Ankara Hurdacı

Evren Hurdacı Telefon Numarası

Evren bölgesinde hurda fiyatları sormak nedeni ile günün her saatinde yetkili personellerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. En iyi Evren hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Kimseye benzemeyen hizmetlerimizi sunmaktayız. Tüm çalışmalarımızı buradan öğrenebilirsiniz. Evren hurdacı firmasıyız. Ülkemizin tüm illerinden, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimiz ile hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme satanlara özel piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Ankara hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Evren Hurdacı Firmalar

Evren bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz. Evren hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Evren çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Ankara merkezinin eşsiz ilçesi Evren 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Evren bölgesinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Evren hurdacı firması olarak Ankara bölgesinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerin taşınması için yakınınızdaki hurda nakliye ekiplerimizi göndermekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı amacı ile telefonumuzu kaydedebilirsiniz.

Evren Hurdacı Telefonu

Ankara Evren her türde hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içinde yer almaktadır. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları sormak üzere firmamızı aramalısınız. Şimdi arayıp en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakit paraya döndürebilirsiniz. Ankara Evren hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Evren Hurda Alan Yerler

Evren ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Evren yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zararınızı önlemek için hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu yüzden malzemenin piyasa değerini düşürüyor.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve sarı pirinç hurdası alımlarında fiyat listesi uygulamaktayız. Evren hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Hep birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda paslanmaz almak için adresinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Evren Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom kilo fiyatı bölümümüze bakınmak istemelisiniz. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Ankara Evren hurda krom tank ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Evren Hurda Kablo Alanlar

Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka alüminyum kablo hurdaları ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Evren ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Bununla birlikte tek damar kablo, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alımında en güzel fiyatları teklif ediyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Evren hurdacı firmayız. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Kablo alan hurdacılar içerikli konuya bir göz atın. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan fazla fiyat listesi veriyoruz.

Evren hurdacısı Halk Metal her nevi hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satmayı dileyenler hemen arayın. Evren hurdacı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında deneyime sahibiz.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alan yerler için önemlidir. Satıcılarda kolayca bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin türüne bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Evren kablo ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablo, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir.

Evren Kurşun Hurdası Alımı

Ankara Evren hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Ankara Evren kurşun hurdası fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renkli haliyle öne çıkar. Kurşun hurdası alım satımı bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz.

Evren Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek satışı yapmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Evren ilçesinin tümünde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Ankara Evren alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Evren hurda alüminyum ton fiyatları anlık güncellenmektedir. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki makaleyi ziyaret edin Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde her geçen gün profesyonelleşiyoruz.

Evren Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alan yerler bölümünde daha detaylı bilgi var. Bakır hurdası alan Evren hurdacı şirketimizi hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Evren içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Evren bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Sitemizdeki Evren bakır kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Ankara Evren bakır hurdası alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Hurda bakır boru, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz.

Evren Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Firmamız Evren ilçesinin tamamında demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Bildiğiniz üzere her türde demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alımı yapılır.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar yazısına göz atmalısınız. Evren ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, Evren bölgesinde çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Evren 1.sınıf hurda demir kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Evren Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Evren ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Ankara Evren çatı söküm çinkosu kg fiyatını her gün yollamaktayız. Çinko hurdası alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Evren Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firma

İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurdası adıyla hurda türü yoktur. Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati türleri vardır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Ankara Evren sarı pirinç kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alanlar içerikli metni okuyabilirsiniz.

Bu sebeple Evren sarı hurdası alanlar içindeyiz. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası almaktadır. Ankara Evren hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Evren ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç almaktayız.

Evren Sac Hurda Alımı

Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası vardır. Hurda sac alıyoruz. Evren ilçesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz.

Güncel Evren Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken öteki hurdacı firmalardan yüksek ton fiyatları veriyoruz. Güncel ton fiyatına erişmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Evren hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan ton fiyatı her saat değişiklik göstermektedir.

Evren Hurdacılar Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Evren hurdacılar sitesi B blok içindeki hurda dükkânımızla hizmetler ediyoruz. Daha fazla yaşanabilir bir Evren için durmadan çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Evren Cam Hurda Alımı

Günümüzde şeffaf sökülmüş otomobil camları, süt şişesi vb. hurda cam türleri yüksek miktarda satılıyor. Evren yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf sökülmüş otomobil camları, süt şişesi vb. hurda cam türleri yüksek miktarda satılıyor.

Evren Akü Hurda Alan Firmalar

Akü hurdaları barındırdığı kurşun bulunduran suları nedeniyle değerlidir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında bulunur. Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Hurda akü alanlar yazısını okursanız iyi olacaktır. Bu neden ile iş yerimiz gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alımı yapıyor.

Evren İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış iş yeri vb. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler satıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, harç makinesi 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Bunun ile birlikte işi bırakan fabrikalardan almış olduğumuz

Evren Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika yıkımında olduğu gibi hurda karşılığında binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülmüş çelik kapılar, sökülen laminant parkeler vs. her türlü hurda eşyayı satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken binaların yeniden inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini yapıyoruz.

Evren Plastik Hurdası Alanlar

Evren plastik hurdası alımı yapanlar arasında bulunan Evren hurdacısıyız. Sayfamızda yer almakta olan Evren hurda naylon kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük yollanmaktadır Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Ankara il Evren ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin alımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatlarla mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik alım satımı için bildirdiğiniz adrese gelmekteyiz.

Evren 2. El Jeneratör Alan Hurdacılar

2. el jeneratör satanlar arasında en doğru hurdacı firmayız. Her türde iyi durumda ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

7/24 Açık Evren Hurdacı

Sektörün bahşettiği tecrübeler sayesinde araç gereç sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Evren hurdacı iş yerimiz vasıtasıyla zamana takılmadan geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz. İki bin dokuzdan bu yana hurdacılık ile size hizmet veriyoruz.

Evren Karton Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Evren hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satışı yapabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle sizlere değerinden fazla kazanma imkanı iletiyoruz.

Avantajlı kilo fiyatlarıyla bristol hurda, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete alan yerler içerisindeyiz. Karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Evren hurda kağıt, karton ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz

Evren 2.el Raf Satanlar

Genellikle resterasyon yapan pastanelerden elde ettiğimiz ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2. el market rafları satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki Evren raf hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Raf hurdası fiyatları yazımızı okusanız iyi olacaktır. Raf hurdası Evren satmak için dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Evren Fabrika Sökümü

Güvenli bir şekilde tesislerin söküm işlerini yapıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir.Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında lider konumdayız. Uzun yıllardır binlerce fabrika sökümü ihalesi aldık. Öncelikle sökülmesi arzu edilen tesisin etraflıca incelenerek uygun ekipman ve projenin seçilmesi gerekmektedir. Evren fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz.

Evren Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Evren çevresinde çok alım satımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Evren çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir.

Evren İkinci El Cafe Aletleri Alanlar

Titizlikle kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel reataurant ekipmanları alımı yapıyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, krom paslanmaz meze reyonları vs endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacıyla siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

Evren Hurda Kumaş Alımı

Spot penye hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz. Bu sayfadaki Ankara Evren kumaş hurdası kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz.

Evren kilosu ile hurda kumaş alan yerler arasındayız. Kumaş fire hurdası alımı yapmaktayız.

Ankara Evren etrafında hurda jesica, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında yolladığınız yere eğitimli personellerimizi göndermekteyiz. Kiloyla pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi arayınız.

Evren Moloz Dökümü

Evren hurdacı tarafından alınacak tüm hurdaların tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Evren Belediyesi Fen işlerince daha önceden planlanan arazilere dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması titizlik ile yapılmaktadır.

En Yakın Evren Hurdacı Numarası

Evren hurdacı sitesi içindeki ekiplerimiz ile istediğiniz sokaktan her türlü hurda eşya alım satımı yapıyoruz. En yakın Evren hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya alıp satarken adresinize işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmet ile hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Evren genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Halk Metal firmamızla Evren çevresinde hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz.

Evren Hurda Beyaz Eşya

Evren bölgesinde sıfır ve 2. el koltuk alabilirsiniz. Çok az kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi yerinizden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacı başlıklı makalesini inceleyiniz Sıfırdan farkı olmayan 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart almak amacıyla telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, bilgisayar masaları, personel koltuğu depolarımızda yeteri miktarda mevcuttur.

Evren Hurda Araba Alan Firmalar

Evren geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Evren etrafında hurda araba alım hizmetleri veriyoruz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araba, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler
, hurda vagon, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Evren Nikel Hurda Alanlar

Bu neden ile nikel hurdası alımında mümkün olduğunca hassasiyet ile hareket edilmelidir. Evren nikel hurdası alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 nikel şablon , %95 şablon nikel alım satımında hurda nikel borsasından yüksek kilo fiyatı veriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp