Hurda antikron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Eruh bakır hurda fiyatları için arayın. Sayfamızdaki Eruh yanık bakır hurdası fiyat listesini dileyenlere güncel olarak yollamaktayız. Siirt Eruh bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Eruh hurdacı numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Eruh genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Eruh Demir Hurda Alım Satımı

Hatırlatmak isteriz her türden demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar bağlantısının linkine tıklamalısınız. Demir hurdası, yer yüzünde çokça bulunan metaller içerisindedir. Buradaki Siirt Eruh hurda demir kg fiyatı biraz önce güncellendi. Anlık hurda demir fiyat listesi için gecikmeden arayın. Hurda demir alanlar bölümümüze göz bakınırsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Firmamız Eruh ilçe genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Eruh ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Eruh Hurda Kablo Alım Satımı

Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bizi arayabilir. Siirt Eruh ilçesinde hurda kablo alan firmalar içinde yüksek kilo fiyatını biz veriyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Eruh elektrik kablosu fiyatları biraz önce güncellendi. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan Eruh hurdacı firmayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Konumdan hurda tek damar kablosu alıyoruz. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önemlidir. Eruh ilçesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz.

Bundan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları ticareti için arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Müşterilerde sıklıkla satılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablo alımında değerini nakitle ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan oldukça yüksek fiyat sunuyoruz.

Siirt Eruh hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız her türlü iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Kablo alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış metine bir göz atın. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz.

Eruh Sac Hurda Alanlar

Hali hazırda yeni ürün gibi 2. el trapez sac var. Eruh ilçesinin her yerinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Eruh Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Eruh ilçesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Gerçekte sarı hurdası adında hurda türü yoktur. Pirinç hurdaya bazı yörelerde renginden ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Bu neden ile Eruh sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Sayfamızdaki Eruh pirinç sarı ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Geniş bilgi almak amacıyla hurda pirinç sarı alan hurdacı metni okuyabilirsiniz. Ek olarak sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri vardır. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak hurda radyatör, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor.

Eruh hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri vardır.

Eruh Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Yerler

Sayfamızdaki Eruh alüminyum hurdası kg fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı metine göz atın İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Ek olarak hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Eruh ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımı güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Siirt Eruh hurda alüminyum alanlar arasındayız. Bize güvenenlerin desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

Eruh 2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte kapanan nalburlardan aldığımız Eruh bölgesinde yıkılan yurt vb. binalardan ayırılan yeni gibi 2.el pimapenler, mutfak dolabı, demir kapı satan firmalar içerisindeyiz. Bazı projelerde yük asansörleri, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Eruh Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Hurda akü barındırdığı kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Aküler başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Arabalarda elektrik enerjisi deposu bulunuyor. Hurda akü alan yerler gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısı ile Eruh hurdacı vb. işletme içinde geri dönüştürme tesisi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alan hurdacılar içindedir.

Eruh Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Eruh fabrika sökümü yapıyoruz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan binanın incelikle gezilmesi gerekiyor. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında öncü olduk. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Eruh Cam Hurdası Alım Satımı

Eruh çevresinde cam hurdası alanlar içindeyiz. Günümüzde renkli çıkma oto camları, gazoz ve benzeri hurda cam bulunuyor. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı madde muhafaza eden organik olmayan sert maddelerdir.

Eruh Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her nevi hurdaları alıyoruz. Eruh hurdacılar sitesi 6. blok içindeki dükkânımızla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Sırf bu tür hurda eşyanızı almıyoruz. Her hali ile güzel bir şehir için çok çaba sarfediyoruz.

Eruh Hurda Araba Alanlar

Elbette müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Fakat araba hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak parçalanmış hurda otomobil, hurda yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, motor hurdası gibi hurdalara fiyat sormak için hemen arayın. Ara sıra Eruh yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Eruh 2.el Raf Fiyatları

Çoğunlukla iflas eden kuruyemişçilerden temin ettiğimiz mağaza raf hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, market rafı hurdası içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Eruh ikindi el raf hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurda alımı paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir. Eruh 2.el hurda raf alımı nedeni ile bize ulaşabilirsiniz.

Eruh Hurda Nikel Alanlar

Bu yüzden nikel hurdalar taşınırken çok özenli hareket edilmelidir. Siirt Eruh nikel hurdası alıyoruz. Bu ilçede anot hurda nikel, %95 nikel şablon ve %99 nikel şablon, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Eruh Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Eruh kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak ev ve işyerlerinin gerektiği bir biçimde imar edilmesi sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vb. tüm hurdaları satın alıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tedbir önlemleri Daha önce fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere hurdalar karşılığında binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Eruh Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Eruh hurda plastik alan yerler içerisinde öncü işletmeyiz. Bu sayfadaki Eruh plastik kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Siirt şehri Eruh ilçesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. En güncel fiyatla hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alımı yapıyoruz.

Eruh Hurda Karton Alımı

Eruh kağıt hurdası alım satımı yaptığımız alanlar içindedir. Sitemizdeki Eruh hurda kağıt, karton fiyat listesi az önce güncellendi Piyasanın üstünde fiyata kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Eruh hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız verdiği hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda koli fiyatları talep edebilirsiniz. Bölgenin tümünde defter, kitap, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız ekstra özen sayesinde satıcılara değerinden daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz.

Eruh İkinci El Eşya

Az kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi konumunuzdan alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya alan hurdacılar başlıklı sayfamıza ulaşın Kullanılmış patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları temin edilir. Sıfırdan farkı olmayan 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak sebebi ile firmamıza ait numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Eruh çevresinin her yerinden yeni gibi ve 2. el kanepe satabilirsiniz.

Eruh 2.el Cafe Ekipmanları Alan Hurdacı Firmalar

Çok kısa bir süreliğine kullanılmış olan buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah, bulaşık makinaları alım satımı yapmaktayız. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, lokanta tipi ocaklar, hücreli aspiratör, krom evye, krom davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak malzemesini görebilmeniz için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El retoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satanlar bizi arayabilirsiniz.

Eruh Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

Sitemizdeki Eruh kumaş hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Tonajlı kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Eruh ilçesinin tamamında süprem kumaş, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize gelecek araçlarımız var. Eruh kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda kumaş alım satımı yapılmaktadır. Kilosuyla parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alımlarında peşin para ile ödeme yapıyoruz.

En Yakın Eruh Hurdacı

Eruh en yakın hurdacı deposu ismi ile hurda malzeme almak için yolladığınız konuma profesyonel çalışanlarımızı yolluyoruz. Eruh hurdacıları içinde firmamızla yerinden hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetlerle size en yakın hurdacı firma Eruh ilçesinde servisler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Eruh ilçesinde hurda alırız.

Eruh 2. El Jeneratör Satanlar

Jeneratör hurdası alan Eruh hurdacıyız alırken en yüksek fiyatları sunuyoruz. Her voltajda yeni üründen en ufak farkı olmayan 2.el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Anlık Eruh Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında pazar fiyatından yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış yazıyı okuyabilirsiniz Eruh hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi çabucak değişiklik göstermektedir. En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizimle irtibat kurmanız gerekiyor.

7/24 Hurda Alan Eruh Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Eruh hurdacı dükkanımız aracılığı ile zaman kavramı olmadan sektörde hizmet veriyoruz. Neredeyse on iki seneden beri geri dönüşüm yapan şirketiz. Yılların kazandırdığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

Eruh Klima Hurdası Alanlar

2.el Klima Eruh bölgesinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Eruh etrafında klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Eruh Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Eruh Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önce bildirilen moloz dökme arazilerine dökülür. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozlarının taşınma işleri güvenlikle yapılmaktadır.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.

0 (532) 682 7866 WhatsApp