Avrupa Yakası HurdacıEsenler Hurdacı

Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Normalde Esenler firmasıyız. Bununla birlikte Esenler Turgut Reis mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Avrupa yakası Esenler Turgut Reis mahallesi çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz İstanbul hurdacıları arasındaki Halk Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Turgut Reis mahallesinde hurdacı firması olarak her tür hurda malzemeyi almaktayız Turgut Reis mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz. Halk Metal şirketimizle İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesinin yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz. Avrupa yakası Esenler Turgut Reis mahallesinde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alım satımı yapıyoruz Her türlü hurda alımında lideriz.

Esenler Turgut Reis mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Turgut Reis mahallesi hurdacıları arasındayız. Güncel İstanbul Esenler Turgut Reis hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Esenler Turgut Reis Hurdacı Firma

Yurdumuzda senede 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu atık malzemenin yüzde kırk üçünü karton türleri, %27’sini plastikler, yüzde on ikisini cam türevleri, yüzde dördünü metaller oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Boşa giden atıklar Türkiye’ye zararı 1 milyar yedi yüz altmış milyon TL’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Turgut Reis bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları eriterek çocuklarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Turgut Reis mahallesinde ve Esenler merkezinde hurda eşya alanlar içerisindeyiz. Sizde her nevi hurda çinko satışı yapmak amacıyla numaralarımızı arayabilirsiniz. İstanbul Esenler hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri zorluyoruz. Turgut Reis hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Esenler Turgut Reis bölgesinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezinin gelişen mahallesi Turgut Reis daimi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sadece İstanbul Esenler Turgut Reis için değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

Turgut Reis Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesi her tür hurda alım satımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu aramalısınız.

Turgut Reis Kablo Hurdası Alan Yerler

İstanbul Esenler Turgut Reis hurdacısı Halk Metal firmamız her nevi hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. Her yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdaları almaktayız. Piyasada çoğunlukla bulunan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz.

Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka fare yemez kablo hurdası için arayabilirsiniz. Ek olarak enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. İstanbul Esenler Turgut Reis Mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki İstanbul hurda kablo yazıyı okuyun.

İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında değerinden oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Turgut Reis hurda bakır kablo fiyatları sürekli güncelleniyor.

Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez elinde olanlar bize ulaşın. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Turgut Reis mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdası içindeki bakır tel nedeniyle hurdacılar için önem taşır. Çünkü sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Turgut Reis Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom fiyatı bölümümüzü geziniz. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Esenler Krom hurda alan yerler bölümümüze göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin.

Turgut Reis Kurşun Hurdası Alım Satımı

Doğada cevher şeklinde bulunan kurşun mavimsi renklidir. Kurşun hurdası kilo fiyatı yazımıza mutlaka göz atmalısınız.. Turgut Reis hurda kurşun aldığımız mahalleler arasındadır. Burada yayınlanan Turgut Reis hurda kurşun ton fiyatları günceldir. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Cami minaresi kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşun hurdası alıyoruz.

Turgut Reis Mahallesi Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki Turgut Reis Mahallesinde hurda nikel fiyatlarını isteyene güncel olarak göndermekteyiz. Çinko hurda alımı sayfamızı incelemek hurda çinko konusunda bilgiye erişmenizi sağlar. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda kilo fiyatı için arayabilirsiniz. Turgut Reis bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası fiyatları linkine tıklayın.

Turgut Reis Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Pirinç sarı alan hurdacılar içerikli içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Aslına bakarsanız hurda sarı adıyla hurda türü yoktur. Turgut Reis mahallesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Turgut Reis mahallesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Bu sebep ile Turgut Reis sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Turgut Reis mahallesi hurdacı depomuz her nevi hurda alımı için adresinize geliyor.

Turgut Reis Mahallesinde Sac Hurda Alan Firma

Turgut Reis bölgesinde sac levha hurdası, sac varil, galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih etmelisiniz. Veranda tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamızda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurda var. Hurda sac alımı yapan hurdacılar içindeyiz.

Turgut Reis Demir Hurda Alım Satımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en çok çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki İstanbul Esenler Turgut Reis extra demir hurda ton fiyatı sürekli güncellenmektedir. Anlık güncel hurda demir fiyatı istemek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Halk Metal İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Turgut Reis mahallesi ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Unutmayın ki her tür demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alım satımı yapıyoruz.

Turgut Reis Hurda Alan Yerler

Turgut Reis Mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla topladığınız hurdayı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin kıymetinin düşmesine neden olur. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, demir hurdası, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo hurdası ve sarı hurda alımında değerinden yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Turgut Reis hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her nevi ikinci el eşya alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Turgut Reis Mahallesinde Bakır Hurda Alan Hurdacı

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Esenler Hurda bakır alan yerler içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Turgut Reis Mahallesinde hurda bakır fiyatları için arayın. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Turgut Reis içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan İstanbul Esenler Turgut Reis bakır fiyatlarını dileyenlere günlük gönderilmektedir. İstanbul Esenler Turgut Reis hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan Turgut Reis hurdacı telefon numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Turgut Reis Alüminyum Hurdası Alımı

Esenler Turgut Reis hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası almak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her türden hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Hurdasını satanların yardımıyla sürekli büyüyoruz.

Kesin hurda alüminyum alanlar içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Turgut Reis mahallesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında tartımı teknolojik aletlerle yapmaktayız. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz.

Turgut Reis Fabrika Bozumu

Evvela yıkılacak fabrikanın incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi doğru olur. Yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihalesini tamamladık.

Bu sayede Esenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında öncü olduk. Genelde söylendiği gibi kolay değildir. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Turgut Reis fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz.

Turgut Reis Cam Hurdası Alan Hurdacı

İstanbul Avrupa Yakası Esenler Turgut Reis yakınlarında cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan yapıya sahibi sıvı geçirmeyen amorf yumuşak olmayan maddedir. Günümüzde renkli süt şişesi, araç camı ve benzeri cam hurdaları çok fazla satılıyor.

Turgut Reis Mahallesinde Kağıt Hurdası Alımı

Piyasadan fazla kağıt fiyatı ile hurda karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz extra özenle satıcılara daha yüksek oranda kâr elde etme şansı yöneltiyoruz. İstanbul Esenler Turgut Reis kağıt hurdası alan yerler içerisindeki iş yerimiz ile toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Turgut Reis karton hurdası aldığımız yerler arasında yer alır. Sayfamızda paylaşılan Turgut Reis hurda karton kağıt fiyat listesini isteyenlere günlük gönderiyoruz

En Yakın Turgut Reis Hurdacı Firma

En yakın Turgut Reis hurdacı firma servisiyle hurda alıp satarken dilediğiniz yere çalışanlarımızı yolluyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Turgut Reis bölgesinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Dolayısı ile atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Turgut Reis çevresinde servisler vermekten gurur duyarız. Turgut Reis hurdacısı içindeki personelimizle konumdan hurda alım satımına devam ediyoruz.

Turgut Reis Mahallesinde Hurda Otomobil Alan Yerler

Tabiki de size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Ancak hurda araba vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak ağır hasarlı hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri
, yük vagonu, hurda motor için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bazı dönemlerde Turgut Reis yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz.

Turgut Reis 2. El Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alan firmalar arasındayız. Her türlü titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alım satımı gerçekleştiriyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacıyız.

Turgut Reis Hurda Nikel Alanlar

Bu mahallede %99 şablo nikel hurdası ile %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. Turgut Reis mahallesinde nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar depolanırken elimizden geldiğince hassas davranmalıyız. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

7/24 Hizmet Veren Turgut Reis Hurdacı Firma

İki bin birden beri hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Turgut Reis hurdacı olan şirketimiz ile haftanın yedi günü geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı deneyimlerler araç parkurumuzu arttırarak yolumuza devam etmekteyiz.

Turgut Reis Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima Turgut Reis mahallesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler içindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Turgut Reis çevresinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2.el Kombi alanlar içindeyiz.

Turgut Reis Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınması itina ile yapılmaktadır. Molozlar Turgut Reis Belediyesi’nce bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın depomuza yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır.

Turgut Reis Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu türlerdeki eşyaların alımını yapıyor değiliz. Daha çok yaşanır bir Turgut Reis yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Turgut Reis hurdacılar sitesi 6. bloktaki hurda dükkanımızla hizmetler veriyoruz.

Turgut Reis Hurda Akü Alımı

Atıl aküler içerdiği kurşun içeren sıvı sebebiyle değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denir. İstanbul Akü hurdası fiyatları makalesine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Akü hurda kilo fiyatı hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri firma içerisinde geri dönüşüm atölyesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları sebebi ile kullanılıyor.

Turgut Reis Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir. Turgut Reis hurda plastik alan firmalar içinde öncü Turgut Reis hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Turgut Reis hurda plastik kilo fiyatı bugün güncellendi Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ile Turgut Reis mahallesinin her yerinden plastik abs, jelatin, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal fiyatı edinmek sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En yüksek fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Turgut Reis Hurda Fiyatları

Güncel kilo fiyatlarına erişmek için irtibata geçebilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında kilo fiyatlarından fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Turgut Reis hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan fiyat listesi anlık değişmektedir.

Turgut Reis Hurda Raf Alımı

Genelde raflarını yenileyen toptancılardan temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, ürün reyonları, demir raf hurdaları, mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran 2. el raf hurdası satanlar içindeyiz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Esenler Hurda raf alımı makalesini okumak öğrenmenizi sağlar. Buradaki Turgut Reis ikindi el raf hurdası kg fiyatı her an güncelleniyor. Hurda raf alanlar paylaşımımızı okusanız iyi olur. Turgut Reis 2.el hurda raf alımı için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Turgut Reis Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde kapanan esnaflardan aldığımız Yıkılan yurt vs. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alan firmalar arasındayız. Müteahhitlerce kullanılan boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı mikseri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Turgut Reis Hurda Kumaş Firesi Alımı

Turgut Reis bölgesinin tümünde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Turgut Reis mahallesi bölgesinin tümünde hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica alımları için belirttiğiniz adrese gelecek araçlarımız var. Kilosuyla hurda mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, poplin kumaş, hurda spot kumaş alımlarında iyi fiyattan ödeme yapılır.

Spota düşmüş ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak amacıyla firmamızı zaman geçirmeden arayın. İstanbul Esenler Turgut Reis kilo ile kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Bu sayfadaki Turgut Reis kumaş hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Turgut Reis Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanı Alımı

Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, tezgahlar alıyoruz. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi ocaklar, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, krom yemek dilendiricileri vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini incelemek amacıyla siz değerli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Temiz çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Endüstriyel restaurant malzemeleri alıyoruz.

Turgut Reis 2.el Ev Eşyası

Sıfırdan farksız ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile cep telefonumuzla iletişim kurabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2.el olarak satılabilecek bir durumdaki salon takımlarınızı kapınıza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı yapan firmalar başlıklı gönderimizi ziyaret edin Piyasasından ekonomik fiyatlara yeni ve ikinci el mobilya satın alabilirsiniz. Sahibinden satılık ofis büro mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masası yeteri miktarda bulunur.

Turgut Reis Bina Yıkımı

Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı yapıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenen tedbir önlemleri Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, sökülen çelik kapı hurdaları, sökülmüş laminant parkeler vb. tüm hurdaları ücretle almaktayız. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak ev ve işyerlerinin en baştan inşaatının yapılması için yıkım işlerini yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp