Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hürriyet Mahallesi Hurdacı Firması

Avrupa yakası Hürriyet mahallesinde hurda malzeme ve temiz kullanılmış ev eşyası için hurdanızın bedelini diğer firmalardan daha yüksek fiyatlarla ödüyoruz Normalde İstanbul Esenyurt firmaları arasındayız. Lakin Esenyurt Hürriyet mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Halk Metal şirketimiz ile Avrupa çevresinde hizmet veriyoruz. Esenyurt Hürriyet mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Güncel İstanbul Esenyurt Hürriyet hurda fiyatlandırma ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Hürriyet hurdacı olarak hurda eşyanızı almaktayız Hürriyet mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız. İstanbul Esenyurt mahallesi bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla konumunuza geliriz

Tonajlı hurda malzeme alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı olan firmamız hizmet vermeye devam ediyor. Esenyurt Hürriyet hurdacı firma olarak Hürriyet mahallesinin etrafında hurda alımı yapıyoruz.

Esenyurt Hürriyet Mahallesi Hurdacıları

İstanbul Esenyurt hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı için telefonlarımızı aramalısınız. Hürriyet genelinde faaliyet yürütüyoruz. Korozyona uğramış olan metalleri yeniden işleyerek insanlarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Hürriyet hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Esenyurt Hürriyet içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Hürriyet ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Hürriyet bölgesinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. Hürriyet mahallesi çevresinde hurda eşya alan hurdacılar içindeyiz.

Ülkemizde yıllık 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton evsel atık çöpe gitmektedir. Ortaya çıkan atıl malzemelerin yüzde on ikisini cam türleri, yüzde dördünü metal hurdası, yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler oluşturmaktadır. Malesef, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler bir yılda ülkemizi 1.57 milyar TL zarara uğratıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa giden bu tutarın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Hürriyet Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Esenyurt Hürriyet hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz mahalleler arasında yer alıyor. Boş yere süre geçirmeden arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık satmak için iş yerimizi aramalısınız. İstanbul Esenyurt Hürriyet mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Hürriyet Mahallesinde Hurda Kablo Alan Hurdacı

Ek olarak çok damarlı hurda kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hürriyet hurdacı arayanlar için buradayız. . Bunlarla birlikte tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımında piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Etrafta hızlıca ele geçen Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablo alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz.

İstanbul Esenyurt Hürriyet hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden yüksek teklifler veriyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Yerinden hurda tek damar kablosu almaktayız.

İstanbul Esenyurt Hürriyet hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alıyoruz. İçindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Hürriyet elektrik kablosu fiyat listesini abonelerimize her gün ulaştırıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satarak daha çok para kazanmak isteyenler hemen arayın. Sayfamızdaki İstanbul kablo hurdası alanlar metni okuyabilirsiniz.

Genelde yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Hürriyet Mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

Hürriyet Krom Hurda Alım Satımı

304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda alımı paylaşımımıza bir göz bakınırsanız iyi olur. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Esenyurt Hurda krom kilo fiyatı linkine tıklayınız. Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Hürriyet Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun en eski madenlerdendir. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt Hürriyet kurşun hurda alım satımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Hürriyet hurda Cami kurşunu fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurdası için yüksek fiyat veriyoruz. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun alan hurdacılar bölümünün olduğu linke tıklamalısınız..

Hürriyet Mahallesi Hurda Çinko Alım Satımı

Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt Hürriyet hurda çinko levha fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alımı paylaşımımızı iyi olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı için iletişim hatlarımızla irtibat kurun. Hürriyet yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Esenyurt Çinko hurda alan hurdacı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.

Hürriyet Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Halk Metal hurdacılık bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır. Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri bulunabilir. Haliyle Hürriyet sarı pirinç hurdası ticareti yapan firmayız.

Hürriyet hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Hurda satanların bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri hurda sarı cinsleri vardır.

Gerçekte sarı hurda adıyla hurda cinsi yoktur. Hürriyet mahallesinin her yerinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi edinmek için sarı pirinç alan hurdacı metine göz atın. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

Hürriyet Sac Hurda Alan Firma

Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde her ölçüde ikinci el trapez sac mevcuttur. Sac hurdası alıyoruz. Hürriyet çevresinin tümünde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatı öğrenmek için.

Hürriyet Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Bildiğiniz gibi her türde demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Firmamız Hürriyet bölgesinin tümünde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz.

Hürriyet mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Hürriyet demir hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara her gün yollamaktayız.

Hürriyet Hurda Alan Yerler

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hürriyet kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı şimdi satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın değerini düşürüyor.

Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda atık almak üzere bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

İstanbul Esenyurt Hürriyet mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Yüksek tonajlı kablo ve bakır hurdası, alüminyum, sarı hurdası, çinko hurdası, toplama demir, hurda kurşun aldığımızda İstanbul Esenyurt Hürriyet hurdacı firmalardan daha fazla fiyat listeleri uyguluyoruz. Hürriyet hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkmaktayız.

Hürriyet Mahallesinde Bakır Hurdası Alanlar

Bakır alan Hürriyet mahallesi hurdacı firmamızı kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Hürriyet Mahallesinde bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Bu sayfada yer alan Hürriyet hurda bakır ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. İstanbul Esenyurt Hürriyet bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hürriyet içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Esenyurt Hurda bakır alanlar yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Hürriyet Mahallesi Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Bizlere verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

Her türlü alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefonlarınızı bekliyoruz.

Hürriyet bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımı güvenilir şekilde yapıyoruz. Hurda satanların yardımıyla her geçen gün tecrübe kazanıyoruz.

Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda almaktayız. Anlık sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler metni okuyabilirsiniz.

Esenyurt Hürriyet hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz.

Hürriyet Fabrika Sökümü Yapılır

Fabrika sökümü yapanların dile getirdiği biçimde kolay sayılmaz. Sökümden önce sökülecek üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. İstanbul Esenyurt Hürriyet fabrika söküm işi yapıyoruz.

Uzun zamandır çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri başarıyla tamamladık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık.

Hürriyet Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam saydam ya da yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan sert bir maddedir. Genelde şeffaf ve renkli içecek şişesi, oto camı cinslerde cam hurda cinsleri bulunabilmekte. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Hürriyet mahallesinde cam hurdası alanlar içinde faaliyet göstermekteyiz.

Hürriyet Hurda Kağıt Alan En Yakın Firma

Hürriyet karton hurda aldığımız yerler içinde yer alıyor. Sayfamızda yayınlanan Hürriyet hurda kağıt, karton kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle müşterilerimize daha çok miktarda kazanma imkanı iletiyoruz. derinden çok kağıt fiyatlarıyla bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Hürriyet hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz sayesinde kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

En Yakın Hürriyet Hurdacı

Hürriyet hurdacı şirketi olan firmamızla kapınızdan hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Böylece hurda satanlara en yakın hurdacı firma Hürriyet etrafında hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Halk Metal hurda alım firması olarak Hürriyet çevresinde hurda malzeme alırız. En yakın Hürriyet mahallesi hurdacı firması hizmetiyle hurda eşya alırken arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz.

Hürriyet Araç Hurdası Alanlar

Hürriyet hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ara sıra Hürriyet yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen kazalı hurda araba, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri
, römork, hurda motor alımı yapıyoruz.

Hürriyet Jeneratör Hurdası Alan En Yakın Firma

Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi işletmeyiz.

Hürriyet Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla hurda nikeller alınırken mümkün olduğunca özen ile hareket etmeliyiz. İstanbul Esenyurt Hürriyet genelinde nikel turbo hurda, %99 nikel şablon ve %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası arsenik içerir. Hürriyet nikel hurdaları alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Hürriyet Hurdacı Firması

Akıp giden senelerin bahşettiği güvenle alet parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Hürriyet mahallesinde hurdacı olarak haftasonları bile iş yerimizdeyiz. Yaklaşık 1992’den buyana hurda malzemelerin alımında hizmete devam ediyoruz.

Hürriyet Mahallesi Klima Hurdası Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hürriyet mahallesi etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Klima hurdası Hürriyet mahallesi mahallesinde oldukça fazla satılan hurdalar arasında yer alıyor. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız.

Hürriyet Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Hürriyet hurdacı tarafından alınacak her nevi hurda eşyanızın firmamıza ait tesise taşıma işleri ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi itina ile firmamız tarafından yapılıyor. Molozlar Hürriyet Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce bildirilen alana naklediliyor.

Hürriyet Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Hürriyet hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimiz vasıtası ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Her hali ile iyi bir İstanbul Esenyurt ve çok daha yaşanabilir Hürriyet mahallesi için çok çaba sarfediyoruz.

Hürriyet Hurda Akü Alımı

Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Bir süre sonra kullanılamayacak duruma düşen bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurdası kilo fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Akü hurda fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile Halk Metal benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Araçlarda enerji ihtiyacı nedeni ile bulunur. Aküler diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır.

Hürriyet Mahallesinde Hurda Plastik Alımı

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyatlarla pet şişe, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik alımı yapıyoruz. İstanbul şehri Hürriyet mahallesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir. Hürriyet plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumdaki Hürriyet hurda deposuyuz. Bu yazdıda paylaşılan Hürriyet hurda plastik fiyat listesi güncelliğini korumaktadır

Anlık Hürriyet Hurda Fiyatları

Doğru ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hürriyet mahallesi hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı günlük değişmekte. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alımında öteki Hürriyet hurdacılarından özel kilo fiyatı tavsiye ediyoruz.

Hürriyet 2.el Raf Fiyatları

Genellikle iflas eden fabrikalar tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, reyonlar, demir raflar, hurda market rafı, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Hürriyet 2.el raf ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda raf alım satımı paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız. Hurda raf Hürriyet satın almak sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır. Raf hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklayın.

Hürriyet İkinci El İnşaat Malzemeleri

Hürriyet mahallesinde yıkılmış ardiye binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alımı yapıyoruz. Büyük projelerde alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır. Ayrıca batmış iş yerlerinden almış olduğumuz

Hürriyet Mahallesi Kumaş Alan En Yakın Firmalar

Defolu penye kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı için peşin para ile ödeme yapmaktayız. Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt Hürriyetmahallesi kumaş hurdası fiyat listesi bugün güncellenmiştir.

İstanbul Esenyurt Hürriyet kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. Hurda parça kumaş alım satımı yapılmaktadır.

Hürriyet mahallesinin her yerinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Spota düşmüş kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş satmak amacı ile telefon numaramızı çok geçmeden arayınız.

Hürriyet İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alan Firmalar

İş görecek durumda tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah altı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, krom davlumbaz, krom yemek dilendiricileri ve benzeri lokanta tipi mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2.el çelik tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. 2. El sanayi tipi restaurant malzemeleri alıyoruz.

Hürriyet Hurda Beyaz Eşya

Hürriyet bölgesinin tamamında yeni, ikinci el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Titizlik ile kullandığınız 2el piyasasında satılabilecek biçimdeki mobilyaları konumunuza gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alımı konusunda detaylı bilgi yazılmış içeriği okuyunuz Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebiyle numaralarımızla irtibata geçebilirsiniz. 2. El patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları alma işlerinde yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

Hürriyet Mahallesinde Bina Yıkılır

Hürriyet mahallesi kentsel dönüşüm içinde kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin uygun biçimde inşa edilmesi sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Üstte bahsettiğimiz fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere çıkacak hurdalar karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm güvenlik önlemleri Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımı bitiminde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen benzeri her türden hurdaları satın alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp