Avrupa Yakası HurdacıEsenler Hurdacı

Esenler Oruçreis Mahallesi Hurdacı Firma

Esenler Oruçreis mahallesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Normalde Esenler firmasıyız. Ancak Oruçreis mahallesinde de hizmet veriyoruz. Esenler Oruçreis mahallesi hurdacı firması olarak her cins hurda alımı yapmaktayız.

Esenler etrafında uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı için Oruçreis mahallesinin her caddesine araçlarımızı gönderiyoruz Oruçreis mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde öncüyüz.

Oruçreis hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız Esenler Oruçreis mahallesi etrafında hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları ticareti yapmaktayız Halk Metal şirketimizle Esenler mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz.

Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel İstanbul Esenler Oruçreis hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul hurdacısı olan firmamız Halk Metal hizmetlerine devam ediyor.

Oruçreis Hurdacı Firma

Oruçreis hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Oruçreis mahallesinde yep yeni bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Sizlerde her türlü kurşun hurdası satışı yapmak sebebiyle telefonumuzu çaldırabilirsiniz. İstanbul ilinin büyüyen mahallesi Oruçreis daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Oruçreis mahalle merkezinde değil, bütün bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Esenler hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Esenler merkezinde ve Oruçreis mahallesi yakınlarında hurda eşya alan yerler içerisindeyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Oruçreis mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları işlemden geçirerek hepimizin yararına çalışıyoruz.

Türkiye’de yıllık olarak 100.000 ton hastane atığı, yirmi 5 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Bu atıkların yüzde 43’ünü hurda kağıtlar, %27’sini plastikler, yüzde oniki’sini hurda cam türleri, %4’ünü maden hurdası oluşturuyor. Ne yazıkki, bu kıymetli atıkların dörtte beşi yok oluyor. Çöpe atılan malzemeler yılda Türkiye’yi 1.55 milyar TL zarara uğratıyor. Halk Metal benzeri İstanbul Esenler Oruçreis hurdacıları çöpe atılan bu tutarın elimizden gelen kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışmaktayız.

Oruçreis Mahallesi Hurdacı Telefonu

Oruçreis hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler arasındadır. İstanbul Esenler Oruçreis hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Hemen arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Oruçreis Demir Hurda Alım Satımı

Oruçreis çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bölümünü dolaşmak iyi gelir. Demir, yeryüzünde çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Esenler Oruçreis toplama demir hurdası fiyat listesi günceldir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalemizi incelemelisiniz. Bildiğiniz gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı için nakit para ödeme yapıyoruz. Firmamız Oruçreis bölgesinin tümünde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

Oruçreis Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

İstanbul, Esenler Oruçreis yakınlarında hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatı bölümümüze kesinlikle göz atmalısınız. Bu sayfadaki Oruçreis hurda çinko kilo fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası fiyatları paylaşımına bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı için firmamızla irtibat kurun.

Oruçreis Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her türlü alüminyum hurda peşin alınır. Sitemizdekihurda alüminyum içeriğe bir göz atabilirsiniz. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

Esenler Oruçreis hurda alüminyum alan firmalar içinde lideriz. Bizlere güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Oruçreis mahallesinin her yerinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası alıyoruz.

Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Sizlerin sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz.

Oruçreis Kurşun Hurdası Alımı

İstanbul Avrupa yakası Esenler Oruçreis kurşun hurdası için yüksek fiyatı verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Oruçreis kurşun hurda fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Metal kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu biliniyor. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renkli şekliyle göze çarpar. Minare kurşunu
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbe kurşunu alımı yaparız.

Oruçreis Krom Hurda Alım Satımı

Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüze kesinlikle bir göz atın. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Hurda krom alım satımı makalesini muhteşem olur. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Oruçreis Mahallesi Hurda Alan Hurdacılar

Oruçreis mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda sarı almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Oruçreis adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdalarınızı hemen nakit paraya çevirin. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin İstanbul Esenler Oruçreis piyasasındaki piyasasının inmesine neden olur. Zamak hurdası, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Oruçreis mahallesi hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı sarı hurda ve kurşun, toplama demir, çinko hurda, hurda alüminyum, hurda bakır, kablo hurda alımına özel fiyatlar uygulamaktayız. Oruçreis hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz.

Oruçreis Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satmayı dileyenler hemen arayın. Çünkü Halk Metal firmamızla sırf hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz.

Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Oruçreis hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alımında uzmanız. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve dışındaki malzemenin isimlendirilir. Buradaki Oruçreis kablo fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz.

Kablo hurdası içerisindeki bakır tel nedeniyle kablo hurdası alanlar için önem taşır. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablolar alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyatı veriyoruz. İstanbul Esenler Oruçreis hurdacı firma olarak her nevi antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Oruçreis hurdacı arayanlar için buradayız. Oruçreis mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Piyasada sıklıkla ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar alımında anında nakit ödeme yapıyoruz.

Daha geniş bilgi almak için bilgiye ulaşmak amacıyla İstanbul kablo hurdası alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz.

Oruçreis Bakır Hurda Alanlar

Oruçreis Mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan Oruçreis hurdacı firmamızı hemen arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Oruçreis bakır fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İstanbul Esenler Oruçreis bakır hurdası alan yerler arasındayız. Oruçreis içinde bakır hurdası alıyoruz.

Oruçreis Mahallesi Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

Sac hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Oruçreis Esenler mahallesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satmak nedeni ile arayabilirsiniz. Depolarımızda yeni gibi 2. el trapez sac vardır. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Oruçreis Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

İstanbul Esenler Oruçreis mahallesinde hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar metni ziyaret edin. Gerçeği demek lazımsa hurda sarı isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Oruçreis mahallesinin tamamında hurda sarı alımı yapıyoruz. Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımında öncü firmadır. Haliyle Oruçreis sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Ek olarak hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

Oruçreis Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Oruçreis hurdacılar sitesindeki dükkanımız sayesinde atıl hurda eşya ticareti yapmaya başladık. Yalnızca bu hurdaların alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Gençlere her haliyle yaşanabilir bir Oruçreis oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz.

Oruçreis Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Oruçreis hurda alımında hizmet veriyoruz. Zaman zaman Oruçreis yakınlarında hurda araç alım hizmeti vermekteyiz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araç hurdası trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, yük vagonu, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Oruçreis Mahallesi Jeneratör Hurdası Alanlar

2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alınır, satılır. Kullanılmayan jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacıyız alırken en yüksek fiyatları sunmaktayız.

Oruçreis Fabrika Sökümü ve Yıkımı

İstanbul Avrupa Yakasındaki Esenler Oruçreis mahallesi fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde meşhur olduk. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Uzun yıllardır binlerce fabrika söküm ihalesini yerine getirdik. İlk önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin titizlikle gezilmesi gerekir.

Oruçreis Hurda Klima Alımı

Klima hurdası Oruçreis mahallesi bölgesinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Oruçreis mahallesi bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Oruçreis Moloz Dökümü

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle anlaşmaya göre molozların taşınması titizlik ile personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozu Oruçreis Belediyesi’nce daha önce belirlenen yerlere nakliyesi yapılıyor. Oruçreis hurdacı Halk Metal tarafından alınacak tüm hurdanın depomuza yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır.

Anlık Güncel Oruçreis Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurdalar alırken borsasından fazla fiyatlar uyguluyoruz. Güncel hurda fiyatları konulu makaleyi inceleyin Oruçreis hurdacı hurda alım satımında uygulanılan kilo fiyatları saat başı değişmekte. En güncel ton fiyatlarına erişmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir.

Oruçreis Hurda Beyaz Eşya

Çok az kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki mobilyalarınızı dilediğiniz yerden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konulu makalemize ulaşın Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, öğrenci masaları, öğrenci koltukları alımlarında yüksek fiyattan ücretler yapmaktayız. Sıfır gibi 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, 2.el ekran kartı, anakart satın almak amacı ile bize ait cep telefon numaraları ile irtibata geçerek aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Çok makul fiyatlara titizlikle kullanılmış ve 2. el kanepeler alabilirsiniz.

Oruçreis Mahallesi Hurda Akü Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik ihtiyacı sebebiyle kullanılır. Bir zaman sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alımı yazısını okusanız şahane bir şey yaparsınız. Akü hurda alan yerler makalesine bakmak istemelisiniz. Bu sebep ile depomuz gibi işletme içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Aküler diğer adıyla batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Atıl aküler içinde bulunan kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

Oruçreis Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

İstanbul il Oruçreis mahallesinin her yerinden abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Oruçreis plastik hurda alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İstanbul Esenler Oruçreis hurda naylon fiyatlarını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri vardır. Güncel fiyatla şeffaf naylon hurdası, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası almaktayız.

Oruçreis Hurda Cam Alanlar

İstanbul Avrupa Yakası Esenler Oruçreis genelinde cam hurda alanlar arasında yer alıyoruz. Cam tam yada yarısaydam genellikle sert yapıya sahibi sıvıları geçirmeyen amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Çağımızda şeffaf meyve suyu şişesi, otomobil camı vs. hurda cam çeşitleri oldukça fazla geri dönüştürülüyor.

Oruçreis 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen aktarlardan elde ettiğimiz mağaza raf hurdası, reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Oruçreis ikinci el raf fiyat listesini isteyene ücretsiz gönderilmektedir. Hurda raf alanlar makalemizi gezmek iyi gelecektir. Oruçreis ikinci el raf hurda fiyatları istemek amacıyla mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. İstanbul Hurda raf alanlar yazısına bir göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Oruçreis Nikel Hurda Alanlar

Dolayısıyla hurda nikel alınırken elimizden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurda, %99 şablo nikel hurdası – %95 şablon nikel hurda alıyoruz. Oruçreis nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

Oruçreis Karton Hurda Alımı

Karton, kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Esenler Oruçreis Mahallesinde karton hurdası ton fiyatı günceldir Bölgede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına daha fazla kâr elde etme imkanı sunuyoruz. İstanbul Esenler Oruçreis kağıt hurdası alanlar arasındaki firmamız Halk Metal ile çalışarak hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak, kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alanlar içerisindeyiz.

7/24 Hurda Alan Oruçreis Hurdacı Firması

Nerdeyse on bir yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. Geçen senelerin bahşettiği tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Oruçreis hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat geri dönüşümde çalışıyoruz.

En Yakın Oruçreis Mahallesinde Hurdacı

Oruçreis hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimizle adresinizden her cins hurda atık almaya başladık. Halk Metal şirketimizle Oruçreis mahallesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bu yöntem ile size en yakın hurdacı Oruçreis bölgesinde hizmet ediyoruz. Oruçreis en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle hurda metal tartmak için adresinize gelmekteyiz.

Oruçreis Mahallesinde Kumaş Alanlar

Defolu hurda kot kumaş, pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş satışı yapmak için telefon numaramızı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. İstanbul Esenler Oruçreis kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler arasında en iyi fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz.

Sitemizdeki Oruçreis hurda kumaş ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Oruçreis çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımında dilediğiniz yere araç göndermekteyiz.

Parti malı hurda atlet kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alıyoruz. Hurda kumaş alımı yapılır.

Oruçreis 2. El Kafe ve Lokanta Aletleri Alımı

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alınır. Elimizde bulunan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi 4 gözlü ocak, paslanmaz krom dinlendirici, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, sanayi tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemeniz amacı ile sizleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta malzemeleri almaktayız. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satanlar firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz.

Oruçreis Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde batan iş yerlerinden satın aldığımız Tamamlanmış projelerde yük asansörü, boya tabancası, harç karıştırma makinesi, alçı karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Oruçreis mahallesinde yıkılan apartman binalarından satın alınan sıfır ayarında 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapenler alanlar içerisindeyiz.

Oruçreis Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Hurdalar bina yıkımları yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş hurda çelik kapı, sökülmüş laminant parkeler vs. her türde hurda malzemeleri ücretle alıyoruz. Oruçreis kentsel dönüşümü sebebi ile yıkılması gereken dükkanların en baştan yapılması amacıyla yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımda lüzum görülen tüm tedbirler

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp